Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 7/22 [i] 12:50 Kobra 11 X. 14/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 24/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 6/23 [i] 16:00 Mentalista III. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia I. 10/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 6/23 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 24/50 [i] 00:55 Mentalista III. 22/24 [i] 01:40 Kobra 11 X. 14/16 [i] 02:30 Dr. House I. 7/22 [i] 03:15 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 X. 14/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Thaijské vzácnosti [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Sila lásky VI. 184 [i] 07:45 Doktorka Quinnová IV.: Čo dokáže strach [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta IV.: Akko. Prístav do Raja. Izrael [i] 09:40 Poklady sveta IV.: Park princa Pücklera v Bad Muskau. Nemecký švihák a jeho záhrada. Nemecko, Poľsko [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď priznám pravdu 7/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Občan za dverami [i] 15:05 District I.: Ruská hra II. 23 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Monte San Giorgio. Vrch morských fosílií. Švajčiarsko, Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Rozhlasový vysielač Grimeton. Počiatky bezdrôtovej komunikácie. Švédsko [i] 17:00 Recept na život 30/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel III: Slovo šľachtica zaväzuje 5/14 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Ruské nevesty 7/23 [i] 23:25 District I.: Ruská hra II. 23 [i] 00:10 Destinácia svet: Thaijské vzácnosti [i] 01:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta IV. (Modra a okolie - 1. diel) [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky VI. 184 [i] 04:00 Doktorka Quinnová IV.: Čo dokáže strach [i] 04:45 Destinácia svet: Pohľadnica z Californie [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Festivalové minúty z BHS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Naozajstný kamarát [i] 09:00 Slová, ktoré zmenili svet: Franklin Delano Roosevelt [i] 10:00 USA zhora 4/4 [i] 10:25 Národnostný magazín: Moravský [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Na ľudovú nôtu [i] 13:10 Spomíname na herca Jaroslava Rozsívala: Koniec a začiatok [i] 14:20 Príbehy písané životom: Keď láska víťazí [i] 15:00 Família: Naše deti [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:20 Miss Aerobic - magazín [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 7/12 [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Kokava n/Rimavicou [i] 18:45 Večerníček: Puk Fuk [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - foto Oto [i] 19:00 Veselá farma III [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:50 Hlasy tichého sveta [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Drevárskej mafii na stope [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Ambulancia: Hrozba zvaná krvná zrazenina - hlboká venózna trombóza [i] 22:00 Večera s Havranom: Potrebujeme rozprávky? [i] 23:10 Tvrdá línia 3/4 [i] 00:00 On air [i] 00:20 Kvarteto [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ: Zámienka [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: On je gay [i] 09:55 PANELÁK XIV. 28 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 21 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Hemoroidy 5 [i] 13:45 SÚDNA SIEŇ: Koniec sveta [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Obrali ma o byt [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Byť dedkom je úžasné 29 [i] 21:40 Vtierka Castle VI. 20 [i] 22:40 Slnečno, sem-tam vraždy: II. 2 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 14 [i] 00:40 Ochrana svedkov V. 7 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 18,19 [i] 03:10 Slnečno, sem-tam vraždy II. 2 [i] 03:55 Vtierka Castle VI. 20 [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári II. 9 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 1/39 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 10 [i] 09:15 Ochrana svedkov IV. 10 [i] 10:25 18 kolies spravodlivosti 12 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 8 [i] 12:40 Kutyil s.r.o. [i] 13:40 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:15 Simpsonovci XII. 8 [i] 15:45 Ničitelia mýtov IV. 20 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 2 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Miami 9 [i] 18:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XII. 9 [i] 19:45 Profesionáli: Mních 8 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 18,19 [i] 22:35 Letecké katastrofy XII. 7 [i] 23:35 Letecké katastrofy IX. 7 [i] 00:35 Ničitelia mýtov IV. 19 [i] 01:30 Magnum V. 17,18 [i] 03:05 KRIMI 03:25 Kutyil s.r.o. [i] 04:10 Homeland - Zradca 8 [i] 04:55 Ochrana svedkov IV. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 13 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 09:00 Posel ztracených duší III. 3 [i] 10:00 Vražedná číslaIII. 12 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 14 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 3 [i] 14:00 Vzpomínky II. 11 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 13 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 4 [i] 19:00 Vzpomínky II. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 20 [i] 22:00 Kráska a zvíře II. 21 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev VI. 2 [i] 01:05 Kráska a zvíře II. 20 [i] 02:00 Kráska a zvíře II. 21 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev VI. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 11 [i] 06:00 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 06:25 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 1 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Aitutaki [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Honáci [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 9 [i] 10:50 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa [i] 12:35 Impozantní letadla: Trump [i] 13:30 Mrazivé zlato 1 [i] 14:25 Nebezpečné ostrovy: Sopečný ostrov [i] 15:20 Nebezpečné ostrovy: Čertův ostrov [i] 16:15 Nebezpečné ostrovy: Nejnebezpečnější okamžiky [i] 17:10 Války kontejnerů 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 18:35 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 19:00 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 19:30 Jak se to dělá 10 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Válka paličů [i] 21:00 Tickle: Auta, samostříly a kukuřičná kořalka [i] 21:30 Tickle: Duchové v kořalce [i] 22:00 Americké svaly: Pierre Garçon [i] 23:00 Pouliční psanci: Rozhodující boj [i] 00:00 Hlídači čtvrtí: Krabice přezdívaná Kojack [i] 00:55 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 01:50 Načerno pálený alkohol: Válka paličů [i] 02:50 Tickle: Auta, samostříly a kukuřičná kořalka [i] 03:20 Tickle: Duchové v kořalce [i] 03:50 Pouliční psanci: Rozhodující boj [i] 04:45 Impozantní letadla: Trump [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 13. komnata Aleše Brichty [i] 09:30 Postřehy odjinud [i] 09:35 Reportéři ČT [i] 10:20 Poklad Aztéků [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 25/52 [i] 15:10 Kriminálka Paříž: Bumerang 39/92 [i] 16:00 Kuchařská pohotovost [i] 16:25 Pletky paní Operetky [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobře namíchaný Jiří Adamíra [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Černí andělé [i] 22:50 Kingová: Cameron Bell 7/8 [i] 23:35 Otec Brown: Nevěsta Kristova 6/10 [i] 00:20 Na stopě [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Designtrend [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:25 Kaleidoskop [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Boj o život: Poslední roky [i] 09:55 Posvátnost vody, očisty těla a životního prostoru [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova rodina [i] 12:30 Sicílie není jen mafie [i] 13:00 Oldřich a Božena [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:15 Souboj vojevůdců: Rommel proti [i] 16:00 Generál Patton: U bran Německa [i] 16:45 Vesmír: Kosmické cestování [i] 17:30 Raport o Velké válce: Dva bratři proti Rakousku [i] 18:10 Moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dukla - krev a mýtus [i] 22:00 Dobré světlo [i] 23:30 Sestřička Jackie IV [i] 00:00 Planeta plná plastů [i] 01:35 Babylon [i] 02:05 O vědě a vědcích: Společnou cestou [i] 02:25 Bojovníci s klimatem [i] 02:35 Dobrý sponzor ještě žije... [i] 03:05 Zašlapané projekty [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Po stopách třetího odboje [i] 04:10 Co jste hasiči... [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2681 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Skutečný poklad 70 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 24 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Mat 14 [i] 13:25 Odložené případy II: Ahoj Adrian 12 [i] 14:20 Dr. House V: Jednoduché vysvětlení 20 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Zachraň mámu! 134 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Válka růží 15 [i] 18:25 Ulice 2682 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Lekce číslo jedna 521 [i] 21:40 Víkend: Kam čert nemůže [i] 22:30 Lovci zločinců III 1 [i] 23:25 Nebezpečná identita 7 [i] 00:15 Mentalista IV: Válka růží 15 [i] 01:05 Dr. House V: Jednoduché vysvětlení 20 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Lovci zločinců III 1 [i] 03:20 Áčko: Do kriminálu se už nikdy nechci vrátit [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Zachraň mámu! 134 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Smyslu zbavený 6 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: To pálí! Poslední bitva proti Dianě 6 [i] 07:40 M*A*S*H 191 [i] 08:30 M*A*S*H 192 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Jasná vražda 20 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Mstitel 19 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: V kruhu rodinném 25 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Žena chemika 17 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Loučení 14 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Rychlé stroje 10 [i] 16:25 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Nepovedený otec 26 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 10 [i] 00:40 Spravedlnost v krvi III: Zub za zub 16 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VI: Pavouci 14 [i] 02:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Loučení 14 [i] 03:15 Wolffův revír IV: Žena chemika 17 [i] 04:05 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mladí, krásni, skazení 87-88/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 27/142 [i] 11:05 Feriha 65-66/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 53-54/188 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 5/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel II. 13/13 [i] 21:30 Feriha 67-68/160 [i] 23:30 Bolesti slávnych III. 4/16 [i] 00:30 Priatelia [i] 00:50 Adela show [i] 01:40 Láska a trest 84-86/124 [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 Tisíc a jedna noc 85-86/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Projekt A 2 [i] 14:05 Tamara Drewe [i] 16:05 Highlander 5 [i] 17:40 Miláček [i] 19:15 Upíří sestry [i] 21:00 Dokonalá rasa [i] 22:35 Frankensteinka [i] 00:00 Rovnice smrti