Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 16/24 [i] 12:45 Kobra 11 IX. 15/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 12/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 15/24 [i] 16:00 Mentalista III. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa IX. 15/24 [i] 23:25 Kurz sebaovládania I. 12/50 [i] 00:00 Mentalista III. 6/24 [i] 00:55 Kobra 11 IX. 15/16 [i] 01:45 Bez stopy VII. 16/24 [i] 02:30 Hrdinovia IV 16/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 IX. 15/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Sila lásky VI. 169 [i] 06:55 Doktorka Quinnová IV.: Expedícia II. [i] 07:40 Nash Bridges: Lovná zver 122 [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Grand hotel III: Valtejar 2/14 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Občan za dverami [i] 15:10 District I.: Vojna Santa Clausov 11 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Poklady sveta: Sassi di Matera - tam, kde i dnes žijú v jaskyniach, Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta: Head -Smashed - In - priepasť mŕtvych bizónov, Kanada [i] 16:55 Recept na život 18/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Muž s poslaním: Keď sa bojíme odlúčenia 4/16 [i] 22:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Dvojité vlákno 4/23 [i] 22:45 District I.: Vojna Santa Clausov 11 [i] 23:30 Nash Bridges: Lovná zver 122 [i] 00:15 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta I. (Devín a Bratislava) [i] 00:40 Autosalón [i] 01:05 Občan za dverami [i] 01:30 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 03:10 Sila lásky VI. 169 [i] 04:00 Doktorka Quinnová IV.: Expedícia II. [i] 04:45 Destinácia svet: Newyorské štvrte [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Festivalové minúty z BHS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Pastelkové more [i] 09:00 Slová, ktoré zmenili svet: Winston Churchill [i] 10:00 USA zhora 1/4 [i] 10:30 Národnostný magazín: Český [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Klenotnica ľudovej hudby: Jeseň [i] 13:25 Tokamak [i] 14:45 Família: Família - Som jednička [i] 15:25 Orientácie [i] 15:50 Rusínsky magazín [i] 16:20 Miss fitness [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 4/12 [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Málinec [i] 18:45 Večerníček: O Peťovi a zlatej rybke [i] 18:50 Blanche [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Prečo chudoba?: Park Avenue - peniaze, moc a americký sen [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Ambulancia: Upchaté krkavice hrozia porážkou! [i] 22:00 Večera s Havranom: Budúcnosť hlúpej krajiny [i] 23:10 Borgiovci III. 10/10 [i] 00:05 On air [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:25 Večera s Havranom: Budúcnosť hlúpej krajiny [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Pripravila si nás o dieťa [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Zmizni z môjho bytu [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Držiak na letáky 16 [i] 10:55 18 kolies spravodlivosti 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 15 [i] 14:25 Life: Najbohatší policajt II. 4 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Pyramída [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Nešťastné dievča 17 [i] 21:40 Vtierka Castle VI. 17 [i] 22:40 Finder: Šiesty zmysel 13/13 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 4 [i] 00:40 Ochrana svedkov V. 4 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 12,13 [i] 03:05 KRIMI 03:40 Finder: Šiesty zmysel 13/13 [i] 04:10 Vtierka Castle VI. 17 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Hlavne nezáväzne 7,8 [i] 06:20 Faktor strachu III. 20 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 16 [i] 09:20 Ochrana svedkov II. 10 [i] 10:35 Bez syna neodídem 1/10 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 15 [i] 13:10 Hoď svišťom: Vianoce 16/16 [i] 14:00 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 11,12 [i] 16:00 Ničitelia mýtov IV. 5 [i] 17:05 Faktor strachu III. 21 [i] 18:05 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 16 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 13,14 [i] 19:55 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 12,13 [i] 22:40 Letecké katastrofy XII. 4 [i] 23:45 Letecké katastrofy IX. 4 [i] 00:45 Ničitelia mýtov IV. 5 [i] 01:40 KRIMI 02:05 Magnum V. 4 [i] 02:50 Hlavou proti múru 6,7 [i] 04:15 Ochrana svedkov II. 10 [i] 04:55 Dotyk 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Lovci pokladů III. 18 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání III. 10 [i] 10:05 Vražedná čísla II. 18 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4 [i] 12:05 Lovci pokladů III. 19 [i] 13:05 Posel ztracených duší II. 10 [i] 14:00 Jak prosté II. 21 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5 [i] 16:00 Vražedná čísla II. 20 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 11 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 11 [i] 19:00 Jak prosté II. 22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 14 [i] 21:55 Kráska a zvíře II. 15 [i] 22:50 CSI: New York IX. 6 [i] 23:50 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 00:50 Kráska a zvíře II. 14 [i] 01:45 Kráska a zvíře II. 15 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 03:10 Jak prosté II. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 16 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Audi R8 [i] 06:25 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 07:15 Zlato z džungle: Nouze v rodině [i] 08:10 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 09:05 Zlatá horečka – speciální díl 4. řady: Pátrání na jihu [i] 09:55 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 10:50 Jak to dělají? 14 [i] 11:15 Jak to dělají? 15 [i] 11:40 Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray [i] 12:35 Impozantní letadla: Antonov 124 [i] 13:30 Mrazivé zlato: Zoufalá situace [i] 14:25 Říční příšery: Asijský zabiják [i] 15:20 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 16:15 Říční příšery: Hejno zubů [i] 17:10 Likvidátor: Na aukci [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Audi R8 [i] 19:30 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Modrá kořalka [i] 21:00 Ropa za humny: Věda ve městě [i] 21:30 Ropa za humny: Dáma s vysokými sázkami [i] 22:00 Americké svaly: Shawne Merriman [i] 23:00 Pouliční psanci: Rachejtle středozápadu [i] 00:00 Žoldáci: Obchodníci se smrtí [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 01:50 Načerno pálený alkohol: Modrá kořalka [i] 02:50 Ropa za humny: Věda ve městě [i] 03:20 Ropa za humny: Dáma s vysokými sázkami [i] 03:50 Pouliční psanci: Rachejtle středozápadu [i] 04:45 Impozantní letadla: Antonov 124 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Generální zkouška [i] 09:20 Reportéři ČT [i] 10:05 Žut [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Okouzlení III 10/52 [i] 15:10 Kriminálka Paříž: Hon na člověka 36/92 [i] 16:05 Zajíc v pytli [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Oči Petra Čepka [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Černí andělé [i] 22:55 Kingová: Eleni Demarisová 4/8 [i] 23:40 Otec Brown: Znetvoření 3/10 [i] 00:25 Na stopě [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Sváteční slovo ředitelky Slezské diakonie Zuzany Filipkové [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Zkus mít vkus [i] 04:40 Brněnské městské parky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Boj o život: Dospívání [i] 09:55 Pouť k obratníku Kozoroha 3/4 [i] 10:55 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 11:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 11:30 Nedej se [i] 12:25 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerovy ženy [i] 13:15 Letecké katastrofy: Když není kde přistát [i] 14:05 Souboj vojevůdců: Schwarzkopf proti Saddámovi [i] 14:50 Jak vyrobit motor pro tryskové letadlo [i] 15:45 Generál Patton: Nemilosrdný velitel [i] 16:30 Vesmír: Cizí měsíce [i] 17:10 Pán času V [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův architekt [i] 20:55 Letecké katastrofy: Ztraceni v mlze [i] 21:45 Kuře melancholik [i] 23:45 Sestřička Jackie III [i] 00:15 Nedokončený film [i] 01:40 Babylon [i] 02:10 O vědě a vědcích: Okouzlení pohybem [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:00 Vranov u Brna [i] 03:15 Zpívá Josef Pilát a Karel Rajmic [i] 03:35 Za dveřmi je A.G. [i] 04:05 Gomera [i] 04:35 Franta - všude, jinde [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2666 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Výlety 64 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Snadný výdělek 23 [i] 13:20 Odložené případy: Dravec 20 [i] 14:20 Dr. House V: Šťastná třináctka 5 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Hořký kamarádství 119 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 18:25 Ulice 2667 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Ukradená DNA 515 [i] 21:35 Víkend: Vyšší moc [i] 22:30 Kriminálka Miami: Komplic 19 [i] 23:25 Nebezpečná identita 1 [i] 00:15 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 01:05 Dr. House V: Šťastná třináctka 5 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Kriminálka Miami: Komplic 19 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Hořký kamarádství 119 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Tunelové vidění 17 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Kde najdeme Dianu? 17 [i] 07:40 Alf IV: Večírek 13 [i] 08:25 M*A*S*H 177 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Rodinné šperky 5 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger IV: Bonnie a Clyde 4 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Mrtvá na smetišti 10 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Malá smrt 2 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy II: Děti 12 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Srdce jako žhavý kámen 10 [i] 16:25 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Nelíbat! 20 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 7 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Sabotáž 13 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VI: Nebezpečné pronásledování 5 [i] 02:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Děti 12 [i] 03:15 Wolffův revír IV: Malá smrt 2 [i] 04:05 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Mladí, krásni, skazení 57-58/131 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Láska a trest 61-62/124 [i] 12:30 Feriha 33/160 [i] 14:15 Skrytá vášeň 23-24/188 [i] 16:10 Druhý dych [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 12/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí IV. 12/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel II. 7/13 [i] 21:30 Feriha 34/160 [i] 22:50 Klinika Mercy 14/22 [i] 23:45 Šiesty zmysel II. 7/13 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:05 Kým nás smrť nerozdelí IV. 12/22 [i] 01:25 Adela show [i] 02:00 Bez servítky [i] 02:45 Smotánka [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:55 Druhý dych [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 55-56/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Noc úplňku [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Božská relikvie [i] 13:45 Muž, který se směje [i] 15:25 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 17:00 Svět zítřka [i] 18:45 Bláznovství [i] 20:30 Nebezpečný cíl [i] 22:15 Syndikát smrti [i] 23:45 Pokoj naproti [i] 01:15 Železní andělé 3 [i] 02:50 Divoká krása