Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 11/22 [i] 12:45 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 28/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 10/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia I. 14/20 [i] 23:50 Dva a pol chlapa X. 10/23 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 28/50 [i] 00:55 Mentalista IV. 3/24 [i] 01:40 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 02:30 Dr. House I. 11/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XI. 2/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Uzbekistan,Kazachstan,Kirgizsko-Krajina na Hodvábnej ceste [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Sila lásky VI. 189 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Rušné dni [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta IV.: Múzeum Planten-Moretus. Hold tlačiarenskej dynastii. Antverpy, Belgicko [i] 09:40 Poklady sveta IV.: Le Havre. Poézia betónu. Francúzsko [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď to vyjde najavo 8/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Občan za dverami [i] 15:05 District II.: Sídlisko 4 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Gajrangerfjord. Skromná majestátnosť. Nórsko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Merv. Ruiny mesta na Hodvábnej ceste. Turkmenistan [i] 17:00 Recept na život 34/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel III: Dražba 6/14 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Kvalifikovaný odhad 8/23 [i] 23:30 District II.: Sídlisko 4 [i] 00:10 Destinácia svet: Uzbekistan,Kazachstan,Kirgizsko-Krajina na Hodvábnej ceste [i] 01:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta V. (Modra a okolie - 2. diel) [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky VI. 189 [i] 03:55 Doktorka Quinnová V.: Rušné dni [i] 04:55 Destinácia svet: Srí Lanka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Baby ježibaby [i] 09:00 Slová, ktoré zmenili svet: Charles de Gaulle [i] 09:55 Žena na konci sveta III. [i] 10:20 Národnostný magazín: Židovský [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Bavme sa so Stupavankou [i] 13:15 Sokovia [i] 14:35 Príbehy písané životom: Deväť dní v kóme [i] 15:15 Família: Família - Životný reštart [i] 15:40 Orientácie [i] 16:10 Rusínsky magazín [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Markušovce [i] 18:45 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - pieseň do vetra [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Traja medvedíci [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:45 Hlasy tichého sveta [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Azbest -biela smrť [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Ambulancia: Retencia - neovládateľný mechúr [i] 22:00 Večera s Havranom: Hrozí Európe vojna?" [i] 23:10 Tvrdá línia 4/4 [i] 00:05 On air [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ: Kosačka [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Hrob [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Matička skákavá! 32 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 26/26 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Tajná pijanka 10 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ: Udrel ma [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nezaujímaš sa o mňa [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Porušenie pravidiel 33 [i] 21:40 Vtierka Castle VI. 21 [i] 22:40 Slnečno, sem-tam vraždy II. 3 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 18 [i] 00:40 Ochrana svedkov V. 8/8 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 20,21 [i] 03:10 Slnečno, sem-tam vraždy II. 3 [i] 03:55 Vtierka Castle VI. 21 [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári II. 14 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 6 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 15 [i] 09:15 Ochrana svedkov V. 2 [i] 10:25 18 kolies spravodlivosti 16 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 13 [i] 12:40 Kutyil s.r.o. [i] 13:40 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:15 Simpsonovci XII. 13 [i] 15:45 Ničitelia mýtov IV. 25 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 7 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami 14 [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:20 Simpsonovci XII. 14 [i] 19:50 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 20,21 [i] 22:35 Letecké katastrofy XII. 8 [i] 23:35 Letecké katastrofy IX. 8/8 [i] 00:35 Ničitelia mýtov IV. 24 [i] 01:30 Magnum VI. 1,2/18 [i] 03:05 KRIMI 03:30 Kutyil s.r.o. [i] 04:15 Homeland - Zradca - FINÁLE SÉRIE 13/13 [i] 04:55 Ochrana svedkov V. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 18 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 09:05 Posel ztracených duší III. 8 [i] 10:05 Vražedná číslaIII. 17 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 12:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 19 [i] 13:05 Posel ztracených duší III. 8 [i] 14:05 Drzá Jordan IV. 3 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 16:05 Vražedná číslaIII. 