TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 24/24 [i] 12:50 Kobra 11 X. 7/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 19/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 23/24 [i] 16:00 Mentalista III. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 AKČNÝ PIATOK: Bad Boys 2 [i] 01:20 Mentalista III. 15/24 [i] 02:10 Kobra 11 X. 7/16 [i] 03:00 Bez stopy VII. 24/24 [i] 03:40 Kobra 11 X. 7/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Duch Ostrova Bally [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Sila lásky VI. 177 [i] 07:50 Doktorka Quinnová IV.: Rukojemník I. [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta IV.: Jaskyne Yungang. Miesto zrodu čínskeho buddhizmu. Čína [i] 09:40 Poklady sveta IV.: Historické jadro Tunisu - Jeden deň počas ramadánu - Tunisko [i] 10:05 Recept na život 24/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Slovensko v obrazoch [i] 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:00 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Drevený kostolík v Urnes - Drevo zo stromu Yggdrasil - Nórsko [i] 16:45 Poklady sveta IV.: Öland [i] 17:05 Recept na život 25/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Superhrdinovia: Signál 5/12 [i] 20:50 Milujem Slovensko [i] 22:10 Mŕtvy muž prichádza [i] 00:10 Nikto nie je dokonalý [i] 01:15 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:55 Mŕtvy muž prichádza [i] 03:55 Sila lásky VI. 177 [i] 04:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Polícia [i] 06:35 Profesionál [i] 06:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Festivalové minúty z Divadelnej Nitry [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Krajina Haliganda [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:05 Vojtech Zamarovský [i] 09:45 Cena prírody III.: Cudza invázia [i] 10:10 Rómsky magazín [i] 10:35 Fokus právo "N" [i] 11:20 Spektrum vedy: Ako sa ľudia rozhodujú [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Folklórny súbor Mostár z Brezna [i] 13:10 Pod lampou [i] 15:40 Magazín Európskej ligy [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:55 Blanche [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:15 Alica v krajine zázrakov [i] 19:40 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Himaláje: Strecha sveta [i] 21:00 Umenie [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o sexe, ale báli ste sa opýtať [i] 23:25 BJD 2013: José James (USA) [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Dostal si viac [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Syn robot [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Klamárka 23 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur 13 [i] 14:25 Kosti: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Oklamaná láska [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Hitman [i] 22:35 Kuriér 9 [i] 23:50 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: Kliatba [i] 01:50 Walking Dead III. 5 [i] 02:30 American Horror Story 5 [i] 03:10 Muži, ktorí nenávidia ženy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Dotyk 9 [i] 05:40 Modrí templári II. 2 [i] 06:20 Faktor strachu III. 28 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 Modrí templári II. 3 [i] 09:20 Ochrana svedkov IV. 3 [i] 10:30 Bez syna neodídem 8 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 1/24 [i] 13:00 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 13:50 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 14:50 Fórky, vtipky [i] 15:25 Simpsonovci XII. 1/21 [i] 15:55 Ničitelia mýtov IV. 13 [i] 17:00 Faktor strachu III. 29 [i] 17:55 C.S.I.: Kriminálka Miami 2 [i] 18:50 Fórky, vtipky [i] 19:30 Simpsonovci XII. 2 [i] 19:55 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 20:45 Neviditeľní 5 [i] 21:55 Muži, ktorí nenávidia ženy [i] 01:00 Titanic 2 [i] 02:30 Kliatba [i] 03:50 Magnum V. 12 [i] 04:40 KRIMI
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 6 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání III. 18 [i] 10:00 Vražedná číslaIII. 4 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 7 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 18 [i] 14:00 Vzpomínky II. 4 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 5 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 19 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 19 [i] 19:00 Vzpomínky II. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 21:00 Havaj 5-0 II. 9 [i] 22:00 Havaj 5-0 II. 10 [i] 23:00 Laskavý dotek II. 12 [i] 00:00 Laskavý dotek II. 13 [i] 01:00 Havaj 5-0 II. 9 [i] 02:00 Havaj 5-0 II. 10 [i] 02:45 Laskavý dotek II. 12 [i] 03:30 Cesty života I. 40 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 4 [i] 06:00 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 06:25 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 07:15 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 08:10 Dvojí přežití 5 [i] 09:05 Zlatá horečka – Jižní Amerika: Na konci světa [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 10:50 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 11:40 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Mexiko a USA [i] 13:30 Opravna vraků 2013 9 [i] 14:25 Aljašská železnice 1 [i] 15:20 Aljašská železnice 2 [i] 16:15 