TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista III. 19/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 11/13 [i] 07:10 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:55 Malý Manhattan [i] 09:50 2 baby na mizine III. - NOVÁ SÉRIA 2/24 [i] 10:20 Rodina Addamsovcov 2 [i] 12:10 Veľký tato [i] 14:10 Som agent [i] 16:15 Znova 17 (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Amazing Spider-Man (HD) [i] 23:15 Underworld: Vzbura Lykanov [i] 01:00 Nezvratný osud 5 (HD) [i] 02:35 Neľútostný zabijak [i] 04:10 Dva a pol chlapa X. 4/23 [i] 04:30 2 baby na mizine III. 2/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Himaláje: Skákajúce tigre a nahí Nágovia [i] 09:50 Cesta: Nový domov [i] 10:20 Senior klub-magazín [i] 10:45 Príbehy písané životom: Neobyčajný dar [i] 11:20 Kvarteto [i] 11:50 Miss Aerobic - magazín [i] 12:05 5 minút po dvanástej: NÁSŤROČNÍ DELIKVENTI [i] 13:05 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:25 Tigrova posledná šanca 1/2 [i] 14:30 Magazín Ligy majstrov [i] 14:55 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:00 Test magazín [i] 16:20 Pred rokmi... [i] 16:50 Herecké legendy: Emília Vášáryová [i] 17:05 Nebezpečné známosti [i] 18:45 Večerníček: Puk Fuk [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor [i] 19:00 Veselá farma III [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny: Zbohom, súdruhovia [i] 20:55 Paralelné životy: KOMU PATRÍ MINULOSŤ? [i] 21:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Lukáša Janošku [i] 21:55 Jules a Jim [i] 23:40 Kinorama [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Pingu 75 [i] 07:15 Franklin a priatelia: Franklin a tímové preteky 18/52 [i] 07:25 Poštár Pat I 20 [i] 07:45 Poštár Pat I 21 [i] 08:00 Velikáni dejín: Abraham Lincoln 12/20 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Legenda o rytieroch zo Sitna 3/10 [i] 10:20 Tanečná akadémia II.: Faux pas de deux 3/26 [i] 10:45 Tanečná akadémia II.: Legendy 4/26 [i] 11:15 On air [i] 11:50 Spravodlivosť [i] 13:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta IV. (Modra a okolie - 1. diel) [i] 13:30 Výstrely pri O.K. Corrale [i] 15:30 Milujem Slovensko [i] 16:50 Superhrdinovia: Šupina 6/12 [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:30 Krotitelia dlhov 4/12 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Žiarlivosť [i] 21:50 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Neviditeľná [i] 00:15 Taxikárka 2/4 [i] 01:55 Výstrely pri O.K. Corrale [i] 03:50 Neviditeľná [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 TOP STAR [i] 05:35 Transformers Prime [i] 06:00 Gumkáči II. [i] 07:00 Beethoven a Michelangelo [i] 09:00 Dom snov IX.: Rodina Gibbsovcov 28,29 [i] 10:55 Čudný čávo [i] 12:55 Jastrabia žena [i] 15:40 V SIEDMOM NEBI [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rýchli a zbesilí 4 [i] 22:55 Jednotka príliš rýchleho nasadenia [i] 01:35 Telo na telo [i] 03:15 Jednotka príliš rýchleho nasadenia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ochrana svedkov IV. 8 [i] 06:05 Modrí templári II. 8 [i] 06:45 Faktor strachu III. 34 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:25 Tak sa vozia milionári 6 [i] 08:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:30 Simpsonovci XII. 7 [i] 10:00 Ničitelia mýtov III. 25 [i] 11:05 Planéta bez ľudí II. 4 [i] 12:20 Vojnový voz [i] 14:25 DA VINCI [i] 15:55 CENA JE SPRÁVNA [i] 16:30 Kevin zo severu [i] 18:40 Ničitelia mýtov III. 25 [i] 19:45 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 20:30 Zamilovaný profesor [i] 22:45 Najlepší z Brooklynu [i] 01:40 Zmätok v duši [i] 03:25 Najlepší z Brooklynu [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11 [i] 08:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12 [i] 09:25 Úhel Pohledu 1 [i] 11:05 Na pomezí záhad I. 10 [i] 12:05 Komisař Rex I. 4 [i] 13:05 Komisař Rex I. 5 [i] 14:05 Jak prosté II. 5 [i] 15:00 Jak prosté II. 6 [i] 16:00 Profil zločinu IV. 1 [i] 17:05 JAG IV. 24 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 15 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 21:00 Jsem agent 1 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 23:45 Bez hranic II. 3 [i] 00:45 Úhel pohledu 1 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 03:00 Bez hranic II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 10 [i] 06:00 Jak to dělají? 13 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Mišmaš Dodge, část 1/Mustang z roku 1965 [i] 07:15 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 [i] 09:05 Opravdový podvod 3 [i] 09:30 Opravdový podvod 4 [i] 09:55 Opravdový podvod 5 [i] 10:25 Opravdový podvod 6 [i] 10:50 Dvojí přežití 1 [i] 11:40 Dvojí přežití 2 [i] 12:35 Dvojí přežití 3 [i] 13:30 Dvojí přežití 4 [i] 14:25 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 14:55 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 4 [i] 16:15 Obnažená města: Starobylé město – Řím [i] 17:10 Extrémní stroje 3 [i] 18:05 Automobiloví doktoři: Rodinný spor [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Nechte věci náhodě [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Vidět rudě [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Posedlost Mustangy [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 21:30 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 22:00 Likvidátor: Máš, cos chtěl [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 23:00 Války kontejnerů 2 [i] 23:30 Ztraceno a prodáno 12 [i] 00:00 Berte to jako varování: Nejlepší klipy [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Posedlost Mustangy [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 02:20 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 02:50 Likvidátor: Máš, cos chtěl [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 03:50 Války kontejnerů 2 [i] 04:20 