Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista III. 24/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 13/13 [i] 07:10 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:00 Matilda [i] 09:55 2 baby na mizine III. 3/24 [i] 10:25 Dva a pol chlapa X. 9/23 [i] 10:50 Bláznivá strela [i] 12:35 Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa (HD) [i] 16:20 Moja super Ex [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Expendables: Nezničiteľní [i] 00:25 Krvavá hranica [i] 02:05 Expendables: Nezničiteľní [i] 03:40 Krvavá hranica [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Pingu 77 [i] 07:15 Franklin a priatelia: Franklin a jeho tím 20/52 [i] 07:25 Poštár Pat I 24 [i] 07:45 Poštár Pat I 25 [i] 08:00 Velikáni dejín: Marie Curie-Sklodowska 14/20 [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Legenda o rytieroch zo Sitna 4/10 [i] 10:20 Superhrdinovia: Medaila 7/12 [i] 11:00 Tanečná akadémia II.: Prehliadka 5/26 [i] 11:25 Tanečná akadémia II.: Tancuj, aby sa nikto nedíval 6/26 [i] 11:50 On air [i] 12:25 Toskánska vášeň II 6/14 [i] 14:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta V. (Modra a okolie - 2. diel) [i] 14:25 Veľký blondín s čiernou topánkou [i] 15:55 Milujem Slovensko [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:30 Krotitelia dlhov 5/12 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Detská izba [i] 21:40 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Skrotená hora [i] 00:40 Taxikárka 3/4 [i] 02:20 Veľký blondín s čiernou topánkou [i] 03:45 Skrotená hora [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Himaláje: Z Bhutánu k Bengálskemu zálivu [i] 10:00 Separé [i] 10:25 Halali [i] 10:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Moja misia: Slovak export /USA Detroit/ [i] 11:40 Príbehy písané životom: Bol som bezdomovcom [i] 12:15 5 minút po dvanástej: - NÁSŤROČNÍ DELIKVENTI [i] 13:15 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:30 Tigrova posledná šanca 2/2 [i] 14:35 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín [i] 16:25 Senior klub [i] 17:00 Herecké legendy: Emília Vášáryová [i] 17:10 Prefíkaná vdova [i] 18:45 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - kto je najkrajší [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Traja medvedíci [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny: Zbohom, súdruhovia [i] 20:55 Paralelné životy: CHOROBOPIS SPOLOČNOSTI [i] 21:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miroslava Staníka [i] 21:55 Hebká koža [i] 23:50 Kinorama [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Dejiny: Zbohom, súdruhovia [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:10 Počasie [i] 02:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 TOP STAR [i] 06:25 Transformers Prime [i] 06:50 Gumkáči II. [i] 07:50 Princezná [i] 09:50 Dom snov IV. 23 [i] 10:50 Bratia ako sa patrí [i] 13:35 Legenda o Chun-Li [i] 15:50 V SIEDMOM NEBI [i] 18:00 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KINOPREMIÉRA: Neskrotná [i] 22:40 Hlboko v gangu [i] 00:55 Bratia ako sa patrí [i] 03:10 Hlboko v gangu [i] 04:50 Dom snov IV. 23 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári II. 13 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 5 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Tak sa vozia milionári 7 [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:30 Simpsonovci XII. 12 [i] 09:55 Ničitelia mýtov IV. 23 [i] 11:00 Planéta bez ľudí II. 5 [i] 12:15 Pre hrsť dolárov [i] 14:15 DA VINCI [i] 15:15 Kostarika. Keď sa povie pura vida [i] 15:40 CENA JE SPRÁVNA [i] 16:20 Spomienky na minulosť [i] 18:35 Takešiho hrad II. - Špeciály 4 [i] 19:30 Profesionáli: Batman 12 [i] 20:30 Tri dni k slobode [i] 23:15 500 dní so Summer [i] 01:20 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 02:55 Trhni si! [i] 04:20 Planéta bez ľudí II. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 14 [i] 09:00 Merlin I. 1 [i] 10:00 Merlin I. 2 [i] 11:00 Na pomezí záhad I. 12 [i] 12:00 Komisař Rex I. 6 [i] 13:00 Komisař Rex I. 7 [i] 14:05 Jak prosté II. 7 [i] 15:00 Jak prosté II. 8 [i] 16:00 Profil zločinu IV. 2 [i] 17:05 Profil zločinu IV. 3 [i] 18:15 Havaj 5-0 I. 16 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 21:00 S.W.A.T - Jednotka rychlého nasazení 1 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 00:10 Bez hranic II. 4 [i] 01:10 S.W.A.T - Jednotka rychlého nasazení 1 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 06:00 Jak to dělají? 15 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Mišmaš Dodge, část 2/Oldsmobile Delta [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 08:10 Fantom Works: Mustang a pickup 195 Studebaker [i] 09:05 Opravdový podvod 7 [i] 09:30 Opravdový podvod 8 [i] 09:55 Opravdový podvod 9 [i] 10:25 Opravdový podvod 10 [i] 10:50 Zkus přežít: Skutečně krušné chvilky [i] 11:40 Zkus přežít: Zelené peklo [i] 12:35 Zkus přežít: S chutí do toho [i] 13:30 Zkus přežít: Hrátky s osudem [i] 14:25 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i] 14:55 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 5 [i] 16:15 Obnažená města: New York [i] 17:10 Extrémní stroje 4 [i] 18:05 Záchrana klasických aut: Porsche 928 [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Skutečné osobnosti [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Divokost v krvi [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Zvýšený Jeep [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 21:30 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 22:00 Likvidátor: Potěšení pro oči [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 23:00 Války kontejnerů 3 [i] 23:30 Ztraceno a prodáno 13 [i] 00:00 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Zvýšený Jeep [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 