TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Bez stopy VII. 18/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 7/13 [i] 07:05 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:30 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:50 Tom a Jerry: Kúzelný prsteň [i] 09:00 Prasiatko Babe [i] 10:50 2 baby na mizine II. 24/24 [i] 11:20 Dva a pol chlapa IX. 18/24 [i] 11:50 Protivné baby 2 [i] 13:50 Tajný agent v sukni [i] 16:20 Modrý blesk [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Konečná [i] 22:35 Kolíska do hrobu [i] 00:40 Pulp Fiction - historky z podsvetia [i] 03:15 Konečná [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Pingu 71 [i] 07:25 Franklin a priatelia: Franklin a festival svätojánskych mušiek 14/52 [i] 07:40 Poštár Pat I 12 [i] 07:50 Poštár Pat I 13 [i] 08:10 Velikáni dejín: Benjamin Franklin: Vedec a vynálezca 9/20 [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Legenda o rytieroch zo Sitna 1/10 [i] 10:30 Tanečná akadémia I.: Naučiť sa lietať 26/26 [i] 11:00 On air [i] 11:30 Toskánska vášeň II 4/14 [i] 13:15 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta II. (Svätý Jur a Limbach) [i] 13:40 Shane [i] 15:35 Milujem Slovensko [i] 17:00 Superhrdinovia: Titáni 4/12 [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:30 Krotitelia dlhov 2/12 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:25 Princezná a Rebel 7/8 [i] 23:20 Princezná a Rebel 8/8 [i] 00:15 Maigret: Maigret a severná hviezda [i] 01:45 Shane [i] 03:40 Princezná a Rebel 7/8 [i] 04:35 Princezná a Rebel 8/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Cesty hľadania [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:35 Správy RTVS z regiónov [i] 07:50 Miss Fitness [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 Cesta: Belasý motýľ v Tatrách [i] 09:30 Svätá omša [i] 11:05 Halali [i] 11:20 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe 3.časť [i] 11:45 Miss Fitness [i] 12:05 5 minút po dvanástej: PROHIBÍCIA NA SLOVENSKU? [i] 13:05 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:20 Strašidlo [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:55 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:00 Test magazín: Ľadové čaje [i] 16:25 Senior klub-magazín [i] 17:00 Herecké legendy: Božidara Turzonovová [i] 17:05 Amok [i] 18:10 Pred rokmi... [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - kamionista [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dosky 2014 [i] 21:25 Igric 2014 [i] 21:50 Festivalové minúty z BHS [i] 22:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Hany Gregorovej [i] 22:30 Divoké stvorenia južných krajín [i] 00:00 Kinorama [i] 00:30 Československý filmový týždenník [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 Transformers Prime [i] 06:25 Rozprávková jazda [i] 07:20 Spy Kids: Špióni v akcii [i] 09:10 Dom snov IX.: Rodina Johnson-Gosleeovcov 24,25 [i] 11:15 V SIEDMOM NEBI [i] 13:35 Umenie zapadnúť: ( [i] 15:20 Posledný Mohykán [i] 17:55 Najlepšie torty 1/14 [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 John Carter [i] 23:30 Vraždy v Yorkshire 3 [i] 01:40 Denník zabijaka [i] 03:20 Umenie zapadnúť [i] 04:40 Dom snov IX.: Rodina Johnson-Gosleeovcov 24,25 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Dotyk 5 [i] 05:50 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 19 [i] 06:30 Faktor strachu III. 24 [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:35 Tak sa vozia milionári 4 [i] 09:05 Simpsonovci VII. 19,20 [i] 10:00 Ničitelia mýtov III. 23 [i] 11:20 Planéta bez ľudí II. 2 [i] 12:30 Muž bez hviezdy [i] 14:20 DA VINCI [i] 16:30 Policajný kuriér [i] 18:30 Ničitelia mýtov III. 23 [i] 19:40 Vylomeniny [i] 20:40 Hore nohami [i] 22:25 Základ rodiny [i] 00:35 Hore nohami [i] 02:20 Muž bez hviezdy [i] 03:45 Vraždy v Yorkshire 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4 [i] 09:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6 [i] 11:00 Na pomezí záhad I. 6 [i] 12:00 Komisař Rex I. 1 [i] 13:45 Jak prosté II. 1 [i] 14:40 Jak prosté II. 2 [i] 15:35 Spiderman 1 [i] 17:50 Havaj 5-0 I. 13 [i] 18:50 No limit II. 7 [i] 19:55 No limit II. 8 [i] 21:00 Mizerové 1 [i] 23:15 Bez hranic II. 1 [i] 00:15 Případy Anikky Bengtzonové I. 4 [i] 02:00 Mizerové 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 20 [i] 06:00 Jak to dělají? 9 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Pořad z klipů [i] 07:15 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 09:05 Opravdový podvod 5 [i] 09:30 Opravdový podvod 6 [i] 09:55 Opravdový podvod 7 [i] 10:25 Opravdový podvod 8 [i] 10:50 Rození obchodníci: BMW Z1 [i] 11:40 Rození obchodníci: Citroen 2CV [i] 12:35 Rození obchodníci: Ford Fiesta XR2 [i] 13:30 Rození obchodníci: Audi TT [i] 14:25 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Policejní vozy [i] 14:55 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Dopravci [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 16:15 Obnažená města: Ledové město – Toronto [i] 17:10 Extrémní stroje 1 [i] 18:05 Automobiloví doktoři: Zlatý důl Corvette [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Tak do práce [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Zářivá anglická kometa [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Nezvyklý Rolls Royce [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 21:30 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 22:00 Likvidátor: Pomoc [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě: Médium vyvedené z míry [i] 23:00 Války kontejnerů 10 [i] 23:30 Ztraceno a prodáno 10 [i] 00:00 