Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista III. 20/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 12/13 [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:35 Znova 17 (HD) [i] 09:40 Amazing Spider-Man (HD) [i] 12:30 FORMULA 1: Veľká cena Ruska [i] 15:10 Policajná akadémia (HD) [i] 17:05 Wasabi [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 RED 2 (HD) [i] 22:40 Zabijaci (HD) [i] 01:25 RED 2 (HD) [i] 03:15 Jazda smrti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Tigrova posledná šanca 1/2 [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:55 Família: Naše deti [i] 10:25 Organ v nebi [i] 10:50 Noc v archíve: Veľký výlet na Šíravu [i] 11:55 Deravé vrecko [i] 12:55 On air [i] 13:15 Orientácie [i] 13:45 Slovo [i] 13:50 Medzinárodný ekumenický koncert [i] 15:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Lukáša Janošku [i] 15:55 Osud Ríma 1/2 [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:20 Večerníček: Puk Fuk [i] 19:25 Blanche [i] 19:30 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:35 Veselá farma III [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Mikrokozmos [i] 21:25 Na ceste po Česku: Na ceste po Říčansku [i] 21:50 TV filmy 90-tych rokov: Zlý žart [i] 23:10 Umenie [i] 23:40 Dielo z depozitára [i] 23:45 Osud Ríma 1/2 [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i] 01:30 Slovo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Jesenné Drišľakoviny [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Pingu 76 [i] 07:35 Franklin a priatelia: Franklin a snehový drak 19/52 [i] 07:50 Poštár Pat I 22 [i] 08:05 Poštár Pat I 23 [i] 08:20 Velikáni dejín: Alexander Graham Bell 13/20 [i] 08:50 Zázračný ateliér [i] 09:15 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:45 Autosalón [i] 10:15 Pralesy Európy: La Gomera 5/5 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Sen [i] 14:30 Zlatá klasika: 100 000 dolárov na slnku [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Bielorusko - Slovensko [i] 22:50 Kvalifikácia na ME 2016 - zostrihy [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Sen [i] 00:25 Elisa z Rivombrosy III 2/8 [i] 02:10 Inšpektor Rocca: Oznámená smrť [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:35 Beethoven a Michelangelo [i] 08:45 Gumkáči II. [i] 09:45 VARÍ VÁM TO [i] 10:25 Zamilovaný profesor [i] 12:30 Rýchli a zbesilí 4 [i] 15:00 Chodiaca katastrofa [i] 17:15 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:55 Neporaziteľný 2 [i] 01:05 Súmrak mŕtvych [i] 03:00 Neporaziteľný 2 [i] 04:35 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Zberači 42 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Kto prežije XVIII. 12,13 [i] 10:25 Kravaťáci 11,12,13/13 [i] 13:30 Neumlčaní 1/14 [i] 13:55 100 rokov svedectiev [i] 14:25 Druhá svetová vojna v Paríži [i] 15:40 Dotyk 12/12 [i] 16:40 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 18:55 VARÍ VÁM TO [i] 19:30 KUKÁTKO [i] 20:30 Vojak [i] 22:30 Telo na telo [i] 00:35 Kto prežije XVIII. 12,13 [i] 02:15 Kravaťáci 12,13/13 [i] 03:40 Rodičovstvo [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 I. 15 [i] 07:55 Komisař Rex I. 4 [i] 08:55 Komisař Rex I. 5 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 10:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 11:45 Na pomezí záhad I. 11 [i] 12:45 Jsem agent 1 [i] 14:30 Havaj 5-0 I. 15 [i] 15:25 Dr. House VIII 3 [i] 16:25 Dr. House VIII 4 [i] 17:25 Kráska a zvíře I. 6 [i] 18:20 Kráska a zvíře I. 7 [i] 19:20 Tajemná Calenda I. 1 [i] 21:00 Úkryt 1 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 00:05 Společná terapie I. 3 [i] 01:00 Úkryt 1 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 1 [i] 06:00 Jak to dělají? 