Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Druhy dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:45 Bez stopy VII. 20/24 [i] 12:45 Kobra 11 X. 3/16 [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 19/24 [i] 16:00 Mentalista III. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia - NOVÝ SERIÁL 1/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa IX. 19/24 [i] 00:25 Mentalista III. 11/24 [i] 01:20 Kobra 11 X. 3/16 [i] 02:05 Bez stopy VII. 20/24 [i] 02:45 FARMA [i] 03:35 Kobra 11 X. 3/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Sila lásky VI. 173 [i] 07:40 Doktorka Quinnová IV.: Šerifská hviezda [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta: Verona. Kúsok neba na zemi. Taliansko [i] 09:35 Poklady sveta: Tongariro. Posvätná hora. Nový Zéland [i] 10:00 Recept na život 21/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Krotitelia dlhov 2/12 [i] 15:05 District I.: Hnev proti systému 14 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Tongariro. Posvätná hora. Nový Zéland [i] 16:45 Poklady sveta IV.: Mesto Panama - päťsto rokov dobrého obchodovania, Panama [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Süskind [i] 22:10 Muž s poslaním: Keď dôjde k strate pamäti 5/16 [i] 22:50 District I.: Hnev proti systému 14 [i] 23:30 Destinácia svet: Turecké Križovatky [i] 00:20 Süskind [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:45 Sila lásky VI. 173 [i] 04:35 Doktorka Quinnová IV.: Šerifská hviezda [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:45 Národnostné správy [i] 07:50 Festivalové minúty z BHS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Janko Hraško [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 09:05 Prelúdiá života [i] 09:45 Tvárou v tvár [i] 10:15 Fokus rodina "N" [i] 10:55 Na Michala [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Pohľad do zrkadla [i] 13:40 Odpískané [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 USA zhora 2/4 [i] 18:30 Gen.sk: Zuzana Mináčová [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Mahatma Gandhi [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Festivalové minúty z Divadelnej Nitry [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT: Najnovšie televízne technológie: HbbTV [i] 22:05 Láska všetkými desiatimi [i] 23:55 A predsa sa točí [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Netráp syna [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Akvarista [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Tajná šifra 19 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie III. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Rodinné záležitosti: Bezdomovec, Sliepkojedi 9 [i] 14:25 Kosti 18 [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Mlátil si mi deti [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Sťahujem sa k tebe 20 [i] 21:40 Vikingovia II. 6 [i] 22:40 Hannibal: Predjedlo 2 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 8 [i] 00:35 Vzrušujúce príbehy 9 [i] 01:05 Vikingovia II. 6 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 11,12 [i] 03:40 KRIMI 04:05 Homeland - Zradca II. 10 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Liga snov III. 1,2/13 [i] 06:25 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 5 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 20 [i] 09:20 Ochrana svedkov II. 14 [i] 10:35 "Když rozvod, tak rozvod" [i] 12:55 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4 [i] 13:45 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 14:45 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 5 [i] 15:45 Ničitelia mýtov IV. 9 [i] 16:50 Faktor strachu III. 25 [i] 17:50 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 20 [i] 18:50 Simpsonovci VII. 21,22 [i] 19:50 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 11,12 [i] 22:40 Homeland - Zradca II. - PREMIÉRA 10 [i] 23:40 V službách KGB 2 [i] 00:40 Ničitelia mýtov IV. 9 [i] 01:45 Matlock III. 5 [i] 02:30 Damages - V ohrození života V. 9,10/10 [i] 04:20 Ochrana svedkov II. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 2 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 5 [i] 08:55 xXx 1 [i] 11:10 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8 [i] 12:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 3 [i] 13:05 Posel ztracených duší II. 14 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9 [i] 16:05 Vražedná čísla III. 1 [i] 17:05 Terminátor 3: Vzpoura strojů 1 [i] 19:05 Vzpomínky II. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 22:50 Bez hranic II. 1 [i] 23:50 Hannibal II. 6 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA V. 6 [i] 01:45 Bez hranic II. 1 [i] 02:35 Hannibal II. 6 [i] 03:20 Cesty života I. 37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 8 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 06:25 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 07:15 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 08:10 Dvojí přežití 1 [i] 09:05 Zlatá horečka – Jižní Amerika: Peruánské zlato [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 10:50 Jak to dělají?: Víceúčelový nástroj Leatherman / Formule 1 / užitkové sklo [i] 11:15 Jak to dělají?: Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů [i] 11:40 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 12:35 Impozantní lodě: Henry Larson [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 13 [i] 14:25 Opravna vraků 2013: Vůz Skylark pro Sarah [i] 15:20 Opravna vraků 2013: Billův Mustang Fastback z roku 1965 [i] 16:15 Opravna vraků 2013: Scottův Chevy Pickup z roku 1967 [i] 17:10 Války kontejnerů 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 19:30 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 20:00 Říční příšery 6 [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Ze