TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 9/22 [i] 12:50 Kobra 11 X. 16/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 26/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 8/23 [i] 16:00 Mentalista III. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia I. 12/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 8/23 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 26/50 [i] 00:50 Mentalista III. 24/24 [i] 01:40 Kobra 11 X. 16/16 [i] 02:25 Dr. House I. 9/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 16/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Sila lásky VI. 186 [i] 07:40 Doktorka Quinnová IV.: Keď sa narodí dieťa I. [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta IV.: Kláštory Hagpat and Sanahin. Dvaja odlišní súrodenci. Arménsko [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Aksúm. Na slávu kráľom. Etiópia [i] 10:00 Recept na život 31/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Víkend [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District II.: Zahraničná záležitosť 2 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Havaj. Domov Pele, bohyne ohňa. USA [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Hrobky Koguryo. Vždy pripravení. Severná Kórea [i] 17:00 Recept na život 32/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Toskánska vášeň II 6/14 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Banditi 1/13 [i] 23:00 Banditi 2/13 [i] 23:45 District II.: Zahraničná záležitosť 2 [i] 00:30 Destinácia svet: Stretnutia na Filipínach [i] 01:20 Reportéri [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky VI. 186 [i] 04:10 Doktorka Quinnová IV.: Keď sa narodí dieťa I. [i] 04:55 Destinácia svet: Plážové rituály na Hawai [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Storočnica - Eugen Suchoň [i] 10:00 Osudy umeleckých diel: Jean Moulin - Pastorále z Conlie [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:35 Pred rokmi... [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Hudobná pohľadnica [i] 13:25 Čakanie na všedné dni [i] 14:15 Príbehy písané životom: Bohom zabudnuté deti [i] 14:50 Senior klub-magazín [i] 15:25 Cesta: Nový domov [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody III.: Veľká voda 1. časť [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Puk Fuk [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Andrea za hranicou: Lovec myší [i] 20:30 Spektrum vedy: Elektronický nos [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família [i] 22:00 Pod lampou [i] 00:05 Ambulancia: Hrozba zvaná krvná zrazenina - hlboká venózna trombóza [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ: Syn je celý po tebe [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Autobazár [i] 09:55 PANELÁK XIV. 30 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 23 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Sexuálne peklo 7 [i] 13:45 SÚDNA SIEŇ: Silvester [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Bordelárka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Krízová situácia 31 [i] 21:40 King a Maxwellová: Riziko povolania 8 [i] 22:40 Dr. Ema: Tajomstvo 7 [i] 23:55 Life: Najbohatší policajt II. 16 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 5,6 [i] 02:35 Hawaii 5.0 IV. 12 [i] 03:20 King a Maxwellová 8 [i] 04:00 Finder: Šiesty zmysel 8 [i] 04:40 Life: Najbohatší policajt II. 16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Modrí templári II. 11 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 3 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 12 [i] 09:15 Ochrana svedkov IV. 12 [i] 10:30 18 kolies spravodlivosti 14 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 10 [i] 12:40 Kutyil s.r.o. [i] 13:35 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XII. 10 [i] 15:40 Ničitelia mýtov IV. 22 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 4 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Miami 11 [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XII. 11 [i] 19:45 Profesionáli: Vražda 10 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 5,6 [i] 22:45 Hawaii 5.0 IV. 12 [i] 23:45 Dvojičky 17 [i] 00:40 Ničitelia mýtov IV. 21 [i] 01:30 Magnum V. 21/21 [i] 02:20 KRIMI 02:45 Kutyil s.r.o. [i] 03:25 Homeland - Zradca 10 [i] 04:10 Ochrana svedkov IV. 12 [i] 04:50 18 kolies spravodlivosti 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 15 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 09:00 Posel ztracených duší III. 5 [i] 10:00 Vražedná číslaIII. 14 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 16 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 5 [i] 14:00 Vzpomínky II. 13 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 15 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 6 [i] 19:00 Drzá Jordan IV. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 5 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 03:30 Cesty života I. 43 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 13 [i] 06:00 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 06:25 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 3 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Tasmánie [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Na rybách [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 11 [i] 10:50 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 11:40 Rození obchodníci: Citroen 2CV [i] 12:35 Vzestup strojů: Superloď [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 14:25 Štvanice: Jihoafrická republika [i] 15:20 Štvanice: Polsko [i] 16:15 Štvanice: Panama [i] 17:10 Války kontejnerů 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 18:35 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 19:00 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 19:30 Jak se to dělá 12 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Peníze za příšery [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Chamtivost [i] 21:00 Co ukrývá stodola?: Zločinecký příběh o motorce [i] 21:30 Poklady z garáží: Špatná strana stodoly [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě: Nejhorší nejlepší chlap [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě: Kulhaví, nemocní a potrhlí [i] 23:00 Hra o kameny: Smaragdové město [i] 00:00 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 00:55 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Peníze za příšery [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Chamtivost [i] 02:50 Co ukrývá stodola?: Zločinecký příběh o motorce [i] 03:20 Poklady z garáží: Špatná strana stodoly [i] 03:50 Válka skladů v Kanadě: Nejhorší nejlepší chlap [i] 04:20 Válka skladů v Kanadě: Kulhaví, nemocní a potrhlí [i] 04:45 Hra o kameny: Smaragdové město [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kluci v akci [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Pražský písničkář: Rozpad monarchie 2/5 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 27/52 [i] 15:10 Kingová: Cameron Bell 7/8 [i] 15:55 Kuchařská pohotovost ... a šneka sníš? [i] 16:25 Pletky paní Operetky [i] 17:00 Besipky: To neubrzdíš [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 21:00 Superdebata [i] 22:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Na stopě [i] 22:55 MI5 VI 1/10 [i] 23:50 Paterčata [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:30 Dobré ráno [i] 04:00 Designtrend [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Romy [i] 10:50 Neodcházení [i] 11:45 Auto Moto Revue [i] 12:15 Právo pro každého [i] 12:40 Na pomoc životu - diabetes [i] 12:55 Souboj vojevůdců: Rommel proti [i] 13:40 Objevování planety Oceán: 1500 km podél pobřeží [i] 14:30 Chcete je? ZJ [i] 14:35 Vzestup dronů [i] 15:30 Nadpřirozené jevy ve světle vědy [i] 16:25 Tajemství na dně moří: 2. světová válka [i] 17:20 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 18:10 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pán času VII [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 21:00 Cestománie [i] 21:35 Pološero - Hazardní ráj [i] 22:00 Raport o Velké válce: Jako hladová zvěř [i] 22:45 Ve jménu vlasti: Vesta 11/13 [i] 23:35 Queer: Café Marais [i] 00:05 Abendland [i] 01:35 Těžký úděl živočichů za polárním kruhem [i] 02:30 Putování za muzikou [i] 02:55 Chcete je? ZJ [i] 03:00 Zbláznit se může každý [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Divnopis [i] 04:15 Fyzik na chalupě [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2683 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: V poslední chvíli 71 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 2 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Atomové číslo 33 16 [i] 13:20 Odložené případy II: Revoluce 14 [i] 14:20 Dr. House V: Rozdvojený House 22 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci tě ztratit 136 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Levné burgundské 17 [i] 18:25 Ulice 2684 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně to nevzdávej 522 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:15 Vražda v Bílém domě [i] 00:25 Mentalista IV: Levné burgundské 17 [i] 01:15 Dr. House V: Rozdvojený House 22 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci tě ztratit 136 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Diamanty jsou nejlepší přítel zlého pána 8 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Lezení! Rozzuřená mimina 8 [i] 07:40 M*A*S*H 193 [i] 08:30 M*A*S*H 194 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Žena se špatnou pověstí 21 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Výpadek 21 [i] 11:25 Místo činu: Mnichov: Pohádka o vraždě 1 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Smrt a loučení 19 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Hořké pravdy 16 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Dokonalé vraždy 12 [i] 16:25 Komisař Rex II: Ve znamení Satana 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Řekni ano 27 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Slunečno, místy vraždy IV: Živí mrtví 5 [i] 00:45 Sběratelé kostí VI: Pinocchio v truhlíku 20 [i] 01:45 Procitnutí: Můj neviditelný kamarád 11 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy III: Hořké pravdy 16 [i] 03:25 Wolffův revír IV: Smrt a loučení 19 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Mladí, krásni, skazení 91-92/131 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 29/142 [i] 11:25 Feriha 69-70/160 [i] 14:00 Skrytá vášeň 57-58/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 7/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 1/13 [i] 21:30 Feriha 71-72/160 [i] 23:50 Bolesti slávnych III. 6/16 [i] 00:50 Priatelia [i] 01:10 Smotánka [i] 01:40 Láska a trest 90-92/124 [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 89-90/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Super náhradník [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi