TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 17/24 [i] 12:45 Kobra 11 IX. 16/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 13/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 16/24 [i] 16:00 Mentalista III. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa IX. 16/24 [i] 23:25 Kurz sebaovládania I. 13/50 [i] 23:50 Mentalista III. 7/24 [i] 00:45 Kobra 11 IX. 16/16 [i] 01:40 Bez stopy VII. 17/24 [i] 02:20 Hrdinovia IV. 17/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 IX. 16/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Sila lásky VI. 170 [i] 07:45 Doktorka Quinnová IV.: Dotyk prírody [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta: Sassi di Matera - tam, kde i dnes žijú v jaskyniach, Nemecko [i] 09:35 Poklady sveta: Head -Smashed - In - priepasť mŕtvych bizónov, Kanada [i] 10:05 Recept na život 18/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Muž s poslaním: Keď sa bojíme odlúčenia 4/16 [i] 14:40 Svet v obrazoch [i] 15:05 District I.: Duchovia z minulosti 12 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Poklady sveta: Tsingy de Bemahara - v krajine Gondwana, Madagaskar [i] 16:40 Poklady sveta: Ambohimanga pahorok kráľov, Madagaskar [i] 17:00 Recept na život 19/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Agatha Christie : Poirot: Hra na vraždu [i] 21:50 Goldman [i] 23:20 District I.: Duchovia z minulosti 12 [i] 00:00 Agatha Christie : Poirot: Hra na vraždu [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:15 Sila lásky VI. 170 [i] 04:05 Doktorka Quinnová IV.: Dotyk prírody [i] 04:55 Destinácia svet: Sny Venezuelčanov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Prečo chudoba?: Park Avenue - peniaze, moc a americký sen [i] 09:55 Záchranári - pomoc v núdzi 4/12 [i] 10:20 Rusínsky magazín [i] 10:45 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Upchaté krkavice hrozia porážkou! [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Myjavskí hudci [i] 13:05 VAT: Vírusy v mobiloch a tebletoch [i] 13:30 Tempo [i] 14:00 Cyklistika - MS Ponferrada Španielsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:20 (Ne)celebrity: Ondrej Kalamár a Juraj Kuniak [i] 18:30 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: O Peťovi a zlatej rybke [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Moje rómske deti [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Deti milénia: Majka [i] 22:00 MOJE POVSTANIE.SK: MOJE POVSTANIE - Marta [i] 22:05 Morgiana [i] 23:45 Polícia [i] 23:55 Profesionál [i] 00:15 Autosalón [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Uniesol mi deti [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Boj o miesto [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Nešťastné dievča 17 [i] 10:55 18 kolies spravodlivosti 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 16 [i] 14:25 Life: Najbohatší policajt II. 5 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Neznášam prisťahovalcov [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Pokus o záchranu 18 [i] 21:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 22:40 Kosti IX. 14 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 5 [i] 00:40 Dotyk II. 1/14 [i] 01:45 Kriminálka San Francisco 13/13 [i] 02:35 Kosti IX. 14 [i] 03:20 Dotyk II. 1/14 [i] 04:10 18 kolies spravodlivosti 16 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Hlavne nezáväzne 9,10 [i] 06:20 Faktor strachu III. 21 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 17 [i] 09:20 Ochrana svedkov II. 11 [i] 10:35 Bez syna neodídem 2 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 16 [i] 13:10 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 13:55 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16 [i] 14:50 Simpsonovci VII. 13,14 [i] 15:50 Ničitelia mýtov IV. 6 [i] 16:55 Faktor strachu III. 22 [i] 18:00 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 17 [i] 18:55 Simpsonovci VII. 15,16 [i] 19:55 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 20:45 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 23:05 Kriminálka San Francisco 13 [i] 00:05 Ženy s nožmi 4 [i] 01:10 Ničitelia mýtov IV. 6 [i] 02:05 Magnum V. 5 [i] 02:55 Hlavou proti múru 8,9 [i] 04:15 Ochrana svedkov II. 11 [i] 04:55 Dotyk 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Lovci pokladů III. 20 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání III. 11 [i] 10:00 Vražedná čísla II. 20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5 [i] 12:00 Lovci pokladů III. 21 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 11 [i] 14:00 Jak prosté II. 22 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6 [i] 16:00 Vražedná čísla II. 21 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 12 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 12 [i] 19:00 Jak prosté II. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 21:00 Bez hranic II. 1 [i] 22:05 CSI: New York IX. 6 [i] 23:05 CSI: New York IX. 7 [i] 00:05 Myšlenky zločince IX. 24 [i] 01:00 Bez hranic II. 1 [i] 02:00 CSI: New York IX. 7 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 03:30 Cesty života I. 34 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 17 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Rolls-Royce Phantom [i] 06:25 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 07:15 Zlato z džungle: Útěk a zbraně [i] 08:10 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 09:05 Zlatá horečka – speciální díl 4. řady: Tak do toho [i] 09:55 Megastavitelé: Potopení lodi [i] 10:50 Jak to dělají? 