TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista IV. 6/24 [i] 06:40 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:05 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:35 Tom a Jerry [i] 08:05 Flipper [i] 10:10 Nebezpečne blonďavá [i] 12:20 Španglicky ľahko a rýchlo [i] 15:05 Policajná akadémia 2 (HD) [i] 16:55 Tuxedo [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Návrat temného rytiera (HD) [i] 23:55 Dnes zomrieš! [i] 01:40 Návrat temného rytiera (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Drišľakoviny [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Myška Margo 2/13 [i] 07:30 Franklin a priatelia: Franklinova nová učiteľka 23/52 [i] 07:40 Poštár Pat I 30 [i] 07:55 Poštár Pat I 31 [i] 08:15 Velikáni dejín: Florence Nightingalová 17/20 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Hrady a zámky Európy: Údolie Loiry 2/5 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Modrý muškát [i] 15:00 Zlatá klasika: Manželia z roku dva [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sprisahanie strelného prachu 1/2 [i] 22:00 Sprisahanie strelného prachu 2/2 [i] 23:35 Elisa z Rivombrosy III 4/8 [i] 01:15 Sprisahanie strelného prachu 1/2 [i] 02:55 Sprisahanie strelného prachu 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Alkalické batérie [i] 09:45 Remeslá pod Tatrami [i] 10:25 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 11:25 Tri priadky [i] 12:30 On air [i] 12:50 Orientácie [i] 13:20 Slovo [i] 13:30 Môj manžel Andrej Sacharov [i] 14:25 49. Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe - NA MUZIKU [i] 15:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Otakara Kleina [i] 16:20 Família: Miesto pod Tatrami [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:25 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 19:40 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Divadlo nás baví [i] 20:20 Gazdova krv [i] 22:35 Odpískané [i] 23:15 Dlhá krátka noc [i] 00:40 Dielo z depozitára [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i] 01:40 Umenie [i] 02:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Nové bývanie [i] 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 Spy Kids 2: Ostrov stratených snov [i] 09:20 Gumkáči III. [i] 10:20 VARÍ VÁM TO [i] 11:05 Zoznámte sa, Joe Black [i] 15:05 Slečna zamilovaná [i] 17:15 15 min. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 18:55 Zlaté Vianoce [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Výchovný tábor [i] 01:10 Temná búrka [i] 03:00 Výchovný tábor [i] 04:35 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Zberači 46, 47 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Kto prežije XVIII. 15 [i] 09:15 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 10:25 Kravaťáci II. 3,4 [i] 12:40 Neumlčaní 3 [i] 13:00 100 rokov svedectiev [i] 13:20 Druhá svetová vojna - Krvavá pláž Omaha [i] 14:35 SVET ZÁZRAKOV [i] 16:00 Záchrana Bea Niaského [i] 16:30 "Srdečný pozdrav ze zeměkoule" [i] 18:45 VARÍ VÁM TO [i] 19:20 KUKÁTKO [i] 20:15 Oceľová päsť [i] 22:55 Lockout: Útek z MS [i] 00:55 Kto prežije XVIII. 15 [i] 01:50 Kravaťáci II. 4 [i] 02:30 Zberači 46,47 [i] 03:50 100 rokov svedectiev [i] 04:10 Temná búrka [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře I. 10 [i] 07:55 Komisař Rex I. 8 [i] 08:55 Komisař Rex I. 9 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 10:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 11:45 Na pomezí záhad I. 15 [i] 12:45 Drzá Jordan V. 12 [i] 13:40 Drzá Jordan V. 13 [i] 14:35 Havaj 5-0 I. 17 [i] 15:30 Dr. House VIII 7 [i] 16:30 Dr. House VIII 8 [i] 17:30 Kráska a zvíře I. 10 [i] 18:30 Kráska a zvíře I. 11 [i] 19:30 Tajemná Calenda I. 3 [i] 21:00 Ghost Rider 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 00:00 Společná terapie I. 5 [i] 00:55 Dr. House VIII 7 [i] 01:50 Dr. House VIII 8 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 03:20 Společná terapie I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 5 [i] 06:00 Jak to dělají? 