TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 6/22 [i] 12:50 Kobra 11 X. 13/16 [i] 13:50 FARMA - DUEL [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 5/23 [i] 16:00 Mentalista III. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia I. 9/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 5/23 [i] 00:25 Mentalista III. 21/24 [i] 01:20 Kobra 11 X. 13/16 [i] 02:10 Dr. House I. 6/22 [i] 03:00 FARMA [i] 03:50 Kobra 11 X. 13/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Sila lásky VI. 183 [i] 07:40 Doktorka Quinnová IV.: Posledná šanca [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta IV.: Masada. Príbeh prežitia. Izrael [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Biele mesto. Tel Aviv. Izrael [i] 10:00 Recept na život 29/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:30 Krotitelia dlhov 4/12 [i] 15:05 District I.: Ruská hra I. 22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Akko. Prístav do Raja. Izrael [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Park princa Pücklera v Bad Muskau. Nemecký švihák a jeho záhrada. Nemecko, Poľsko [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Na hrane [i] 22:05 Víkend [i] 22:35 Muž s poslaním: Keď priznám pravdu 7/16 [i] 23:15 District I.: Ruská hra I. 22 [i] 00:00 Na hrane [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky VI. 183 [i] 04:10 Doktorka Quinnová IV.: Posledná šanca [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Janko Hraško [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - sľub [i] 09:00 Mikrokozmos [i] 10:15 Čas Alfonza Bednára [i] 10:45 Tvárou v tvár [i] 11:15 Fokus rodina "N" [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Pozdrav krajanov [i] 13:20 Príbehy písané životom: Nech Vám dá Boh dobrý deň - Del Odel lačho džives! [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Moravský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 USA zhora 4/4 [i] 18:25 Gen.sk: Ján Kubiš [i] 18:45 Večerníček: Puk Fuk [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - sľub [i] 19:00 Veselá farma III [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Franklin Delano Roosevelt [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Festivalové minúty z BHS [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT: PC hry pre deti s obmedzenými schopnosťami pohybu [i] 22:05 Ach, chlapče [i] 23:25 A predsa sa točí [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Počasie [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ: Trhala mi vlasy [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarsky zájazd [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Vezmeš si ma? 27 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 20 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Prst navyše 4 [i] 13:45 SÚDNA SIEŇ: Zámienka [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: On je gay [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Výhodný prenájom 28 [i] 21:40 Vikingovia II. 8 [i] 22:40 Hannibal 4 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 13 [i] 00:40 Vzrušujúce príbehy 11 [i] 01:10 Vikingovia II. 8 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 15,16 [i] 03:35 KRIMI 04:00 Hannibal 4 [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Liga snov III. 5,6 [i] 06:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 7 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 9 [i] 09:15 Ochrana svedkov IV. 9 [i] 10:35 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 13:00 Kutyil s.r.o. [i] 13:55 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 14:55 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 7 [i] 15:50 Ničitelia mýtov IV. 19 [i] 16:55 Faktor strachu IV. 1/39 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami 8 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:25 Simpsonovci XII. 8 [i] 19:55 Profesionáli: Bordel 7 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 15,16 [i] 22:40 Homeland - Zradca II.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 12/12 [i] 00:00 Neumlčaní 2 [i] 00:30 V službách KGB 4 [i] 01:25 Ničitelia mýtov IV. 19 [i] 02:20 Matlock III. 8,9 [i] 03:55 Homeland - Zradca 7 [i] 04:50 Ochrana svedkov IV. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 12 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 09:00 Posel ztracených duší III. 2 [i] 10:00 Vražedná číslaIII. 10 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 13 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 2 [i] 14:00 Vzpomínky II. 10 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 12 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 3 [i] 19:00 Vzpomínky II. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 22:55 Bez hranic II. 3 [i] 00:00 Hannibal II. 8 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 02:00 Bez hranic II. 3 [i] 02:50 Hannibal II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 06:25 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 07:15 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Mexiko [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Nahánění dobytka [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 8 [i] 10:50 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Fiesta XR2 [i] 12:35 Impozantní lodě: Tyco Resolute [i] 13:30 Skvělé špinavé stroje 2 [i] 14:25 Říční příšery: Příšery na nečekaných místech [i] 15:20 Říční příšery: Nejhorší noční můry [i] 16:15 Říční příšery 1 [i] 17:10 Války kontejnerů 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 18:35 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 19:00 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Dvojí přežití 2 [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Prvotní strach [i] 22:00 Ber Grils: Čovek protiv Everesta [i] 23:00 Zkus přežít 7 [i] 00:00 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i] 00:55 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 01:50 Dvojí přežití 2 [i] 02:50 Nazí a vystrašení: Prvotní strach [i] 03:50 Zkus přežít 7 [i] 04:45 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Vladimír Menšík: Humor je vážná věc [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Neviditelní 6/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 24/52 [i] 15:10 Panství Downton IV 6/10 [i] 16:00 Kuchařská pohotovost [i] 16:25 Pletky paní Operetky [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K.: Válka pokračuje 7/13 [i] 21:00 Pečený sněhulák [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Profesionálové: Zbraň 41/57 [i] 23:05 Hercule Poirot [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Sváteční slovo publicistky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Bydlení je hra [i] 04:55 13. komnata Aleše Brichty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Bedekr [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 09:55 Nadpřirozené jevy ve světle vědy [i] 10:50 Babylon [i] 11:15 Cesty víry: Na laně s Bohem [i] 11:45 Klíč [i] 12:10 Domeček z karet 6/6 [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1964 1011/2379 [i] 12:55 Pátrání po ztracených lodích: Torpédoborec USS Murphy [i] 13:45 Generál Patton: Vždy v čele [i] 14:30 Věda na vlastní kůži [i] 15:25 Bitvy starověku: Alexandr Veliký [i] 16:10 Caligula: vláda šílence [i] 16:55 Pán času: Doktor, vdova a skříň [i] 17:55 Bojovníci s klimatem [i] 18:05 Moje rodina IV [i] 18:35 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Interpol: Vycházející slunce [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Bod obratu [i] 21:00 Vzestup dronů [i] 21:55 Taková, jaká jsi [i] 23:40 Ochranné zbarvení [i] 01:15 Queer: Ilustrovaná žena [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:10 Už tichnou bílé skály [i] 02:35 Karel Engliš [i] 03:00 Zašlapané projekty [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Po stopách třetího odboje [i] 04:10 Ikarové z Valašska [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2680 [i] 10:05 Kriminálka Anděl IV: Zátiší s vraždou 7 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Černá labuť 13 [i] 13:20 Odložené případy II: Ztracená generace 11 [i] 14:20 Dr. House V: Vězeň ve vlastním těle 19 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom ty a já 133 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Na první pohled 14 [i] 18:25 Ulice 2681 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Skutečný poklad 70 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Plamenná píseň 3 [i] 22:30 Kriminálka Miami: Uprchlí vězni 24 [i] 23:25 Nebezpečná identita 6 [i] 00:15 Mentalista IV: Na první pohled 14 [i] 01:05 Dr. House V: Vězeň ve vlastním těle 19 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Kriminálka Miami: Uprchlí vězni 24 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom ty a já 133 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Šestej smysl: Hurikán 10 [i] 06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Lomící kámen 5 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Vzlyk. Bohatá dívka znamená smůlu 5 [i] 07:40 M*A*S*H 190 [i] 08:30 M*A*S*H 191 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Vše pro záchranu syna 19 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: El Coyote 2/2 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Na světle světa 24 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Pokrevní bratři 16 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Tvrdé přistání 13 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Za hříšníky nikdo netruchlí 9 [i] 16:25 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Podvodníci 294 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Záhadné zmizení [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu VI: Vražda v lékárníkově vile 13 [i] 02:40 Doktor z hor: Nové příběhy III: Tvrdé přistání 13 [i] 03:25 Wolffův revír IV: Pokrevní bratři 16 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mladí, krásni, skazení 85-86/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 25-26/142 [i] 11:55 Inga Lindströmová: Čierna labuť [i] 14:05 Skrytá vášeň 51-52/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 4/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Slečna úspešná 1/8 [i] 21:30 Feriha 65-66/160 [i] 00:00 Bolesti slávnych III. 3/16 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:30 Láska a trest 81-83/124 [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:40 Tisíc a jedna noc 83-84/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 (Ne)šťastně až na věky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kung-fu nářez [i] 14:05 Mám rád Huckabees [i] 16:00 Projekt A 2