Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Bez stopy VII. 23/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 9/13 [i] 07:10 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:00 Tom a Jerry [i] 08:25 Prasiatko Babe v meste [i] 10:20 Dva a pol chlapa IX. 23/24 [i] 10:45 Rodina Addamsovcov [i] 12:50 Monštrá verzus votrelci (HD) [i] 14:45 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 16:35 Riskni to s Polly [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Mission: Impossible 4 (HD) [i] 23:10 Kat 2 [i] 01:15 Hostel 2 [i] 02:50 Kat 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Pingu 73 [i] 07:25 Franklin a priatelia: Franklin a sobo-ceratops 16/52 [i] 07:35 Poštár Pat I 16 [i] 07:50 Poštár Pat I 17 [i] 08:05 Velikáni dejín: Ludwig van Beethoven 11/20 [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Legenda o rytieroch zo Sitna 2/10 [i] 10:30 Tanečná akadémia II.: Opäť na javisku 1/26 [i] 10:55 Tanečná akadémia II.: Život ako zo sna 2/26 [i] 11:25 On air [i] 12:00 Toskánska vášeň II 5/14 [i] 13:35 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta III. (Pezinok) [i] 14:05 Hondo [i] 15:30 Milujem Slovensko [i] 16:50 Superhrdinovia: Signál 5/12 [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:30 Krotitelia dlhov: Krotitelia dlhov 3/12 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Domov [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:25 Včera v noci [i] 23:55 Taxikárka 1/4 [i] 01:35 Hondo [i] 02:55 Včera v noci [i] 04:25 Drišľakoviny: Drišľak má samosprávu [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Himaláje: Strecha sveta [i] 09:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:25 Spišský Jeruzalem [i] 10:45 Tempo [i] 11:00 Energetika [i] 11:15 Separé [i] 11:40 Miss Aerobic - magazín [i] 12:00 5 minút po dvanástej: PROHIBÍCIA NA SLOVENSKU? [i] 13:00 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:15 Recept od starej mamy [i] 14:10 Magazín Ligy majstrov [i] 14:40 ***** [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:15 Test magazín [i] 16:25 Senior klub [i] 17:00 Herecké legendy: Božidara Turzonovová [i] 17:05 A čo ja, miláčik? [i] 18:15 Dotknúť sa Denali [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny: Svet podľa Krištofa Kolumba [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Hany Gregorovej [i] 21:30 Festivalové minúty z BHS [i] 21:35 Strieľajte na pianistu [i] 22:55 Kinorama [i] 23:25 Československý filmový týždenník [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Počasie [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 TOP STAR [i] 05:55 Transformers Prime 19 [i] 06:20 Gumkáči II. [i] 07:20 Dr. Dolittle [i] 09:10 Dom snov IX.: Rodina Rhodesovcov 1/2 26,27 [i] 11:10 Najlepšie torty 2 [i] 12:15 Posledná pieseň [i] 14:45 Titanic 2 [i] 16:40 V SIEDMOM NEBI [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Špeciálna jednotka [i] 23:05 Ikarus [i] 01:10 Posledná pieseň [i] 03:10 Ikarus [i] 04:35 Dom snov IX.: Rodina Rhodesovcov 1/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ochrana svedkov IV. 3 [i] 05:40 Modrí templári II. 3 [i] 06:25 Faktor strachu III. 29 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:25 Tak sa vozia milionári 5 [i] 08:55 Fórky, vtipky [i] 09:30 Simpsonovci XII. 2 [i] 10:00 Ničitelia mýtov III. 24 [i] 11:05 Planéta bez ľudí II. 3 [i] 12:25 Nájomný zabijak [i] 14:05 DA VINCI [i] 16:10 CENA JE SPRÁVNA [i] 16:50 Adam [i] 18:50 Ničitelia mýtov III. 24 [i] 19:55 Hoď svišťom II.: Pôrod 10 [i] 20:45 Mocný Joe Young [i] 23:00 Notorious B. I. G. [i] 01:35 Americano [i] 03:00 Notorious B. I. G. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8 [i] 09:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10 [i] 11:00 Na pomezí záhad I. 8 [i] 12:00 Komisař Rex I. 2 [i] 13:00 Komisař Rex I. 3 [i] 14:00 Jak prosté II. 3 [i] 15:00 Jak prosté II. 4 [i] 16:00 JAG IV. 22 [i] 17:00 JAG IV. 23 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 14 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 21:00 Spider-Man 3 1 [i] 23:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 00:35 Bez hranic II. 2 [i] 01:35 Případy Anikky Bengtzonové I. 5 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 5 [i] 06:00 Jak to dělají? 11 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Nefalšovaný Bonneville [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 08:10 Fantom Works: Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A [i] 09:05 Opravdový podvod 9 [i] 09:30 Opravdový podvod 10 [i] 09:55 Opravdový podvod 1 [i] 10:25 Opravdový podvod 2 [i] 10:50 Říční příšery: Lov na monstra [i] 11:40 Říční příšery: Nejtěžší případy [i] 12:35 Říční příšery: Americký speciál [i] 13:30 Říční příšery: Příšery na nečekaných místech [i] 14:25 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Rypadla [i] 14:55 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Vysokozdvižné vozíky s vidlicovým nástavcem [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 16:15 Obnažená města: Podzemní město – Londýn [i] 17:10 Extrémní stroje 2 [i] 18:05 Automobiloví doktoři: Hollywoodský hotrod [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Comeback vozu Model - A Tudor [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Aaronův závoďák Falcon [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 21:30 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 22:00 Likvidátor: Prostory [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 23:00 Války kontejnerů 1 [i] 23:30 Ztraceno a prodáno 11 [i] 00:00 Berte to jako varování: Králové zmatků [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Aaronův závoďák Falcon [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 02:20 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 02:50 Likvidátor: Prostory [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 03:50 Války kontejnerů 1 [i] 04:20 Ztraceno a prodáno 11 [i] 04:45 Automobiloví doktoři: Hollywoodský hotrod [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:20 Bláznivé lásky: Beze strachu 40/52 [i] 07:25 Na cestě po Rio Pichis [i] 07:55 Gejzír [i] 08:25 Po stopách hvězd [i] 08:50 Dáma na kolejích [i] 10:10 Všechnopárty [i] 11:05 Otec Brown: Apollónovo oko 5/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kdo probudí Pindruše? [i] 14:05 Jak se mele babí hněv [i] 14:50 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:20 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 16:50 V říši Stříbrného lva [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Galashow s latinou 2014 [i] 21:25 Hrbáč [i] 23:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:30 Skvělí chlapi [i] 01:20 MI5 V 9/10 [i] 02:40 AZ-kvíz [i] 03:10 Designtrend [i] 03:25 Zkus mít vkus [i] 03:45 Bydlení je hra [i] 04:10 Pod pokličkou [i] 04:35 Sváteční slovo jezuity Jana Regnera [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Sejdeme se na Anče [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bedekr [i] 10:50 Tajemství mrtvých mužů: Smrt [i] 11:40 Druhá světová válka v barvě: Vzestup rudého slunce [i] 12:30 Babylon [i] 13:00 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 13:05 Deset století architektury: Osada [i] 13:25 Šumné stopy [i] 13:50 Docela obyčejný příběh [i] 15:40 Kamera na cestách: Jihoafrická republika, země nevšedních kontrastů [i] 16:35 Bohové a mýty staré Evropy [i] 16:55 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 17:50 Právo pro každého [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Terapie Simony Babčákové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:45 Hra o trůny II: Oheň a voda 9/10 [i] 22:35 Hra o trůny II: Valar Morghulis 10/10 [i] 23:40 Čest a sláva [i] 01:05 Pološero - Temná síť [i] 01:30 Cesty víry: Vlastenec, který nezapadl [i] 02:00 Tajuplný ostrov Makatea aneb [i] 02:25 Řekni mi, co jíš... [i] 02:55 Zašlapané projekty [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Po stopách třetího odboje [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Zapadlí umělci? [i] 04:35 Na hranici tradic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Želvy Ninja VII 17 [i] 07:10 Návrat do budoucnosti 12 [i] 07:35 Chlupatá rota 6 [i] 08:00 Jen počkej, zajíci! [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II 6 [i] 08:55 Dva a půl chlapa II 18 [i] 09:25 Marmaduke [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Hrdinný kapitán Korkorán [i] 13:35 Výměna manželek III [i] 15:00 Poseidon [i] 16:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:05 U Haliny v kuchyni: Halina Pawlowská není profesionální kuchařkou, jídlo ale miluje, ať už ho zrovna vaří nebo jí! [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Muži v naději [i] 22:45 Ruslan [i] 00:50 Šťastný los [i] 02:35 Novashopping 03:20 Výměna manželek III [i] 04:25 Víkend: Domácí štěstí [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Avengers - Sjednocení: Doomstroyer 11 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man I: Venom 4 [i] 07:55 Tron: Povstání I: Vítej doma 15 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:35 Autosalon Extra 09:55 Osudové léto [i] 12:20 Kamarád do deště [i] 13:55 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:00 Nějak se to komplikuje [i] 00:30 Bez ní [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 127/129 [i] 06:00 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 08:10 Karavan šou 3 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Taká obyčajná rodinka II. 3-4/24 [i] 10:40 Môj nový tučný život III. 3/13 [i] 11:50 Krásna a nebezpečná [i] 14:00 Nezvestní I. 7-8/18 [i] 15:55 Kým nás lož nerozdelí [i] 18:00 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 1/2 [i] 20:00 Angelika a sultán [i] 22:05 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i] 00:05 V rukách vraha [i] 01:45 Kým nás lož nerozdelí [i] 03:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 127/129 [i] 04:10 Na streche [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 128-129/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Železná lady [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tom Sawyer [i] 14:05 Iluzionista [i] 16:00 Extrakt [i] 17:40 Síla odvahy [i] 19:55 Hledá se Amanda [i] 21:40 Babel [i] 00:00 REC [i] 01:15 Noc oživlých mrtvol [i] 02:50 Intimní past [i] 04:15 Neřízená střela [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 16:00 Snooker [i] 21:30 Skoky na lyžích [i] 22:30 Box [i] 00:30 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 06:30 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a pes 11 [i] 07:30 Můj přítel Monk 8: Pan Monk jede tábořit 12 [i] 08:30 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i] 10:30 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 12:30 Spravedlnost v krvi 3: Ďáblův dech 21 [i] 13:30 Spravedlnost v krvi 3: Do hořkého konce 22 [i] 14:30 Spravedlnost v krvi 3: Tudy vede cesta 23 [i] 15:30 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 17:20 Shaolin fotbal [i] 19:10 Zničující střet [i] 21:00 Mumie [i] 23:25 Equilibrium [i] 01:35 Taková normální holka [i] 03:35 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 05:30 Nápady, které vydělaly miliony 4 [i] 06:00 Jak skvěle fotografovat 4 [i] 06:30 Mistři písku 4 [i] 07:00 Tajemství Země: Blizardy 8 [i] 07:30 Tajemství Země: Nejzáhadnější místa 9