zákulisí: hladovění, hadi a nešvary [i] 22:00 Nebezpečné ostrovy: Čertův ostrov [i] 23:00 Zkus přežít: Mrtvý na pochodu [i] 00:00 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 01:50 Říční příšery 6 [i] 02:50 Nazí a vystrašení: Ze zákulisí: hladovění, hadi a nešvary [i] 03:50 Zkus přežít: Mrtvý na pochodu [i] 04:45 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů AD +- [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Překvapení pana Milberryho [i] 09:20 V hlavní roli režisér [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Neviditelní 4/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 14/52 [i] 15:10 Panství Downton IV 4/10 [i] 16:00 Zajíc v pytli [i] 17:00 Postřehy odjinud [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K.: Diskrétní odpad 5/13 [i] 21:00 Pečený sněhulák [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Všichni moji blízcí [i] 23:45 Hercule Poirot [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 AZ-kvíz [i] 04:45 Sváteční slovo jezuity Jana Regnera [i] 04:55 13. komnata Hany Johany Saudkové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 ZOO Liberec [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Kouzlo Afriky: Pod Stolovou horou [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Buenos Aires v rytmu tanga [i] 09:55 Planeta Země: Jeskyně [i] 10:45 Babylon [i] 11:15 Cesty víry: Vlastenec, který nezapadl [i] 11:40 Klíč [i] 12:10 Domeček z karet 4/6 [i] 12:35 Odkaz svatého Václava [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1964 1009/2379 [i] 13:05 Pátrání po ztracených lodích: Operace Hailstone [i] 13:50 Generál Patton: Nemilosrdný velitel [i] 14:35 Věda na vlastní kůži [i] 15:30 Bitvy starověku: Soudný den u [i] 16:15 Interpol: Jednosměrná jízdenka [i] 17:05 Tajemství ztracené říše Inků [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:15 Moje rodina IV [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Vzestup rudého slunce [i] 20:55 Technika v utajení [i] 21:50 Šakal [i] 00:10 Podobizna [i] 01:40 Queer: Zdraví nemocní [i] 02:05 Karkonoski Park Narodowy [i] 02:35 Zašlapané projekty [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:20 Ztracené adresy [i] 03:40 Na hranici tradic [i] 04:05 Škola klaunů [i] 04:50 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2670 [i] 10:05 Kriminálka Anděl IV: Krev a benzín 5 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Rychlost 3 [i] 13:20 Odložené případy II: Nebezpečná čtvrť 1 [i] 14:15 Dr. House V: Poslední možnost 9 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: S tebou v oblacích 123 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Jahody se smetanou 1. část 23 [i] 18:25 Ulice 2671 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Nové radosti, staré komplikace 66 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIV 1 [i] 22:30 Kriminálka Miami: Prachové peří 20 [i] 23:25 Nebezpečná identita 2 [i] 00:15 Mentalista III: Jahody se smetanou 1. část 23 [i] 01:00 Dr. House V: Poslední možnost 9 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Kriminálka Miami: Prachové peří 20 [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: S tebou v oblacích 123 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Šestej smysl: Život po smrti 8 [i] 06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Super Gormiti 21 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Hej, hej! Legenda o divokém chlapíkovi 21 [i] 07:40 Alf IV: Duchovní pastýř 17 [i] 08:25 M*A*S*H 181 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Balada pro Blue Lady 9 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Lynčování 8 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Pokání 14 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Zákeřný střelec 6 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Zakázaná láska 3 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Špinavé sázky 14 [i] 16:25 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Adopce 290 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Koralína a svět za tajemnými dveřmi [i] 01:30 Vraždy v Kitzbühelu VI: Smrt čarodějnice 7 [i] 02:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Zakázaná láska 3 [i] 03:10 Wolffův revír IV: Zákeřný střelec 6 [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mladí, krásni, skazení 65-66/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 13-14 [i] 11:50 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 14:10 Skrytá vášeň 31-32/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 16/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 16/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 17/19 [i] 21:30 Feriha 49-50/160 [i] 00:00 Klinika Mercy 17/22 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí IV. 16/22 [i] 01:35 Adela show [i] 02:20 Láska a trest 61-62/124 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Bobule [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Žít po svém [i] 14:00 Zbláznit se z peněz [i] 15:45 Božská relikvie 2 [i] 17:40 Prázdniny za všechny prachy [i] 19:25 Daltoni [i] 21:00 Zóna smrti [i] 22:35 Patro smrti [i] 00:10 Coriolanus [i] 02:05 Zběsilý útěk [i] 03:55 Maturitní sex [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 10:15 Plochá dráha [i] 11:15 Watts [i] 12:15 Šipky [i] 13:45 Fotbal [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:30 Šipky [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Šipky [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 2: Duch v divadle a UFO z El Pasa 2 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 2: Tavící se UFO a fotografie ektoplazmy 3 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Tichá noc 8 [i] 08:20 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 2 2