Ztraceno a prodáno 12 [i] 04:45 Automobiloví doktoři: Rodinný spor [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Valdštejnův manýrismus [i] 06:55 Na cestě po Vanuatu [i] 07:25 Gejzír [i] 07:55 Příběhy slavných [i] 08:45 Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown: Nevěsta Kristova 6/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O houslích krále snů [i] 14:10 Pavouk se smaragdovýma očima [i] 14:50 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:20 Mezi námi zloději [i] 16:45 Poklad Aztéků [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vladimír Menšík: Humor je vážná věc [i] 21:25 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 23:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Blue Valentine [i] 01:00 MI5 V 10/10 [i] 01:55 Zahrada je hra [i] 02:20 Pod pokličkou [i] 02:40 Bydlení je hra [i] 03:00 Designtrend [i] 03:15 Zkus mít vkus [i] 03:40 Galashow s latinou 2014 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá keramika [i] 05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Perný den Marie O. [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bedekr [i] 10:50 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy speciální jednotky [i] 11:40 Druhá světová válka v barvě: Středomoří a severní Afrika [i] 12:30 Království divočiny: Lišky versus husy [i] 12:55 Babylon [i] 13:25 Šumné stopy [i] 13:50 Kněžna de Cleves [i] 15:40 Kamera na cestách: Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 16:35 Bohové a mýty staré Evropy [i] 16:55 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 17:45 Právo pro každého [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:40 Borgiové III [i] 22:30 Borgiové III [i] 23:20 Devět kruhů pekla [i] 01:00 Pološero - Tajemné energie [i] 01:25 Cesty víry: Díky milosrdenství [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:20 Z očí do očí [i] 02:50 Štípa a Provodov [i] 03:05 Z Valašska a Slovácka [i] 03:55 Tvrdonické slavnosti [i] 04:20 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 04:35 Istrijské variace [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Želvy Ninja VII 18 [i] 07:00 Návrat do budoucnosti II 1 [i] 07:30 Chlupatá rota 8 [i] 07:55 Jen počkej, zajíci! [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru II 7 [i] 08:50 Dva a půl chlapa II 23 [i] 09:15 Dívčí parta [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Klapzubova jedenáctka [i] 13:35 Výměna manželek III [i] 14:50 Láska s výstrahou [i] 16:55 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:05 U Haliny v kuchyni: Halina Pawlowská není profesionální kuchařkou, jídlo ale miluje, ať už ho zrovna vaří nebo jí! [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák [i] 22:30 Červená Karkulka [i] 00:35 Paranormal Activity 3 [i] 02:00 Novashopping 02:35 Áčko: Nejzajímavější hosté [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:25 Víkend: Po bitvě každý generál [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Avengers - Sjednocení: V hlubině 13 [i] 07:50 Dokonalý Spider-Man I: Proč nesnáším tělocvik 6 [i] 08:20 Tron: Povstání I: Bez hranic 17 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Proč kočka není pes? [i] 12:05 Parta hic [i] 14:10 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XI: Duchové mrtvých [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:00 Manžel, nebo milenec? [i] 00:30 Dveře v podlaze [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru XI: Duchové mrtvých [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i] 08:10 Karavan šou 3 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:40 Taká obyčajná rodinka II. 7/24 [i] 10:10 Môj nový tučný život III. 5/13 [i] 11:20 Láska v utajení [i] 13:55 Nezvestní I. 11-12/18 [i] 15:50 Hra na rodinu [i] 18:00 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 2/2 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Čierna labuť [i] 22:00 Emilie Richardsová: Raj na konci sveta [i] 00:00 Zločiny z vášne [i] 01:40 Hra na rodinu [i] 03:05 Na streche [i] 04:20 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tom Sawyer [i] 09:00 Teleshopping 12:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 13:40 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 15:40 Američan [i] 17:30 Moje krásná učitelka [i] 19:15 Duše jako kaviár [i] 21:15 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i] 23:15 Angel-A [i] 00:50 Pád do tmy [i] 02:25 Box [i] 04:15 Lékařská akademie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:30 Cestovní vozy [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:00 Cyklistika [i] 11:00 Cestovní vozy [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 17:30 Šipky [i] 19:30 Box [i] 21:30 Box [i] 23:30 Šipky [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 06:10 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a konec - část první 15 [i] 07:10 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a konec - část druhá 16 [i] 08:10 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 10:10 Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1 [i] 12:10 Inteligence 1: Začátek 1 [i] 13:10 Inteligence 1: Rudé X 2 [i] 14:10 Havaj 5-0 3: Slib 20 [i] 15:10 K-9, můj přítel se studeným čumákem [i] 17:20 Zničující střet [i] 19:10 Protiproud [i] 21:00 Mumie se vrací [i] 23:40 Fakulta [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 16: Modleme se za oběti 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 1 [i] 06:00 Jak skvěle fotografovat 6 [i] 06:30 Mistři písku 6 [i] 07:00 Uvnitř lidského těla: Stvoření 1 [i] 08:00 Planeta lidí: Arktida - život v mrazničce 3 [i] 09:00 Jurské bojiště 10 [i] 10:00 Velrybí dobrodružství s Nigelem Marvenem 3 [i] 11:00 Podnájemníci z říše členovců0 [i] 12:00 V kůži maskotů 1 [i] 12:30 Úžasná jídla: Vepřoviny 1 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 9