02:20 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 02:50 Likvidátor: Potěšení pro oči [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 03:50 Války kontejnerů 3 [i] 04:20 Ztraceno a prodáno 13 [i] 04:45 Záchrana klasických aut: Porsche 928 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Bláznivé lásky: Moře v zimě 43/52 [i] 07:25 Na cestě po Murcii [i] 07:55 Gejzír [i] 08:25 Po stopách hvězd [i] 08:50 Kdo chce zabít Jessii? "Já nekoušu, pane docente!" [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:05 Otec Brown: Pekelný prach 7/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 A nebojíš se, princezničko? [i] 14:00 Modrá krev [i] 14:45 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:15 Funebrák [i] 16:50 Pyramida boha slunce [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Legendární historky [i] 22:05 Ekologický Oskar [i] 23:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Drž hubu! [i] 00:45 MI5 VI 1/10 [i] 01:40 Pečený sněhulák [i] 02:05 Manéž Bolka Polívky [i] 03:15 Bydlení je hra [i] 03:35 Pod pokličkou [i] 04:00 Chalupa je hra [i] 04:25 Zahrada je hra [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina V [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Spolek archaických nadšenců [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Vesnicopis [i] 10:20 Folklorika [i] 10:45 Bedekr [i] 11:15 Tajemství mrtvých mužů: Operace [i] 12:00 Druhá světová válka v barvě: Bod obratu [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Šumné stopy [i] 13:50 Désirée [i] 15:40 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 16:35 Bohové a mýty staré Evropy [i] 16:55 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 17:45 Právo pro každého [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pán času VII [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XI [i] 21:40 Borgiové III [i] 22:25 Borgiové III [i] 23:20 Kočár do Vídně [i] 00:35 Pološero - Hazardní ráj [i] 01:05 Cesty víry: Na laně s Bohem [i] 01:30 Uchem jehly [i] 01:55 Vesmír: Kosmické cestování [i] 02:40 Život s handicapem: Anna aneb Ve tmě veď mě [i] 02:50 Život z druhé ruky [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Po stopách třetího odboje [i] 04:25 Kdo uteče, ten je chlap [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Želvy Ninja VII 20 [i] 06:50 Návrat do budoucnosti II 3 [i] 07:20 Chlupatá rota 10 [i] 07:45 Jen počkej, zajíci! [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru II 8 [i] 08:40 Dva a půl chlapa III 4 [i] 09:10 Za plotem [i] 10:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:30 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 11:45 Karel a já [i] 13:25 Výměna manželek III [i] 14:50 Bejvalek se nezbavíš [i] 16:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:05 U Haliny v kuchyni [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 2 [i] 22:20 Benga v záloze [i] 00:30 Nezvratný osud 2 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Áčko: Jsem pyšná, že jsem v domácnosti [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:35 Víkend: Kam čert nemůže [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Avengers - Sjednocení: Planeta Zkáza 15 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man I: Návrat Venoma 8 [i] 08:15 Jake a piráti ze Země Nezemě I 1 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Jen na lásce záleží [i] 12:05 Já nejsem já [i] 14:10 Sněženky a machři [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XII: Černá kniha [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:00 Návrh [i] 00:25 Poslední dům nalevo [i] 02:35 Dnes zemřeš [i] 04:05 Vraždy v Midsomeru XII: Černá kniha [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Inga Lindströmová: Čierna labuť [i] 08:15 Karavan šou 3 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Taká obyčajná rodinka II. 9-10/24 [i] 11:05 Miluj suseda svojho [i] 13:15 Nezvestní I. 15-16/18 [i] 15:10 2Bobule [i] 17:15 Erin Brockovichová [i] 20:00 FACE 2014 [i] 22:00 V dobrej spoločnosti [i] 00:10 Erin Brockovichová [i] 02:30 Sex a slobodná matka [i] 04:00 Na streche [i] 04:30 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Soul Kitchen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kletba Měsíčního údolí [i] 14:00 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 15:40 Django [i] 17:25 Mongol - Čingischán [i] 19:35 Doktor od jezera Hrochů [i] 21:35 Traffic - nadvláda gangů [i] 00:05 Jezero smrti [i] 01:35 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie [i] 03:10 Traffic - nadvláda gangů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Formule [i] 09:00 Watts [i] 09:30 Tenis [i] 11:45 Fotbal [i] 13:45 Formule [i] 15:00 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Watts [i] 19:00 Silové sporty [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 22:00 Box [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Tenis [i] 01:00 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i] 06:10 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 4 [i] 07:10 Můj přítel Monk 1: Pan Monk v lunaparku 5 [i] 08:10 Vraždy v Midsomeru 16: Vraždění v Kodani 5 [i] 10:10 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 12:10 Námořní hlídka 1: Vítejte na palubě 1 [i] 13:10 Námořní hlídka 1: Drogová cesta 2 [i] 14:10 Inteligence 1: Mei Chen se vrací 3 [i] 15:10 Garde [i] 17:20 Protiproud [i] 19:10 Zběsilá bouře [i] 21:00 Král Škorpión [i] 23:00 Starsky & Hutch [i] 01:10 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 3 [i] 06:00 Mistři písku 8 [i] 06:30 Vražedných top 10 2 [i] 07:00 Uvnitř lidského těla: Vývoj mozku 3 [i] 08:00 Planeta lidí: Horské regiony - život ve vzácném vzduchu 5 [i] 09:00 Jurské bojiště 11 [i] 10:00 Kolumbijská divočina s Nigelem Marvenem 1 [i] 11:00 Život v lůně: Psi0 [i] 12:00 V kůži maskotů 3