Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Bez stopy VII. 14/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 6/13 [i] 07:10 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:55 Super pes [i] 09:40 Fantastický maznáčik [i] 11:25 Pravá blondínka 2 [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Singapuru [i] 16:35 Spider-Man [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Žoldnier [i] 22:30 Bez súcitu (HD) [i] 00:25 Smrtonosná pomsta (HD) [i] 02:00 Žoldnier [i] 03:40 Bez súcitu (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Drišľakoviny [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Pingu 70 [i] 07:40 Franklin a priatelia: Franklin a záhada modrej begónie 13/52 [i] 07:50 Poštár Pat I 10 [i] 08:05 Poštár Pat I 11 [i] 08:20 Velikáni dejín: Pocahontas 8/20 [i] 08:50 Zázračný ateliér [i] 09:20 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:50 Autosalón [i] 10:20 Pralesy Európy: Bialowieza - domov zubrov 3/5 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Dvadsaťštyri drozdov [i] 14:35 Zlatá klasika: Oslobodenie 3/5 [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:55 MS vo vodnom slalome - finále [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Veliteľ vzbúrencov 1/2 [i] 22:00 Veliteľ vzbúrencov 2/2 [i] 23:40 Elisa z Rivombrosy II 12/13 [i] 01:15 Veliteľ vzbúrencov 1/2 [i] 02:55 Veliteľ vzbúrencov 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Televíkend [i] 07:50 Miss fitness [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Família: Família - Som jednička [i] 10:15 Dejiny: Churchillova "tajná mŕtvola" [i] 11:05 Zlatá priadka [i] 12:20 On air [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Slovo: Slovo biskupa Jana Hradila - CČSH [i] 13:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Štefana Kvietika [i] 14:00 Cyklistika MS 2014 [i] 14:50 Hokej - Extraliga [i] 17:30 Cyklistika MS 2014 [i] 18:00 Medzinárodný vojenský apoštolát [i] 19:40 Večerníček: O Peťovi a zlatej rybke [i] 19:45 Blanche [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Messner [i] 21:55 Na ceste po Česku: Na ceste po Českej Kanade [i] 22:20 Odpískané [i] 22:50 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:50 Umenie [i] 00:15 Dielo z depozitára [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:20 Slovo: Slovo biskupa Jana Hradila - CČSH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:10 Zvláštne puto 2 [i] 08:25 Rozprávková jazda [i] 09:20 VARÍ VÁM TO [i] 10:00 CENA JE SPRÁVNA [i] 10:45 Útek zo Sibíri [i] 13:50 Boj o syna [i] 15:55 Absolventka [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:55 Výkupné [i] 01:00 Trhni si! [i] 02:40 Výkupné [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Zberači 36,37 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Kto prežije XVIII. 6,7 [i] 10:25 Kravaťáci 5,6 [i] 12:35 Vojna vo farbe: Vylodenie v Normandii [i] 13:35 Dotyk 6,7 [i] 15:35 Svokor [i] 17:20 JOJka v meste - priamy vstup 17:50 VARÍ VÁM TO [i] 18:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 19:05 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 12/12 [i] 20:30 Bournov mýtus [i] 22:50 Strelení [i] 00:35 Kto prežije XVIII. 6,7 [i] 02:15 Kravaťáci 5,6 [i] 03:35 Vojna vo farbe: Vylodenie v Normandii [i] 04:25 Strelení [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Společná terapie I. 12 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 09:45 House Viii. 21 [i] 10:40 House Viii. 22 [i] 11:40 Na pomezí záhad I. 5 [i] 12:40 Drzá Jordan V. 8 [i] 13:40 Drzá Jordan V. 9 [i] 14:40 Havaj 5-0 I. 12 [i] 15:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 16:40 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 18:15 Kráska a zvíře I. 1 [i] 19:15 Sherlock Iii. 3 [i] 21:00 Příběh rytíře 1 [i] 23:30 Elita armády 1 [i] 01:35 Sherlock Iii. 3 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 5 [i] 06:00 Jak to dělají? 