TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Doktori 1/10 [i] 10:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House I. 10/22 [i] 13:00 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Mentalista IV. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia I. 13/20 [i] 00:00 Mentalista IV. 2/24 [i] 00:50 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 01:45 Dr. House I. 10/22 [i] 02:30 Mentalista IV. 2/24 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XI. 1/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Sila lásky VI. 188 [i] 07:40 Doktorka Quinnová V.: Prepad vlaku [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta IV.: Mestá v Negevskej púšti. Na natabejskej Kadidlovej ceste. Izrael [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Most v Mostare. Oblúk nad priepasťou. Bosna a Hercegovina [i] 10:00 Recept na život 33/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Krotitelia dlhov 5/12 [i] 15:05 District II.: Nočná služba 3 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Múzeum Planten-Moretus. Hold tlačiarenskej dynastii. Antverpy, Belgicko [i] 16:45 Poklady sveta IV.: Le Havre. Poézia betónu. Francúzsko [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Cestujem sama [i] 21:40 Víkend [i] 22:05 Muž s poslaním: Keď to vyjde najavo 8/16 [i] 22:50 District II.: Nočná služba 3 [i] 23:35 Cestujem sama [i] 00:55 Destinácia svet: Tajuplné vôňe Hong Kongu [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky VI. 188 [i] 04:15 Doktorka Quinnová V.: Prepad vlaku [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Janko Hraško [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 09:05 Spomalený úder [i] 10:10 Tvárou v tvár [i] 10:40 Fokus rodina "N" [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:00 ArtSpektrum [i] 12:05 Obrázky z čičmianskej svadby [i] 12:35 Prerušujem pojednávanie [i] 13:40 Odpískané [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:25 Autosalón [i] 15:50 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta III. [i] 18:25 Gen.sk: Peter Breiner [i] 18:45 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Charles de Gaulle [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 VAT: 3D skenovanie interiérov [i] 22:00 A kam pôjdeme teraz? [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i] 00:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ: Svadobný fotograf [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Kašleš na malého [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Krízová situácia 31 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 25 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Schodisko mileniek 9 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ: Kosačka [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Hrob [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Matička skákavá! 32 [i] 21:40 Vikingovia II. 9 [i] 22:40 Life: Najbohatší policajt II. 17 [i] 23:40 Hannibal 5 [i] 00:40 Vzrušujúce príbehy 12 [i] 01:10 Vikingovia II. 9 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 17,18 [i] 03:35 KRIMI [i] 04:00 Hannibal 5 [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Liga snov III. 7,8 [i] 06:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 8 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 14 [i] 09:15 Ochrana svedkov V. 1/8 [i] 10:35 "Pátek není svátek" [i] 12:40 Kutyil s.r.o. [i] 13:40 Profesionáli III.: Sára a sexizmus 2 [i] 14:35 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 8 [i] 15:35 Ničitelia mýtov IV. 24 [i] 16:35 Faktor strachu IV. 6 [i] 17:35 C.S.I.: Kriminálka Miami 13 [i] 18:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:10 Simpsonovci XII. 13 [i] 19:40 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 17,18 [i] 22:45 Homeland - Zradca III. 1/12 [i] 23:55 Neumlčaní 3 [i] 00:20 V službách KGB 5 [i] 01:15 Ničitelia mýtov IV. 24 [i] 02:10 Matlock III. 10,11 [i] 03:45 KRIMI 04:05 Homeland - Zradca 12 [i] 04:50 Ochrana svedkov V. 1/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 44 [i] 07:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 17 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 09:25 Jedinečný 1 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 18 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 7 [i] 14:00 Drzá Jordan IV. 2 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 17 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 8 [i] 19:00 Drzá Jordan IV. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 8 [i] 22:50 Bez hranic II. 4 [i] 23:55 Hannibal II. 9 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 01:55 Bez hranic II. 4 [i] 02:45 Hannibal II. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 4 [i] 06:00 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 06:25 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 5 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Podzimní hody [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 13 [i] 10:50 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 11:40 Rození obchodníci: Chevrolet Camaro [i] 12:35 Impozantní lodě: HDMS Absalon [i] 13:30 Skvělé špinavé stroje 3 [i] 14:25 Říční příšery 2 [i] 15:20 Říční příšery 3 [i] 16:15 Říční příšery 4 [i] 17:10 Války kontejnerů 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 18:35 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 19:00 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 19:30 Jak se to dělá 1 [i] 20:00 Dvojí přežití 3 [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Krev ve vodě [i] 22:00 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Mexiko [i] 00:00 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i] 00:55 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 01:50 Dvojí přežití 3 [i] 02:50 Nazí a vystrašení: Krev ve vodě [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Mexiko [i] 04:45 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Zázraky přírody [i] 10:10 Kupé [i] 10:25 168 hodin [i] 11:00 Neviditelní 7/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 29/52 [i] 15:10 Panství Downton IV 7/10 [i] 16:00 Kuchařská pohotovost [i] 16:25 Pletky paní Operetky [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K.: Rodina 8/13 [i] 21:00 Pečený sněhulák [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Profesionálové: Přepadení 42/57 [i] 23:05 Hercule Poirot XI [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Sváteční slovo teologa Bedřicha Jeteliny [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Žiješ jenom 2x [i] 04:55 13. komnata Petra Svobody [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Bedekr [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 09:55 Nadpřirozené jevy ve světle vědy [i] 10:50 Babylon [i] 11:15 Cesty víry: Zoša [i] 11:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:15 Člověk z ráje [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1964 1012/2379 [i] 12:55 Tajemství na dně moří: 2. světová válka [i] 13:50 Generál Patton: U bran Německa [i] 14:30 Věda na vlastní kůži [i] 15:25 Interpol: Smrtící obchod [i] 16:15 Casanova [i] 17:00 Pán času: Sněhuláci [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:10 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bitvy starověku: David a Goliáš [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Sovětský válečný stroj [i] 21:00 Obří mosty 1/3 [i] 21:55 Valdezovi koně [i] 23:30 Přízrak [i] 01:15 Queer: Café Marais [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:40 Vítochov a Sázava [i] 02:55 Heřman Landsfeld [i] 03:25 Karolina [i] 03:35 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:05 Veselá je dědina [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 2685 [i] 10:00 Kriminálka Anděl IV: Mise 8 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Když se hroutí světy 18 [i] 13:20 Odložené případy II: Pomsta 16 [i] 14:20 Dr. House V: Na obou stranách 24 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Bože, ty jsi krásná! 138 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista IV: Růžové šampaňské na ledu 19 [i] 18:25 Ulice 2686 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Nález ztraceného času 72 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Poslední večeře 4 [i] 22:35 Lovci zločinců III: Není co skrývat 2 [i] 23:25 Nebezpečná identita 8 [i] 00:15 Mentalista IV: Růžové šampaňské na ledu 19 [i] 01:00 Dr. House V: Na obou stranách 24 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Lovci zločinců III: Není co skrývat 2 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Bože, ty jsi krásná! 138 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Výměna sil 10 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Je tady. Rinko má prince 10 [i] 07:40 M*A*S*H 195 [i] 08:30 M*A*S*H 196 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Kousnout do velkého jablka 1 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: V obležení 23 [i] 11:25 Místo činu: Mnichov: Vysněný útěk 3 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Bangkok - Berlín 21 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Křehké štěstí 18 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Smrtící hra 14 [i] 16:25 Komisař Rex II: Únos 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Eva 296 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Komici [i] 02:20 Vraždy v Kitzbühelu VI: Mrtvá z Berlína 16 [i] 03:15 Doktor z hor: Nové příběhy III: Křehké štěstí 18 [i] 04:00 Wolffův revír IV: Bangkok - Berlín 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mladí, krásni, skazení 95-96/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 31-32/142 [i] 12:00 Rosamunde Pilcherová: Búrka v srdci [i] 14:10 Skrytá vášeň 61-62/188 [i] 16:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 9/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Slečna úspešná 2/8 [i] 21:30 Feriha 73-74/160 [i] 23:55 Bolesti slávnych III. 7/16 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:15 Smotánka [i] 01:45 Láska a trest 96-98/124 [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 93-94/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kletba Měsíčního údolí [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zvířátka z farmy díl 1. [i] 12:20 Zvířátka z farmy díl 2. [i] 12:45 Útěk ze Sibiře [i] 15:05 Mýtus [i] 17:15 Píseň mého srdce [i] 19:05 Domino [i] 21:15 Jednotka Uro [i] 23:05 Štvanec IRA [i] 01:05 Hlad [i] 02:40 Jana Eyrová [i] 04:35 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i]