TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista IV. 5/24 [i] 06:40 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:00 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:35 Preteky so slnkom [i] 09:35 2 baby na mizine III. 4/24 [i] 10:05 Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu [i] 11:50 Pán prsteňov: Dve veže (HD) [i] 15:35 Nebezpečne blonďavá [i] 17:45 Susedia [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Rituál (HD) [i] 00:40 Romeo musí zomrieť [i] 02:35 Obávaný bojovník [i] 03:15 Rituál (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Myška Margo 1/13 [i] 07:20 Franklin a priatelia: Franklinovo skackanie 22/52 [i] 07:30 Poštár Pat I 28 [i] 07:45 Poštár Pat I 29 [i] 08:05 Velikáni dejín: Helen Kellerová 16/20 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Legenda o rytieroch zo Sitna 5/10 [i] 10:25 Superhrdinovia: Elixír 8/12 [i] 10:55 Tanečná akadémia II.: Choreografia pre život 7/26 [i] 11:20 Tanečná akadémia II.: Puto 8/26 [i] 11:55 On air [i] 12:25 Toskánska vášeň II 7/14 [i] 14:10 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta VI. (Červenokamenské panstvo a Trnava) [i] 14:40 Návrat veľkého blondína [i] 16:00 Milujem Slovensko [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:30 Krotitelia dlhov 6/12 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Srdce matky [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Smrť prezidenta [i] 00:00 Taxikárka 4/4 [i] 01:30 Inšpektor Rocca: Podvody [i] 02:10 Návrat veľkého blondína [i] 03:30 Smrť prezidenta [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Mraky nad strechou sveta [i] 09:50 Cesta: Cesta [i] 10:20 Test magazín: Alkalické batérie [i] 10:30 Miss Aerobic - finále [i] 12:05 5 minút po dvanástej: JA MILUJEM, TY MILUJEŠ [i] 13:05 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:20 Marián Labuda jubiluje: Dnes večer hrám ja [i] 14:45 Magazín Ligy majstrov [i] 15:15 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:25 Senior klub-magazín [i] 17:00 Herecké legendy: Emília Vášáryová [i] 17:10 La musica [i] 18:00 GEN.sk: Jozef Ráž [i] 18:15 Pred rokmi... [i] 18:45 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor [i] 19:05 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny: Zbohom, súdruhovia [i] 20:55 Paralelné životy: OČISTA [i] 21:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Otakara Kleina [i] 21:55 Siréna od Mississippi [i] 23:55 Kinorama [i] 00:25 Československý filmový týždenník [i] 00:35 Dejiny: Zbohom, súdruhovia [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Počasie [i] 02:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:20 Transformers Prime [i] 06:50 Gumkáči II. [i] 07:45 Spy Kids 2: Ostrov stratených snov [i] 09:55 Dom snov IX.: Rodiny z Joplinu v Missouri 30 [i] 10:55 Starostove starosti [i] 13:25 Námorná akadémia [i] 15:50 V SIEDMOM NEBI [i] 18:10 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KINOPREMIÉRA: Lockout: Útek z MS [i] 22:40 Muž so znakom smrti [i] 00:45 Osudové zlyhanie [i] 03:00 Zlý poliš [i] 04:55 Dom snov IX.: Rodiny z Joplinu v Missouri 30 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári II. 18 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 10 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Tak sa vozia milionári 8 [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:30 Simpsonovci XII. 17 [i] 09:55 Ničitelia mýtov IV. 28 [i] 11:00 Planéta bez ľudí II. 6 [i] 12:20 Joe Kidd [i] 14:05 DA VINCI [i] 15:30 Holandský chaluhový burger [i] 16:10 CENA JE SPRÁVNA [i] 16:45 Poliš a bandita [i] 18:45 Takešiho hrad II. - Špeciály 5 [i] 19:45 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 20:45 Slečna zamilovaná [i] 22:50 Zlý poliš [i] 01:20 Starostove starosti [i] 03:15 Muž so znakom smrti [i] 04:45 Planéta bez ľudí II. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16 [i] 09:00 Merlin I. 3 [i] 10:00 Merlin I. 4 [i] 11:00 Na pomezí záhad I. 14 [i] 12:00 Komisař Rex I. 8 [i] 13:00 Komisař Rex I. 9 [i] 14:00 Jak prosté II. 9 [i] 15:00 Jak prosté II. 10 [i] 15:55 Profil zločinu IV. 4 [i] 17:00 Profil zločinu IV. 5 [i] 18:10 Havaj 5-0 I. 17 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 21:00 Zástupce velitele 1 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 23:45 Bez hranic II. 5 [i] 00:45 Zástupce velitele 1 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 03:10 Bez hranic II. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 20 [i] 06:00 Jak to dělají? 17 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Oprava Ferrari, 1. část/koncertní autobus fanoušků [i] 07:15 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Fantom Works 4 [i] 09:05 Opravdový podvod 1 [i] 09:30 Opravdový podvod 2 [i] 09:55 Opravdový podvod 3 [i] 10:25 Opravdový podvod 4 [i] 10:50 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 11:40 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 12:35 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 13:30 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 14:25 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i] 14:55 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 16:15 Obnažená města: Chicago [i] 17:10 Extrémní stroje 5 [i] 18:05 Záchrana klasických aut: Fiat 500 [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Opravdový rat rod [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: To je závod [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Rychlý prodej [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 21:30 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 22:00 Likvidátor: Odplata [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 23:00 Války