TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 14/22 [i] 12:45 Kobra 11 XI. 5/10 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 31/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 13/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Reflex [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Doktori 2/10 [i] 22:00 Romeo musí zomrieť [i] 00:15 Mentalista IV. 6/24 [i] 01:10 Dr. House I. 14/22 [i] 02:00 Kobra 11 XI. 5/10 [i] 02:45 Dr. House I. 14/22 [i] 03:30 Kobra 11 XI. 5/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Na ceste do Himalájí [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Sila lásky VI. 192 [i] 07:40 Doktorka Quinnová V.: Spomínaš si... [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta IV.: Humberstone. Mesto duchov v pampe. Čile [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Valparaiso. Mesto ako dúha. Chile [i] 10:00 Recept na život 36/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Detská izba [i] 15:00 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Il Sen Luj. Mesto žien. Senegal [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Limes. Hranica s barbarmi. Nemecko [i] 17:00 Recept na život 37/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Superhrdinovia: Elixír 8/12 [i] 20:50 Milujem Slovensko [i] 22:15 Thelma & Louise [i] 00:20 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:10 Thelma & Louise [i] 04:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Krajina Haliganda [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:00 Kronika [i] 09:55 Cena prírody III.: Veľká voda 2. časť [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Spektrum vedy: Laboratórium pokročilých technológií [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Spieva Betka Kubánková [i] 13:15 Pod lampou [i] 15:40 Magazín Európskej ligy [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:05 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Mraky nad strechou sveta [i] 21:00 Umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Zelig [i] 23:10 Jozef Ráž jubiluje: Anjeli strážni Joža Ráža [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i] 00:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ: Kto chce zabiť matku? [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Liečiteľ [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Zbaľ sa a vypadni! 35 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Kóma 1/16 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ: Držgroš [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Uniesol mi deti [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Oceľová päsť [i] 23:20 Kuriér 11 [i] 00:25 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: Hamiltonovci - pach krvi [i] 02:25 Walking Dead III. 8 [i] 03:10 American Horror Story 8 [i] 03:50 November [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Modrí templári II. 17 [i] 06:05 Faktor strachu IV. 9 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 18 [i] 09:15 Ochrana svedkov V. 5 [i] 10:25 18 kolies spravodlivosti 19 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 16 [i] 12:40 Kutyil s.r.o. [i] 13:35 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 14:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XII. 16 [i] 15:40 Ničitelia mýtov IV. 28 [i] 16:55 Faktor strachu IV. 10 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Miami 17 [i] 18:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:10 Simpsonovci XII. 17 [i] 19:40 Profesionáli: Vianoce 17 [i] 20:45 Kravaťáci II. 3,4 [i] 22:40 Námorná akadémia [i] 01:00 Osudové zlyhanie [i] 02:45 Magnum VI. 7 [i] 03:30 Hamiltonovci - pach krvi [i] 04:55 Ochrana svedkov V. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 1 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 09:00 Posel ztracených duší III. 11 [i] 10:00 Vražedná číslaIII. 20 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 2 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 11 [i] 14:00 Drzá Jordan IV. 6 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 21 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 12 [i] 19:00 Drzá Jordan IV. 7 [i] 20:00 Vraždy v Sandhamnu I. 1 [i] 21:00 Havaj 5-0 II. 15 [i] 21:55 Havaj 5-0 II. 16 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 8 [i] 23:50 Spartakus: Pomsta 2 [i] 00:55 Havaj 5-0 II. 15 [i] 01:50 Havaj 5-0 II. 16 [i] 02:35 Spartakus: Pomsta 2 [i] 03:25 GT Akademie 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 19 [i] 06:00 Jak se to dělá: Karburátory [i] 06:25 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Úzkost z odloučení [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 9 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Ostrov Dominica [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice 12 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 10:50 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 11:40 Rození obchodníci: Audi TT [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Velká Británie [i] 13:30 Souboj motorek: Texas [i] 14:25 Sibiřský podíl: Ruská ruleta [i] 15:20 Sibiřský podíl: Staří nepřátelé [i] 16:15 Sibiřský podíl: Občanská válka [i] 17:10 Války kontejnerů 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 18:35 