Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 18/24 [i] 12:45 Kobra 11 X. 1/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 14/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 17/24 [i] 16:00 Mentalista III. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa IX. 17/24 [i] 23:25 Kurz sebaovládania I. 14/50 [i] 00:00 Mentalista III. 8/24 [i] 00:50 Kobra 11 X. 1/16 [i] 01:45 Bez stopy VII. 18/24 [i] 02:25 Hrdinovia IV. 18/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 1/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Sila lásky VI. 171 [i] 07:45 Doktorka Quinnová IV.: Fifine prvé Vianoce [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta: Tsingy de Bemahara - v krajine Gondwana, Madagaskar [i] 09:35 Poklady sveta: Ambohimanga pahorok kráľov, Madagaskar [i] 10:00 Recept na život 19/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Taxík [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Učiteľ [i] 15:05 District I.: Pomstiteľ 13 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Poklady sveta: Antická Olympia. Pre česť a olivovú ratolesť. Grécko [i] 16:40 Poklady sveta: Katedrála svätého Jakuba v Šibeniku. Kamenný pohľad. Chorvátsko [i] 17:00 Recept na život 20/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Toskánska vášeň II 4/14 [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Hlavný podozrivý: Posledný prípad 1/2 [i] 00:00 District I.: Pomstiteľ 13 [i] 00:40 Reportéri [i] 01:10 Destinácia svet: Sny Venezuelčanov [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:30 Sila lásky VI. 171 [i] 04:20 Doktorka Quinnová IV.: Fifine prvé Vianoce [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Moje rómske deti [i] 09:55 Súčasné bývanie [i] 10:20 Reportér [i] 10:50 Pred rokmi... [i] 11:20 Živá panoráma [i] 12:00 ArtSpektrum [i] 12:05 Krajina citovosť [i] 12:40 Ondrej Šulaj jubiluje: O psíčkovi a mačičke [i] 14:15 Deti milénia: Majka [i] 14:40 Senior klub [i] 15:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:50 Rómsky magazín [i] 16:15 Polícia [i] 16:30 Miss Fitness [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Svet zvierat III: Strážcovia rajských vtákov [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Andrea za hranicou: Pes na tanieri [i] 20:30 Spektrum vedy: Geografia - svet okolo nás [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Família: Família [i] 22:00 Pod lampou [i] 00:00 Ambulancia: Upchaté krkavice hrozia porážkou! [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Mama ma bije [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Potrebovali ste ma iba na dieťa [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Pokus o záchranu 18 [i] 10:55 18 kolies spravodlivosti 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 17 [i] 14:25 Life: Najbohatší policajt II. 6 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Internetová známosť [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Tajná šifra 19 [i] 21:40 Dr. Ema: Lakomec 4 [i] 22:40 Kosti IX. 15 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 6 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 18/18 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 10 [i] 02:35 Hawaii 5.0 IV. 9 [i] 03:25 Kosti IX. 15 [i] 04:10 18 kolies spravodlivosti 17 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Hlavne nezáväzne 11,12 [i] 06:20 Faktor strachu III. 22 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 18 [i] 09:20 Ochrana svedkov II. 12 [i] 10:35 Bez syna neodídem 3 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 17 [i] 13:10 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 13:55 Profesionáli: Vianoce 17 [i] 14:55 Simpsonovci VII. 15,16 [i] 15:55 Ničitelia mýtov IV. 7 [i] 17:00 Faktor strachu III. 23 [i] 18:00 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 18 [i] 18:55 Simpsonovci VII. 17,18 [i] 19:55 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 10 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 18 [i] 22:40 Hawaii 5.0 9 [i] 23:35 Dvojičky 14 [i] 00:30 Ničitelia mýtov IV. 7 [i] 01:25 KRIMI 01:50 Magnum V. 6 [i] 02:45 Hlavou proti múru 10,11 [i] 04:05 Ochrana svedkov II. 12 [i] 04:45 Dotyk 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour 9 [i] 07:10 Lovci pokladů III. 22 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 09:10 Ten, kdo tě chrání III. 12 [i] 10:10 Vražedná čísla II. 21 [i] 11:10 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6 [i] 12:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 1 [i] 13:10 Posel ztracených duší II. 12 [i] 14:10 Jak prosté II. 23 [i] 15:10 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7 [i] 16:10 Vražedná čísla II. 22 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání III. 13 [i] 18:05 Posel ztracených duší II. 13 [i] 19:05 Jak prosté II. 24 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 2 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 03:30 Cesty života I. 35 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 18 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Maserati Quattroporte [i] 06:25 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 07:15 Zlato z džungle: Pomoc z nesnází [i] 08:10 Dvojí přežití: Vysoko ve Skalistých horách [i] 09:05 Zlatá horečka – speciální díl 4. řady: Buď všechno, nebo nic [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 10:50 Jak to dělají? 18 [i] 11:15 Jak to dělají? 