8 [i] 06:25 Závody ve stavění aut: Auto pro tajného agenta [i] 07:15 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mýty o jídle [i] 09:05 Berte to jako varování: Svět hackerů [i] 09:55 Hledači výhodných koupí 3 [i] 10:25 Hledači výhodných koupí 4 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě: Paulova snaha získat všechno [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě: Médium vyvedené z míry [i] 11:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 12:10 Zisk ze zabavených nemovitostí: Včelín [i] 12:35 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 13:05 Králové aukcí: Beatles [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 14:25 Války kontejnerů 5 [i] 14:55 Války kontejnerů 6 [i] 15:20 Vzestup strojů: Sněhová rolba [i] 16:15 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 17:10 Impozantní letadla: Hercules LC-130 Skibird [i] 18:05 Co ukrývá stodola? 5 [i] 18:35 Co ukrývá stodola? 6 [i] 19:00 Rození obchodníci: směna za lepší: Brazílie [i] 20:00 Rození obchodníci: Jaguar XJC [i] 21:00 Extrémní sběrači aut: K čemu mi je partner? [i] 22:00 Říční příšery: rozparovač obličejů [i] 00:00 Mrazivé zlato 3 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší: Brazílie [i] 01:50 Rození obchodníci: Jaguar XJC [i] 02:50 Extrémní sběrači aut: K čemu mi je partner? [i] 03:50 Vzestup strojů: Sněhová rolba [i] 04:45 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Bláznivé lásky: Vzdálenost 37/52 [i] 07:20 Turbina [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera 2014 [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 5/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Radkovi a Mileně [i] 14:10 O princi Truhlíkovi [i] 15:10 Špačkovi v síti času [i] 15:40 Jak napálit advokáta [i] 17:00 Znamení koně [i] 17:55 Pošta pro tebe [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži [i] 21:20 168 hodin [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Štěstí [i] 23:40 Komisař Moulin [i] 01:15 13. komnata Petra Urbana [i] 01:40 Sváteční slovo ředitelky Slezské diakonie Zuzany Filipkové [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:15 Zkus mít vkus [i] 02:40 Designtrend [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:15 Chalupa je hra [i] 03:40 Pod pokličkou [i] 04:00 Zahrada je hra [i] 04:25 Malostranské palácové [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Zapomenuté výpravy [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1008/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 76 [i] 09:35 Hitlerovy ženy [i] 10:25 Nedej se [i] 11:20 Chcete mě? ZJ [i] 11:50 Království divočiny: Lezec obojživelný [i] 12:20 Římské vraky u ostrova Ventotene [i] 13:10 Sváteční slovo ředitelky Slezské diakonie Zuzany Filipkové [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:45 Uchem jehly [i] 14:10 Cesty víry: Smát se s anděly [i] 14:40 Bitvy starověku: Mojžíš - Štvanice [i] 15:25 Pouť k obratníku Kozoroha 3/4 [i] 16:25 Planeta Země: Sladkovodní svět [i] 17:20 Naše tradice: Vinobraní [i] 17:45 Domeček z karet 3/6 [i] 18:15 Na plovárně s Ludvíkem Pincem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času V [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rvačka v Panamě [i] 21:40 Manželství po italsku [i] 23:20 Královna Versailles z Las Vegas [i] 00:20 Objevování planety Oceán: Život v poušti [i] 01:05 Kvarteto [i] 01:35 Folklorika [i] 02:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:25 Český Babylon [i] 02:50 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Ztracené adresy [i] 04:05 Z města na venkov [i] 04:25 Cyklostezky v Beskydech [i] 04:35 Na hranici tradic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:50 Oggy a Škodíci IV [i] 06:00 Želvy Ninja VII 14 [i] 06:30 Návrat do budoucnosti 9 [i] 06:55 Chlupatá rota 3 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! [i] 07:45 Jak vycvičit draky II 3 [i] 08:15 Pojišťovna štěstí: Vezmeme se [i] 09:35 Zkratky ke štěstí [i] 11:35 Třetí patro: Patent 4 [i] 13:00 Zničeno ve vteřině II [i] 13:30 Velká cena Singapuru [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba IX: Zoufalec [i] 17:05 Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu [i] 18:50 Hospoda: Šprýmař 41 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Jachtklub 