Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista IV. 1/24 [i] 06:40 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:45 Hora tisícich drakov [i] 09:25 Moja super Ex [i] 11:25 Doktori 1/10 [i] 13:00 FACE 2014 [i] 15:10 King Kong [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Robin Hood (HD) [i] 23:15 Lovec policajtov (HD) [i] 01:20 Robin Hood (HD) [i] 03:40 Mentalista IV. 1/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Folklórne slávnosti pod Kráľovou hoľou 2012 [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Pingu 78 [i] 07:30 Franklin a priatelia: Franklin projektantom 21/52 [i] 07:40 Poštár Pat I 26 [i] 08:00 Poštár Pat I 27 [i] 08:15 Velikáni dejín: Bratia Wrightovci 15/20 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Hrady a zámky Európy: Piemont 1/5 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 14:35 Zlatá klasika: Veľký šéf [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ničivé plamene lásky 1/2 [i] 22:00 Ničivé plamene lásky 2/2 [i] 23:35 Elisa z Rivombrosy III 3/8 [i] 01:20 Ničivé plamene lásky 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Tigrova posledná šanca 2/2 [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Família: Família [i] 10:00 Blahorečenie Pavla VI. [i] 12:20 O smelom krajčírikovi [i] 13:35 On air [i] 13:55 Orientácie [i] 14:20 Slovo [i] 14:35 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 2005: Sviatok na Detve - galaprogram/2.časť [i] 15:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miroslava Staníka [i] 15:55 Osud Ríma 2/2 [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:20 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 19:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:35 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:40 Veselá farma IV [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Jaskyňa zabudnutých snov [i] 21:35 Odpískané [i] 22:20 Dielo z depozitára [i] 22:25 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:25 Umenie [i] 23:55 Osud Ríma 2/2 [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i] 01:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:15 Princezná [i] 08:20 Gumkáči II. [i] 09:15 VARÍ VÁM TO [i] 09:55 Tri dni k slobode [i] 13:05 Legenda o Chun-Li [i] 15:10 Neskrotná [i] 17:15 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:55 Pomsta mŕtveho muža [i] 01:35 Trhni si! [i] 03:10 Pomsta mŕtveho muža [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 DA VINCI [i] 05:35 Zberači 44, 45 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Kto prežije XVIII. 14 [i] 09:10 Ničitelia mýtov III. 26 [i] 10:20 Takešiho hrad II. - Špeciály 4 [i] 11:20 Kravaťáci II. 1/16 [i] 12:35 Neumlčaní [i] 13:00 100 rokov svedectiev [i] 13:30 Druhá svetová vojna v Británii [i] 14:50 SVET ZÁZRAKOV [i] 15:50 SOS Južný Sudán [i] 16:30 "Pátek není svátek" [i] 18:15 VARÍ VÁM TO [i] 18:55 Zasmejme sa [i] 19:15 KUKÁTKO [i] 20:15 Con Air [i] 22:50 Baby na ťahu [i] 00:40 Kto prežije XVIII. 14 [i] 01:40 Kravaťáci II. 1/16 [i] 02:20 Zberači 44,45 [i] 03:40 SVET ZÁZRAKOV [i] 04:10 Baby na ťahu [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře I. 8 [i] 07:55 Komisař Rex I. 6 [i] 08:55 Komisař Rex I. 7 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 10:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 11:55 Na pomezí záhad I. 13 [i] 12:55 Drzá Jordan V. 10 [i] 13:55 Drzá Jordan V. 11 [i] 14:50 Havaj 5-0 I. 16 [i] 15:45 Dr. House VIII 5 [i] 16:40 Dr. House VIII 6 [i] 17:40 Kráska a zvíře I. 8 [i] 18:35 Kráska a zvíře I. 9 [i] 19:30 Tajemná Calenda I. 2 [i] 21:00 Jedinečný 1 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 23:40 Společná terapie I. 4 [i] 00:35 Dr. House VIII 5 [i] 01:35 Dr. House VIII 6 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 03:10 Společná terapie I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 3 [i] 06:00 Jak to dělají? 