16 [i] 11:15 Jak to dělají? 17 [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Popular [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Zvýšený Jeep [i] 13:30 Automobiloví doktoři: Závod o auto [i] 14:25 Načerno pálený alkohol: S úctou [i] 15:20 Načerno pálený alkohol: Poslední palič [i] 16:15 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 1 [i] 17:10 Války kontejnerů 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Rolls-Royce Phantom [i] 19:30 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 20:00 Sibiřský podíl: Ruská ruleta [i] 21:00 Zlato z Beringova moře: Role kapitána [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 23:00 Dřevorubci v močálech: Bod zlomu [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Díkůvzdání [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 01:50 Sibiřský podíl: Ruská ruleta [i] 02:50 Zlato z Beringova moře: Role kapitána [i] 03:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 04:45 Dřevorubci v močálech: Bod zlomu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Petra Urbana [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Paterčata [i] 10:35 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 11:00 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 11/52 [i] 15:10 Otec Brown: Znetvoření 3/10 [i] 15:55 Zajíc v pytli [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Paterčata [i] 22:15 Vražda v hotelu Excelsior [i] 23:45 Kriminálka Paříž: Poslední dějství 37/92 [i] 00:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mrtvých mužů: Smrt admirála Jamamota [i] 09:45 Druhá světová válka v barvě: Hitlerův výpad na východ [i] 10:40 Náš venkov: Růža a Karel [i] 11:10 Putování za muzikou [i] 11:35 Naše tradice: Vinobraní [i] 12:05 Folklorika [i] 12:30 Postřehy odjinud [i] 12:40 Evropa dnes [i] 13:05 Cesta za sny našich dětí [i] 14:15 Chcete je? ZJ [i] 14:20 Království divočiny: Lezec obojživelný [i] 14:50 Klíč [i] 15:15 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 16:10 Pouť k obratníku Kozoroha 3/4 [i] 17:10 Pán času: Vánoční koleda [i] 18:15 Moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Objevování pravdy: Tajemství Anasaziů [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Buenos Aires v rytmu tanga [i] 20:55 Na cestě po deltě Mekongu [i] 21:25 Kouzlo Afriky: Pod Stolovou horou [i] 21:50 Z terasy [i] 00:15 Na stojáka [i] 00:40 Kanadská soda II [i] 01:00 Cestománie [i] 01:30 Bohové a mýty staré Evropy [i] 01:45 Křesťanský magazín [i] 02:15 Chcete mě? ZJ [i] 02:40 Náš venkov: Růža a Karel [i] 03:05 Muzikanti, hrejte - Javorník [i] 03:25 Za dveřmi je A.G. [i] 03:55 Hlava nebo orel [i] 04:30 Vítej podzime [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2667 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Ukradená DNA 515 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Janusův seznam 24 [i] 13:20 Odložené případy: Mateřský instinkt 21 [i] 14:20 Dr. House V: Polibek na dobrou noc 6 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vrať čas! 120 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Zredigováno 20 [i] 18:25 Ulice 2668 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Nevítaná péče 65 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Jmenovec 5 [i] 22:35 Nebezpečné hry [i] 00:45 Mentalista III: Zredigováno 20 [i] 01:30 Dr. House V: Polibek na dobrou noc 6 [i] 02:15 Novashopping 02:45 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Vrať čas! 120 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Ropuší sonáta 18 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Super! Letní prázdniny v zemi drahokamů 18 [i] 07:40 Alf IV: Legrace je vážná věc 14 [i] 08:25 M*A*S*H 178 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Pro krásu vše 6 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger IV: O bod míň 5 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Žhářka 11 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Autonehoda 3 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy II: Pravdy 13 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Společné zadostiučinění 11 [i] 16:25 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Zmizelá žena 289 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Lovci pokladů 4 [i] 00:45 Sběratelé kostí VI: Jezdec na střeše 13 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu VI: Vraždící ruce 6 [i] 02:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Pravdy 13 [i] 03:25 Wolffův revír IV: Autonehoda 3 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Mladí, krásni, skazení 59-60/131 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Láska a trest 63-64/124 [i] 12:30 Feriha 34/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 25-26/188 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 13/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 13/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 16/19 [i] 21:30 Feriha 35/160 [i] 22:45 Klinika Mercy 15/22 [i] 23:40 Oddelenie závažných zločinov II. 16/19 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Kým nás smrť nerozdelí IV. 13/22 [i] 01:20 Adela show [i] 01:55 Bez servítky [i] 02:45 L.O.V.E. [i] 03:30 Druhý dych [i] 04:15 Tisíc a jedna noc 57-58/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Vždy připraven! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 13:45 Svět zítřka [i] 15:30 Spálené mosty [i] 17:10 Nanga Parbat [i] 19:00 Dům snů [i] 20:35 Kick-Ass