TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 8/22 [i] 12:50 Kobra 11 X. 15/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 25/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 7/23 [i] 16:00 Mentalista III. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia I. 11/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 7/23 [i] 00:20 Kurz sebaovládania I. 25/50 [i] 00:45 Mentalista III. 23/24 [i] 01:35 Kobra 11 X. 15/16 [i] 02:30 Dr. House I. 8/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 15/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Sila lásky VI. 185 [i] 07:40 Doktorka Quinnová IV.: Jeden národ [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta IV.: Monte San Giorgio. Vrch morských fosílií. Švajčiarsko, Taliansko [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Rozhlasový vysielač Grimeton. Počiatky bezdrôtovej komunikácie. Švédsko [i] 10:00 Recept na život 30/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta IV. (Modra a okolie - 1. diel) [i] 14:35 Reportéri [i] 15:05 District II.: Stratení a nájdení 1 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Kláštory Hagpat and Sanahin. Dvaja odlišní súrodenci. Arménsko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Aksúm. Na slávu kráľom. Etiópia [i] 17:00 Recept na život 31/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Agatha Christie : Poirot: Opona [i] 21:50 Stroskotaní milenci [i] 23:25 District II.: Stratení a nájdení 1 [i] 00:10 Agatha Christie : Poirot: Opona [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky VI. 185 [i] 04:10 Doktorka Quinnová IV.: Jeden národ [i] 04:55 Destinácia svet: Stretnutia na Filipínach [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Drevárskej mafii na stope [i] 09:55 Záchranári - pomoc v núdzi 7/12 [i] 10:20 Ukrajinský magazín [i] 10:50 Fokus zdravie "N" [i] 11:35 Ambulancia: Hrozba zvaná krvná zrazenina - hlboká venózna trombóza [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Kytica pre Marínu [i] 13:30 Večera s Havranom: Potrebujeme rozprávky? [i] 15:00 Príbehy písané životom: Pozerať srdcom [i] 15:40 VAT: PC hry pre deti s obmedzenými schopnosťami pohybu [i] 16:10 Maďarský magazín [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Osudy umeleckých diel: Jean Moulin - Pastorále z Conlie [i] 18:25 (Ne)celebrity: Ondrej Kalamár a Juraj Kuniak [i] 18:35 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Puk Fuk [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Storočnica - Eugen Suchoň [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Deti milénia [i] 22:00 MOJE POVSTANIE - Zoltán [i] 22:05 Každý týždeň sedem dní [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 Autosalón [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ: Koniec sveta [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Obrali ma o byt [i] 09:55 PANELÁK XIV. 29 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 22 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Bláznivá ženská 6 [i] 13:45 SÚDNA SIEŇ [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Autobazár [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Nechutná hra 30 [i] 21:40 King a Maxwellová: Rodinné záležitosti 7 [i] 22:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 15 [i] 00:40 Dotyk II. 4 [i] 01:40 Lovci väzňov 3 [i] 02:30 King a Maxwellová 7 [i] 03:10 SHOW JANA KRAUSA [i] 03:55 Dotyk II. 4 [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári II. 10 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 2 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 11 [i] 09:15 Ochrana svedkov IV. 11 [i] 10:25 18 kolies spravodlivosti 13 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 9 [i] 12:40 Kutyil s.r.o. [i] 13:35 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XII. 9 [i] 15:40 Ničitelia mýtov IV. 21 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 3 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Miami 10 [i] 18:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XII. 10 [i] 19:45 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 20:45 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 22:55 Lovci väzňov 3 [i] 23:50 Smrtiace aférky 1/10 [i] 00:50 Ničitelia mýtov IV. 20 [i] 01:45 Magnum V. 19,20 [i] 03:15 Kutyil s.r.o. [i] 04:00 Homeland - Zradca 9 [i] 04:45 Ochrana svedkov IV. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 14 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 09:00 Posel ztracených duší III. 4 [i] 10:00 Vražedná číslaIII. 13 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 15 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 4 [i] 14:00 Vzpomínky II. 12 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 14 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 5 [i] 19:00 Vzpomínky II. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 21:00 Bez hranic II. 4 [i] 22:05 Kriminálka New York IX. 12 [i] 23:05 Kriminálka New York IX. 13 [i] 00:05 Kriminálka New York IX. 14 [i] 01:05 Bez hranic II. 4 [i] 02:05 Kriminálka New York IX. 12 [i] 02:50 Kriminálka New York IX. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 12 [i] 06:00 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 06:25 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 2 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Divoká řeka [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 10 [i] 10:50 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 11:40 Rození obchodníci: Mazda RX7 [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Darebný dragster [i] 13:30 Automobiloví doktoři: Hollywoodský hotrod [i] 14:25 Bear Grylls: Únik z pekla: Poušť [i] 15:20 Bear Grylls: Únik z pekla: Kaňony [i] 16:15 Bear Grylls: Únik z pekla: Hory [i] 17:10 Války kontejnerů 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 18:35 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 19:00 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 19:30 Jak se to dělá 11 [i] 20:00 Sibiřský podíl: Ledová výzva [i] 21:00 Zlato z Beringova moře: Hořký konec [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 23:00 Podmořští lovci: Nové začátky [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Extrémní období [i] 00:55 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 01:50 Sibiřský podíl: Ledová výzva [i] 02:50 Zlato z Beringova moře: Hořký konec [i] 03:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 04:45 Podmořští lovci: Nové začátky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo publicistky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Paterčata [i] 10:35 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 11:00 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 26/52 [i] 15:10 Otec Brown: Nevěsta Kristova 6/10 [i] 15:55 Kuchařská pohotovost [i] 16:25 Pletky paní Operetky [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Paterčata [i] 22:15 Když rozvod, tak rozvod [i] 23:35 Kriminálka Paříž: Chladnokrevně 40/92 [i] 00:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:00 Padající květináč [i] 02:30 Bydlení je hra [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy speciální jednotky [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Bod obratu [i] 10:40 Náš venkov: Perný den Marie O. [i] 11:10 Putování za muzikou [i] 11:40 Naše tradice: Posvícení a hody [i] 12:05 Folklorika [i] 12:35 Na pomoc životu - rakovina tlustého střeva [i] 12:55 Bohové a mýty staré Evropy [i] 13:10 Postřehy odjinud [i] 13:15 Evropa dnes [i] 13:45 Těžký úděl živočichů za polárním kruhem [i] 14:40 Caligula: vláda šílence [i] 15:25 Chcete je? ZJ [i] 15:30 Království divočiny: Lišky versus husy [i] 15:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 17:20 Planeta Země: Království ledu [i] 18:10 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 21:00 Na cestě po Murcii [i] 21:30 Bedekr [i] 22:00 Moje krásná učitelka [i] 23:35 Na stojáka [i] 00:00 Kanadská soda II [i] 00:25 Sicílie není jen mafie [i] 00:55 Cestománie [i] 01:20 Křesťanský magazín [i] 01:50 Chcete mě? ZJ [i] 02:15 Náš venkov: Perný den Marie O. [i] 02:40 Amatéři [i] 03:05 Zašlapané projekty [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Po stopách třetího odboje [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2682 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Lekce číslo jedna 521 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 1 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Poslední hra 15 [i] 13:25 Odložené případy II: Čas zabíjet 13 [i] 14:20 Dr. House V: Ochránci 21 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Není čas se hroutit! 135 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Jeho myšlenky byly rudé 16 [i] 18:25 Ulice 2683 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: V poslední chvíli 71 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Zmizelá 8 [i] 22:35 Kongo [i] 00:45 Mentalista IV: Jeho myšlenky byly rudé 16 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Dr. House V: Ochránci 21 [i] 02:45 Dr. House: Průvodce věrného diváka [i] 03:25 Áčko: Kašlu vám na civilizaci [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Není čas se hroutit! 135 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Prsten věčnosti 7 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Objevil se! Nový nepřítel Dian 7 [i] 07:40 M*A*S*H 192 [i] 08:30 M*A*S*H 193 [i] 09:20 Walker, Texas Ranger IV: Odznak 20 [i] 10:20 Místo činu: Kolín: Franziska 26 [i] 12:15 Wolffův revír IV: Tragická dovolená 18 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Těžké probuzení 15 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Soudce, porota a kat 11 [i] 16:25 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Ztracený Felix 295 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Pohřebiště 7 [i] 00:40 Sběratelé kostí VI: Šestej smysl 19 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu VI: Vražedná hra 15 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy III: Těžké probuzení 15 [i] 03:20 Wolffův revír IV: Tragická dovolená 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Mladí, krásni, skazení 89-90/131 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 28/142 [i] 11:35 Feriha 67-68/160 [i] 14:00 Skrytá vášeň 55-56/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 6/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i]