TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Bez stopy VII. 19/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 8/13 [i] 07:10 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:10 Tom a Jerry: Odlet na Mars [i] 09:45 Wild Wild West (HD) [i] 11:55 Modrý blesk [i] 14:00 Spider-Man 2 [i] 16:45 Za mrežami [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Rýchlo a zbesilo 5 (HD) [i] 23:00 Aréna smrti [i] 01:05 Rýchlo a zbesilo 5 (HD) [i] 03:05 Aréna smrti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Pingu 72 [i] 07:35 Franklin a priatelia: Franklin a slimačia pošta 15/52 [i] 07:45 Poštár Pat I 14 [i] 08:00 Poštár Pat I 15 [i] 08:15 Velikáni dejín: Generál George Washington 10/20 [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:15 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:45 Autosalón [i] 10:15 Pralesy Európy: Divoké Karpaty 4/5 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Byt na treťom poschodí [i] 14:20 Agatha Christie : Poirot: Rodský trojuholník [i] 15:15 Zlatá klasika: Oslobodenie 4/5 [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pompeje 1/2 [i] 21:50 Pompeje 2/2 [i] 23:20 Elisa z Rivombrosy II 13/13 [i] 01:05 Pompeje 1/2 [i] 02:35 Pompeje 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Extrémne v horách [i] 07:50 Miss Fitness [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín: Ľadové čaje [i] 10:00 Posviacka obnoveného chrámu [i] 12:00 Cyklistika - MS Ponferrada Španielsko [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:20 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 19:25 Blanche [i] 19:30 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:35 Seržant Murko [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Divadlo nás baví: Kukura [i] 22:05 Festivalové minúty z Divadelnej Nitry [i] 22:10 Umenie [i] 22:35 Na ceste po Česku: Na ceste po Karlovarskom kraji [i] 23:05 Odpískané [i] 23:30 Dielo z depozitára [i] 23:35 On air [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i] 00:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 Spy Kids: Špióni v akcii [i] 08:05 Rozprávková jazda [i] 08:55 VARÍ VÁM TO [i] 09:40 CENA JE SPRÁVNA [i] 10:20 Posledný Mohykán [i] 12:50 John Carter [i] 15:50 Medové týždne [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:55 Bláznivé pytačky [i] 01:05 Bostonský škrtič: Nevypovedaný príbeh [i] 03:00 Bláznivé pytačky [i] 04:35 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Tak sa vozia milionári 4 [i] 05:45 Zberači 38,39 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Kto prežije XVIII. 8,9 [i] 10:25 Kravaťáci 7,8 [i] 12:30 100 rokov svedectiev [i] 12:55 Vojna vo farbe: Adolf Hitler [i] 14:20 Dotyk 8,9 [i] 16:15 Když rozvod, tak rozvod [i] 18:00 VARÍ VÁM TO [i] 18:35 CENA JE SPRÁVNA [i] 19:30 MIXÉR [i] 20:30 Rallye smrti 2 [i] 22:35 Zelené peklo [i] 00:40 Kto prežije XVIII. 8,9 [i] 02:20 KRIMI 02:45 Kravaťáci 7,8 [i] 04:05 Zelené peklo [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 1 [i] 08:45 Terminátor 3: Vzpoura strojů 1 [i] 10:45 Na pomezí záhad I. 7 [i] 11:45 Zorro: Tajemná tvář 1 [i] 14:20 Havaj 5-0 I. 13 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 16:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 17:20 Kráska a zvíře I. 2 [i] 18:20 Kráska a zvíře I. 3 [i] 19:15 Případy Anikky Bengtzonové I. 4 [i] 21:00 xXx 1 [i] 23:15 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 02:10 Kráska a zvíře I. 2 [i] 02:55 Kráska a zvíře I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 7 [i] 06:00 Jak to dělají? 