TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 21/24 [i] 12:50 Kobra 11 X. 4/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 16/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 20/24 [i] 16:00 Mentalista III. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia - NOVÝ SERIÁL 2/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa IX. 20/24 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 16/50 [i] 00:55 Mentalista III. 12/24 [i] 01:40 Kobra 11 X. 4/16 [i] 02:30 Bez stopy VII. 21/24 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 4/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Destinácia svet: Po cestách Tuniska [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Sila lásky VI. 174 [i] 07:50 Doktorka Quinnová IV.: Keď niekoho ľúbiš [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta IV.: Tongariro. Posvätná hora. Nový Zéland [i] 09:40 Poklady sveta IV.: Mesto Panama - päťsto rokov dobrého obchodovania, Panama [i] 09:55 Muž s poslaním: Keď dôjde k strate pamäti 5/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Občan za dverami [i] 15:05 District I.: Najnebezpečnejšia práca na svete 15 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Antigua. Nebezpečná krása. Guatemala [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Kláštor svätej Kataríny. Ostrov viery na Sinaji. Egypt [i] 17:00 Recept na život 22/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 22:10 Grand hotel III: Predaj 3/14 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Chýbajúce kúsky 5. 5/23 [i] 23:25 District I.: Najnebezpečnejšia práca na svete 15 [i] 00:05 Destinácia svet: Po cestách Tuniska [i] 01:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta II. (Svätý Jur a Limbach) [i] 01:25 Autosalón [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:30 Sila lásky VI. 174 [i] 04:20 Doktorka Quinnová IV.: Keď niekoho ľúbiš [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Festivalové minúty z Divadelnej Nitry [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Lola [i] 09:00 Slová, ktoré zmenili svet: Mahatma Gandhi [i] 09:55 USA zhora 2/4 [i] 10:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Pokým lekvár v hrnci vrie... [i] 13:35 Vrabčie lásky [i] 14:45 Família: Família [i] 15:25 Ahoj, pútnik [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:20 Miss Aerobic - magazín [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 5/12 [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Predmier [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Zachráňte potraviny [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Festivalové minúty z Divadelnej Nitry [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Klinec v päte - inovatívne operácie zlomenej päty [i] 22:05 Večera s Havranom: Čo ohrozuje rodinu? [i] 23:15 Tvrdá línia 1/4 [i] 00:05 On air [i] 00:30 Tempo [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Život s tyranom [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Šikana profesora [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Sťahujem sa k tebe 20 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Rodinné záležitosti: Lovestory s profesorom, Garážový spor 10 [i] 14:25 Kosti 19 [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Poľnohospodár [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Chcem sa oženiť 21 [i] 21:40 Vtierka Castle: Nindžova dýka 18 [i] 22:40 Kosti IX. 15 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 9 [i] 00:30 Ochrana svedkov V. 5 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 14,15 [i] 03:05 KRIMI 03:30 Vtierka Castle VI. 18 [i] 04:10 Life: Najbohatší policajt II. 6 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Dotyk 6 [i] 05:40 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 20 [i] 06:20 Faktor strachu III. 25 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV.: - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i] 09:20 Ochrana svedkov II. 15/15 [i] 10:30 Bez syna neodídem 5 [i] 11:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 20 [i] 13:00 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 13:50 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 14:50 Simpsonovci VII. 21,22 [i] 15:50 Ničitelia mýtov IV. 10 [i] 17:00 Faktor strachu III. 26 [i] 17:55 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 21 [i] 18:50 Simpsonovci VII. 23,24 [i] 19:50 Hoď svišťom II.: Tehotná! 6 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 14,15 [i] 22:35 Letecké katastrofy XII. 5 [i] 23:35 Letecké katastrofy IX. 5 [i] 00:40 Ničitelia mýtov IV. 10 [i] 01:35 Magnum V. 8 [i] 02:20 Hlavou proti múru 13/13 [i] 03:00 Spravodlivosť 1,2/8 [i] 04:20 Ochrana svedkov II.: - FINÁLE SÉRIE 15/15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 3 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 6 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání III. 15 [i] 10:00 Vražedná čísla III. 1 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 4 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 15 [i] 14:00 Vzpomínky II. 1 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10 [i] 16:00 Vražedná čísla III. 2 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 16 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 16 [i] 19:00 Vzpomínky II. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 16 [i] 21:55 Kráska a zvíře II. 17 [i] 22:50 CSI: New York IX. 8 [i] 23:50 Myšlenky zločince IX. 3 [i] 00:45 Kráska a zvíře II. 16 [i] 01:40 Kráska a zvíře II. 17 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 03:10 Vzpomínky II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 1 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Jaguar F-Type [i] 06:25 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 07:15 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 08:10 Dvojí přežití 2 [i] 09:05 Zlatá horečka – Jižní Amerika: Chilské zlato [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 10:50 Jak to dělají?: Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora [i] 11:15 Jak to dělají?: Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čisticí prostředky [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 12:35 Impozantní letadla: Airbus A380 [i] 13:30 Mrazivé zlato: Spory, jelen a objev [i] 14:25 Říční příšery: Neviditelný kat [i] 15:20 Říční příšery: Zabijácké torpédo [i] 16:15 Říční příšery: Upíři z hlubin [i] 17:10 Války kontejnerů 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Jaguar F-Type [i] 19:30 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 20:00 Načerno pálený alkohol 8 [i] 21:00 Ropa za humny: Hra s vačicí [i] 21:30 Ropa za humny: Ropná Miss Kentucky [i] 22:00 Americké svaly 4 [i] 23:00 Pouliční psanci: Klaďák ze Sonomy [i] 00:00 Žoldáci: Pád Kaddáfího [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 01:50 Načerno pálený alkohol 8 [i] 02:50 Ropa za humny: Hra s vačicí [i] 03:20 Ropa za humny: Ropná Miss Kentucky [i] 03:50 Pouliční psanci: Klaďák ze Sonomy [i] 04:45 Impozantní letadla: Airbus A380 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 13. komnata Hany Johany Saudkové [i] 09:35 Reportéři ČT [i] 10:15 Divokým Kurdistánem [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 15/52 [i] 15:10 Kriminálka Paříž: Poslední dějství 37/92 [i] 16:00 Zajíc v pytli [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Černí andělé [i] 22:50 Kingová: Farah Elliotová 5/8 [i] 23:30 Otec Brown: Muž na stromě 4/10 [i] 00:20 Na stopě [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Designtrend [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Kalendárium [i] 04:35 Sváteční slovo jezuity Jana Regnera [i] 04:40 Brněnské městské parky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Chcete je? ZJ [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Boj o život: Na vrcholu sil [i] 09:50 Pouť k obratníku Kozoroha 4/4 [i] 10:55 Tajuplný ostrov Makatea aneb [i] 11:25 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův architekt [i] 12:15 Pohádka o putování [i] 13:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:40 Souboj vojevůdců: Von Falkenhayn proti Pétainovi [i] 15:30 Technika v utajení [i] 16:20 Mnichov 1938 [i] 16:45 Generál Patton: Americký blitzkrieg [i] 17:30 Vesmír: Temná hmota a temná energie [i] 18:15 Moje rodina IV [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitler a peníze [i] 20:55 Letecké katastrofy: Tvrdé přistání [i] 21:45 Eine kleine Jazzmusik [i] 22:50 Mír podle Mnichovské dohody [i] 00:30 Sestřička Jackie IV [i] 01:00 Kanadská soda II [i] 01:20 Babylon [i] 01:50 O vědě a vědcích: Podpora života [i] 02:10 Bojovníci s klimatem [i] 02:20 Podle práva [i] 02:45 Češi očima Poláků, Poláci očima [i] 03:10 Zašlapané projekty [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Ztracené adresy [i] 04:15 Toleranční kostel ve Velké Lhotě [i] 04:30 Na hranici tradic [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2671 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Nové radosti, staré komplikace 66 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Třináct 4 [i] 13:20 Odložené případy II: Děvčata z továrny 2 [i] 14:20 Dr. House V: Ať jedí koláče 10 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej chlap 124 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Jahody se smetanou 2. část 24 [i] 18:25 Ulice 2672 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Heslo Zdenička 517 [i] 21:40 Víkend: Domácí štěstí [i] 22:30 Kriminálka Miami: Vrah za kamerou 21 [i] 23:25 Nebezpečná identita 3 [i] 00:15 Mentalista III: Jahody se smetanou 2. část 24 [i] 01:05 Dr. House V: Ať jedí koláče 10 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Kriminálka Miami: Vrah za kamerou 21 [i] 03:20 Áčko: Dostal jsem se z drog [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej chlap 124 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Labyrint chaosu 22 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Konflikt Rinko versus Akira 22 [i] 07:40 Alf IV: Budoucnost s otazníkem 18 [i] 08:25 M*A*S*H 182 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Vražda ve Fis dur 10 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Divoká voda 1/2 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Chladné srdce 15 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Stoprocentně jistý plán 7 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Dvojboj 4 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Životní dramata 15 [i] 16:25 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Jedeme dál 22 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 8 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Muži v černém 14 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VI: Let na smrt 8 [i] 02:30 Doktor z hor: Nové příběhy III: Dvojboj 4 [i] 03:15 Wolffův revír IV: Stoprocentně jistý plán 7 [i] 04:05 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 63-64/183 [i] 06:20 Mladí, krásni, skazení 67-68/131 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 15 [i] 11:20 Feriha 49-50/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 33-34/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 17/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 17/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel II. 9/13 [i] 21:30 Feriha 51-52/160 [i] 23:45 Klinika Mercy 18/22 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Kým nás smrť nerozdelí IV. 17/22 [i] 01:20 Adela show [i] 01:55 Smotánka [i] 02:25 Láska a trest 63-64/124 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Phoebe v říši divů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Božská relikvie 2 [i] 14:05 Prázdniny za všechny prachy [i] 15:50 Nikdy to nevzdávej! [i] 17:40 Emmino štěstí