Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 13/24 [i] 12:45 Kobra 11 IX. 12/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 10/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 12/24 [i] 16:00 Mentalista III. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa IX. 12/24 [i] 23:25 Kurz sebaovládania I. 10/50 [i] 23:55 Mentalista III. 3/24 [i] 00:50 Kobra 11 IX. 12/16 [i] 01:45 Bez stopy VII. 13/24 [i] 02:30 Hrdinovia IV. 12/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 IX. 12/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 166 [i] 07:00 Doktorka Quinnová IV.: Halloween po tretí raz [i] 07:45 Nash Bridges: Zabiť Joy 119 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta: Viedeň - mesto a kult smrti, Rakúsko [i] 09:40 Poklady sveta: Abu Mena - čakanie na posledný zázrak, Egypt [i] 10:05 Recept na život 15/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Taxík [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Náhradný plán [i] 15:05 District I.: Drogy pre zábavu 9 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Samarkand - Timurove modré kopuly, Uzbekistan [i] 16:45 Poklady sveta: Historický prístav Hoi An, Vietnam [i] 17:00 Recept na život 16/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Toskánska vášeň II 3/14 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Hlavný podozrivý II. 11/11 [i] 00:00 District I.: Drogy pre zábavu 9 [i] 00:40 Nash Bridges: Zabiť Joy 119 [i] 01:25 Reportéri [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:30 Sila lásky VI. 166 [i] 04:20 Doktorka Quinnová IV.: Halloween po tretí raz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Svadba, alebo blízke stretnutia rómskeho druhu [i] 09:55 Súčasné bývanie [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:30 Pred rokmi... [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Diskotéka pre starších [i] 13:30 Skúška vedenia [i] 14:10 Deti milénia: Veronika [i] 14:50 Senior klub-magazín [i] 15:20 Cesta: Imobilio [i] 15:50 Rómsky magazín [i] 16:15 Polícia [i] 16:30 Miss fitness [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Svet zvierat II.: Európske vydry - chytrí plavci [i] 18:30 Halali [i] 18:45 Večerníček: O Peťovi a zlatej rybke [i] 18:50 Blanche [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Andrea za hranicou [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Ambulancia: Muži, neignorujte karcinóm prostaty! [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Počasie [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Chcú sa ma zbaviť [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Bratranci [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Komédia 14 [i] 10:55 18 kolies spravodlivosti I. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 12 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt II. 1/21 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Vráť sa k bývalke [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Bezradná 15 [i] 21:40 Dr. Ema: Svadba 3 [i] 22:40 Kosti IX. 13 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt II. 1/21 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 16,17 [i] 02:35 Hawaii IV.: 5.0 8 [i] 03:25 Kosti IX. 13 [i] 04:10 18 kolies spravodlivosti 12 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 To najlepšie z Takešiho hradu II. 7,8,9/9 [i] 06:20 Faktor strachu III. 17 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 13 [i] 09:20 Ochrana svedkov II. 7 [i] 10:35 Finder: Šiesty zmysel 12 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 12 [i] 13:00 Hoď svišťom: Sexi mama 13 [i] 13:50 Profesionáli: Batman 12 [i] 14:50 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 15:50 Ničitelia mýtov IV. 1/30 [i] 17:00 Faktor strachu III. 18 [i] 18:00 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 13 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 7,8 [i] 19:55 Hoď svišťom: Syn, alebo vnuk? 14 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 16,17 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 8 [i] 23:40 Dvojičky 13 [i] 00:35 Ničitelia mýtov IV. 1/30 [i] 01:30 Magnum V. 2 [i] 02:25 Hlavou proti múru 4,5 [i] 03:50 Ochrana svedkov II. 7 [i] 04:30 Finder: Šiesty zmysel 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Lovci pokladů III. 12 [i] 08:05 Havaj 5-0 I. 24 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání III. 7 [i] 10:05 Vražedná čísla II. 15 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1 [i] 12:05 Lovci pokladů III. 13 [i] 13:05 Posel ztracených duší II. 7 [i] 14:05 Jak prosté II. 19 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 16:05 Vražedná čísla II. 16 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání III. 8 [i] 18:05 Posel ztracených duší II. 8 [i] 19:05 Jak prosté II. 20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 1 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 03:25 Cesty života I. 32 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 13 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Morgan Aero Coupe [i] 06:25 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 07:15 Zlato z džungle: Šílené snažení [i] 08:10 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Muž na kabelu [i] 09:55 Megastavitelé: Závod o včasné dokončení [i] 10:50 Jak to dělají? 8 [i] 11:15 Jak to dělají? 