TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 23/24 [i] 12:50 Kobra 11 X. 6/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 18/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 22/24 [i] 16:00 Mentalista III. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia - NOVÝ SERIÁL 4/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa IX. 22/24 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 18/50 [i] 00:55 Mentalista III. 14/24 [i] 01:40 Kobra 11 X. 6/16 [i] 02:25 Bez stopy VII. 23/24 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 6/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Sila lásky VI. 176 [i] 07:45 Doktorka Quinnová IV.: Zmluva s diablom [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta IV.: Byblos. Od rybárskej osady k svetovému mestu a späť. Libanon [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Xi´an. Hlinení bojovníci prvého cisára. Čína [i] 10:05 Recept na život 23/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Taxík [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rodinný priateľ [i] 15:00 District I.: Nový svet 17 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Jaskyne Yungang. Miesto zrodu čínskeho buddhizmu. Čína [i] 16:45 Poklady sveta IV.: Historické jadro Tunisu - Jeden deň počas ramadánu - Tunisko [i] 17:00 Recept na život 24/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Toskánska vášeň II 5/14 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Hlavný podozrivý: Posledný prípad 2/2 [i] 23:55 District I.: Nový svet 17 [i] 00:35 Destinácia svet: Perly Tichomoria -Fidži a Tahiti [i] 01:25 Reportéri [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky VI. 176 [i] 04:15 Doktorka Quinnová IV.: Zmluva s diablom [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Festivalové minúty z BHS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 45 min. [i] 09:50 Súčasné bývanie [i] 10:10 Maďarský magazín [i] 10:40 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:20 Pred rokmi... [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Spievajúci prístav [i] 13:10 Pád hore [i] 14:20 Deti milénia [i] 14:50 Senior klub-magazín [i] 15:25 Cesta: Belasý motýľ v Tatrách [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody III.: Cudza invázia [i] 18:30 Futbal - Európska liga: Futbal - Európska liga [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Francúzsky sen [i] 22:05 Pod lampou [i] 00:10 Ambulancia: Klinec v päte - inovatívne operácie zlomenej päty [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Nechceš si ma zobrať [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Paroháč [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Strata súkromia 22 [i] 11:00 Najkrajšie bývanie III. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Rodinné záležitosti: Dobrá suseda, Manažérka a smrad 12 [i] 14:25 Kosti 21 [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Mala si veľké oči [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Klamárka 23 [i] 21:40 Dr. Ema: Volanie o pomoc 5 [i] 22:40 Kosti IX. 16 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 11 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 1,2/22 [i] 02:25 Hawaii 5.0 IV.: Cti otca svojho 10 [i] 03:10 Kosti IX. 16 [i] 03:50 Dr. Ema: Volanie o pomoc 5 [i] 04:40 Life: Najbohatší policajt II. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Dotyk 8 [i] 05:40 Modrí templári II. 1/22 [i] 06:25 Faktor strachu III. 27 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 Modrí templári II. 2 [i] 09:20 Ochrana svedkov IV. 2 [i] 10:30 Bez syna neodídem 7 [i] 11:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 12:50 Hoď svišťom II.: Jubileum 7 [i] 13:45 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 14:40 Fórky, vtipky [i] 15:20 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 15:50 Ničitelia mýtov IV. 12 [i] 16:55 Faktor strachu III. 28 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami 1/24 [i] 18:50 Fórky, vtipky [i] 19:25 Simpsonovci XII. 1/21 [i] 19:55 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 1,2/22 [i] 22:35 Hawaii 5.0 IV.: Cti otca svojho 10 [i] 23:35 Dvojičky 15 [i] 00:30 Ničitelia mýtov IV. 12 [i] 01:30 Magnum V. 10,11 [i] 03:00 Spravodlivosť 5,6 [i] 04:20 Ochrana svedkov IV. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 5 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání III. 17 [i] 10:05 Vražedná číslaIII. 3 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11 [i] 12:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 6 [i] 13:05 Posel ztracených duší II. 17 [i] 14:05 Vzpomínky II. 3 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12 [i] 16:05 Vražedná číslaIII. 