TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 5/22 [i] 12:45 Kobra 11 X. 12/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 23/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 4/23 [i] 16:00 Mentalista III. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Nezvratný osud 5 (HD) [i] 00:15 Mentalista III. 20/24 [i] 01:10 Dr. House I. 5/22 [i] 02:00 Kobra 11 X. 12/16 [i] 02:45 Kurz sebaovládania I. 23/50 [i] 03:05 Dr. House I. 5/22 [i] 03:45 Kobra 11 X. 12/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Krajina Haliganda [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:05 Môj otec Gulag [i] 10:10 Rómsky magazín [i] 10:40 Fokus právo "N" [i] 11:25 Spektrum vedy: Reč obrazu [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:10 Pod lampou [i] 15:30 Schizofrénia - orchester bez dirigenta [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Puk Fuk [i] 18:50 Blanche [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:05 Veselá farma III [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Himaláje: Skákajúce tigre a nahí Nágovia [i] 21:00 Umenie [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Annie Hall [i] 23:30 Andrea za hranicou: Vysoko na ryžových poliach [i] 00:00 BJD 2013: Martin Uherek Quartet (SK) [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Destinácia svet: Nezvyčajná tazmánia [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Sila lásky VI. 182 [i] 07:40 Doktorka Quinnová IV.: Žena roka [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta IV.: Brémy: Radnica a Roland. Bašty občianskych slobôd. Nemecko [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Labe v Drážďanoch. Na saskom kanáli. Nemecko [i] 10:00 Recept na život 28/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Slovensko v obrazoch [i] 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:00 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Masada. Príbeh prežitia. Izrael [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Biele mesto. Tel Aviv. Izrael [i] 17:00 Recept na život 29/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Superhrdinovia: Šupina 6/12 [i] 20:55 Milujem Slovensko [i] 22:15 Enigma [i] 00:10 Nikto nie je dokonalý [i] 01:15 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:55 Enigma [i] 03:50 Sila lásky VI. 182 [i] 04:40 Dámsky klub [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Jej otec je psychopat [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarsky zájazd [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Vezmeš si ma? 27 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 19 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Aféry: Pažravec 3 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ: Trhala mi vlasy [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nechutné kojenie [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vojak [i] 22:30 Kuriér 10 [i] 23:40 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: Pekelná jazda 2 [i] 01:40 Walking Dead III. 6 [i] 02:30 American Horror Story 6 [i] 03:10 Dievča, ktoré sa hralo s ohňom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 18 kolies spravodlivosti 10 [i] 05:45 Modrí templári II. 7 [i] 06:25 Faktor strachu III. 33 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 Modrí templári II. 8 [i] 09:20 Ochrana svedkov IV. 8 [i] 10:30 18 kolies spravodlivosti 11 [i] 11:35 C.S.I.: Kriminálka Miami 6 [i] 12:50 Kutyil s.r.o. [i] 13:45 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 14:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:15 Simpsonovci XII. 6 [i] 15:55 Ničitelia mýtov IV. 18 [i] 16:55 Faktor strachu III. 34 [i] 17:35 C.S.I.: Kriminálka Miami 7 [i] 18:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XII. 7 [i] 19:40 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 20:40 Neviditeľní 6 [i] 21:50 Dievča, ktoré sa hralo s ohňom [i] 00:40 Tajomný pacient [i] 02:20 Magnum V. 16 [i] 03:10 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: Pekelná jazda 2 [i] 04:35 Homeland - Zradca 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 11 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 09:00 Posel ztracených duší III. 1 [i] 10:00 Vražedná číslaIII. 9 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 12 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 1 [i] 14:00 Vzpomínky II. 9 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 10 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 2 [i] 19:00 Vzpomínky II. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 21:00 Havaj 5-0 II. 11 [i] 22:00 Havaj 5-0 II. 12 [i] 23:00 Laskavý dotek II. 14 [i] 00:00 Laskavý dotek II. 15 [i] 01:00 Havaj 5-0 II. 11 [i] 02:00 Havaj 5-0 II. 12 [i] 02:45 Laskavý dotek II. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 9 [i] 06:00 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 06:25 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 07:15 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 08:10 Dvojí přežití 10 [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Jaro je tady [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 7 [i] 10:50 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 11:40 Rození obchodníci: Cadillac Coupe De Ville [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Blízký východ [i] 13:30 Souboj motorek: Americký jih [i] 14:25 Aljašská železnice 4 [i] 15:20 Aljašská železnice: Ledová dýka [i] 16:15 Aljašská železnice: Jaro útočí [i] 17:10 Války kontejnerů 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 18:35 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 19:00 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 19:30 Jak se to dělá 8 [i] 20:00 Obnažená města: Paříž, město jeskyň [i] 21:00 Impozantní lodě: MV Paul R. Tregurtha [i] 22:00 Neobjasněné případy: Yetti [i] 23:00 Zvědavost: Stonehenge [i] 00:00 Zakázané: Podivné zbožňování [i] 00:55 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 01:50 Obnažená města: Paříž, město jeskyň [i] 02:50 Impozantní lodě: MV Paul R. Tregurtha [i] 03:50 Neobjasněné případy 5 [i] 04:45 Superlidé: Dovednost [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby [i] 09:30 Komici na jedničku [i] 10:30 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 23/52 [i] 15:05 Profesionálové: Tajný fond 40/57 [i] 16:00 Na stopě [i] 16:25 Hlava rodiny [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Neviditelní 6/13 [i] 21:00 13. komnata Petra Svobody [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Tentokrát se budu smát já [i] 23:20 Pět malých prasátek [i] 00:50 Pečený sněhulák [i] 01:20 Sama doma [i] 02:50 Postřehy odjinud [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Malpy hnědé [i] 09:25 Zlatá reneta [i] 10:55 Nadpřirozené jevy ve světle vědy [i] 11:50 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 12:45 Planeta Země: Pouště [i] 13:35 Bonbónky světa [i] 13:55 Bojovníci s klimatem [i] 14:05 Chcete mě? ZJ [i] 14:35 Bitvy starověku: Ramesse II [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Věda na vlastní kůži [i] 17:00 O vědě a vědcích: Společnou cestou [i] 17:20 Boj o život: Poslední roky [i] 18:15 Moje rodina IV [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 21:00 Panství Downton IV 6/10 [i] 21:50 Zločin III 6/10 [i] 22:50 V žáru noci [i] 00:35 Zabíjení je moje práce, lásko [i] 02:20 Babylon [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:15 Chlum sv. Maří [i] 03:35 O lidech z Horňácka [i] 04:35 Martin Středa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2679 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Konečné řešení 520 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Pravomoc 12 [i] 13:20 Odložené případy II: Dům 10 [i] 14:20 Dr. House V: Čiči čiči 18 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevrátím se! 132 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista IV: Rudá je nová černá 13 [i] 18:25 Ulice 2680 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Čert ví proč [i] 22:30 Bestiář [i] 00:55 Mentalista IV: Rudá je nová černá 13 [i] 01:45 Dr. House V: Čiči čiči 18 [i] 02:30 Novashopping 03:00 PRÁSK! [i] 03:35 Áčko: Holotropní dýchání [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevrátím se! 132 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Zapomenuté údolí 4 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II 4 [i] 07:40 M*A*S*H 189 [i] 08:30 M*A*S*H 190 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Kam se poděl Billy Boy? 18 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: El Coyote 1/2 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Kontraband 23 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Právo na vraždu 15 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Srdeční záležitost 12 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Chladný jako led 8 [i] 16:25 Komisař Rex II: Maskovaná smrt 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X-men: První třída [i] 23:10 Souboj zabijáků [i] 01:05 Vražedné vztahy [i] 03:05 Doktor z hor: Nové příběhy III: Srdeční záležitost 12 [i] 03:50 Wolffův revír IV: Právo na vraždu 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Mladí, krásni, skazení 83-84/131 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 24/142 [i] 11:15 Feriha 63-64/160 [i] 14:00 Skrytá vášeň 49-50/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 3/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:25 Smotánka [i] 21:00 Doktorka Zoe III. 6/22 [i] 21:55 Druhá šanca I. 7/12 [i] 22:50 Diablov advokát 6/13 [i] 23:50 Predo mnou neutečieš [i] 02:05 Láska a trest 79-80/124 [i] 03:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:25 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kamkoliv půjdeš [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zlatý holky [i] 13:55 Černý korzár [i] 16:05 Kung-fu nářez [i] 18:05 Mám rád Huckabees [i] 20:00 Lékařská akademie [i] 21:45 Box [i] 23:45 Pád do tmy [i] 01:25 Přímý kontakt [i] 02:50 Drsný časy [i] 04:40 Gambler [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Cyklistika [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 20:00 Box [i] 21:00 Silové sporty [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Watts [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Cestovní vozy [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Agentura Jasno 1: Má mě rád,nemá mě rád,má mě rád,jejda,nemá puls 10 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 2: Strašidelný bar a mexická čarodějnice 12 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 08:20 Agentura Jasno 1: Má mě rád,nemá mě rád,má mě rád,jejda,nemá puls 10 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Nešikovné maso musí pryč 1 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 12:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 2 [i] 13:20 Havaj 5-0 3: Rodinná záležitost 23