9 [i] 11:40 Rození obchodníci: Mercedes SLK [i] 12:35 Záchrana klasických aut: Cadillac [i] 13:30 Fantom Works 5 [i] 14:25 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 15:20 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 16:15 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 17:10 Likvidátor: Máš, cos chtěl [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Morgan Aero Coupe [i] 19:30 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 12 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 21:00 Hledači výhodných koupí 7 [i] 21:30 Hra o peníze: Králova zbraň [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 14 [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 15 [i] 23:00 Zločinecká impéria: Italská mafie [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Jamesem Barnesem [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 01:50 Ztraceno a prodáno 12 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 02:50 Hledači výhodných koupí 7 [i] 03:20 Hra o peníze: Králova zbraň [i] 03:50 Válka skladů v Kanadě 14 [i] 04:20 Válka skladů v Kanadě 15 [i] 04:45 Co ukrývá stodola?: Prodejní přehlídka v Devenportu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kluci v akci [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 4/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 7/52 [i] 15:10 Kingová: Amanda Jacobsová 3/8 [i] 15:55 Já a moji synové... [i] 17:05 Besipky: Správné sezení [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hlava rodiny [i] 21:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 V 7/10 [i] 00:00 Paterčata [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:30 Dobré ráno [i] 04:00 Banánové rybičky [i] 04:25 Zkus mít vkus [i] 04:50 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vyrobeno v Dagenhamu [i] 10:50 Cesty sochaře Vladimíra Preclíka za kameny pokání [i] 11:20 Letecké katastrofy: Když není kde přistát [i] 12:10 Auto Moto Revue [i] 12:40 Právo pro každého [i] 13:05 Souboj vojevůdců: Giap proti [i] 13:55 Objevování planety Oceán: Život v poušti [i] 14:40 Chcete je? ZJ [i] 14:50 Jak postavit jadernou ponorku [i] 15:40 Germáni 4/4 [i] 16:35 Pátrání po ztracených lodích: Torpédová alej [i] 17:20 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času V [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Rychle a zběsile [i] 22:00 Ve jménu vlasti: Slepé místo 5/13 [i] 22:50 Ve jménu vlasti: Dobrý voják 6/13 [i] 23:40 Queer: Hidžra v Praze [i] 00:10 Fenomén Underground [i] 01:00 Bemba: Čekání na Godota [i] 01:45 Putování za muzikou [i] 02:10 Chcete je? ZJ [i] 02:15 Boj o Valašské království [i] 02:40 Zašlapané projekty [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Ztracené adresy [i] 03:45 Venkovský dům [i] 04:05 Vítr, který zplenil zemi [i] 04:30 Na hranici tradic [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2663 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Hledá se řešení 63 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Míra spalování 20 [i] 13:20 Odložené případy: Druhý příchod legendy 17 [i] 14:20 Dr. House V: Nerakovina 2 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Chci žít v iluzi 116 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Srdcová královna 16 [i] 18:25 Ulice 2664 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Není pták jako pták 514 [i] 21:35 PRÁSK! [i] 22:15 Pastýř [i] 00:15 Mentalista III: Srdcová královna 16 [i] 01:05 Dr. House V: Nerakovina 2 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Áčko: Chtěl jsem se zabít [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Chci žít v iluzi 116 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Sklizeň 14 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Promiňte, kdo je Diana? 14 [i] 07:40 Alf IV: Hádka 10 [i] 08:25 M*A*S*H 174 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Smrtelné nedorozumění 2 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger IV: Výbuch 1 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Noční vysílání 7 [i] 13:25 Wolffův revír III: Počítačové hry 26 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Mateřské instinkty 9 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Láska bez hranic 7 [i] 16:25 Komisař Rex I: Útěk ke smrti 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Navždy spolu 19 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:50 Slunečno, místy vraždy IV: Yankee Dan 1 [i] 00:45 Sběratelé kostí VI: Sestry v hříchu 12 [i] 01:45 Procitnutí: Znamení z rychlého občerstvení 7 [i] 02:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Mateřské instinkty 9 [i] 03:25 Wolffův revír III: Počítačové hry 26 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 47-48/183 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 51-52/131 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Láska a trest 53-54/124 [i] 12:25 Feriha 31/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 17-18/188 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 9/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí IV. 9/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel II. 6/13 [i] 21:30 Feriha 32/160 [i] 22:50 Klinika Mercy 12/22 [i] 23:45 Šiesty zmysel II. 6/13 [i] 00:45 Priatelia [i] 01:05 Kým nás smrť nerozdelí IV. 9/22 [i] 01:25 Adela show [i] 02:05 Bez servítky [i] 02:45 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:15 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 LOL