TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 4/22 [i] 12:45 Kobra 11 X. 11/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 22/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 3/23 [i] 16:00 Mentalista III. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia 8/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 3/23 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 22/50 [i] 00:55 Mentalista III. 19/24 [i] 01:40 Kobra 11 X. 11/16 [i] 02:30 Dr. House I. 4/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 11/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:35 Správy RTVS z regiónov [i] 07:50 Festivalové minúty z BHS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Hrady a povesti: Povesť o Pustom hrade [i] 09:30 Rozprávnica Pavla Emanuela Dobšinského [i] 10:00 Osudy umeleckých diel: Gauginova hus [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:40 Pred rokmi... [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Václav Patejdl jubiluje: Chlapčenský úsmev [i] 13:25 Článok na prvú stranu [i] 14:50 Senior klub [i] 15:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody III.: Ochrana pred chaosom [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veselá farma III [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Andrea za hranicou: Vysoko na ryžových poliach [i] 20:30 Spektrum vedy: Reč obrazu [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Família: Naše deti [i] 22:00 Pod lampou [i] 00:05 Ambulancia: Nádory hltana a hrtana [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Sila lásky VI. 181 [i] 07:40 Doktorka Quinnová IV.: Stretnutie [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta IV.: Dom Luisa Barragána - Mexiko - Legenda modernej architektúry [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Stanica Viktoria v Bombaji - Ľudské mravenisko - India [i] 10:00 Recept na život 27/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Taxík [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Domov [i] 15:05 District I.: Priekupníci 21 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Brémy: Radnica a Roland. Bašty občianskych slobôd. Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Labe v Drážďanoch. Na saskom kanáli. Nemecko [i] 17:00 Recept na život 28/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Slovensko - Španielsko [i] 22:50 Kvalifikácia na ME 2016 - zostrihy [i] 23:35 District I.: Priekupníci 21 [i] 00:15 Inšpektor Rocca: Nesprávny muž [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky VI. 181 [i] 04:15 Doktorka Quinnová IV.: Stretnutie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Spamätaj sa! [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Učiteľ [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Za chyby sa platí 26 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Aféry: Vetry 2 [i] 13:45 SÚDNA SIEŇ: Jej otec je psychopat [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarsky zájazd [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Vezmeš si ma? 27 [i] 21:40 King a Maxwellová 6 [i] 22:35 Dr. Ema: Spriaznená duša 6 [i] 23:55 Life: Najbohatší policajt II. 12 [i] 00:55 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 3,4 [i] 02:40 Hawaii 5.0 IV.: Vlamačova smrť 11 [i] 03:30 King a Maxwellová 6 [i] 04:10 Finder: Šiesty zmysel 4 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Dotyk 12/12 [i] 05:45 Modrí templári II. 6 [i] 06:25 Faktor strachu III. 32 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 Modrí templári II. 7 [i] 09:20 Ochrana svedkov IV. 7 [i] 10:30 18 kolies spravodlivosti 10 [i] 11:35 C.S.I.: Kriminálka Miami 5 [i] 12:45 Kutyil s.r.o. [i] 13:45 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:20 Simpsonovci XII. 5 [i] 15:50 Ničitelia mýtov IV. 17 [i] 17:00 Faktor strachu III. 33 [i] 17:55 C.S.I.: Kriminálka Miami 6 [i] 18:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:30 Simpsonovci XII. 6 [i] 20:00 Profesionáli: Kroner 4 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 3,4 [i] 22:45 Hawaii 5.0 IV. 11 [i] 23:45 Dvojičky 16 [i] 00:45 Ničitelia mýtov IV. 16 [i] 01:40 Magnum V. 15 [i] 02:25 Hlavou proti múru 12,13/13 [i] 03:45 KRIMI 04:10 Homeland - Zradca 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 10 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání III. 22 [i] 10:00 Vražedná číslaIII. 8 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 11 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 22 [i] 14:00 Vzpomínky II. 8 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 9 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 1 [i] 19:00 Vzpomínky II. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 4 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 03:30 AXN Insider - Bez hranic 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 8 [i] 06:00 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 06:25 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 07:15 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 08:10 Dvojí přežití 9 [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Nejkrutější zima [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 6 [i] 10:50 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 11:40 Rození obchodníci: Lotus Elise [i] 12:35 Vzestup strojů: Supervzducholoď [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem: Austrálie [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem: Borneo [i] 16:15 Štvanice: Co předcházelo [i] 17:10 Války kontejnerů 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 18:35 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 19:00 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 19:30 Jak se to dělá 7 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Nesmírné zisky [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Buben za hubičku [i] 21:00 Co ukrývá stodola?: Závod století [i] 21:30 Poklady z garáží: Mizerný pocit [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě: Médium vyvedené z míry [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě: Dost s kouřením [i] 23:00 Hra o kameny: Pozemní miny [i] 00:00 Werner Herzog v cele smrti: Blaine Milam [i] 00:55 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Nesmírné zisky [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Buben za hubičku [i] 02:50 Co ukrývá stodola?: Závod století [i] 03:20 Poklady z garáží: Mizerný pocit [i] 03:50 Válka skladů v Kanadě: Médium vyvedené z míry [i] 04:20 Válka skladů v Kanadě: Dost s kouřením [i] 04:45 Hra o kameny: Pozemní miny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zkus mít vkus [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kluci v akci [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Pražský písničkář: Láska a ideály 1/5 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 22/52 [i] 15:10 Kingová: Ahmad Khan 6/8 [i] 15:55 Zajíci v pytli [i] 17:00 Besipky: Oranžové majáky [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hlava rodiny [i] 21:42 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 V 10/10 [i] 00:00 Paterčata [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:30 Dobré ráno [i] 04:00 Designtrend [i] 04:15 Zkus mít vkus [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dívka s pomeranči [i] 10:20 Vyšetřování leteckých nehod: Kolize [i] 11:10 Válka kytovců - kosatky útočí [i] 12:00 Auto Moto Revue [i] 12:30 Právo pro každého [i] 13:00 Souboj vojevůdců: Pershing proti [i] 13:45 Objevování planety Oceán: Ráj lachtanů [i] 14:35 Chcete je? ZJ [i] 14:40 Vzhůru na Mars [i] 15:35 Nadpřirozené jevy ve světle vědy [i] 16:25 Pátrání po ztracených lodích: Torpédoborec USS Murphy [i] 17:20 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 18:15 Moje rodina IV [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Tajemné energie [i] 22:00 Raport o Velké válce: Dva bratři proti Rakousku [i] 22:40 Ve jménu vlasti: Kongresman Brody 10/13 [i] 23:30 Queer: Ilustrovaná žena [i] 23:55 Planeta plná plastů [i] 01:30 Svatba aneb Setkání romského druhu [i] 02:25 Putování za muzikou [i] 02:50 Chcete je? ZJ [i] 03:00 Zima na Podluží [i] 03:40 Počesku [i] 03:50 Za dveřmi je A.G. [i] 04:20 Možnosti hrdinů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2678 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Před cestou daleko 69 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Bod zlomu 11 [i] 13:20 Odložené případy II: Lovec myšlenek 9 [i] 14:20 Dr. House V: Společenská dohoda 17 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci lhát! 131 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Krvavý Valentýn 12 [i] 18:25 Ulice 2679 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Konečné řešení 520 [i] 21:35 PRÁSK! [i] 22:15 Maximální riziko [i] 00:20 Mentalista IV: Krvavý Valentýn 12 [i] 01:10 Dr. House V: Společenská dohoda 17 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci lhát! 131 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Na den králem 3 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Špatné zprávy? Diana se probouzí 3 [i] 07:40 M*A*S*H 188 [i] 08:30 M*A*S*H 189 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Návrat ztraceného otce 17 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Běs 16 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Chladnokrevně 22 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Dva lidé, jedna myšlenka 14 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Pád do hlubin 11 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Všechny za jednu 7 [i] 16:25 Komisař Rex II: Vražedné léto 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Výlet k moři 25 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Slunečno, místy vraždy IV: Striptéři 4 [i] 00:45 Sběratelé kostí VI: Mýtus a pravda 18 [i] 01:45 Procitnutí: Klid před bouří 10 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy III: Pád do hlubin 11 [i] 03:20 Wolffův revír IV: Dva lidé, jedna myšlenka 14 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mladí, krásni, skazení 81-82/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 23/142 [i] 11:10 Feriha 61-62/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 47-48/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 2/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel II. 12/13 [i] 21:30 Feriha 63-64/160 [i] 23:55 Bolesti slávnych III. 2/16 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:15 Adela show