Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 22/24 [i] 12:50 Kobra 11 X. 5/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 17/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 21/24 [i] 16:00 Mentalista III. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia - NOVÝ SERIÁL 3/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa IX. 21/24 [i] 00:20 Kurz sebaovládania I. 17/50 [i] 00:50 Mentalista III. 13/24 [i] 01:40 Kobra 11 X. 5/16 [i] 02:25 Bez stopy VII. 22/24 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 5/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Destinácia svet: Divoké Tichomorské strovy [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Sila lásky VI. 175 [i] 07:45 Doktorka Quinnová IV.: Ľadová sprcha [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta IV.: Antigua. Nebezpečná krása. Guatemala [i] 09:40 Poklady sveta IV.: Kláštor svätej Kataríny. Ostrov viery na Sinaji. Egypt [i] 10:05 Recept na život 22/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta II. (Svätý Jur a Limbach) [i] 14:30 Reportéri [i] 15:00 District I.: Južné mesto 16 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Byblos. Od rybárskej osady k svetovému mestu a späť. Libanon [i] 16:45 Poklady sveta IV.: Xi´an. Hlinení bojovníci prvého cisára. Čína [i] 17:00 Recept na život 23/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 District I.: Južné mesto 16 [i] 00:10 Destinácia svet: Divoké Tichomorské strovy [i] 01:05 Dámsky klub [i] 02:35 Sila lásky VI. 175 [i] 03:25 Doktorka Quinnová IV.: Ľadová sprcha [i] 04:10 Cirkus, Cirkus Festival - 2.časť [i] 04:55 Destinácia svet: Perly Tichomoria -Fidži a Tahiti [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:05 Zachráňte potraviny [i] 10:00 Záchranári - pomoc v núdzi 5/12 [i] 10:20 Ukrajinský magazín [i] 10:50 Fokus zdravie "N" [i] 11:35 Ambulancia: Klinec v päte - inovatívne operácie zlomenej päty [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:15 Večera s Havranom: Čo ohrozuje rodinu? [i] 14:30 História zapísaná do kameňa [i] 15:25 VAT: Najnovšie televízne technológie: HbbTV [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 (Ne)celebrity: Darina Mášiková [i] 18:30 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Srdce [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Festivalové minúty z Divadelnej Nitry [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Deti milénia [i] 22:05 MOJE POVSTANIE - Ján [i] 22:10 Festivalové minúty z BHS [i] 22:20 "Den pro mou lásku" [i] 23:45 Polícia [i] 00:00 Profesionál [i] 00:20 Autosalón [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Nemám na to [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Krivda z minulosti [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Chcem sa oženiť 21 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok 11 [i] 14:25 Kosti 20 [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Treba čítať poriadne zmluvu [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Strata súkromia 22 [i] 21:40 King a Maxwellová 2 [i] 22:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 10 [i] 00:40 Dotyk II. 2 [i] 01:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 22/22 [i] 02:20 King a Maxwellová 2 [i] 03:05 KRIMI 03:30 Dotyk II. 2 [i] 04:15 Life: Najbohatší policajt II. 7 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Dotyk 7 [i] 05:45 C.S.I.: Kriminálka New York IV.: - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i] 06:25 Faktor strachu III. 26 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 Modrí templári II. 1/22 [i] 09:25 Ochrana svedkov IV. 1/13 [i] 10:40 Bez syna neodídem 6 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 21 [i] 13:00 Hoď svišťom II.: Tehotná! 6 [i] 13:50 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 14:45 Simpsonovci VII. 23,24 [i] 15:50 Ničitelia mýtov IV. 11 [i] 16:55 Faktor strachu III. 27 [i] 17:50 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 18:50 Fórky, vtipky [i] 19:25 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 19:55 Hoď svišťom II.: Jubileum 7 [i] 20:45 Policajt drábom [i] 23:00 Lovci väzňov 1/13 [i] 00:00 Ženy s nožmi 5 [i] 01:05 Ničitelia mýtov IV. 11 [i] 02:00 Magnum V. 9 [i] 02:50 Spravodlivosť 3,4 [i] 04:20 Ochrana svedkov IV. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 4 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání III. 16 [i] 10:00 Vražedná čísla iii. 2 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 5 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 16 [i] 14:00 Vzpomínky II. 2 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11 [i] 16:00 Vražedná číslaIII. 3 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 17 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 17 [i] 19:00 Vzpomínky II. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i] 21:00 Bez hranic II. 2 [i] 22:05 Kriminálka New York IX. 8 [i] 23:05 Kriminálka New York IX. 9 [i] 00:05 Kriminálka New York IX. 10 [i] 01:05 Bez hranic II. 2 [i] 02:05 Kriminálka New York IX. 8 [i] 02:50 Kriminálka New York IX. 9 [i] 03:35 Cesty života I. 38 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 2 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Bentley Continental GT Speed [i] 06:25 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 07:15 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 08:10 Dvojí přežití 3 [i] 09:05 Zlatá horečka – Jižní Amerika: Guyanské zlato [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 10:50 Megastavitelé: Mega most [i] 11:40 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Šílenství kolem modelu A [i] 13:30 Automobiloví doktoři: Prodej vozu Falcon [i] 14:25 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Hledači vzrušení [i] 14:55 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Práce [i] 15:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Sníh [i] 15:50 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Silnice [i] 16:15 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Zvířata [i] 16:45 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Ve vzduchu [i] 17:10 Války kontejnerů 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 18:35 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Bentley Continental GT Speed [i] 19:30 Jak se to dělá 1 [i] 20:00 Sibiřský podíl: Staří nepřátelé [i] 21:00 Zlato z Beringova moře: Heuréka! [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 23:00 Dřevorubci v močálech: Výčitky [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Svátky v osadě [i] 00:55 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 01:50 Sibiřský podíl: Staří nepřátelé [i] 02:50 Zlato z Beringova moře: Heuréka! [i] 03:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 04:45 Dřevorubci v močálech: Výčitky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Fantom opery [i] 09:20 Láska na inzerát [i] 09:50 Paterčata [i] 10:35 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 11:00 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 16/52 [i] 15:10 Otec Brown: Muž na stromě 4/10 [i] 16:00 Úraz [i] 16:15 Zajíc v pytli [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Paterčata [i] 22:15 Smrt černého krále [i] 00:05 Kriminálka Paříž: Všude s tebou 38/92 [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mrtvých mužů: Smrt generála Sikorského [i] 09:45 Druhá světová válka v barvě: Vzestup rudého slunce [i] 10:40 Náš venkov: A kdo je tady flákač? [i] 11:10 Putování za muzikou [i] 11:35 Naše tradice: Svatováclavská pouť [i] 12:05 Folklorika [i] 12:35 Bohové a mýty staré Evropy [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 12:55 Evropa dnes [i] 13:25 Uvězněn ve výtahu [i] 14:20 Tajemství ztracené říše Inků [i] 15:15 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 15:20 Neznámí hrdinové [i] 15:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:10 Pouť k obratníku Kozoroha 4/4 [i] 18:15 Moje rodina IV [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Jihoafrická republika, země nevšedních kontrastů [i] 21:00 Na cestě po Rio Pichis [i] 21:30 Bedekr [i] 21:55 Slečna nebezpečná [i] 23:25 Na stojáka [i] 23:55 Kanadská soda II [i] 00:15 Cestománie [i] 00:45 Dvojí život knížete Václava [i] 01:35 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 01:45 Náš venkov: A kdo je tady flákač? [i] 02:10 Tatrzański Park Narodowy [i] 02:40 Zašlapané projekty [i] 02:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:20 Ztracené adresy [i] 03:45 Písně a obrázky [i] 04:00 Na hranici tradic [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2672 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Heslo Zdenička 517 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Robin Hood 5 [i] 13:20 Odložené případy II: Daniela 3 [i] 14:20 Dr. House V: Radujme se, veselme se 11 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Tady ještě bude chumelit! 125 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Kde jen může být Carmine O´Brien [i] 18:25 Ulice 2673 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:25 Doktoři z Počátků: Všechno je jinak 67 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Nervový otřes 1. část 6 [i] 22:35 Purpurové řeky [i] 00:40 Mentalista IV: Kde jen může být Carmine O´Brien [i] 01:25 Novashopping 01:55 Dr. House V: Radujme se, veselme se 11 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Tady ještě bude chumelit! 125 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Nejvyšší z Temnot 23 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Ó, kam odešla Ruby? 23 [i] 07:35 Alf IV: Alfův idol 19 [i] 08:20 M*A*S*H 182 [i] 09:05 M*A*S*H 183 [i] 09:35 To je vražda, napsala VII: Rodinný lékař 11 [i] 10:35 Walker, Texas Ranger IV: Divoká voda 2/2 [i] 11:35 Místo činu: Kolín: Školní sraz 16 [i] 13:30 Wolffův revír IV: Oběť pěšce 8 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Obžalovaný 5 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Jedna velká rodina 1 [i] 16:25 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Za kytky díky 291 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 II: Čistý štít 5 [i] 00:30 Sběratelé kostí VI: Zabiják na mušce 15 [i] 01:25 Vraždy v Kitzbühelu VI: Smrt přijde v jedenáct 9 [i] 02:15 Doktor z hor: Nové příběhy III: Obžalovaný 5 [i] 03:00 Wolffův revír IV: Oběť pěšce 8 [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Tisíc a jedna noc 65-66/183 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 69-70/131 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 16 [i] 11:20 Feriha 51-52/160 [i] 14:00 Skrytá vášeň 35-36/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 18/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 18/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 18/19 [i] 21:30 Feriha 53-54/160 [i] 23:50 Klinika Mercy 19/22 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Kým nás smrť nerozdelí IV. 18/22 [i] 01:20 Adela show [i] 02:05 Láska a trest 65-66/124 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tristan a Isolda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nikdy to nevzdávej! [i] 14:00 Emmino štěstí