TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 14/24 [i] 12:45 Kobra 11 IX. 13/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 11/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 13/24 [i] 16:00 Mentalista III. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Všemocný [i] 00:25 Mentalista III. 4/24 [i] 01:10 Kobra 11 IX. 13/16 [i] 02:05 Bez stopy VII. 14/24 [i] 02:45 Hrdinovia IV. 13-14/19 [i] 04:05 Kobra 11 IX. 13/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Sila lásky VI. 167 [i] 07:00 Doktorka Quinnová IV.: Sľuby, samé sľuby [i] 07:45 Nash Bridges: Výmena 120 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta: Samarkand - Timurove modré kopuly, Uzbekistan [i] 09:40 Poklady sveta: Historický prístav Hoi An, Vietnam [i] 10:05 Recept na život 16/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Hurá do záhrady [i] 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:00 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Uluru - Ayers Rock, národný park Kata Tjuta, Austrália [i] 16:40 Poklady sveta: Kotorský záliv - fjord na Jadrane, Čierna Hora [i] 17:00 Recept na život 17/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Superhrdinovia: Ofsajd 3/12 [i] 20:45 Milujem Slovensko [i] 22:10 Pohľad spoločnosti Parallax [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:30 Pohľad spoločnosti Parallax [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:35 Sila lásky VI. 167 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Profesionál [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Drotári [i] 09:10 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:15 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 09:40 Svet zvierat II.: Európske vydry - chytrí plavci [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:40 Fokus právo "N" [i] 11:25 Spektrum vedy: Aplikovaná biokatalýza [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:25 Hĺbka ostrosti [i] 14:35 Púť životom [i] 15:05 Pramene tvorby [i] 15:35 Magazín Európskej ligy [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:30 Miss fitness [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: O Peťovi a zlatej rybke [i] 18:55 Blanche [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Himaláje: Z Annapurny na Everest [i] 21:00 Umenie [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Bitka o Hadithu [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:45 BJD 2013: Guillaume Perret &The Electric Epic (Francúzsko) [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Staraj sa o svoje deti! [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Stavbárka [i] 09:55 PANELÁK 15 [i] 10:55 18 kolies spravodlivosti I. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 13 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt II. 2 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Alergia [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Neviditeľní 3 [i] 21:40 Bournovo ultimátum [i] 00:15 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: Pach krvi 2 [i] 02:25 Walking Dead III. 3 [i] 03:05 American Horror Story 3 [i] 03:50 KRIMI 04:15 Spomienky na minulosť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Hoď svišťom: Syn, alebo vnuk? 14 [i] 05:40 Hlavne nezáväzne 1,2/13 [i] 06:20 Faktor strachu III. 18 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 14 [i] 09:25 Ochrana svedkov II. 8 [i] 10:35 Finder: Šiesty zmysel 13/13 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 13 [i] 13:05 Hoď svišťom: Syn, alebo vnuk? 14 [i] 13:50 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 14:45 Simpsonovci VII. 7,8 [i] 15:40 Ničitelia mýtov IV. 3 [i] 16:50 Faktor strachu III. 19 [i] 17:50 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 14 [i] 18:50 Simpsonovci VII. 9,10 [i] 19:55 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 20:40 Pád Rímskej ríše 1,2/2 [i] 00:25 Ničitelia mýtov IV. 3 [i] 01:30 Magnum V. 3 [i] 02:15 Bojová loď Yamato [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Lovci pokladů III. 14 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání III. 8 [i] 10:00 Vražedná čísla II. 16 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 12:00 Lovci pokladů III. 15 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 8 [i] 14:00 Jak prosté II. 20 [i] 14:55 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3 [i] 15:55 Vražedná čísla II. 17 [i] 16:50 Ten, kdo tě chrání III. 9 [i] 17:45 Posel ztracených duší II. 9 [i] 18:45 Hellboy 1 [i] 21:00 Havaj 5-0 II. 5 [i] 22:00 Havaj 5-0 II. 6 [i] 22:55 Laskavý dotek II. 9 [i] 23:50 Laskavý dotek II. 10 [i] 00:50 Havaj 5-0 II. 5 [i] 01:50 Havaj 5-0 II. 6 [i] 02:30 Laskavý dotek II. 9 [i] 03:15 Laskavý dotek II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Co ukrývá stodola?: Motocykl Peashooter [i] 05:35 Jak to dělají? 14 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Porsche 911 [i] 06:25 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 07:15 Zlato z džungle: Ozbrojená loupež [i] 08:10 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Den zúčtování [i] 09:55 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 10:50 Jak to dělají? 10 [i] 11:15 Jak to dělají? 11 [i] 11:40 Rození obchodníci: Lotus Elise [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Švédsko [i] 13:30 Opravna vraků 2013 7 [i] 14:25 Opravdový podvod 13 [i] 14:50 Opravdový podvod 14 [i] 15:20 Opravdový podvod 15 [i] 15:45 Opravdový podvod 16 [i] 16:15 Opravdový podvod 17 [i] 16:40 Opravdový podvod 18 [i] 17:10 Likvidátor: Potěšení pro oči [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 12 [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Porsche 911 [i] 19:30 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 20:00 Obnažená města: Benátky – potápějící se město [i] 21:00 Impozantní lodě: Emma Maersk [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Okres Bucks [i] 23:00 Podvody Keitha Barryho: Prodejce ojetých aut [i] 00:00 Zakázané: Potěšení a bolest [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 01:50 Obnažená města: Benátky – potápějící se město [i] 02:50 Impozantní lodě: Emma Maersk [i] 03:50 Neobjasněné případy 2 [i] 04:45 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 8/52 [i] 15:10 Profesionálové: Ztráta paměti 38/57 [i] 16:00 Zlatá česká hlavička [i] 16:20 Na stopě [i] 16:40 Cestománie [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Neviditelní 3/13 [i] 20:55 13. komnata Petra Urbana [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Legendární dvojice [i] 23:05 Mrtvá na polštáři [i] 00:45 Pečený sněhulák [i] 01:10 Sama doma [i] 02:40 Designtrend [i] 02:55 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Mléčná dráha [i] 09:45 Germáni 4/4 [i] 10:40 Království divočiny: Varani komodští [i] 11:05 Chcete mě? ZJ [i] 11:35 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 12:30 Hory [i] 13:20 Louže [i] 13:45 Bitvy starověku: Hannibal [i] 14:30 Interpol: Dvojník [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 O vědě a vědcích: Okouzlení pohybem [i] 17:20 Boj o život: Dospívání [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času V [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Dramatické příběhy z divočiny [i] 21:00 Panství Downton IV 3/10 [i] 21:50 Zločin III 3/10 [i] 22:55 Neřízená střela [i] 00:30 Zbytečná krutost aneb žena, pistole a obchod s nudlemi [i] 01:55 Babylon [i] 02:25 Cesty sochaře Vladimíra Preclíka za kameny pokání [i] 02:50 Údolí štěstí aneb Želivské memento [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Ztracené adresy [i] 04:20 Salašnictví v Beskydech [i] 04:30 Na hranici tradic [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2664 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Není pták jako pták 514 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Zúčtování 21 [i] 13:25 Odložené případy: Předsevzetí 18 [i] 14:20 Dr. House V: Nežádoucí účinky 3 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyběl jsi mi 117 [i] 16:30 Dva a půl chlapa II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Proud krve 17 [i] 18:25 Ulice 2665 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Princezna ze mlejna 2 [i] 22:50 O život [i] 00:35 Mentalista III: Proud krve 17 [i] 01:25 Dr. House V: Nežádoucí účinky 3 [i] 02:10 Novashopping 02:40 PRÁSK! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyběl jsi mi 117 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Dobré mravy 15 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Setká se s tím manekýnem?! 15 [i] 07:40 Alf IV: Alf zlobí 11 [i] 08:25 M*A*S*H 175 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Na shledanou u soudu, miláčku 3 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Přísně utajeni 2 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Špinavý policajt 8 [i] 13:25 Wolffův revír III: Wallmann se vrací 27 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Pád 10 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Hluboký zářez 8 [i] 16:25 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Den, kdy se zastavila Země [i] 22:20 Wall Street: Peníze nikdy nespí [i] 01:15 Mamánek [i] 03:10 Doktor z hor: Nové příběhy II: Pád 10 [i] 03:55 Wolffův revír III: Wallmann se vrací 27 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 49-50/183 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 53-54/131 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Láska a trest 55-56/124 [i] 12:30 Feriha 32/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 19-20/188 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 10/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí IV. 10/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Doktorka Zoe III. 3/22 [i] 21:30 Diablov advokát 3/13 [i] 22:25 Druhá šanca I. 4/12 [i] 23:20 Odsúdená za vraždu [i] 01:10 Priatelia [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí IV. 10/22 [i] 01:55 Bez servítky [i] 02:40 Na streche [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:05 Druhý dych [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 123/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Arthur a Minimojové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pan Dokonalý [i] 13:45 Dívka na přání [i] 15:15 Svatba na spadnutí [i] 16:55 Ďáblova ruka [i] 18:35 Warholka [i] 20:10 Černá Dahlia [i] 22:15 Brazilský masakr [i] 23:45 Safe [i] 01:10 Speciální jednotka