18 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 18:05 Posel ztracených duší III. 9 [i] 19:05 Drzá Jordan IV. 4 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 22 [i] 21:55 Kriminálka New York IX. 15 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 7 [i] 23:50 True Blood - Pravá krev VI. 3 [i] 01:00 Kráska a zvíře II. 22 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 02:35 True Blood - Pravá krev VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 16 [i] 06:00 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 06:25 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 6 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Dokud se krávy nevrátí [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 10:50 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 11:40 Rození obchodníci: Obojživelný vůz [i] 12:35 Impozantní letadla: C-17 Globemaster [i] 13:30 Mrazivé zlato: Břicho rudého netvora [i] 14:25 Podmořští lovci: Nové začátky [i] 15:20 Podmořští lovci 2 [i] 16:15 Podmořští lovci 3 [i] 17:10 Války kontejnerů 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 18:35 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 19:00 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 19:30 Jak se to dělá 2 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: tajné setkání: Tajné setkání – 1. část [i] 21:00 Tickle: Opilí namol [i] 21:30 Tickle: Rozmach whisky [i] 22:00 Troy 1 [i] 23:00 Pouliční psanci: Závody [i] 00:00 Hlídači čtvrtí 3 [i] 00:55 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 01:50 Načerno pálený alkohol: tajné setkání: Tajné setkání – 1. část [i] 02:50 Tickle: Opilí namol [i] 03:20 Tickle: Rozmach whisky [i] 03:50 Pouliční psanci: Závody [i] 04:45 Impozantní letadla: C-17 Globemaster [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 13. komnata Petra Svobody [i] 09:40 Reportéři ČT [i] 10:20 Pyramida boha slunce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Okouzlení III 30/52 [i] 15:15 Kriminálka Paříž: Chladnokrevně 40/92 [i] 16:05 Kuchařská pohotovost [i] 16:30 Pletky paní Operetky [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Černí andělé [i] 22:50 Kingová: Scout Winterová 8/8 [i] 23:30 Otec Brown: Pekelný prach 7/10 [i] 00:20 Na stopě [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Sváteční slovo teologa Bedřicha Jeteliny [i] 01:15 Designtrend [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Padající květináč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Od Velké Moravy po gotiku [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lidské smysly: Čich a chuť [i] 09:55 Oči krokodýla [i] 10:45 Bonbónky světa [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Michail Gorbačov [i] 12:50 Evropa tančila valčík [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:15 Souboj vojevůdců: Alexander proti von Arnimovi [i] 16:05 Generál Patton: Obléhání [i] 16:50 Vesmír: Supernovy [i] 17:30 Raport o Velké válce: Jako hladová zvěř [i] 18:10 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerovi kameramani [i] 21:35 Expremiéři [i] 22:05 Hadí jed [i] 23:30 Sestřička Jackie IV [i] 23:55 Abendland [i] 01:30 Babylon [i] 01:55 O vědě a vědcích: Úhly pohledu [i] 02:20 Bojovníci s klimatem [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:00 Filipov [i] 03:15 Monology Fanoše Mikuleckého [i] 03:45 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:15 Izrael tančí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2686 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Nález ztraceného času 72 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 5 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Vysoké riziko 1 [i] 13:20 Odložené případy II: Škodolibost 17 [i] 14:20 Dr. House VI: Zlomený 1. část 1 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdce 139 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Je něco shnilého v Redmundu 20 [i] 18:25 Ulice 2687 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Už to bude dobrý 523 [i] 21:40 Víkend: Ohnivé srdce [i] 22:30 Lovci zločinců III: Lovec žen 3 [i] 23:25 Nebezpečná identita 9 [i] 00:15 Mentalista IV: Je něco shnilého v Redmundu 20 [i] 01:05 Dr. House VI: Zlomený 1. část 1 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Lovci zločinců III: Lovec žen 3 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdce 139 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Vnitřní boj 11 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Smích. Nové dívčí trio získává větší popularitu 11 [i] 07:40 M*A*S*H 196 [i] 08:30 M*A*S*H 197 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Noční děsy 2 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Moskevská spojka 24 [i] 11:25 Místo činu: Mnichov: Tanec smrti 4 [i] 13:25 Wolffův revír IV: S pomocí ďábla 22 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Volný pád 1 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Jak myslíš, tak jíš 15 [i] 16:25 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Falešné ano 28 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 11 [i] 00:40 Spravedlnost v krvi III: Na vlastní pěst 17 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VI: Smrt na lovu 1/2 [i] 02:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Volný pád 1 [i] 03:15 Wolffův revír IV: S pomocí ďábla 22 [i] 04:05 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Mladí, krásni, skazení 97-98/131 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 33/142 [i] 11:10 Feriha 73-74/160 [i] 14:00 Skrytá vášeň 63-64/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 10/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 2/13 [i] 21:30 Feriha 75-76/160 [i] 23:45 Bolesti slávnych III. 8/16 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:05 Adela show [i] 01:50 Láska a trest 99-101/124 [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Mýtus [i] 14:20 Píseň mého srdce [i] 16:10 Jarní úklid s.r.o. [i] 17:50 At' vejde ten pravý [i] 19:55 Atentát na střední [i] 21:35 Hamilton: V zájmu státu [i] 23:30 Turnaj zabijáků [i] 01:10 Štvanec IRA [i] 03:00 Domino [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Šipky [i] 13:00 Watts [i] 14:00 Fotbal