10 [i] 06:25 Závody ve stavění aut: Vznášedlo [i] 07:15 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ještě nižší spotřeba/ochrana při nárazu [i] 09:05 Berte to jako varování: Hrdinové a šprýmaři [i] 09:55 Hledači výhodných koupí 5 [i] 10:25 Hledači výhodných koupí 6 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě: Dost s kouřením [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě: Nejhorší nejlepší chlap [i] 11:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 12:10 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 12:35 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 13:05 Králové aukcí: Kočár pro burany/japonské starožitné dýky [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 14:25 Války kontejnerů 1 [i] 14:55 Války kontejnerů 2 [i] 15:20 Impozantní lodě: Na palubě Queen Mary II [i] 16:15 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 17:10 Impozantní letadla: Antonov 124 [i] 18:05 Co ukrývá stodola? 7 [i] 18:35 Co ukrývá stodola? 8 [i] 19:00 Rození obchodníci: směna za lepší: USA [i] 20:00 Rození obchodníci: Audi TT [i] 21:00 Extrémní sběrači aut: Kde mám své Mercury? [i] 22:00 Říční příšery: lochneská legenda [i] 00:00 Mrazivé zlato 4 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší: USA [i] 01:50 Rození obchodníci: Audi TT [i] 02:50 Extrémní sběrači aut: Kde mám své Mercury? [i] 03:50 Impozantní lodě: Na palubě Queen Mary II [i] 04:45 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Bláznivé lásky: Vánoce bílé 39/52 [i] 07:25 Škola základ života [i] 08:55 O Terezce a paní Madam [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak 6/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Šípkové Růžence [i] 14:05 Podivná nevěsta [i] 14:55 Špačkovi v síti času [i] 15:25 Veselé Velikonoce [i] 17:00 Znamení koně [i] 17:55 Pošta pro tebe [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži [i] 21:15 168 hodin [i] 21:47 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Setkání v Praze, s vraždou nebo se sebevraždou? [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 00:55 13. komnata Hany Johany Saudkové [i] 01:20 Sváteční slovo jezuity Jana Regnera [i] 01:25 Manéž Bolka Polívky [i] 02:35 Pod pokličkou [i] 03:00 Designtrend [i] 03:15 Chalupa je hra [i] 03:35 Bydlení je hra [i] 03:55 Kaleidoskop [i] 04:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:05 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1009/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 77 [i] 09:35 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 09:40 Stará Boleslav [i] 10:00 Národní svatováclavská pouť 2014 [i] 11:40 Odkaz svatého Václava [i] 11:55 Deset století architektury: Svatováclavská kaple [i] 12:10 Cesty víry: Vlastenec, který nezapadl [i] 12:35 Sváteční slovo jezuity Jana Regnera [i] 12:45 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův architekt [i] 13:35 Bitvy starověku: Soudný den u [i] 14:20 Pouť k obratníku Kozoroha 4/4 [i] 15:20 Planeta Země: Jeskyně [i] 16:10 Světci a svědci: Svatá Ludmila [i] 16:25 Dvojí život knížete Václava [i] 17:20 Naše tradice: Svatováclavská pouť [i] 17:50 Domeček z karet 4/6 [i] 18:15 Na plovárně s Eduardem Stehlíkem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 České nebe [i] 21:30 Leningrad [i] 23:20 Fenomén Underground "Galérka Chátry" [i] 00:15 Tobruk - písek a kyvadlo války [i] 00:40 Objevování planety Oceán: Ostrov [i] 01:30 Bojovníci s klimatem [i] 01:40 Evropa dnes [i] 02:05 Folklorika [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:00 Ta strážnická brána - Lidové písně o vojně [i] 03:20 Za dveřmi je A.G. [i] 03:50 Otec František [i] 04:30 Tramvaj do stanice město [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Želvy Ninja VII 16 [i] 06:40 Návrat do budoucnosti 11 [i] 07:10 Chlupatá rota 5 [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! [i] 08:00 Jak vycvičit draky II 4 [i] 08:30 Pojišťovna štěstí: Dům na vodě [i] 09:45 Jen přes její mrtvolu [i] 11:40 Třetí patro: Hrdlička 5 [i] 13:10 Křehké vztahy [i] 15:00 Tak si představ [i] 17:05 Discopříběh 2 [i] 18:50 Hospoda: Dědci 42 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Krev a benzín 5 [i] 21:35 Comeback: Gott ex machina [i] 22:10 Střepiny [i] 22:50 Firewall [i] 00:55 Kriminálka Miami IV: Přibitý [i] 01:40 Novashopping 02:15 Výměna manželek [i] 03:20 Volejte Novu [i] 04:10 Pojišťovna štěstí: Dům na