TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 12/22 [i] 12:45 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 29/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 11/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia I. 15/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 11/23 [i] 00:20 Kurz sebaovládania I. 29/50 [i] 00:50 Mentalista IV. 4/24 [i] 01:40 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 02:25 Dr. House I. 12/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XI. 3/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Sila lásky VI. 190 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Zanedbanie starostlivosti [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta IV.: Gajrangerfjord. Skromná majestátnosť. Nórsko [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Merv. Ruiny mesta na Hodvábnej ceste. Turkmenistan [i] 10:05 Recept na život 34/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta V. (Modra a okolie - 2. diel) [i] 14:35 Reportéri [i] 15:05 District II.: Slúžiť a ochraňovať 5 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Liverpool. Tri grácie, jeden chrobák a jedna rieka [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Národný park Tingveklir. Vikingský parlament. Island [i] 17:00 Recept na život 35/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 District II.: Slúžiť a ochraňovať 5 [i] 00:55 Destinácia svet: Srí Lanka [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky VI. 190 [i] 04:15 Doktorka Quinnová V.: Zanedbanie starostlivosti [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Azbest -biela smrť [i] 09:55 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 10:20 Rusínsky magazín [i] 10:50 Fokus zdravie "N" [i] 11:35 Ambulancia: Retencia - neovládateľný mechúr [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Na ľudovú nôtu [i] 13:20 Večera s Havranom: Hrozí Európe vojna?" [i] 14:30 Hrdina na titulnú stranu [i] 15:15 VAT: 3D skenovanie interiérov [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Tempo [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Osudy umeleckých diel: Revolučná snímka Gillesa Carona [i] 18:25 (Ne)celebrity: Milan Lechan [i] 18:30 Test magazín: Alkalické batérie [i] 18:45 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Traja medvedíci [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Iné ženy: Hravá [i] 20:30 Iné ženy: Silná [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 "Celnice": Uzdravme Česko [i] 22:00 MOJE POVSTANIE.SK: Mária [i] 22:05 Nylonový mesiac [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Profesionál [i] 00:05 Autosalón [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ: Udrel ma [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Nezaujímaš sa o mňa [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Porušenie pravidiel 33 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať 1/13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Sex na antuke 11 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ: Vydieraš ma vlastným synom [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Vyšinutá ženská [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Je čas odísť 34 [i] 21:40 King a Maxwellová 9 [i] 22:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 19 [i] 00:40 Dotyk II. 5 [i] 01:40 Lovci väzňov 4 [i] 02:30 King a Maxwellová 9 [i] 03:10 SHOW JANA KRAUSA [i] 03:55 Life: Najbohatší policajt II. 19 [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári II. 15 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 7 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 16 [i] 09:15 Ochrana svedkov V. 3 [i] 10:25 18 kolies spravodlivosti 17 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 14 [i] 12:40 Kutyil s.r.o. [i] 13:40 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XII. 14 [i] 15:40 Ničitelia mýtov IV. 26 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 8 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami 15 [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:20 Simpsonovci XII. 15 [i] 19:50 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 20:45 Choď na to! [i] 23:00 Lovci väzňov 4 [i] 00:00 Smrtiace aférky 2 [i] 01:15 Ničitelia mýtov IV. 25 [i] 02:15 Magnum VI. 3,4 [i] 03:45 KRIMI 04:10 Ochrana svedkov V. 3 [i] 04:50 18 kolies spravodlivosti 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 45 [i] 07:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 19 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 09:25 Posel ztracených duší III. 9 [i] 10:25 Vražedná číslaIII. 18 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 12:20 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 20 [i] 13:15 Posel ztracených duší III. 9 [i] 14:15 Drzá Jordan IV. 4 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 16:10 Vražedná číslaIII. 19 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 18:05 Posel ztracených duší III. 10 [i] 19:05 Drzá Jordan IV. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 21:00 Bez hranic II. 5 [i] 22:05 Kriminálka New York IX. 14 [i] 23:00 Kriminálka New York IX. 15 [i] 00:00 Kriminálka New York IX. 16 [i] 01:00 Bez hranic II. 5 [i] 02:00 Kriminálka New York IX. 14 [i] 02:45 Kriminálka New York IX. 15 [i] 03:30 Cesty života I. 45 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 17 [i] 06:00 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 06:25 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 7 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Utah [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice 10 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 10:50 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Thunderbird [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Dvě problematické Galaxie [i] 13:30 Automobiloví doktoři: Rodinný spor [i] 14:25 Bear Grylls: Únik z pekla: Škola přežití v krajních situacích [i] 15:20 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 1 [i] 16:15 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 2 [i] 17:10 Války kontejnerů 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 18:35 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 19:00 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 19:30 Jak se to dělá 3 [i] 20:00 Sibiřský podíl: Naprostý neúspěch [i] 21:00 Zlato z džungle: Díl 1 [i] 22:00 Kouzlo vědy: Damoklův meč [i] 22:30 Kouzlo vědy: Únik pod vodou [i] 23:00 Podmořští lovci 2 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice: Než přijde mráz [i] 00:55 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 01:50 Sibiřský podíl: Naprostý neúspěch [i] 02:50 Zlato z džungle: Díl 1 [i] 03:50 Kouzlo vědy: Damoklův meč [i] 04:20 Kouzlo vědy: Únik pod vodou [i] 04:45 Podmořští lovci 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Paterčata [i] 10:30 Postřehy odjinud [i] 10:35 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 31/52 [i] 15:10 Otec Brown: Pekelný prach 7/10 [i] 15:55 Trapas [i] 16:15 Ve vedlejší roli Spejbl a Hurvínek [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Paterčata [i] 22:15 Hodíme se k sobě, miláčku...? [i] 23:55 Kriminálka Paříž: Bude z tebe chlap 41/92 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Žiješ jenom 2x [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 Chalupa je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Gotika [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mrtvých mužů: Operace [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Sovětský válečný stroj [i] 10:40 Náš venkov: Spolek archaických nadšenců [i] 11:10 Putování za muzikou [i] 11:35 Kolik šancí tolik životů [i] 12:30 Folklorika [i] 12:55 Bohové a mýty staré Evropy [i] 13:15 Postřehy odjinud [i] 13:20 Evropa dnes [i] 13:50 Lunochod [i] 14:40 Casanova [i] 15:25 Chcete je? ZJ [i] 15:35 Království divočiny: Želvy sloní [i] 16:00 Klíč [i] 16:25 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 17:20 Planeta Země: Travnaté pláně [i] 18:10 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 21:00 Na cestě po ostrově Skye [i] 21:30 Bedekr [i] 21:55 Poslední čas na lásku [i] 23:30 Na stojáka [i] 23:55 Kanadská soda II [i] 00:20 Expremiéři [i] 00:45 Křesťanský magazín [i] 01:15 Chcete mě? ZJ [i] 01:40 Náš venkov: Spolek archaických nadšenců [i] 02:05 Uhranutí pohybem [i] 02:25 Z očí do očí [i] 02:55 Chlumek v Luži [i] 03:10 Už je nevěsta začepená [i] 03:35 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:05 Na státní hranici [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2687 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Už to bude dobrý 523 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 6 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Návnada 2 [i] 13:20 Odložené případy II: Spoušť 18 [i] 14:20 Dr. House VI: Zlomený 2. část 2 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Na lásku! 140 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Rubínové střevíčky 21 [i] 18:25 Ulice 2688 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Otův nový bratr 73 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Ďábelská trojka 9 [i] 22:35 Ozbrojení a nebezpeční [i] 00:25 Mentalista IV: Rubínové střevíčky 21 [i] 01:10 Dr. House VI: Zlomený 2. část 2 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Na lásku! 140 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Hibernace 12 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Veselé Vánoce. Do města dorazil Santa 12 [i] 07:40 M*A*S*H 197 [i] 08:30 M*A*S*H 198 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Neautorizovaná vražda 3 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Zázrak v Middle Creeku 25 [i] 11:25 Místo činu: Mnichov: Fantom 5 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Vražda bezbranného 23 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Nejtěžší rozhodnutí 2 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Budu ti scházet, až budu pryč 16 [i] 16:25 Komisař Rex II: Tři vteřiny do smrti 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Zůstane to v rodině 297 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Smrtící léčba 8 [i] 00:40 Sběratelé kostí VI: Znamení v tichu 21 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu VI: Smrt na lovu 2/2 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Nejtěžší rozhodnutí 2 [i] 03:20 Wolffův revír IV: Vražda bezbranného 23 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Tisíc a jedna noc 95-96/183 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 99-100/131 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 34/142 [i] 11:20 Feriha 75-76/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 65-66/188 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 11/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad VII. [i] 21:30 Feriha 77-78/160 [i] 23:40 Bolesti slávnych III. 9/16 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Adela show [i] 02:00 Láska a trest 102-104/124 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Alenka v zemi za zrcadlem [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Jarní úklid s.r.o. [i] 13:50 At' vejde ten pravý [i] 15:55 Trust [i] 17:45 Neodolatelný [i] 19:35 Ztráta paměti [i] 21:15 Černá skřínka [i] 22:55 Vražedné vzpomínky [i] 00:40 Turnaj zabijáků [i] 02:10 Hamilton: V zájmu státu