14 [i] 06:25 Opravna vraků 2013: Vůz Skylark pro Sarah [i] 07:15 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i] 09:55 Likvidátor: Kořist od soudu [i] 10:25 Likvidátor: Na velikosti záleží [i] 10:50 Ztraceno a prodáno 3 [i] 11:15 Ztraceno a prodáno 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 12:35 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 13:05 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 14:25 Války kontejnerů 5 [i] 14:55 Války kontejnerů 6 [i] 15:20 Impozantní lodě: Emma Maersk [i] 16:15 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 17:10 Impozantní letadla: C5-M Super Galaxy [i] 18:05 Souboj motorek: Severní Karolína [i] 19:00 Rození obchodníci: směna za lepší: Itálie [i] 20:00 Rození obchodníci: BMW Z1 [i] 21:00 Připásáni 2 [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Botswana [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Rodinná záležitost [i] 00:00 Mrazivé zlato: Vzestup a pád rubínové říše [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší: Itálie [i] 01:50 Rození obchodníci: BMW Z1 [i] 02:50 Připásáni 2 [i] 03:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Botswana [i] 04:45 Souboj motorek: Severní Karolína [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Bláznivé lásky: Na kolenou k tobě 42/52 [i] 07:35 Mezi námi zloději [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Pražský písničkář: Rozpad monarchie 2/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně se zlatým lukem [i] 14:10 Špačkovi v síti času [i] 14:45 124. Velká pardubická s Českou pojišťovnou [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Smrt si vybírá [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 00:55 13. komnata Petra Svobody [i] 01:25 Sváteční slovo publicistky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 01:30 Evergreeny Gustava Broma [i] 02:00 Designtrend [i] 02:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:35 Padající květináč [i] 03:05 Bílá místa [i] 03:40 Kaleidoskop [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pálavská zrcadla [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1011/2379 [i] 09:15 Raport o Velké válce: Dva bratři proti Rakousku [i] 10:00 Bohoslužba k výročí přijímání podobojí [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Chcete mě? ZJ [i] 12:30 Ženy, víno, Hvar [i] 12:55 Světový unikát v Ruprechtově [i] 13:05 Posvátnost vody, očisty těla a životního prostoru [i] 14:00 Sváteční slovo publicistky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 14:05 Křesťanský magazín [i] 14:30 Uchem jehly [i] 14:55 Cesty víry: Na laně s Bohem [i] 15:25 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova rodina [i] 16:15 Bitvy starověku: Alexandr Veliký [i] 17:00 Planeta Země: Království ledu [i] 17:50 Naše tradice: Posvícení a hody [i] 18:15 Domeček z karet 6/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Afghánská Šangrila - Pan doktor a jeho král [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Borsalino [i] 22:05 Anděl milosrdenství [i] 23:45 Fenomén Underground [i] 00:40 Interpol: Chybějící článek [i] 01:25 Objevování planety Oceán: Ráj lachtanů [i] 02:15 Kvarteto [i] 02:40 Folklorika [i] 03:15 Z očí do očí [i] 03:40 Křižanov a Jablonné v Podještědí [i] 04:00 Z Kyjovska [i] 04:40 Beat Street 2011 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Želvy Ninja VII 19 [i] 06:20 Návrat do budoucnosti II 2 [i] 06:50 Chlupatá rota 9 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! [i] 07:40 Jak vycvičit draky II 6 [i] 08:10 Pojišťovna štěstí: Děti především [i] 09:25 Zpátky na zem [i] 11:05 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Kuřátko 1 [i] 12:30 Velká cena Ruska [i] 15:10 Mr. Bean: Trable pana Beana [i] 15:40 Námořní vyšetřovací služba IX: Život před očima [i] 16:40 Operace Dunaj [i] 18:50 Hospoda: Zájezd 44 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Zátiší s vraždou 7 [i] 21:35 Comeback: Pomáhat a chránit [i] 22:10 Střepiny [i] 22:50 Můj soused zabiják 2 [i] 00:50 Kriminálka