18 [i] 06:25 Opravna vraků 2013: Scottův Chevy Pickup z roku 1967 [i] 07:15 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 08:10 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i] 09:55 Likvidátor: Kazové zboží [i] 10:25 Likvidátor: Krach [i] 10:50 Ztraceno a prodáno 7 [i] 11:15 Ztraceno a prodáno 8 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 12:35 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 13:05 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 14:25 Války kontejnerů 9 [i] 14:55 Války kontejnerů 10 [i] 15:20 Impozantní lodě: Henry Larson [i] 16:15 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 17:10 Impozantní letadla: C-17 Globemaster [i] 18:05 Souboj motorek: Střed amerického průmyslu [i] 19:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Výkonnější Chevelle [i] 20:00 Rození obchodníci: Lincoln Continental [i] 21:00 Připásáni 4 [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Austrálie [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: V rozporu se zákonem [i] 00:00 Mrazivé zlato: Není návratu [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Výkonnější Chevelle [i] 01:50 Rození obchodníci: Lincoln Continental [i] 02:50 Připásáni 4 [i] 03:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Austrálie [i] 04:45 Souboj motorek: Střed amerického průmyslu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Otec Brown: Maska smrti 8/10 [i] 07:30 Hrdina jedné noci [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Pražský písničkář: Úspěchy plné ztrát 4/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o splněných přáních [i] 14:20 Špačkovi v síti času [i] 14:50 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 16:30 Znamení koně [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Této noci v tomto vlaku [i] 23:00 Komisař Moulin [i] 00:25 Kriminálka Paříž: Bude z tebe chlap 41/92 [i] 01:20 13. komnata Otakara Černého [i] 01:45 Sváteční slovo emeritního kazatele Církve bratrské Jaroslava Orawského [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Pod pokličkou [i] 03:25 Kaleidoskop [i] 03:55 Bydlení je hra [i] 04:20 Designtrend [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Úsilí o nový tvar [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:05 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1013/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 80 [i] 09:35 Hitlerovi kameramani [i] 11:05 Raport o Velké válce: Jako lvi [i] 11:45 Nedej se [i] 12:40 Chcete mě? ZJ [i] 13:05 Království divočiny: Darwinovy pěnkavy [i] 13:30 Sváteční slovo emeritního kazatele Církve bratrské Jaroslava Orawského [i] 13:35 Křesťanský magazín [i] 14:05 Uchem jehly [i] 14:30 Cesty víry: Když vás chrání všichni svatí... [i] 14:55 Nejrychlejší mořští predátoři [i] 15:45 Bitvy starověku: Jozue - Biblické válčení [i] 16:30 Planeta Země: Džungle [i] 17:20 Talenty po letech aneb Ještě hořím! [i] 18:15 Na plovárně s Trilokem Gurtu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bezva finta [i] 21:55 Cestující v dešti [i] 23:50 Fenomén Underground [i] 00:45 Interpol: Smrtící obchod [i] 01:35 Objevování planety Oceán: Domov plejtvákovce šedého [i] 02:20 Evropa dnes [i] 02:50 Folklorika [i] 03:15 Z očí do očí [i] 03:45 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:10 Jazz kontra dechovka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci 17 [i] 06:15 Želvy Ninja VII 23 [i] 06:45 Návrat do budoucnosti II 6 [i] 07:10 Chlupatá rota 13 [i] 07:40 Tom a Jerry III 3 [i] 08:10 Jak vycvičit draky II 8 [i] 08:35 Pojišťovna štěstí: Splav [i] 09:50 Ve jménu Angela [i] 11:50 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Svíčková 3 [i] 13:10 Sedm hladových [i] 15:00 Letuška 1. třídy [i] 16:45 Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou [i] 18:50 Hospoda: Kalamita 46 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Smrt