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 19:00 Jak se to dělá: Karburátory [i] 19:30 Jak se to dělá 5 [i] 20:00 Obnažená města: Los Angeles [i] 21:00 Impozantní lodě: HDMS Absalon [i] 22:00 Ovládání myslí 1 [i] 22:30 Ovládání myslí 2 [i] 23:00 Neobjasněné případy: Valentich & modroocí psi z Texasu [i] 00:00 Zakázané: Bizarní jídlo [i] 00:55 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 01:50 Obnažená města: Los Angeles [i] 02:50 Impozantní lodě: HDMS Absalon [i] 03:50 Neobjasněné případy: Valentich & modroocí psi z Texasu [i] 04:45 Superlidé: Rychlost [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:30 Toulavá kamera [i] 11:00 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 33/52 [i] 15:05 Profesionálové: Přepadení 42/57 [i] 16:00 Na stopě [i] 16:25 Třída 8.A [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Neviditelní: Kdo je ve skutečnosti doktorka 8/13 [i] 21:00 13. komnata Otakara Černého [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Sportu zdar! [i] 23:20 Smysluplná vražda [i] 00:55 Pečený sněhulák [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Želvy sloní [i] 09:30 Zde jsou lvi [i] 11:00 Vzestup a pád pyramid [i] 11:55 Tuaregové, hrdí vládci pouště [i] 12:45 Planeta Země: Travnaté pláně [i] 13:35 Bonbónky světa [i] 13:55 Bojovníci s klimatem [i] 14:05 Chcete mě? ZJ [i] 14:35 Bitvy starověku: David a Goliáš [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 O vědě a vědcích: Zákeřní nepřátelé [i] 17:20 Lidské smysly: Sluch a rovnováha [i] 18:10 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 20:55 Panství Downton IV 8/10 [i] 22:05 Zločin III 8/10 [i] 23:05 Blues Brothers [i] 01:15 Naboso [i] 03:05 Babylon [i] 03:30 Z očí do očí [i] 04:00 Zpěvák z Podluží [i] 04:25 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:55 Historické návraty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2689 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Alfa samci nastupují 524 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Všeuměl 4 [i] 13:20 Odložené případy II: Kensington 20 [i] 14:20 Dr. House VI: Tyran 4 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle bude dlouhej den 142 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Piki, piki na hlavu 23 [i] 18:25 Ulice 2690 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Císař a tambor [i] 21:40 Temný rytíř povstal [i] 01:00 Mentalista IV: Piki, piki na hlavu 23 [i] 01:45 Dr. House VI: Tyran 4 [i] 02:30 Novashopping 03:05 PRÁSK! [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle bude dlouhej den 142 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Uzemněný 14 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Vzrušující. První Šťastný sen v novém roce 14 [i] 07:40 M*A*S*H 199 [i] 08:30 M*A*S*H 200 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Speciální linky 5 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger V: Vyšší moc 1 [i] 11:25 Místo činu: Mnichov: Vražedná ústřice 7 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Předstíraná vražda 25 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Obvinění 4 [i] 15:25 Castle na zabití IV: Hrdinové a zločinci 2 [i] 16:25 Komisař Rex II: Stockiho poslední případ 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Johnny English se vrací [i] 22:20 Pasti, pasti, pastičky [i] 01:00 Jednačtyřicetiletý panic [i] 02:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Obvinění 4 [i] 03:15 Wolffův revír IV: Předstíraná vražda 25 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Mladí, krásni, skazení 103-104/131 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 36/142 [i] 11:10 Feriha 79-80/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 69-70/188 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 13/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:25 Smotánka [i] 21:00 Doktorka Zoe III. 8-9/22 [i] 22:50 Diablov advokát 8/13 [i] 23:45 Posadnutá zlom [i] 01:35 Láska a trest 108-110/124 [i] 03:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:45 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Django [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Létající dýky [i] 13:50 Dokažte mi vinu [i] 16:00 O Malence [i] 17:30 Na území žen [i] 19:15 Za zavřenými dveřmi [i] 21:00 V hlavní roli já [i] 22:40 Apokalypto [i] 00:55 Icarus [i] 02:20 Hamilton 2: Pokud jde o vaši dceru [i] 03:45 Loupež za bílého dne [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Cestovní vozy [i] 10:30 Šipky [i] 12:30 Watts [i] 12:45 Sports Insiders [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Snooker [i] 15:45 Cestovní vozy [i] 16:15 Watts [i] 17:30 Šipky [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Silové sporty [i] 00:45 Šipky [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Ti, co přežili 2 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 2: Oregonský vír a měňavec v hostinci 22 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Zlá krev 3 [i] 08:20 Agentura Jasno 2: Maso je vražda, ale vražda je taky vražda 6 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Manželství je jako loterie 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 12:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a rusovlasý cizinec 12 [i] 13:20 Námořní hlídka 1: Ztracený Thor 9 [i]