TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 2/22 [i] 12:45 Kobra 11 X. 9/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 20/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 1/23 [i] 16:00 Mentalista III. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia 6/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 1/23 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 20/50 [i] 00:55 Mentalista III. 17/24 [i] 01:40 Kobra 11 X. 9/16 [i] 02:30 Dr. House I. 2/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 9/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Festivalové minúty z BHS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Športové drevo [i] 09:00 Slová, ktoré zmenili svet: Alcide de Gasperi [i] 09:55 USA zhora 3/4 [i] 10:25 Národnostný magazín: Poľský [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 In vino veritas [i] 13:35 Varič [i] 14:55 Família: Francúzsky sen [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:20 Miss Aerobic - magazín [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 6/12 [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Mičiná [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - sedem sviečok [i] 19:00 Veselá farma III [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:50 Hlasy tichého sveta [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Hlad - vo svete blahobytu [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Ambulancia: Nádory hltana a hrtana [i] 22:00 Večera s Havranom: Koniec sveta [i] 23:10 Tvrdá línia 2/4 [i] 00:05 On air [i] 00:25 Halali [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Destinácia svet: Pri prameňoch Egypta [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:35 Sila lásky VI. 179 [i] 08:25 Doktorka Quinnová IV.: Oko za oko [i] 09:10 Správy RTVS "N" [i] 10:10 Muž s poslaním: Keď dôjde k poruche rytmu 6/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Občan za dverami [i] 15:05 District I.: Rušná noc 19 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Historické centrum Trogiru - Usporiadané bludisko - Chorvátsko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Neziderské jazero - Nekonečné nebo na hraniciach Rakúska a Maďarska [i] 17:00 Recept na život 26/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel III: Veža 4/14 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Praví veriaci 6/23 [i] 23:25 District I.: Rušná noc 19 [i] 00:10 Destinácia svet: Pri prameňoch Egypta [i] 01:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta III. (Pezinok) [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky VI. 179 [i] 04:00 Doktorka Quinnová IV.: Oko za oko [i] 04:45 Destinácia svet: Malaiské extrémy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Lož má krátke nohy [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Prečo pije ? [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Útek 24 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:35 Rodinné záležitosti: Travestita, Gandža 15 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ: Staraj sa o seba! [i] 14:55 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Taliani [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Sklamaný dedko 25 [i] 21:40 Vtierka Castle VI. 19 [i] 22:40 Slnečno, sem-tam vraždy II. 1/13 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 10 [i] 00:30 Ochrana svedkov V. 6 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 16,17 [i] 03:05 Slnečno, sem-tam vraždy II. 1/13 [i] 03:50 Vtierka Castle VI. 19 [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Dotyk 10 [i] 05:45 Modrí templári II. 4 [i] 06:25 Faktor strachu III. 30 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 Modrí templári II. 5 [i] 09:20 Ochrana svedkov IV. 5 [i] 10:30 Bez syna neodídem 9 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 3 [i] 12:45 Kutyil s.r.o. [i] 13:40 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:15 Simpsonovci XII. 3 [i] 15:45 Ničitelia mýtov IV. 15 [i] 16:50 Faktor strachu III. 31 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami 4 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:25 Simpsonovci XII. 4 [i] 19:55 Profesionáli: Semafor 2 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 16,17 [i] 22:40 Letecké katastrofy XII. 6 [i] 23:40 Letecké katastrofy IX. 6 [i] 00:40 Ničitelia mýtov IV. 14 [i] 01:40 Magnum V. 13 [i] 02:25 Hlavou proti múru 8,9 [i] 03:45 KRIMI 04:10 Homeland - Zradca 3 [i] 04:55 Dotyk 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 8 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání III. 20 [i] 10:00 Vražedná číslaIII. 6 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 9 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 20 [i] 14:00 Vzpomínky II. 6 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 7 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 21 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 21 [i] 19:00 Vzpomínky II. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 18 [i] 22:00 Kráska a zvíře II. 19 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 4 [i] 23:55 Vražedná čísla 1 [i] 01:00 Kráska a zvíře II. 18 [i] 02:00 Kráska a zvíře II. 19 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 06:25 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 07:15 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 08:10 Dvojí přežití 7 [i] 09:05 Aljaška: Poslední hranice: Přilévání oleje do ohně [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 10:50 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 11:40 Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray [i] 12:35 Impozantní letadla: C5-M Super Galaxy [i] 13:30 Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení [i] 14:25 Nebezpečné ostrovy: Ostrov žraloků [i] 15:20 Nebezpečné ostrovy: Ostrov kostek dravých [i] 16:15 Nebezpečné ostrovy: Ostrov medvědů grizzly [i] 17:10 Války kontejnerů 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 18:35 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 19:00 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 19:30 Jak se to dělá 5 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Neshody [i] 21:00 Tickle: Whisky spadlá do klína [i] 21:30 Tickle: Úschova kořalky [i] 22:00 Americké svaly: Rashad Evans [i] 23:00 Pouliční psanci: Nejrychlejší holka v Oklahoma City [i] 00:00 Hlídači čtvrtí: Sokové [i] 00:55 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 01:50 Načerno pálený alkohol: Neshody [i] 02:50 Tickle: Whisky spadlá do klína [i] 03:20 Tickle: Úschova kořalky [i] 03:50 Pouliční psanci: Nejrychlejší holka v Oklahoma City [i] 04:45 Impozantní letadla: C5-M Super Galaxy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kupé [i] 09:15 13. komnata Michala Hrůzy [i] 09:45 Reportéři ČT [i] 10:25 V říši Stříbrného lva [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 20/52 [i] 15:10 Kriminálka Paříž: Všude s tebou 38/92 [i] 16:00 Zajíc v pytli [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Komici na jedničku [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Černí andělé [i] 22:50 Kingová: Ahmad Khan 6/8 [i] 23:35 Otec Brown: Apollónovo oko 5/10 [i] 00:25 Na stopě [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:10 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Chalupa je hra [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Boj o život: Střední věk [i] 09:50 Válka kytovců - kosatky útočí [i] 10:40 Za zubrem [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Nosorožec dvourohý [i] 12:20 Poslední tajemství Třetí říše: Hitler a peníze [i] 13:10 Královský omyl [i] 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:20 Souboj vojevůdců: Pershing proti [i] 16:05 Generál Patton: Vždy v čele [i] 16:50 Vesmír: Astrobiologie [i] 17:30 Raport o Velké válce: Člověk uprostřed zkázy [i] 18:15 Moje rodina IV [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova rodina [i] 20:55 Vyšetřování leteckých nehod: Kolize [i] 21:50 Krev zmizelého [i] 00:00 Sestřička Jackie IV [i] 00:25 Královna Versailles z Las Vegas [i] 01:25 Terapie Simony Babčákové [i] 02:15 Babylon [i] 02:45 O vědě a vědcích: Sdílení vědomostí [i] 03:05 Bojovníci s klimatem [i] 03:15 Hluboké Mašůvky [i] 03:35 Divnopis [i] 03:40 Z Horácka a Podhorácka [i] 04:30 Cesty k sousedům [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2676 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Uzavírání kapitol 68 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 19 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Komiks 9 [i] 13:20 Odložené případy II: Lidi prší 7 [i] 14:20 Dr. House V: Nevěřící 15 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nestůj mezi námi 129 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Fuga v rudém 10 [i] 18:25 Ulice 2677 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jak se co dělá 519 [i] 21:40 Víkend: Po bitvě každý generál [i] 22:30 Kriminálka Miami: Cena útěchy 23 [i] 23:25 Nebezpečná identita 5 [i] 00:20 Mentalista IV: Fuga v rudém 10 [i] 01:10 Dr. House V: Nevěřící 15 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Kolotoč [i] 03:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Konec světa 128 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Nestůj mezi námi 129 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Prohnilost Gormu 1 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Super! Studium v zemi drahokamů 1 [i] 07:40 Alf IV: Zralé rozhodnutí 23 [i] 08:30 M*A*S*H 187 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Případ záhadného zaměstnance 15 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Falešný vězeň 14 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Křížení 20 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Útěk do záhuby 12 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nebezpečný vztek 9 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Zaprodat se ďáblu 5 [i] 16:25 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Smlouva s ďáblicí 24 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 9 [i] 00:40 Spravedlnost v krvi III: Krevní msta 15 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VI: Otrávené víno 11 [i] 02:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nebezpečný vztek 9 [i] 03:15 Wolffův revír IV: Útěk do záhuby 12 [i] 04:05 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Mladí, krásni, skazení 77-78/131 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 21/142 [i] 11:10 Feriha 57-58/160 [i] 14:00 Skrytá vášeň 43-44/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 22/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel II. 11/13 [i] 21:30 Feriha 59-60/160 [i] 23:45 Klinika Mercy 22/22 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Smotánka [i] 02:35 Láska a trest 73-74/124 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Tisíc a jedna noc 75-76/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Iluzionista [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Projekt A [i] 14:05 Bílá vrána [i] 15:50 Protiklady se přitahují