kontejnerů 4 [i] 23:30 Ztraceno a prodáno 14 [i] 00:00 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 01:00 Rychle a hlasitě: Rychlý prodej [i] 02:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 02:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 03:00 Likvidátor: Odplata [i] 03:25 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 03:50 Války kontejnerů 4 [i] 04:20 Ztraceno a prodáno 14 [i] 04:45 Záchrana klasických aut: Fiat 500 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Panství Downton IV 8/10 [i] 07:35 Na cestě po ostrově Skye [i] 08:00 Gejzír [i] 08:30 Po stopách hvězd [i] 08:55 Dlouhá míle 1/6 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown: Maska smrti 8/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak vyléčit Ježibabu [i] 13:55 Slunečnice [i] 14:35 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:05 Hrdina jedné noci [i] 16:35 Tři mušketýři [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Světlo pro Světlušku [i] 22:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Včera v noci [i] 00:10 MI5 VI 2/10 [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:40 Brno Open 2012 [i] 02:45 Bydlení je hra [i] 03:10 Hodinový manžel [i] 03:35 Pod pokličkou [i] 03:55 Designtrend [i] 04:10 Kaleidoskop [i] 04:35 Padající květináč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina V [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Doupovský underground [i] 09:30 Počesku [i] 09:40 Putování za muzikou [i] 10:05 Folklorika [i] 10:30 Bedekr [i] 11:00 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy "vlčí smečky" [i] 11:45 Druhá světová válka v barvě: Sovětský válečný stroj [i] 12:35 Babylon [i] 13:05 Šumné stopy [i] 13:30 Král a já [i] 15:45 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 16:35 Bohové a mýty staré Evropy [i] 16:55 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 17:45 Právo pro každého [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XI [i] 21:40 Borgiové III [i] 22:25 Borgiové III [i] 23:15 Hauři [i] 00:45 Pološero - Malí géniové [i] 01:10 Cesty víry: Zoša [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:05 Z očí do očí [i] 02:35 Lomec [i] 02:50 Zpěvačky z Pomezí [i] 04:10 Honzík [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Želvy Ninja VII 22 [i] 06:50 Návrat do budoucnosti II 5 [i] 07:15 Chlupatá rota 12 [i] 07:45 Tom a Jerry III 2 [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru II 9 [i] 08:45 Dva a půl chlapa III 9 [i] 09:10 Čarodějnice [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 11:55 Eva tropí hlouposti [i] 13:30 Výměna manželek III [i] 14:55 A co když je to pravda? [i] 16:55 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:05 U Haliny v kuchyni [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 3 [i] 22:30 S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení [i] 00:40 Krvavá hranice [i] 02:20 Novashopping 02:50 S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení [i] 04:00 Áčko: Obětovala bych vše, chci být miss [i] 04:35 Víkend: Ohnivé srdce [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Avengers - Sjednocení: Jako barbaři 17 [i] 07:20 Dokonalý Spider-Man I: Exkurze 10 [i] 07:50 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Zas ten Hook; Nikdá neříkej nikdá 3 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:30 Autosalon Extra 09:55 Tanec na vlnách [i] 12:10 Pumpaři od Zlaté podkovy [i] 14:10 Discopříběh [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Casino Royale [i] 23:25 Jen bůh odpouští [i] 01:20 Nenarození [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Kráľovná Bollywoodu [i] 08:10 Karavan šou 3 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Taká obyčajná rodinka II. 13-14/24 [i] 10:40 Môj nový tučný život III. 8/13 [i] 11:55 Sen pre dievča, ktoré nespí [i] 14:00 Nezvestní II. 1-2/18 [i] 15:55 Ukradnuté dieťa 1-2/2 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 22:00 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 00:00 Ukradnuté dieťa 1-2/2 [i] 02:10 Sen pre dievča, ktoré nespí [i] 03:30 Na streche [i] 04:35 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Vášeň a cit [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Lassie [i] 13:55 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 15:40 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 17:25 Poznáš muže svých snů [i] 19:10 O rodičích a dětech [i] 21:10 Kauza CIA [i] 23:30 Noční incident [i] 01:00 Apokalypto [i] 04:25 Za zavřenými dveřmi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Watts [i] 11:00 Sports Insiders [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Snooker [i] 15:45 Cestovní vozy [i] 16:15 Sports Insiders [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:15 Alpské lyžování [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Stolní tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Zlá krev 3 [i] 06:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 9 [i] 06:55 Můj přítel Monk 1: Pan Monk na dovolené 10 [i] 07:50 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 09:35 Garde [i] 11:45 Námořní hlídka 1: Lidský náklad 6 [i] 12:45 Námořní hlídka 1: Záchranářský komplex 7 [i] 13:45 Inteligence 1: Tajemství Tajné Služby 4 [i] 14:45 Blues Brothers 2000 [i] 17:10 Shaolin fotbal [i] 19:00 Kluci a holky [i] 21:00 PREMIÉRA Filmy - premiéra na UCH: Král Škorpión: Vzestup Říše [i] 23:10 Hra pro jednoho [i] 01:10 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 04:00 Fakta nebo fikce 2: UFO nad močálem a tajemný dům 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mistři písku 10 [i] 06:30 Vražedných top 10 4 [i] 07:05 Žraločí apokalypsa0 [i]