v láhvi 9 [i] 21:35 Comeback: Je jaro... [i] 22:10 Střepiny [i] 22:50 Křižovatka smrti 2 [i] 00:30 Kriminálka New York II 3 [i] 01:15 Novashopping 01:45 Výměna manželek III [i] 02:50 Volejte Novu [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:10 Pojišťovna štěstí: Splav [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Avengers - Sjednocení: Televize Mojoworld 18 [i] 07:05 Dokonalý Spider-Man I: Venomův pád 11 [i] 07:35 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Jdou hou za sváčou; Pirátský basket 4 [i] 08:05 Apokalypsa II. světové války: Peklo 6 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Smrt u 18. jamky 9 [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Nedělní receptář extra 13:40 Big Ben II: Smrt o Valpuržině noci 7 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Vinaři: Bomba 9 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:45 Dvojí hra [i] 01:25 Okrsek 22: Bombový útok 8 [i] 02:15 Apokalypsa II. světové války: Peklo 6 [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva [i] 04:55 Šestej smysl: Dědictví 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 08:10 Karavan šou 4 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Taká obyčajná rodinka II. 15-16/24 [i] 10:40 Môj nový tučný život III. 9/13 [i] 11:55 Gossip Girl IV. 15-16/22 [i] 14:05 Nezvestní II. 3-4/18 [i] 16:00 Doktorka Zoe III. 8-9/22 [i] 17:50 Seinfeld II. [i] 20:00 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 22:30 Najlepšia študentka [i] 00:15 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 02:15 Najlepšia študentka [i] 03:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Mongol - Čingischán [i] 09:00 Teleshopping 12:05 O myšce a medvědovi [i] 13:35 Báječný život po životě [i] 15:20 Hačikó - příběh psa [i] 17:00 Půlnoc v Paříži [i] 18:45 Helen [i] 20:50 Veronika se rozhodla zemřít [i] 22:45 Deník nymfomanky [i] 00:30 V hlavní roli já [i] 02:05 Noční incident [i] 03:25 O rodičích a dětech [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:45 Cestovní vozy [i] 07:45 Cestovní vozy [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Snooker [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Snooker [i] 15:30 Stolní tenis [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Box [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 2: Přízrak v sanatoriu a záhada nad Mexikem 10 [i] 06:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a zemětřesení 11 [i] 07:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a rusovlasý cizinec 12 [i] 08:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 13 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 11:00 Inteligence 1: Tajemství Tajné Služby 4 [i] 12:00 Námořní hlídka 1: Zkouška odvahy 8 [i] 13:00 Námořní hlídka 1: Ztracený Thor 9 [i] 14:00 Námořní hlídka 1: Vzorný otec 10 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 3 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 4: Přivolávat mrtvé 7 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 4: Učinit spravedlnosti zadost 8 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Jako ryba bez vody 2 [i] 19:00 Rookie Blue 5: V přestrojení 5 [i] 20:00 Inteligence 1: Tajemství Tajné Služby 4 [i] 21:00 Boj o dědictví [i] 23:00 Král Škorpión: Vzestup Říše [i] 01:10 Blues Brothers 2000 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mistři písku 11 [i] 06:30 Vražedných top 10 5 [i] 07:00 Před kamerou: Žraloci 1 [i] 08:00 Planeta lidí: Města - přežít v betonové džungli 8 [i] 09:00 Brutální fyzika II 4 [i] 10:00 Kolumbijská divočina s Nigelem Marvenem 4 [i] 11:00 Život v lůně: Extrémní zvířata 2 [i] 12:00 V kůži maskotů 6 [i] 12:30 Úžasná jídla: Lahodné omáčky 6 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 4 [i] 13:55 Dva tisíce let starý počítač0 [i] 15:00 Objevování vesmíru 2 [i] 16:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 8 [i] 16:55 Rychlokurs Richarda Hammonda: Závodní mechanik 4