TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Kobra 11 XI.: Na život a na smrť [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 27/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 9/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Doktori - NOVÝ SERIÁL 1/10 [i] 22:00 Unesené (HD) [i] 01:00 Kobra 11 XI.: Na život a na smrť [i] 02:40 Unesené (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Sila lásky VI. 187 [i] 07:40 Doktorka Quinnová IV.: Keď sa narodí dieťa II. [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta IV.: Havaj. Domov Pele, bohyne ohňa. USA [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Hrobky Koguryo. Vždy pripravení. Severná Kórea [i] 10:05 Recept na život 32/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Taxík [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Žiarlivosť [i] 14:55 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Mestá v Negevskej púšti. Na natabejskej Kadidlovej ceste. Izrael [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Most v Mostare. Oblúk nad priepasťou. Bosna a Hercegovina [i] 17:00 Recept na život 33/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Superhrdinovia: Medaila 7/12 [i] 20:50 Milujem Slovensko [i] 22:20 Vanilkové nebo [i] 00:30 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:20 Vanilkové nebo [i] 04:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Krajina Haliganda [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:05 Na počiatku bola pieseň [i] 10:00 Cena prírody III.: Veľká voda 1. časť [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Spektrum vedy: Elektronický nos [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Terchovská muzika [i] 13:15 Pod lampou [i] 15:40 V útvare [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:05 Veselá farma IV [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Himaláje: Z Bhutánu k Bengálskemu zálivu [i] 21:00 Umenie [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Sex noci svätojánskej [i] 23:25 Andrea za hranicou: Lovec myší [i] 23:55 BJD 2013: Zawinul Legacy Band (USA) [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Počasie [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ: Silvester [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Bordelárka [i] 09:55 PANELÁK XIV. 31 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 24 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Manžel spí s dcérou 8 [i] 13:45 SÚDNA SIEŇ: Svadobný fotograf [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Kašleš na malého [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Con Air [i] 23:05 Kuriér 11 [i] 00:10 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: Stopy krvi [i] 02:15 Walking Dead III. 7 [i] 02:55 American Horror Story 7 [i] 03:35 Dievča, ktoré koplo do osieho hniezda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári II. 12 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 4 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 13 [i] 09:15 Ochrana svedkov IV. 13/13 [i] 10:25 18 kolies spravodlivosti 15 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 11 [i] 12:40 Kutyil s.r.o. [i] 13:40 Profesionáli II.: Forenzný kriminalista 16 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:15 Simpsonovci XII. 11 [i] 15:45 Ničitelia mýtov IV. 23 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 5 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami 12 [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:20 Simpsonovci XII. 12 [i] 19:45 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 20:40 Neviditeľní 7 [i] 21:45 Dievča, ktoré koplo do osieho hniezda [i] 00:45 Extrémne svahy [i] 02:35 Stopy krvi [i] 04:00 Homeland - Zradca 11 [i] 04:55 Ochrana svedkov IV. 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 16 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 09:00 Posel ztracených duší III. 6 [i] 10:00 Vražedná číslaIII. 15 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 17 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 6 [i] 14:00 Drzá Jordan IV. 1 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 16 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 7 [i] 19:00 Drzá Jordan IV. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 21:00 Havaj 5-0 II. 13 [i] 21:55 Havaj 5-0 II. 14 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 23:50 Spartakus: Pomsta 1 [i] 01:00 Havaj 5-0 II. 13 [i] 01:55 Havaj 5-0 II. 14 [i] 02:40 Spartakus: Pomsta 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 14 [i] 06:00 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 06:25 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 4 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Botswana [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Legenda o hrozivém ostrově [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 12 [i] 10:50 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 11:40 Rození obchodníci: Maserati 3200 GT [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Austrálie [i] 13:30 Souboj motorek: Severní Karolína [i] 14:25 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 15:20 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 16:15 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 17:10 Války kontejnerů 2 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 18:35 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 19:00 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 19:30 Jak se to dělá 13 [i] 