Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 13/22 [i] 12:45 Kobra 11 XI. 4/10 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 30/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 12/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia I. 16/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 12/23 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 30/50 [i] 00:50 Mentalista IV. 5/24 [i] 01:40 Kobra 11 XI. 4/10 [i] 02:30 Dr. House I. 13/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XI. 4/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Duchovný svet juž.Indie [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Sila lásky VI. 191 [i] 07:40 Doktorka Quinnová V.: Nie je všetko zlato [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta IV.: Liverpool. Tri grácie, jeden chrobák a jedna rieka [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Národný park Tingveklir. Vikingský parlament. Island [i] 10:00 Recept na život 35/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Víkend [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District II.: Zbrane 6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Humberstone. Mesto duchov v pampe. Čile [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Valparaiso. Mesto ako dúha. Chile [i] 17:00 Recept na život 36/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Toskánska vášeň II 7/14 [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Banditi 3/13 [i] 23:10 Banditi 4/13 [i] 23:55 District II.: Zbrane 6 [i] 00:35 Destinácia svet: Duchovný svet juž.Indie [i] 01:30 Reportéri [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky VI. 191 [i] 04:15 Doktorka Quinnová V.: Nie je všetko zlato [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Július Lenko [i] 09:35 Osudy umeleckých diel: Revolučná snímka Gillesa Carona [i] 10:00 Maďarský magazín [i] 10:30 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:15 Pred rokmi... [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Jozef Ráž jubiluje: Nebezpečný náklad [i] 13:15 Kavka [i] 14:20 "Celnice": Uzdravme Česko [i] 14:50 Senior klub [i] 15:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:20 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:05 Cena prírody III.: Veľká voda 2. časť [i] 18:30 Futbal - Európska liga: Sparta Praha - Slovan Bratislava [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Família: Miesto pod Tatrami [i] 22:00 Pod lampou [i] 00:00 Posledná noc Viliama Žingora [i] 00:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ: Vydieraš ma vlastným synom [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Vyšinutá ženská [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Je čas odísť 34 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Voyeur 12/12 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ: Kto chce zabiť matku? [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Liečiteľ [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Zbaľ sa a vypadni! 35 [i] 21:40 King a Maxwellová 10/10 [i] 22:40 Dr. Ema: Workoholik 8 [i] 23:55 Life: Najbohatší policajt II. 20 [i] 00:55 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 7,8 [i] 02:35 Hawaii 5.0 IV. 13 [i] 03:15 King a Maxwellová 10/10 [i] 03:55 Life: Najbohatší policajt II. 20 [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári II. 16 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 8 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 17 [i] 09:15 Ochrana svedkov V. 4 [i] 10:25 18 kolies spravodlivosti 18 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 15 [i] 12:40 Kutyil s.r.o. [i] 13:35 Profesionáli III.: SBS-kár 5 [i] 14:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XII. 15 [i] 15:40 Ničitelia mýtov IV. 27 [i] 16:40 Faktor strachu IV. 9 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami 16 [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:20 Simpsonovci XII. 16 [i] 19:50 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 7,8 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 13 [i] 23:40 Dvojičky 18 [i] 00:35 Ničitelia mýtov IV. 26 [i] 01:30 Magnum VI. 5,6 [i] 03:00 KRIMI 03:25 Kutyil s.r.o. [i] 04:00 Ochrana svedkov V. 4 [i] 04:45 18 kolies spravodlivosti 18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 GT Akademie 1 [i] 07:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 20 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 09:20 Posel ztracených duší III. 10 [i] 10:20 Vražedná číslaIII. 19 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 12:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 1 [i] 13:05 Posel ztracených duší III. 10 [i] 14:05 Drzá Jordan IV. 5 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 20 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 11 [i] 19:00 Drzá Jordan IV. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 8 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 03:30 GT Akademie 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 18 [i] 06:00 Jak se to dělá: Teploměry [i] 06:25 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 8 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Tennessee [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice 11 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Odsávání [i] 10:50 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 11:40 Rození obchodníci: Jaguar XJC [i] 12:35 Vzestup strojů: Supervlak [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 4 [i] 14:25 Štvanice: Arizona [i] 15:20 Štvanice: Filipíny [i] 16:15 Štvanice: Jižní Korea [i] 17:10 Války kontejnerů 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 18:35 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 19:00 Jak se to dělá: Teploměry [i] 19:30 Jak se to dělá 4 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Odsouzen k záhubě [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Vydělávat není snadné [i] 21:00 Co ukrývá stodola?: 100letý Harley [i] 21:30 Poklady z garáží: Pinballové hoře [i] 22:00 Králové kouzel: New Orleans [i] 23:00 Hra o kameny: Turecká ruleta [i] 00:00 Podvody Keitha Barryho: Randění a smělost [i] 00:55 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Odsouzen k záhubě [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Vydělávat není snadné [i] 02:50 Co ukrývá stodola?: 100letý Harley [i] 03:20 Poklady z garáží: Pinballové hoře [i] 03:50 Králové kouzel: New Orleans [i] 04:45 Hra o kameny: Turecká ruleta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kluci v akci [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Pražský písničkář: Vše pro republiku 3/5 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 32/52 [i] 15:10 Kingová: Scout Winterová 8/8 [i] 15:50 Dárky [i] 17:00 Besipky: Dětské sedačky [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:50 Třída 8.A [i] 22:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 VI 2/10 [i] 00:00 Paterčata [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:25 Dobré ráno [i] 03:55 Designtrend [i] 04:10 Zahrada je hra [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Renesance a manýrismus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mumie [i] 10:45 Auto Moto Revue [i] 11:15 Právo pro každého [i] 11:45 Souboj vojevůdců: Alexander proti von Arnimovi [i] 12:30 Bonbónky světa [i] 12:50 Oči krokodýla [i] 13:40 Objevování planety Oceán: Domov plejtvákovce šedého [i] 14:30 Chcete je? ZJ [i] 14:40 Obří mosty 1/3 [i] 15:30 Vzestup a pád pyramid [i] 16:25 Tajemství na dně moří: Ztracená města [i] 17:20 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 18:10 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Pán času VII [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tuaregové, hrdí vládci pouště [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Malí géniové [i] 22:00 Raport o Velké válce: Jako lvi [i] 22:40 Ve jménu vlasti: Marine One - 1. část 12/13 [i] 23:30 Queer: Říkají mi Krychlič [i] 23:55 Zvláštní let [i] 01:35 Lunochod [i] 02:30 Putování za muzikou [i] 02:55 Chcete je? ZJ [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:30 Vinohrady, vinohrady [i] 03:55 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:25 B - Panorama [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2688 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Otův nový bratr 73 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 7 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Nový začátek 3 [i] 13:20 Odložené případy II: Divné ovoce 19 [i] 14:20 Dr. House VI: Impozantní selhání 3 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Bojuj! 141 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Sbohem a díky za šrámy 22 [i] 18:25 Ulice 2689 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Alfa samci nastupují 524 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:15 Bez soucitu [i] 00:05 Mentalista IV: Sbohem a díky za šrámy 22 [i] 00:50 Dr. House VI: Impozantní selhání 3 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Áčko: Smrt pod lavinou [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Bojuj! 141 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Osamělé vejce 13 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Narodilo se zvířátko z drahokamu 13 [i] 07:40 M*A*S*H 198 [i] 08:30 M*A*S*H 199 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Silnější než voda 4 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Dvorana slávy 26 [i] 11:25 Místo činu: Mnichov: Otloukánek 6 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Zabil jsem Sylvii Engelovou 24 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Útěk a návrat 3 [i] 15:25 Castle na zabití IV 1 [i] 16:25 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Poukaz na zázrak 29 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Slunečno, místy vraždy IV: Gladiátorky 6 [i] 00:45 Sběratelé kostí VI: Díra v srdci 22 [i] 01:45 Procitnutí: Dvojí pomoc od Birda 12 [i] 02:40 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Útěk a návrat 3 [i] 03:25 Wolffův revír IV: Zabil jsem Sylvii Engelovou 24 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 97-98/183 [i] 06:35 Mladí, krásni, skazení 101-102/131 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 35/142 [i] 11:35 Feriha 77-78/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 67-68/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 12/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 3/13 [i] 21:30 Feriha 79-80/160 [i] 23:55 Bolesti slávnych III. 10/16 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:15 Smotánka [i] 01:40 Láska a trest 105-107/124 [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 99-100/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Loď lásky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Trust [i] 14:00 Neodolatelný [i] 15:50 Létající dýky [i] 17:30 Dokažte mi vinu [i] 19:40 Loupež za bílého dne [i] 21:25 Hamilton 2: Pokud jde o vaši dceru [i] 23:00 Icarus [i] 00:35 Vražedné vzpomínky [i] 02:10 Černá skřínka [i] 03:45 Ztráta paměti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Watts [i] 13:45 Snooker