19 [i] 11:40 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 12:35 Záchrana klasických aut 6 [i] 13:30 Fantom Works 6 [i] 14:25 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 15:20 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 16:15 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 17:10 Války kontejnerů 2 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Maserati Quattroporte [i] 19:30 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 13 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 21:00 Hledači výhodných koupí 8 [i] 21:30 Hra o peníze: Na aukci [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 16 [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 17 [i] 23:00 Zločinecká impéria: Árijské bratrstvo [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 01:50 Ztraceno a prodáno 13 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 02:50 Hledači výhodných koupí 8 [i] 03:20 Hra o peníze: Na aukci [i] 03:50 Válka skladů v Kanadě 16 [i] 04:20 Válka skladů v Kanadě 17 [i] 04:45 Co ukrývá stodola?: Ukryté poklady [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kluci v akci [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak 5/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 12/52 [i] 15:10 Kingová: Eleni Demarisová 4/8 [i] 16:00 V hlavní roli režisér [i] 17:05 Besipky: Světla [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hlava rodiny [i] 21:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 V 8/10 [i] 00:00 Paterčata [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:30 Dobré ráno [i] 04:00 Designtrend [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vyfič! [i] 10:50 Království divočiny: Lezec obojživelný [i] 11:15 Letecké katastrofy: Ztraceni v mlze [i] 12:00 Divnopis [i] 12:10 Auto Moto Revue [i] 12:40 Právo pro každého [i] 13:05 Souboj vojevůdců: Schwarzkopf proti Saddámovi [i] 13:55 Objevování planety Oceán: Ostrov [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:50 Jak vyrobit motor pro tryskové letadlo [i] 15:45 Nadpřirozené jevy ve světle vědy [i] 16:35 Pátrání po ztracených lodích: Operace Hailstone [i] 17:25 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 18:15 Moje rodina IV [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Pedofilové mezi námi [i] 22:00 Ve jménu vlasti: Víkend 7/13 [i] 22:55 Ve jménu vlasti: Achillova pata 8/13 [i] 23:45 Queer: Zdraví nemocní [i] 00:10 I Am Like a Tiger [i] 00:55 Latim - Obřezané [i] 01:30 Cesta za sny našich dětí [i] 02:35 Putování za muzikou [i] 03:05 Chcete je? ZJ [i] 03:10 Blatnice pod Svatým Antonínkem a [i] 03:25 Za dveřmi je A.G. [i] 03:55 V Lysicích na zámku [i] 04:40 Zima je krásná [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2668 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Nevítaná péče 65 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla IV: Míra důvěry 1 [i] 13:20 Odložené případy: Plán 22 [i] 14:20 Dr. House V: Proč to nejde 7 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Dva jsou víc než jeden 121 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Odstrčený syn 21 [i] 18:25 Ulice 2669 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsem tady pro tebe 516 [i] 21:35 PRÁSK! [i] 22:15 Věznice Fortress 2 [i] 00:15 Mentalista III: Odstrčený syn 21 [i] 01:05 Dr. House V: Proč to nejde 7 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko: Dávám přednost civilce [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Dva jsou víc než jeden 121 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Vládci osudu 19 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Mini, mini, Diana a Bylinný tým 19 [i] 07:40 Alf IV: Láska u ledu 15 [i] 08:25 M*A*S*H 179 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Návrat Prestona Gilese 7 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger IV: Temné zlo 6 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Krkavčí srdce 12 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Ve jménu otce 4 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: V ledových výškách 1/2 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Miluj tak, jak lžeš 12 [i] 16:25 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Jsem otec! 21 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Slunečno, místy vraždy IV: Alko-holky 2 [i] 00:45 Sběratelé kostí VI: Bikiny v polévce 14 [i] 01:45 Procitnutí: Noční koupání 8 [i] 02:40 Doktor z hor: Nové příběhy III: V ledových výškách 1/2 [i] 03:30 Wolffův revír IV: Ve jménu otce 4 [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Mladí, krásni, skazení 61-62/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Láska a trest 65-66/124 [i] 12:30 Feriha 35/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 27-28/188 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 14/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí IV. 14/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel II. 8/13 [i] 21:30 Feriha 36/160 [i] 22:45 Klinika Mercy 16/22 [i] 23:40 Šiesty zmysel II. 8/13 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Kým nás smrť nerozdelí IV. 14/22 [i] 01:20 Adela show [i] 01:55 Bez servítky [i] 02:40 Smotánka [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:55 Druhý dych [i] 04:55 Tisíc a jedna noc 59-60/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Divoké husy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Spálené mosty [i] 13:50 Nanga Parbat [i] 15:40 Klientka [i] 17:30 Dobrou noc a hodně štěstí [i] <