Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 3/22 [i] 12:45 Kobra 11 X. 10/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 21/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 2/23 [i] 16:00 Mentalista III. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia 7/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 2/23 [i] 00:20 Kurz sebaovládania I. 21/50 [i] 00:45 Mentalista III. 18/24 [i] 01:35 Kobra 11 X. 10/16 [i] 02:25 Dr. House I. 3/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 10/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Hlad - vo svete blahobytu [i] 09:55 Záchranári - pomoc v núdzi 6/12 [i] 10:20 Rusínsky magazín [i] 10:45 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Nádory hltana a hrtana [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Východná 1996\Hudáčkovia [i] 13:15 Večera s Havranom: Koniec sveta [i] 14:50 VAT: Nový ďalekohľad [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Osudy umeleckých diel: Gauginova hus [i] 18:25 (Ne)celebrity: Klára Kubičková [i] 18:30 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma III [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 CE.ZA.AR 2014 [i] 21:25 Festivalové minúty z BHS [i] 21:30 Štúdio šport [i] 22:30 MOJE POVSTANIE - Ján [i] 22:40 "Zastihla mě noc" [i] 00:50 Polícia [i] 01:05 Profesionál [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:10 Počasie [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Sila lásky VI. 180 [i] 07:40 Doktorka Quinnová IV.: Rozum a viera [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta IV.: Historické centrum Trogiru - Usporiadané bludisko - Chorvátsko [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Neziderské jazero - Nekonečné nebo na hraniciach Rakúska a Maďarska [i] 10:00 Recept na život 26/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta III. (Pezinok) [i] 14:30 Reportéri [i] 15:00 District I.: Agónia a extáza 20 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Dom Luisa Barragána - Mexiko - Legenda modernej architektúry [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Stanica Viktoria v Bombaji - Ľudské mravenisko - India [i] 17:00 Recept na život 27/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Agatha Christie : Poirot: Herkulove úlohy [i] 21:50 Inšpektor Barbarotti: Hrdosť zabíja [i] 23:20 District I.: Agónia a extáza 20 [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Herkulove úlohy [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky VI. 180 [i] 04:00 Doktorka Quinnová IV.: Rozum a viera [i] 04:50 Destinácia svet: Peru-zvláštna krajina [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Staraj sa o seba! [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Taliani [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Sklamaný dedko 25 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Kamarát „taky“ rád 1/12 [i] 13:45 SÚDNA SIEŇ: Spamätaj sa! [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Učiteľ [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Za chyby sa platí 26 [i] 21:40 King a Maxwellová 5 [i] 22:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 11 [i] 00:40 Dotyk II. 3 [i] 01:40 Lovci väzňov 2 [i] 02:30 King a Maxwellová 5 [i] 03:10 SHOW JANA KRAUSA [i] 03:55 Dotyk II. 3 [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Modrí templári II. 5 [i] 06:20 Faktor strachu III. 31 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 Modrí templári II. 6 [i] 09:20 Ochrana svedkov IV. 6 [i] 10:30 Bez syna neodídem 10 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 4 [i] 12:40 Kutyil s.r.o. [i] 13:40 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:15 Simpsonovci XII. 4 [i] 15:45 Ničitelia mýtov IV. 16 [i] 16:50 Faktor strachu III. 32 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami 5 [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:20 Simpsonovci XII. 5 [i] 19:50 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 20:45 Buddy mieri na Západ [i] 22:45 Lovci väzňov 2 [i] 23:40 Ženy s nožmi 6/6 [i] 00:45 Ničitelia mýtov IV. 15 [i] 01:45 Magnum V. 14 [i] 02:30 Hlavou proti múru 10,11 [i] 03:50 KRIMI 04:15 Homeland - Zradca 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 9 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání III. 21 [i] 10:00 Vražedná číslaIII. 7 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 10 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 21 [i] 14:00 Vzpomínky II. 7 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 8 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 22 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 22 [i] 19:00 Vzpomínky II. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 21:00 Bez hranic II. 3 [i] 22:05 Kriminálka New York IX. 10 [i] 23:05 Kriminálka New York IX. 11 [i] 00:00 Kriminálka New York IX. 12 [i] 01:00 Bez hranic II. 3 [i] 02:00 Kriminálka New York IX. 10 [i] 02:45 Kriminálka New York IX. 11 [i] 03:30 Cesty života I. 42 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 7 [i] 06:00 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 06:25 Králové aukcí: Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 07:15 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 08:10 Dvojí přežití 8 [i] 09:05 Aljaška: Poslední hranice: Sníh, zima a tma [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 10:50 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 11:40 Rození obchodníci: FSM Syrena 106 [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Oldsmobile pro Australany [i] 13:30 Automobiloví doktoři: Zlatý důl Corvette [i] 14:25 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Ve vodě [i] 14:55 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Síly přírody [i] 15:20 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 16:15 Bear Grylls: Únik z pekla: Sníh [i] 17:10 Války kontejnerů 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 18:35 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 19:00 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Sibiřský podíl: Občanská válka [i] 21:00 Zlato z Beringova moře: Špatný pocit [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 23:00 Dřevorubci v močálech: Znovu na cestě [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Predátoři a kořist [i] 00:55 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 01:50 Sibiřský podíl: Občanská válka [i] 02:50 Zlato z Beringova moře: Špatný pocit [i] 03:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 04:45 Dřevorubci v močálech: Znovu na cestě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Paterčata [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:35 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 11:00 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 21/52 [i] 15:10 Otec Brown: Apollónovo oko 5/10 [i] 16:05 Sobota v dívčí škole [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Paterčata [i] 22:10 Což takhle dát si špenát [i] 23:40 Kriminálka Paříž: Bumerang 39/92 [i] 00:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mrtvých mužů: Smrt [i] 09:45 Druhá světová válka v barvě: Středomoří a severní Afrika [i] 10:40 Expedice Grand Canyon [i] 11:10 Náš venkov: Sejdeme se na Anče [i] 11:35 Putování za muzikou [i] 12:05 Naše tradice: Lovecké hony [i] 12:30 Folklorika [i] 13:00 Bohové a mýty staré Evropy [i] 13:20 Postřehy odjinud [i] 13:25 Kvarteto [i] 13:55 Svatba aneb Setkání romského druhu [i] 14:45 Král Artuš [i] 15:30 Chcete je? ZJ [i] 15:35 Království divočiny: Malpy hnědé [i] 16:05 Klíč [i] 16:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:25 Planeta Země: Pouště [i] 18:15 Moje rodina IV [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 21:00 Na cestě po Vanuatu [i] 21:25 Bedekr [i] 21:55 Bimboland [i] 23:25 Na stojáka [i] 23:50 Kanadská soda II [i] 00:15 Cestománie [i] 00:45 Křesťanský magazín [i] 01:10 Chcete mě? ZJ [i] 01:40 Náš venkov: Sejdeme se na Anče [i] 02:05 Pohlednice z Montmartru [i] 02:20 Z očí do očí [i] 02:50 Frýdek a Prašivá [i] 03:10 Z Podluží [i] 03:50 Za dveřmi je A.G. [i] 04:20 Na návštěvě u Horníčků [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2677 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Jak se co dělá 519 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Čínská krabička 10 [i] 13:25 Odložené případy II: Rudá záře 8 [i] 14:20 Dr. House V: Něžnější polovička 16 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: On k nám nepatří 130 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Vždy sázej na rudou 11 [i] 18:25 Ulice 2678 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Před cestou daleko 69 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Nervový otřes 2.část 7 [i] 22:35 Nejlepší z Brooklynu [i] 01:25 Mentalista IV: Vždy sázej na rudou 11 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Dr. House V: Něžnější polovička 16 [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: On k nám nepatří 130 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Zamoření pavouky 2 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Láska, láska Rinko má prince 2 [i] 07:40 Alf IV: Loučení 24 [i] 08:30 M*A*S*H 188 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Tajemství krále parádníka 16 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: LaRueův návrat 15 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Nevolejte policii 21 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Důmyslná vražda 13 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Všechno, nebo nic 10 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Někdo se dívá 6 [i] 16:25 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Nová rodina 293 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Pro dobrou věc 6 [i] 00:40 Sběratelé kostí VI: Nohy na mělčině 17 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu VI: Bombastický obchod 12 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy III: Všechno, nebo nic 10 [i] 03:20 Wolffův revír IV: Důmyslná vražda 13 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Mladí, krásni, skazení 79-80/131 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 22/142 [i] 11:20 Feriha 59-60/160 [i] 14:00 Skrytá vášeň 45-46/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 1/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad VII. [i] 21:30 Feriha 61-62/160 [i] 00:05 Bolesti slávnych III. 1/16 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:20 Adela show [i] 02:20 Láska a trest 75-76/124 [i] 03:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:40 Tisíc a jedna noc 77-78/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Extrakt [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Protiklady se přitahují [i] 13:45 Po(d)vedená charita [i] 15:35 Projekt A 2 [i] 17:30 Poslední loupež [i] 19:25 Utajený [i] 21:30 Ve službách legie [i] 23:20 Tam, kde končí nebe [i] 01:10 Legionář