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Nezvyklý Rolls Royce [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 02:20 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 02:50 Likvidátor: Pomoc [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě: Médium vyvedené z míry [i] 03:50 Války kontejnerů 10 [i] 04:20 Ztraceno a prodáno 10 [i] 04:45 Automobiloví doktoři: Zlatý důl Corvette [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:20 Postřehy odjinud [i] 06:30 Bláznivé lásky: Nevinné útěky 38/52 [i] 07:30 Na cestě po deltě Mekongu [i] 08:00 Gejzír [i] 08:30 Po stopách hvězd [i] 08:55 Báječní muži s klikou [i] 10:25 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown: Muž na stromě 4/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se Kuba stal mlynářem [i] 14:10 O princezně, měsíci a hvězdě [i] 14:40 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:10 Škola základ života [i] 16:45 Divokým Kurdistánem [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Možná přijde i charita [i] 21:25 Muž se železnou maskou [i] 23:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:35 Tři dny ke svobodě [i] 01:45 MI5 V 8/10 [i] 03:05 Bydlení je hra [i] 03:25 Chalupa je hra [i] 03:50 Pod pokličkou [i] 04:15 Designtrend [i] 04:30 Zahrada je hra [i] 04:50 Bílá místa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Divnopis [i] 05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina IV [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: A kdo je tady flákač? [i] 09:25 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Kouzlo Afriky: Pod Stolovou horou [i] 10:45 Mnichov 1938 [i] 11:10 Tajemství mrtvých mužů: Smrt generála Sikorského [i] 11:55 Druhá světová válka v barvě: Hitlerův výpad na východ [i] 12:50 Neznámí hrdinové [i] 13:15 Babylon [i] 13:45 Šumné stopy [i] 14:10 Volání divočiny [i] 15:45 Kamera na cestách: Buenos Aires v rytmu tanga [i] 16:40 Bohové a mýty staré Evropy [i] 17:00 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 17:50 Právo pro každého [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:40 Hra o trůny II: Muž beze cti 7/10 [i] 22:30 Hra o trůny II: Princ ze Zimohradu 8/10 [i] 23:25 Kainovo znamení [i] 01:10 Californication VI [i] 01:40 Pološero - Pedofilové mezi námi [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:00 Kájov a Svatý Kámen [i] 03:20 Jan Míša a Václav Harnoš [i] 03:40 Za dveřmi je A.G. [i] 04:10 Koňský den po mongolsku [i] 04:45 Hrad a jeho legendy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Želvy Ninja VII 15 [i] 06:45 Návrat do budoucnosti 10 [i] 07:10 Chlupatá rota 4 [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru II 5 [i] 08:35 Dva a půl chlapa II 13 [i] 09:00 Kudrnatá holka [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Dědečkem proti své vůli [i] 13:45 Výměna manželek [i] 15:10 Thor [i] 17:30 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Babovřesky [i] 23:05 S ledovým klidem [i] 00:50 Legie [i] 02:35 Novashopping 03:05 DO-RE-MI [i] 04:05 Kolotoč [i] 04:30 Víkend: Vyšší moc [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Avengers - Sjednocení: Molekule Kid 9 [i] 07:35 Dokonalý Spider-Man I: Veliká zodpovědnost 2 [i] 08:05 Tron: Povstání I: Cizinec 13 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 Autosalon Extra 10:05 Zemřít mladý [i] 12:25 Tajemství staré půdy [i] 14:20 Drahé tety a já [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:00 Mezi vlky [i] 00:25 Perem markýze de Sade [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov [i] 08:10 Karavan šou 2 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Stratená duša I. 13/13 [i] 10:35 Môj nový tučný život III. 1/13 [i] 11:50 New York, New York alebo Sedliaci v meste [i] 13:55 Nezvestní I. 3-4/18 [i] 15:50 Spomienky na Afriku: Návrat domov [i] 17:50 Anna zo Zeleného domu II. 3-4/4 [i] 20:00 Neskrotná Angelika [i] 21:40 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 23:40 Podozrivý [i] 02:00 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 03:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 125/129 [i] 04:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 126/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Škola života [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:55 Láska a jiné pohromy [i] 15:35 Obhájce [i] 17:40 Železná lady [i] 19:30 Přizdis*áči [i] 21:15 Nic než pravda [i] 23:10 Pokoj 1408 [i] 00:50 Děti [i] 02:10 Ten Největší [i] 04:00 Návrat pana Ripleyho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Watts [i] 12:00 Šipky [i] 12:45 Formule [i] 14:00 Plochá dráha [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Watts [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 2 2 [i] 06:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk svědčí u soudu 5 [i] 07:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kritik 6 [i] 08:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kletba voodoo 7 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 11:20 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 13:20 Spravedlnost v krvi 3: Ztráta důvěry 19 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i] 15:20 Bouře v Seattlu [i] 17:10 Super Tanker [i] 19:00 Trhák pana Bowfingera [i] 21:00 PREMIÉRA FILM HOLLYWOODSKÉ FILMY: Až na krev [i] 00:10 Dobrá manželka 4: Analýza vtipu 7 [i] 01:10 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 04:00 Fakta nebo fikce 1: Přistání na Měsíci/UFO z Floridy 11 [i] 04:50 Fakta nebo fikce 1: Příšera za bažin/Tajemné světlo 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Šlápni na to! 4 [i] 05:30 Nápady, které vydělaly miliony 2 [i]