20:00 Obnažená města: Machu Picchu [i] 21:00 Impozantní lodě: Tyco Resolute [i] 22:00 Vzducholoď Hindenburg: požár v oblacích [i] 23:00 Zvědavost: Hindenburg [i] 00:00 Zakázané: Cíl: transformace [i] 00:55 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 01:50 Obnažená města: Machu Picchu [i] 02:50 Impozantní lodě: Tyco Resolute [i] 03:50 Neobjasněné případy 6 [i] 04:45 Superlidé: Síla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby [i] 09:30 Dobře namíchaný Jiří Adamíra [i] 10:25 Toulavá kamera [i] 11:00 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 28/52 [i] 15:10 Profesionálové: Zbraň 41/57 [i] 16:00 Na stopě [i] 16:25 Doma je doma [i] 16:40 Cestománie [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Neviditelní 7/13 [i] 21:05 13. komnata Petra Svobody [i] 21:33 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Všechnopárty [i] 22:30 Slavná hudební čísla [i] 23:25 Čas přílivu [i] 01:00 Sama doma [i] 02:35 Chalupa je hra [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Lišky versus husy [i] 09:30 Hra o život [i] 11:05 Nadpřirozené jevy ve světle vědy [i] 12:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 12:55 Planeta Země: Království ledu [i] 13:45 Bojovníci s klimatem [i] 14:00 Chcete mě? ZJ [i] 14:25 Bitvy starověku: Alexandr Veliký [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:55 Věda na vlastní kůži [i] 16:50 O vědě a vědcích: Úhly pohledu [i] 17:15 Lidské smysly: Čich a chuť [i] 18:05 Moje rodina V [i] 18:35 Krásy evropského pobřeží: V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 20:55 Panství Downton IV 7/10 [i] 21:50 Zločin III 7/10 [i] 22:50 Lovná zvěř [i] 00:35 Druhý muž [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Rasismus je, když... [i] 02:50 Zašlapané projekty [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Po stopách třetího odboje [i] 04:00 Osudové okamžiky [i] 04:15 Sbohem, doly [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2684 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně to nevzdávej 522 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Plať, abys mohl hrát 17 [i] 13:20 Odložené případy II: Přání 15 [i] 14:20 Dr. House V: Pod kůží 23 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Růže pro Pavlu 137 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Zdravé tváře 18 [i] 18:25 Ulice 2685 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rumplcimprcampr [i] 22:20 Ro(c)k podvraťáků [i] 00:25 Mentalista IV: Zdravé tváře 18 [i] 01:15 Dr. House V: Pod kůží 23 [i] 02:00 Novashopping 02:30 PRÁSK! [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Růže pro Pavlu 137 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Odchýlený 9 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Ano, ano! Cesta Kongova srdce 9 [i] 07:40 M*A*S*H 194 [i] 08:30 M*A*S*H 195 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Podfuk podle Nicka Cullhanea 22 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: V časové tísni 22 [i] 11:25 Místo činu: Mnichov: Volný pád 2 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Zabiják 20 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Vina a trest 17 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Klaunův pláč 13 [i] 16:25 Komisař Rex II: Vůně smrti 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Proroctví [i] 22:45 Dnes zemřeš [i] 00:45 Šílená láska [i] 02:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Vina a trest 17 [i] 03:30 Wolffův revír IV: Zabiják 20 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Mladí, krásni, skazení 93-94/131 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 30/142 [i] 11:10 Feriha 71-72/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 59-60/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 8/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:25 Smotánka [i] 21:00 Doktorka Zoe III. 7/22 [i] 21:55 Druhá šanca I. 9/12 [i] 22:50 Diablov advokát 7/13 [i] 23:45 Sex a slobodná matka [i] 01:35 Láska a trest 93-95/124 [i] 03:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:30 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Krása na scéně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Barneyho ženy [i] 14:25 Ulovit miliardáře [i] 16:05 Zvířátka z farmy díl 1. [i] 16:20 Zvířátka z farmy díl 2. [i] 16:40 Útěk ze Sibiře [i] 18:55 Soul Kitchen [i] 20:40 Lidi, co znám [i] 22:25 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie [i] 00:05 Vyhnanec [i] 01:40 Tři dny ke svobodě [i] 03:45 Americký zločin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Watts [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Tenis [i] 00:45 Motorsport [i] 01:00 Cestovní vozy [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Městečko Haven 3: Až na kůži 10 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 2: Bitevní loď a UFO na staveništi 17 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i] 08:20 Agentura Jasno 2: Dinosauří případ 2 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Ve víně je pravda 6 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 12:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a miliardářský lupič 7 [i] 13:20 Námořní hlídka 1: Smrtící medúza 4 [i] 14:20 Agentura Jasno 2: Médium proti médiu 3 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Lež je jiná forma fantazie 7 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 18:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 8 [i] 19:20 Námořní hlídka 1: Lovci žraloků 5 [i]