Aljašská železnice 3 [i] 17:10 Války kontejnerů 2 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 18:35 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 19:00 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 19:30 Jak se to dělá 3 [i] 20:00 Obnažená města: New Orleans, město hurikánů [i] 21:00 Impozantní lodě: Henry Larson [i] 22:00 Ruský yetti [i] 00:00 Zakázané: Léčení postavené na hlavu [i] 00:55 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 01:50 Obnažená města: New Orleans, město hurikánů [i] 02:50 Impozantní lodě: Henry Larson [i] 03:50 Neobjasněné případy: Lidské samovznícení a Carlos de los Santos [i] 04:45 Superlidé: Vytrvalost [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:30 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 18/52 [i] 15:45 Na stopě [i] 16:10 Hlava rodiny [i] 17:00 Zpátky se Sobotou [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Neviditelní: Laušman se ztratil v podzemí pod 5/13 [i] 21:00 13. komnata Michala Hrůzy [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Nezapomenutelné scénky [i] 23:20 Nůž na krku [i] 01:00 Pečený sněhulák [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Koleje v srdci Arábie [i] 09:25 Svědomí [i] 11:05 Nadpřirozené jevy ve světle vědy [i] 11:55 Království divočiny [i] 12:50 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:45 Planeta Země: Jeskyně [i] 14:35 Bitvy starověku: Soudný den u [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Věda na vlastní kůži [i] 17:00 O vědě a vědcích: Sdílení vědomostí [i] 17:20 Boj o život: Střední věk [i] 18:15 Moje rodina IV [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground "Galérka Chátry" [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 21:00 Panství Downton IV 5/10 [i] 21:50 Zločin III 5/10 [i] 22:50 Mrtvý muž přichází [i] 00:50 Zázraky se nedějí [i] 02:25 Babylon [i] 02:50 Čekání na katastrofu [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Po stopách třetího odboje [i] 04:30 Na hranici tradic [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2674 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Uvězněná 518 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Vítězství 7 [i] 13:20 Odložené případy II: Kdo je tvůj táta? 5 [i] 14:20 Dr. House V: Velké dítě 13 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Budeme rodina 127 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Růžové šaty [i] 18:25 Ulice 2675 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak si zasloužit princeznu [i] 21:45 Ve stínu [i] 23:50 Riddick [i] 01:45 Novashopping 02:20 Mentalista IV: Růžové šaty [i] 03:00 Dr. House V: Velké dítě 13 [i] 03:40 PRÁSK! [i] 04:30 Ordinace v růžové zahradě 2: Budeme rodina 127 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti I - Vládci přírody: Zlomová trhlina 1/2 [i] 07:15 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Ne, ne! Sledovaný deník Drahokamu 25 [i] 07:50 Alf IV: Ekolog amatér 21 [i] 08:35 M*A*S*H 184 [i] 09:20 M*A*S*H 185 [i] 09:50 To je vražda, napsala VII: Dopravní přestupek 13 [i] 10:50 Walker, Texas Ranger IV: Rodeo 12 [i] 11:50 Místo činu: Kolín: Rodinná pouta 18 [i] 13:40 Wolffův revír IV: Nehájená zvěř 10 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nezištnost 7 [i] 15:35 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Hodná holka 3 [i] 16:30 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Princ z Persie: Písky času [i] 22:45 Přepadení 2: Temné území [i] 00:50 Notorious B.I.G. [i] 03:15 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nezištnost 7 [i] 04:00 Wolffův revír IV: Nehájená zvěř 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Tisíc a jedna noc 69-70/183 [i] 06:30 Mladí, krásni, skazení 73-74/131 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 18 [i] 11:20 Feriha 55-56/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 39-40/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 20/22 [i] 18:00 Kým nás smrť nerozdelí IV. 21-22/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Doktorka Zoe III. 5/22 [i] 21:30 Diablov advokát 5/13 [i] 22:25 Druhá šanca I. 6/12 [i] 23:20 Skutočný príbeh: Znásilnené [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí IV. 21-22/22 [i] 02:25 Láska a trest 69-70/124 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Láska a jiné pohromy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Griffin a Phoenixová [i] 14:05 Převtělená [i] 15:45 Milióny [i] 17:30 Kuře s ušima [i] 19:40 Neřízená střela [i] 21:25 Intimní past [i] 23:00 Noc oživlých mrtvol [i] 00:35 Top Secret [i] 02:15 Úkladná vražda [i] 03:40 Žena v Berlíně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 20:00 Box [i] 21:00 Silové sporty [i] 22:00 Dřevorubecké sporty [i] 22:30 Šipky [i] 23:00 Box [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 2: Nouzové přistání a hřbitovní přízrak 7 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 08:20 Agentura Jasno 1: Víkendoví bojovníci 7 [i] 09:20 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 12:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk svědkem na svatbě 13 [i] 13:20 Havaj 5-0 3: Panenky 18 [i] 14:20 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 15:20 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 18:20