4 [i] 21:35 Comeback: Křeslo [i] 22:10 Střepiny [i] 22:50 Když se setmí [i] 00:45 Kriminálka Miami III: Dům na pláži [i] 01:35 Novashopping 02:05 Výměna manželek III [i] 03:05 Volejte Novu [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:10 Pojišťovna štěstí: Vezmeme se [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Avengers - Sjednocení: Hyperion 8 [i] 07:10 Dokonalý Spider-Man I 1 [i] 07:40 Tron: Povstání I: Označkovaní 12 [i] 08:10 Apokalypsa II. světové války 1 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Divoká jízda 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:40 Léto s Italem [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:50 Big Ben II: Smrt bílého koně 2 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vinaři: Klip 4 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:40 Déja vu [i] 01:25 Okrsek 22: Autonehoda 3 [i] 02:20 Apokalypsa II. světové války 1 [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i] 04:55 Šestej smysl: Útěk 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Anna zo Zeleného domu II. 1-2/4 [i] 08:10 Karavan šou 2 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Stratená duša I. 11-12/13 [i] 11:55 Gossip Girl IV. 5-6/22 [i] 14:05 Nezvestní I. 1-2/18 [i] 16:00 Doktorka Zoe III. 3/22 [i] 17:00 Druhá šanca 4/12 [i] 17:55 Ako byť trendy [i] 19:20 Krotiteľka dlhov [i] 20:00 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 22:30 Striptíz [i] 01:00 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 02:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 124/129 [i] 03:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ptáčata [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Charlieho malá tajemství [i] 13:55 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 15:35 Divoké husy [i] 17:55 Vždy připraven! [i] 19:50 Plnou parou vzad! [i] 21:30 Zkrocená hora [i] 23:45 Nepohodlný [i] 01:45 Profesionál [i] 03:10 Synecdoche, New York [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Závěr vysílání 08:30 Rally [i] 09:00 Plochá dráha [i] 10:30 Vytrvalostní závody [i] 11:30 Watts [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Kanoistika [i] 17:15 Watts [i] 18:00 Kanoistika [i] 19:00 Box [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:15 Rally [i] 22:45 Motorsport [i] 23:00 Watts [i] 23:30 Kanoistika [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i] 06:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a UFO 3 [i] 07:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk je někdo jiný 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 10:00 Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 11:00 Dobrá manželka 4: Uposlechnutí rozkazu 6 [i] 12:00 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Vědma 4 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: Tajemství 6 [i] 15:00 Havaj 5-0 3: Oběť 7 [i] 16:00 Havaj 5-0 3: Zlá žena 8 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Výlet 9 [i] 18:00 Prozíravost 2: Zranění 9 [i] 19:00 Prozíravost 2: Bojovník 10 [i] 20:00 Městečko Haven 4: Maják 13 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Ztráta důvěry 19 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i] 23:00 Gladiátor [i] 02:10 Městečko Haven 4: Maják 13 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Šlápni na to! 3 [i] 05:30 Nápady, které vydělaly miliony 1 [i] 06:00 Jak skvěle fotografovat 1 [i] 06:30 Mistři písku 1 [i] 07:00 Ledová brigáda 5 [i] 07:30 Tajemství Země: Kde neplatí gravitace 5 [i] 08:00 Universum: Z horka do zimy0 [i] 09:00 Jurské bojiště 6 [i] 09:55 Pouště a život 6 [i] 11:00 Pán časového prstenu 2 [i] 11:30 Supertátové 4 [i] 12:00 Nenasytná Amerika 17 [i] 12:30 Nenasytná Amerika 18 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 4 [i] 14:00 Supersystémy: Nádraží Grand Central 2 [i] 15:00 Vesmír Stephena Hawkinga 4 [i] 16:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 3 [i] 17:00 Příběhy hraček Jamese Maye: Velký vlakový závod0 [i] 18:10 Rychlokurs Richarda Hammonda: Hasičský vůz 4 [i] 19:05 Marnotratníci: Marnotratné domy 10