TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Bez stopy VII. 24/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 10/13 [i] 07:10 Tom a Jerry [i] 07:30 FORMULA 1: Veľká cena Japonska [i] 11:15 Rodinná dovolenka a iné nešťastia (HD) [i] 13:20 Mission: Impossible 4 (HD) [i] 16:10 Spider-Man 3 (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Pompeje (HD) [i] 22:30 Utečenec (HD) [i] 01:10 Pompeje (HD) [i] 02:55 Utečenec (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Drišľakoviny: Drišľak a koníčky [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Pingu 74 [i] 07:20 Franklin a priatelia: Franklin a poklad 17/52 [i] 07:35 Poštár Pat I 18 [i] 07:50 Poštár Pat I 19 [i] 08:05 Zázračný ateliér [i] 08:45 Medzinárodný maratón mieru 2014 [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Problém na mori [i] 14:30 Agatha Christie : Poirot: Neuveriteľná krádež [i] 15:20 Zlatá klasika: Oslobodenie 5/5 [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kartúza parmská 1/2 [i] 22:00 Kartúza parmská 2/2 [i] 23:50 Elisa z Rivombrosy III 1/8 [i] 01:35 Kartúza parmská 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín [i] 09:45 Família: Francúzsky sen [i] 10:10 Noc v archíve: Veľký výlet do Tatier [i] 11:15 Dejiny: Svet podľa Krištofa Kolumba [i] 12:10 Modrý Jonatán [i] 13:00 On air [i] 13:35 Orientácie [i] 14:00 Slovo [i] 14:05 Pod agátmi [i] 15:20 Folklórny festival Terchová [i] 16:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Hany Gregorovej [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:30 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 19:35 Blanche [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Basketbal - MS Turecko ženy: Finále [i] 22:15 Odpískané [i] 22:55 Noc v archíve: Veľký výlet na Šíravu [i] 23:55 Umenie [i] 00:25 Dielo z depozitára [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 Dr. Dolittle [i] 07:50 Gumkáči II. 3,4 [i] 08:45 VARÍ VÁM TO [i] 09:25 Najlepšie torty 2 [i] 10:30 Simpsonovci FILM [i] 12:25 Notting Hill [i] 15:20 Mocný Joe Young [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:55 Tamara Dreweová [i] 01:35 Pozor, hryzie! [i] 03:30 Tamara Dreweová [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Planéta bez ľudí II. 3 [i] 05:40 Zberači 40,41 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 Kto prežije XVIII. 10,11 [i] 10:25 Kravaťáci 9,10 [i] 12:35 SVET ZÁZRAKOV [i] 13:20 100 rokov svedectiev [i] 13:45 Keď Hitler obsadil Britániu [i] 14:50 Dotyk 10,11 [i] 16:50 "Ten svetr si nesvlíkej" [i] 18:30 VARÍ VÁM TO [i] 19:10 Zasmejme sa II. [i] 19:25 MIXÉR [i] 20:30 Hitman [i] 22:25 Špeciálna jednotka [i] 00:55 Kto prežije XVIII. 10,11 [i] 02:30 Kravaťáci 9,10 [i] 04:00 Otvorené oči [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 2 [i] 08:00 Komisař Rex I. 3 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 11:00 Na pomezí záhad I. 9 [i] 12:00 Spider-Man 3 1 [i] 14:35 Havaj 5-0 I. 14 [i] 15:30 Dr. House VIII 1 [i] 16:30 Dr. House VIII 2 [i] 17:25 Kráska a zvíře I. 4 [i] 18:20 Kráska a zvíře I. 5 [i] 19:15 Případy Anikky Bengtzonové I. 5 [i] 21:00 Zákon ulice 1 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 23:45 Společná terapie I. 2 [i] 00:40 Zákon ulice 1 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 03:10 Společná terapie I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 9 [i] 06:00 Jak to dělají? 