16 [i] 06:25 Opravna vraků 2013: Billův Mustang Fastback z roku 1965 [i] 07:15 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 09:55 Likvidátor: Podivné zboží [i] 10:25 Likvidátor: Ozbrojen po zuby [i] 10:50 Ztraceno a prodáno 5 [i] 11:15 Ztraceno a prodáno 6 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 12:35 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 13:05 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 14:25 Války kontejnerů 7 [i] 14:55 Války kontejnerů 8 [i] 15:20 Impozantní lodě: MV Faust [i] 16:15 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 17:10 Impozantní letadla: Trump [i] 18:05 Souboj motorek: Texas [i] 19:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Renovace vozu Galaxie [i] 20:00 Rození obchodníci: Veterán [i] 21:00 Připásáni 3 [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Rumunsko [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Darwinův zákon [i] 00:00 Mrazivé zlato: Zlatá horečka [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Renovace vozu Galaxie [i] 01:50 Rození obchodníci: Veterán [i] 02:50 Připásáni 3 [i] 03:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Rumunsko [i] 04:45 Souboj motorek: Texas [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Bláznivé lásky: Pryč 44/52 [i] 07:30 Funebrák [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Pražský písničkář: Vše pro republiku 3/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak vyženit z pekla štěstí [i] 13:55 Lhát se nemá, princezno! [i] 14:30 Špačkovi v síti času [i] 15:00 Jak svět přichází o básníky [i] 16:30 Znamení koně [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 O mrtvých jen dobře [i] 23:15 Komisař Moulin [i] 00:45 13. komnata Petra Svobody [i] 01:10 Sváteční slovo teologa Bedřicha Jeteliny [i] 01:15 Zkus mít vkus [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Chalupa je hra [i] 02:25 Postřehy odjinud [i] 02:30 Pod pokličkou [i] 02:55 Zahrada je hra [i] 03:20 Žiješ jenom 2x [i] 03:45 Designtrend [i] 04:00 Evergreeny Gustava Broma [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Zapomenuté výpravy [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1012/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 79 [i] 09:35 Dukla - krev a mýtus [i] 11:30 Nedej se AD [i] 12:25 Chcete mě? ZJ [i] 12:50 Království divočiny: Želvy sloní [i] 13:20 Vesnicopis [i] 13:40 Raport o Velké válce: Jako hladová zvěř [i] 14:20 Sváteční slovo teologa Bedřicha Jeteliny [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:55 Uchem jehly [i] 15:20 Cesty víry: Zoša [i] 15:50 Oči krokodýla [i] 16:40 Bitvy starověku: David a Goliáš [i] 17:25 Planeta Země: Travnaté pláně [i] 18:15 Na plovárně s Janem Hasenöhrlem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Profesionál [i] 21:50 Mastroianni - 90 let [i] 23:25 Fenomén Underground [i] 00:20 Interpol: Vycházející slunce [i] 01:05 Objevování planety Oceán: 1500 km podél pobřeží [i] 01:55 Evropa dnes [i] 02:20 Folklorika [i] 02:50 Ztroskotanci a samozvanci po třiceti letech [i] 03:15 Řeka se dřevem [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Po stopách třetího odboje [i] 04:15 Kde se lidé setkávají [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Želvy Ninja VII 21 [i] 06:45 Návrat do budoucnosti II 4 [i] 07:15 Chlupatá rota 11 [i] 07:40 Tom a Jerry III 1 [i] 08:05 Jak vycvičit draky II 7 [i] 08:35 Pojišťovna štěstí: Odjíždím [i] 09:50 Flashdance [i] 11:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Omáčka 2 [i] 13:15 Zkrocení zlého muže [i] 15:00 Příšerná tchyně [i] 17:05 František je děvkař [i] 18:50 Hospoda: Strýček 45 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Mise 8 [i] 21:35 