TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:45 Dr. House I. 1/22 [i] 12:45 Kobra 11 X. 8/16 [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 24/24 [i] 16:00 Mentalista III. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia 5/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa IX. 24/24 [i] 00:25 Mentalista III. 16/24 [i] 01:20 Kobra 11 X. 8/16 [i] 02:10 Dr. House I. 1/22 [i] 02:50 FARMA [i] 03:40 Kobra 11 X. 8/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    07:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:40 Národnostné správy [i] 07:50 Festivalové minúty z BHS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Janko Hraško [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - minúta [i] 09:00 Reportér Hemingway [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:50 Fokus rodina "N" [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Zahrajte mi takúto [i] 13:00 Peter [i] 14:05 Odpískané [i] 14:45 Magazín Ligy majstrov [i] 15:25 Športové ozveny [i] 15:55 Národnostný magazín: Poľský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 USA zhora 3/4 [i] 18:25 Gen.sk: Štefan Kvietik [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - minúta [i] 19:00 Veselá farma III [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Alcide de Gasperi [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Festivalové minúty z BHS [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT: Nový ďalekohľad [i] 22:05 Baader Meinhof Komplex [i] 00:30 A predsa sa točí [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Počasie [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Destinácia svet: Brazílska duša [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Sila lásky VI. 178 [i] 07:50 Doktorka Quinnová IV.: Rukojemník II. [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta IV.: Drevený kostolík v Urnes - Drevo zo stromu Yggdrasil - Nórsko [i] 09:40 Poklady sveta IV.: Öland [i] 10:10 Recept na život 25/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Krotitelia dlhov 3/12 [i] 15:00 District I.: V ústrety paľbe. 18 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Mauzóleum Hodžu Achmeda Jasaviho - Púť do Turkestanu - Kazachstan [i] 16:45 Poklady sveta IV.: Amalfské pobrežie - Ako z obrázku - Taliansko [i] 17:05 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Jane Eyrová [i] 22:10 Muž s poslaním: Keď dôjde k poruche rytmu 6/16 [i] 22:50 District I.: V ústrety paľbe. 18 [i] 23:35 Destinácia svet: Brazílska duša [i] 00:25 Jane Eyrová [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:50 Sila lásky VI. 178 [i] 04:40 Doktorka Quinnová IV.: Rukojemník II. [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Dostal si viac [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Oklamaná láska [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Klamárka 23 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:35 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci 14 [i] 13:55 SÚDNA SIEŇ: Lož má krátke nohy [i] 14:55 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Prečo pije ? [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Útek 24 [i] 21:40 Vikingovia II. 7 [i] 22:45 Hannibal 3 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 9 [i] 00:40 Vzrušujúce príbehy 10 [i] 01:15 Vikingovia II. 7 [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 13,14 [i] 03:55 Hannibal 3 [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 1/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Liga snov III. 3,4 [i] 06:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 6 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 Modrí templári II. 4 [i] 09:20 Ochrana svedkov IV. 4 [i] 10:40 "Ten svetr si nesvlíkej" [i] 12:40 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 13:35 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 14:35 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 6 [i] 15:35 Ničitelia mýtov IV. 14 [i] 16:40 Faktor strachu III. 30 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Miami 3 [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XII. 3 [i] 19:45 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 13,14 [i] 22:40 Homeland - Zradca II. 11 [i] 23:50 Neumlčaní 1/14 [i] 00:20 V službách KGB 3 [i] 01:20 Matlock III. 6,7 [i] 03:00 Spravodlivosť 7,8/8 [i] 04:20 Ochrana svedkov IV. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 41 [i] 07:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 7 [i] 08:25 Případy Anikky Bengtzonové I. 5 [i] 10:10 Vražedná číslaIII. 5 [i] 11:10 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13 [i] 12:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 8 [i] 13:10 Posel ztracených duší II. 19 [i] 14:10 Vzpomínky II. 5 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 6 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 20 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 20 [i] 19:00 Vzpomínky II. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 4 [i] 22:55 Bez hranic II. 2 [i] 00:00 Hannibal II. 7 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 02:00 Bez hranic II. 2 [i] 02:50 Hannibal II. 7 [i] 03:35 Cesty života I. 41 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 10 [i] 06:00 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 06:25 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 07:15 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 08:10 Dvojí přežití 6 [i] 09:05 Aljaška: Poslední hranice: Než přijde mráz [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 10:50 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Popular [i] 12:35 Impozantní lodě: MV Paul R. Tregurtha [i] 13:30 Skvělé špinavé stroje 1 [i] 14:25 Říční příšery: Lov na monstra [i] 15:20 Říční příšery: Nejtěžší případy [i] 16:15 Říční příšery: Americký speciál [i] 17:10 Války kontejnerů 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 18:35 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 19:00 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 19:30 Jak se to dělá 4 [i] 20:00 Dvojí přežití 1 [i] 21:00 Nazí a vystrašení [i] 22:00 Nebezpečné ostrovy: Ostrov žraloků [i] 23:00 Zkus přežít 6 [i] 00:00 Nejpodivnější na světě: Spánek [i] 00:55 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 01:50 Dvojí přežití 1 [i] 02:50 Nazí a vystrašení [i] 03:50 Zkus přežít 6 [i] 04:45 Nejpodivnější na světě: Spánek [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Veselé příhody z natáčení [i] 09:35 Zpátky se Sobotou [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Neviditelní: Laušman se ztratil v podzemí pod 5/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 19/52 [i] 15:10 Panství Downton IV 5/10 [i] 16:00 Zajíc v pytli [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Život a doba soudce A.K.: Střelec 6/13 [i] 21:00 Pečený sněhulák [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Profesionálové: Tajný fond 40/57 [i] 23:05 Hercule Poirot [i] 00:45 Kalendárium [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 13. komnata Michala Hrůzy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Bedekr [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Jihoafrická republika, země nevšedních kontrastů [i] 09:55 Nadpřirozené jevy ve světle vědy [i] 10:45 Bonbónky světa [i] 11:05 Babylon [i] 11:35 Cesty víry: Díky milosrdenství [i] 12:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:30 Domeček z karet 5/6 [i] 13:00 Československý filmový týdeník 1964 1010/2379 [i] 13:10 Pátrání po ztracených lodích: USS [i] 14:05 Generál Patton: Americký blitzkrieg [i] 14:50 Věda na vlastní kůži [i] 15:45 Bitvy starověku: Ramesse II [i] 16:30 Interpol: Chybějící článek [i] 17:15 Král Artuš [i] 18:05 Bojovníci s klimatem [i] 18:15 Moje rodina IV [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Středomoří a severní Afrika [i] 20:55 Vzhůru na Mars [i] 21:55 Svědek umírajícího času [i] 23:30 Konstanta [i] 01:00 Queer: Kultura smrti [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:55 Z očí do očí [i] 02:25 Divnopis [i] 02:30 Z luhačovického Zálesí [i] 03:20 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 04:00 Za dveřmi je A.G. [i] 04:25 Pro sjednocenou Evropu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 2675 [i] 10:00 Kriminálka Anděl IV: Zvěřinec 6 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Zákaz 8 [i] 13:20 Odložené případy II: Přespání 6 [i] 14:20 Dr. House V: V zájmu vyššího dobra 14 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Konec světa 128 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Rudé tričko 9 [i] 18:25 Ulice 2676 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Uzavírání kapitol 68 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Seber prachy a zmiz 2 [i] 22:35 Kriminálka Miami: Mezi plameny 22 [i] 23:25 Nebezpečná identita 4 [i] 00:20 Mentalista IV: Rudé tričko 9 [i] 01:25 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti I - Vládci přírody: Zlomová trhlina 2/2 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Kami, kami! Kouzelná moc Rinko 26 [i] 07:40 Alf IV: Pudy vítězí 22 [i] 08:30 M*A*S*H 186 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Kdo zabil J. B. Fletcherovou? 14 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Vyvrcholení 13 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Staré železo 19 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Na mušce 11 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nový pořádek 8 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Vrah na úrovni 4 [i] 16:25 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Láska je lék 292 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Jednotka příliš rychlého nasazení [i] 02:00 Vraždy v Kitzbühelu VI: Ohnivá noc 10 [i] 02:55 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nový pořádek 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mladí, krásni, skazení 75-76/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 19-20/142 [i] 12:00 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i] 14:10 Skrytá vášeň 41-42/188 [i] 16:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 21/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. - FINÁLE SÉRIE 19/19 [i] 21:30 Feriha 57-58/160 [i] 00:00 Klinika Mercy 21/22 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:20 Adela show [i] 02:00 Smotánka [i] 02:20 Láska a trest 71-72/124 [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 73-74/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 2 Bobule [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Milióny [i] 13:55 Kuře s ušima [i] 16:05 Projekt A [i] 18:00 Bílá vrána [i] 19:45 Ztracený ráj [i] 21:30 Pod policejní ochranou [i] 23:20 Replikant [i] 01:00 Deník mrtvých [i] 02:30 Síla diamantů [i] 04:05 Ztracený ráj [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 08:45 Motorsport [i] 09:00 Snooker [i] 10:15 Cyklistika [i] 11:45 Motorky [i] 12:30 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 13:45 Cestovní vozy [i] 14:45 Snooker [i] 16:15 Cyklistika