12 [i] 06:25 Závody ve stavění aut: Jízda po vodě [i] 07:15 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 09:05 Berte to jako varování: Nejlepší hity II [i] 09:55 Hledači výhodných koupí 7 [i] 10:25 Hledači výhodných koupí 8 [i] 10:50 Ztraceno a prodáno 1 [i] 11:15 Ztraceno a prodáno 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 12:35 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 13:05 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 14:25 Války kontejnerů 3 [i] 14:55 Války kontejnerů 4 [i] 15:20 Impozantní lodě: M/V Becrux [i] 16:15 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 17:10 Impozantní letadla: Airbus A380 [i] 18:05 Souboj motorek: Americký jih [i] 19:00 Rození obchodníci: směna za lepší: Polsko [i] 20:00 Rození obchodníci: VW s děleným předním sklem [i] 21:00 Připásáni 1 [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Venezuela [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Dávej pozor, co si přeješ [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší: Polsko [i] 01:50 Rození obchodníci: VW s děleným předním sklem [i] 02:50 Připásáni 1 [i] 03:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Venezuela [i] 04:45 Souboj motorek: Americký jih [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Bláznivé lásky: Chvíle klidu 41/52 [i] 07:30 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Pražský písničkář: Láska a ideály 1/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zlé a dobré vodě [i] 14:10 Darmošlap z Nemanic a princezna [i] 15:10 Špačkovi v síti času [i] 15:40 Půl domu bez ženicha [i] 17:00 Znamení koně [i] 17:55 Pošta pro tebe [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži [i] 21:15 168 hodin [i] 21:47 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Všechno nejlepší! [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 01:05 13. komnata Michala Hrůzy [i] 01:30 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 01:35 Zkus mít vkus [i] 02:00 Bydlení je hra [i] 02:25 Chalupa je hra [i] 02:45 Pod pokličkou [i] 03:10 Zahrada je hra [i] 03:35 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:55 Designtrend [i] 04:10 Kaleidoskop [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Zapomenuté výpravy [i] 05:35 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1010/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 78 [i] 09:35 Poslední tajemství Třetí říše: Hitler a peníze [i] 10:25 Raport o Velké válce: Člověk uprostřed zkázy [i] 11:10 Nedej se [i] 12:00 Chcete mě? ZJ [i] 12:30 Malpy hnědé [i] 12:55 Vesnicopis [i] 13:15 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:50 Uchem jehly [i] 14:15 Cesty víry: Díky milosrdenství [i] 14:45 Válka kytovců - kosatky útočí [i] 15:35 Bitvy starověku: Ramesse II [i] 16:20 Planeta Země: Pouště [i] 17:10 Naše tradice: Lovecké hony [i] 17:40 Domeček z karet 5/6 [i] 18:10 Na plovárně s Markem Špinkou [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rudé slunce [i] 21:55 Julie [i] 23:50 Fenomén Underground [i] 00:45 Interpol: Jednosměrná jízdenka [i] 01:35 Objevování planety Oceán: Život na skryté pláži [i] 02:20 Evropa dnes [i] 02:50 Folklorika [i] 03:15 Nepořádek po česku [i] 03:40 Zašlapané projekty [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Po stopách třetího odboje [i] 04:50 Na hranici tradic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Návrat do budoucnosti 13 [i] 06:20 Chlupatá rota 7 [i] 06:45 Jen počkej, zajíci! 10 [i] 07:00 Jak vycvičit draky II 5 [i] 07:30 Velká cena Japonska [i] 10:10 Mr. Bean: Utrpení pana Beana [i] 10:40 Hubbleův teleskop [i] 11:30 Třetí patro: Mistr 6 [i] 13:05 Katapult [i] 14:55 Než si pro nás přijde [i] 16:55 Vy nám taky, šéfe! [i] 18:50 Hospoda 43 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Zvěřinec 6 [i] 21:30 Comeback: Souboj Titánů 3 [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Můj soused zabiják [i] 00:40 Kriminálka New York 5 [i] 01:25 Volejte Novu [i] 01:55 Novashopping 02:45 DO-RE-MI [i] 03:35 Katapult [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Avengers - Sjednocení: Avengers: Impossible! 