vodě [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Avengers - Sjednocení: Hloubková nálož 10 [i] 07:10 Dokonalý Spider-Man I: U doktora doma 3 [i] 07:40 Tron: Povstání I: Stav mysli 14 [i] 08:10 Apokalypsa II. světové války: Drtivý úder 2 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Osudná zatáčka 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 S Italem v kuchyni [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:50 Big Ben II: Smrt na psychiatrii 3 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI: Midsomer Life [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vinaři: Zápisník 5 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:40 Smrtonosná past 3 [i] 01:25 Okrsek 22: Neznámý zachránce 4 [i] 02:20 Apokalypsa II. světové války: Drtivý úder 2 [i] 03:25 Vraždy v Midsomeru XI: Midsomer Life [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Anna zo Zeleného domu II. 3-4/4 [i] 08:10 Karavan šou 3 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Taká obyčajná rodinka II. 1-2/24 [i] 10:40 Môj nový tučný život III. 2/13 [i] 11:55 Gossip Girl IV. 7-8/22 [i] 14:05 Nezvestní I. 5-6/18 [i] 16:00 Doktorka Zoe III. 4/22 [i] 17:00 Druhá šanca 5/12 [i] 17:55 Ako byť trendy [i] 19:20 Krotiteľka dlhov [i] 20:00 Žena cestovateľa v čase [i] 22:05 Skutočný príbeh: Rodinné hriechy [i] 00:05 Žena cestovateľa v čase [i] 01:55 Skutočný príbeh: Rodinné hriechy [i] 03:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 126/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Charlieho malá tajemství [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Bobule [i] 13:50 Tristan a Isolda [i] 16:00 Růžový a černý [i] 17:45 Zvláštní vztahy [i] 19:25 Maturitní sex [i] 20:50 Zběsilý útěk [i] 22:55 Coriolanus [i] 00:55 Pokoj 1408 [i] 02:30 Nic než pravda [i] 04:20 Přizdis*áči [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Watts [i] 12:15 Cestovní vozy [i] 12:45 Formule [i] 14:00 Cestovní vozy [i] 14:30 Watts [i] 15:00 Šipky [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:30 Watts [i] 18:30 Plochá dráha [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 22:15 Motorsport [i] 22:30 Jezdectví [i] 00:30 Plochá dráha [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk na skupinové terapii 8 [i] 07:00 Můj přítel Monk 8: Všechno nejlepší, pane Monku 9 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 10:00 Dobrá manželka 4: Analýza vtipu 7 [i] 11:00 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 12:00 Fakta nebo fikce 2: Kalifornské UFO a hrozba na Queen Mary 1 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Na vlnách 10 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: Ochránce 11 [i] 15:00 Havaj 5-0 3: Zakázané ovoce 12 [i] 16:00 Havaj 5-0 3: Útěk z vězení 13 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Skandál 14 [i] 18:00 Prozíravost 2: Falešná Hra 11 [i] 19:00 Prozíravost 2: Bratrstvo 12 [i] 20:00 Rookie Blue 5: V mžiku 1 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Ďáblův dech 21 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Do hořkého konce 22 [i] 23:00 Spravedlnost v krvi 3: Tudy vede cesta 23 [i] 00:00 Až na krev [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Šlápni na to! 5 [i] 05:30 Nápady, které vydělaly miliony 3 [i] 06:00 Jak skvěle fotografovat 3 [i] 06:30 Mistři písku 3 [i] 07:00 Ledová brigáda 7 [i] 07:30 Tajemství Země: Magnetický štít 7 [i] 08:00 Titanoboa: Had - netvor 2 [i] 09:00 Jurské bojiště 8 [i] 09:55 Pouště a život 2 [i] 10:45 Mořští netvoři0 [i] 11:30 Supertátové 6 [i] 12:00 Zatraceně dobré: San Francisko 1 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 6 [i] 14:00 Supersystémy: Mezinárodní letiště JFK 4 [i] 14:55 První život 2 [i] 16:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 4 [i] 17:00 Revoluční objektiv0 [i] 18:05 Rychlokurs Richarda Hammonda: Kovošrot 6 [i] 19:00 Příručka vlastníka 3 [i] 19:25 Příručka vlastníka 4 [i] 19:50 Dobrý den, Malto 2 [i] 20:00