4 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání III. 18 [i] 18:05 Posel ztracených duší II. 18 [i] 19:05 Vzpomínky II. 4 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 3 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 03:30 Cesty života I. 39 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 3 [i] 06:00 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 06:25 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 07:15 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 08:10 Dvojí přežití 4 [i] 09:05 Zlatá horečka – Jižní Amerika: Zmrzlý sever [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 10:50 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 11:40 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 12:35 Vzestup strojů: Supernáklaďák [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem: Venezuela [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem: Botswana [i] 16:15 Napospas osudu s Edem Staffordem: Rumunsko [i] 17:10 Války kontejnerů 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 18:35 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 19:00 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 19:30 Jak se to dělá 2 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Swami říká [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Arogantnost [i] 21:00 Co ukrývá stodola?: Dvojnásobná sázka [i] 21:30 Poklady z garáží: Bingo [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě: Zlaté časy na Wedgiemont High [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě: Paulova snaha získat všechno [i] 23:00 Hra o kameny: Velký nález v Himálaji [i] 00:00 Werner Herzog v cele smrti: Robert Fratta [i] 00:55 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Swami říká [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Arogantnost [i] 02:50 Co ukrývá stodola?: Dvojnásobná sázka [i] 03:20 Poklady z garáží: Bingo [i] 03:50 Válka skladů v Kanadě: Zlaté časy na Wedgiemont High [i] 04:20 Válka skladů v Kanadě: Paulova snaha získat všechno [i] 04:45 Hra o kameny: Velký nález v Himálaji [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kaleidoskop [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kluci v akci [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 6/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 17/52 [i] 15:10 Kingová: Farah Elliotová 5/8 [i] 15:50 Ukradená babička [i] 16:05 Zajíc v pytli [i] 17:00 Besipky: Čtyři neřízené vteřiny [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hlava rodiny [i] 21:42 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 V 9/10 [i] 00:00 Paterčata [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:30 Dobré ráno [i] 04:00 Designtrend [i] 04:15 Diskodrom 2004 [i] 04:45 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nový svět [i] 10:55 Letecké katastrofy: Tvrdé přistání [i] 11:40 Auto Moto Revue [i] 12:10 Právo pro každého [i] 12:40 Souboj vojevůdců: Von Falkenhayn proti Pétainovi [i] 13:25 Objevování planety Oceán: Život na skryté pláži [i] 14:15 Tajuplný ostrov Makatea aneb [i] 14:45 Technika v utajení [i] 15:40 Nadpřirozené jevy ve světle vědy [i] 16:30 Pátrání po ztracených lodích: USS [i] 17:20 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 18:15 Moje rodina IV [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 20:55 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Temná síť [i] 21:55 Raport o Velké válce: Člověk uprostřed zkázy [i] 22:40 Ve jménu vlasti: Křížová palba 9/13 [i] 23:25 Queer: Kultura smrti [i] 23:55 Královna Versailles z Las Vegas [i] 00:50 Uvězněn ve výtahu [i] 01:45 Putování za muzikou [i] 02:10 Voda a vítr na hřebenech Jeseníků [i] 02:25 Babička by zaplakala [i] 02:50 Zašlapané projekty [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Ztracené adresy [i] 03:55 Příběhy z obory [i] 04:15 Priessnitzovy lázně [i] 04:30 Na hranici tradic [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2673 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Všechno je jinak 67 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: V bezpečí 6 [i] 13:20 Odložené případy II: Barák 4 [i] 14:20 Dr. House V: Bez bolesti 12 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Můžeš mi to odpustit? 126 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Rudé probleskující světlo [i] 18:25 Ulice 2674 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Uvězněná 518 [i] 21:35 PRÁSK! [i] 22:15 Zóna úniku [i] 00:20 Mentalista IV: Rudé probleskující světlo [i] 01:10 Dr. House V: Bez bolesti 12 [i] 01:55 Novashopping 02:45 Kolotoč [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Můžeš mi to odpustit? 126 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Omámení 24 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Co je to? Hůlka z drahokamů? 24 [i] 07:40 Alf IV: Zlatá horečka 20 [i] 08:25 M*A*S*H 183 [i] 09:10 M*A*S*H 184 [i] 09:40 To je vražda, napsala VII: Podezření z vraždy 12 [i] 10:40 Walker, Texas Ranger IV: Závazek 11 [i] 11:40 Místo činu: Kolín: Pád z balkonu 17 [i] 13:30 Wolffův revír IV: Mrtvá u trati 9 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Osudový den 6 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Když je toho moc 2 [i] 16:25 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Žít se musí 23 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Slunečno, místy vraždy IV: Vražedné barbecue 3 [i] 00:45 Sběratelé kostí VI: Výpadek proudu ve vánici 16 [i] 01:35 Procitnutí: Zápas 9 [i] 02:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Osudový den 6 [i] 03:10 Wolffův revír IV: Mrtvá u trati 9 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Tisíc a jedna noc 67-68/183 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 71-72/131 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 17 [i] 11:25 Feriha 53-54/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 37-38/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 19/22 [i] 18:00 Kým nás smrť nerozdelí IV. 19-20/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel II. 10/13 [i] 21:30 Feriha 55-56-/160