12 [i] 07:10 Dokonalý Spider-Man I: Pavouk ze železa 5 [i] 07:40 Tron: Povstání I: Schůzka 16 [i] 08:10 Apokalypsa II. světové války: Šok 3 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Nekalá konkurence 6 [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Nedělní receptář extra 13:45 Big Ben II: Vražda vidlemi 4 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vinaři: Sumec 6 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:45 Probuzená smrt [i] 00:40 Okrsek 22: Skokan 5 [i] 01:30 Apokalypsa II. světové války: Šok 3 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 04:05 Šestej smysl: Vesmírná záhada 9 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    08:10 Karavan šou 3 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Taká obyčajná rodinka II. 5-6/24 [i] 10:35 Môj nový tučný život III. 4/13 [i] 11:50 Gossip Girl IV. 9-10/22 [i] 14:00 Nezvestní I. 9-10/18 [i] 15:50 Doktorka Zoe III. 5/22 [i] 16:45 Druhá šanca 6/12 [i] 17:40 Ako byť trendy [i] 18:55 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Zakázaný tanec [i] 22:15 Tanečná horúčka [i] 00:15 Americký vlkolak v Paríži [i] 02:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 128-129/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Zvláštní vztahy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 2 Bobule [i] 13:55 Až vyjde měsíc [i] 15:35 Radostná událost [i] 17:30 Kamkoliv půjdeš [i] 19:20 Gambler [i] 20:55 Síla diamantů [i] 22:35 Deník mrtvých [i] 00:10 REC [i] 01:25 Babel [i] 03:40 Hledá se Amanda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:45 Cestovní vozy [i] 08:30 Cestovní vozy [i] 09:30 Cestovní vozy [i] 10:15 Motorky [i] 11:30 Motorky [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Snooker [i] 15:00 Watts [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Snooker [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 22:30 Motorsport [i] 22:45 Motorky [i] 23:30 Motorky [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Tavící se UFO a fotografie ektoplazmy 3 [i] 06:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk svědkem na svatbě 13 [i] 07:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a policejní odznak 14 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 10:00 Taková normální holka [i] 12:00 Havaj 5-0 3: Mstitel 15 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Válečník 16 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: Hra 17 [i] 15:00 Havaj 5-0 3: Panenky 18 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 4: Nepsaná pravidla 1 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 4: Město, které nikdy nespí 2 [i] 18:00 Prozíravost 2: Kobra 13 [i] 19:00 Prozíravost 2: Posedlost 14 [i] 20:00 Rookie Blue 5: Všechno podle jejího já 2 [i] 21:00 Fakulta [i] 23:10 Mumie [i] 01:35 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 03:25 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 The Invisible Bird Photographer: Tři v podnájmu 2 [i] 05:30 The Invisible Bird Photographer: Rybí večeře 3 [i] 06:00 Jak skvěle fotografovat 5 [i] 06:30 Mistři písku 5 [i] 07:00 Delfíní armáda0 [i] 08:00 Planeta lidí: Pouště - život v peci 2 [i] 09:00 Brutální fyzika II 1 [i] 10:00 Velrybí dobrodružství s Nigelem Marvenem 2 [i] 11:00 Supertátové 8 [i] 11:30 Supertátové 9 [i] 12:00 Zatraceně dobré: Bažiny a vepř 3 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 8 [i] 14:00 Supersystémy: Přístav Los Angeles 6 [i] 14:55 Magický svět podvědomí 2 [i] 16:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 5 [i] 16:55 Rychlokurs Richarda Hammonda: Kaskadér 1 [i] 17:55 Lovci drahokamů 3 [i] 18:45 Lovci drahokamů 4 [i]