New York 5 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Výměna manželek III [i] 03:00 Volejte Novu [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:10 Pojišťovna štěstí: Děti především [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Avengers - Sjednocení: Kdo je Hulk? 14 [i] 07:10 Dokonalý Spider-Man I: Exkluzivní rozhovor 7 [i] 07:40 Tron: Povstání I: Konečná 18 [i] 08:10 Apokalypsa II. světové války: Spojení 4 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Výměna rolí 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Big Ben II: Smrt o masopustu 5 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru XII: Osudná třináctá jamka [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Vinaři: Košt 7 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:45 Veřejní nepřátelé [i] 01:30 Okrsek 22: Místo na slunci 6 [i] 02:30 Apokalypsa II. světové války: Spojení 4 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru XII: Osudná třináctá jamka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 2/2 [i] 08:20 Karavan šou 3 [i] 08:50 Veštiareň [i] 10:20 Môj nový tučný život III. 6/13 [i] 11:35 Gossip Girl IV. 11-12/22 [i] 13:45 Nezvestní I. 13-14/18 [i] 15:55 Doktorka Zoe III. 6/22 [i] 16:50 Druhá šanca I. 7/12 [i] 17:50 Seinfeld I. [i] 20:00 Vášnivý tanec [i] 22:35 Škandalózne odhalenie [i] 01:15 Vášnivý tanec [i] 03:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Až vyjde měsíc [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Super náhradník [i] 14:00 Krása na scéně [i] 16:00 Arn [i] 18:20 Život Davida Galea [i] 20:35 Albert Nobbs [i] 22:35 Hra na vraha [i] 00:05 Angel-A [i] 01:35 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i] 03:25 Duše jako kaviár [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:45 Cestovní vozy [i] 10:30 Vytrvalostní závody [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:45 Šipky [i] 19:30 Box [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:30 Motorsport [i] 22:45 Šipky [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:15 Tenis [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem, část 1 1 [i] 07:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 2 [i] 08:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a psychotronička 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 11:00 Inteligence 1: Začátek 1 [i] 12:00 Inteligence 1: Rudé X 2 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Hledej v duši 21 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: V zajetí 22 [i] 15:00 Dobrá manželka 6: The Line 1 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 4: Pomáhat a chránit 3 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Rodinná záležitost 23 [i] 18:00 Rookie Blue 5: Lámou srdce, vydělávají peníze 3 [i] 19:00 Inteligence 1: Začátek 1 [i] 20:00 Inteligence 1: Rudé X 2 [i] 21:00 Starsky & Hutch [i] 23:10 Mumie se vrací [i] 01:45 K-9, můj přítel se studeným čumákem [i] 03:45 Vraždy v Midsomeru 16: Klub letců 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 2 [i] 06:00 Mistři písku 7 [i] 06:30 Vražedných top 10 1 [i] 07:00 Uvnitř lidského těla: Přežití 2 [i] 08:00 Planeta lidí: Deštný prales - stromy a lidé 4 [i] 09:00 Brutální fyzika II 2 [i] 10:00 Velrybí dobrodružství s Nigelem Marvenem 4 [i] 11:00 Tajný život deštných pralesů0 [i] 12:00 V kůži maskotů 2 [i] 12:30 Úžasná jídla: Hovězí Burger 2 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 10 [i] 14:00 Supersystémy: Království odpadů 8 [i] 15:00 Nevěřte svým očím! 2 [i] 16:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 6 [i] 16:55 Rychlokurs Richarda Hammonda: Taxíkář komik 2 [i] 17:55 Lovci drahokamů 7 [i] 18:45 Lovci drahokamů 8 [i] 19:35 Příručka vlastníka: Plachetnice 6 [i] 20:00 Síly hlubin 2 [i] 21:00 Uvnitř lidského těla: Přežití 2 [i] 22:00 10 věcí, které nevíte 2 [i] 23:00 Příběh heavy metalu 4 [i]