Comeback: Pravidla rodinného provozzu [i] 22:10 Střepiny [i] 22:50 Křižovatka smrti [i] 00:40 Kriminálka New York II [i] 01:25 Novashopping 02:00 Výměna manželek III [i] 03:00 Volejte Novu [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:10 Pojišťovna štěstí: Odjíždím [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Avengers - Sjednocení: Noví ničemové 16 [i] 07:10 Dokonalý Spider-Man I: V kůži Wolverina 9 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Klobouk kapitána Hooka; Útěk z hory Krkavky 2 [i] 08:10 Apokalypsa II. světové války: V kleštích 5 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Zlé sémě 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Big Ben II: Vražda na Jelení hoře 6 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Vinaři: Nová generace 8 [i] 21:45 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:50 Osudný případ [i] 01:00 Okrsek 22: Škola života 7 [i] 01:50 Apokalypsa II. světové války: V kleštích 5 [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů [i] 04:35 Šestej smysl: Panenka voodoo 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Rosamunde Pilcherová: Búrka v srdci [i] 08:10 Karavan šou 3 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Taká obyčajná rodinka II. 11-12/24 [i] 10:40 Môj nový tučný život III. 7/13 [i] 11:55 Gossip Girl IV. 13-14/22 [i] 14:05 Nezvestní I. 17-18/18 [i] 16:00 Doktorka Zoe III. 7/22 [i] 16:55 Druhá šanca I. 9/12 [i] 17:50 Seinfeld II. [i] 20:00 Miss špeciálny agent [i] 22:10 Niekto ma sleduje [i] 00:10 Miss špeciálny agent [i] 02:05 Niekto ma sleduje [i] 03:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Doktor od jezera Hrochů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Alenka v zemi za zrcadlem [i] 13:50 Loď lásky [i] 15:40 Vášeň a cit [i] 17:45 Jak vykrást banku [i] 19:15 Re-cyklace [i] 21:05 Jana Eyrová [i] 23:15 Hlad [i] 00:50 Jezero smrti [i] 02:15 Lidi, co znám [i] 03:50 Arn [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:15 Atletika [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Formule [i] 14:45 Atletika [i] 15:45 Šipky [i] 18:30 Jezdectví [i] 19:30 Box [i] 21:30 Watts [i] 22:30 Motorsport [i] 22:45 Formule [i] 23:45 Šipky [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 2: Levitující žena a ledový muž 13 [i] 06:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk jde do blázince 6 [i] 07:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a miliardářský lupič 7 [i] 08:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 11:00 Inteligence 1: Mei Chen se vrací 3 [i] 12:00 Námořní hlídka 1: Duch minulosti 3 [i] 13:00 Námořní hlídka 1: Smrtící medúza 4 [i] 14:00 Námořní hlídka 1: Lovci žraloků 5 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 2 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 4: Ztráty a nálezy 5 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 4: Dospělí kluci 6 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Potřebujeme jeden druhého 1 [i] 19:00 Rookie Blue 5: Nedostatečná ostražitost 4 [i] 20:00 Inteligence 1: Mei Chen se vrací 3 [i] 21:00 Hra pro jednoho [i] 23:00 Král Škorpión [i] 01:00 Garde [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 4 [i] 06:00 Mistři písku 9 [i] 06:30 Vražedných top 10 3 [i] 07:00 Fotografování žraloků na Fidži0 [i] 08:00 Planeta lidí: Zrna - Síla kořenů 6 [i] 09:00 Brutální fyzika II 3 [i] 10:00 Kolumbijská divočina s Nigelem Marvenem 2 [i] 11:00 Život v lůně: Kočky0 [i] 12:00 V kůži maskotů 4 [i] 12:30 Úžasná jídla: Šťavnatá sousta 4 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 [i] 14:00 Supersystémy: Největší výletní loď 10 [i] 15:00 Nevěřte svým očím! 4 [i] 16:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 7 [i] 16:55 Rychlokurs Richarda Hammonda: Zápasník s býky a Pedlbórdr 3