Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 12/24 [i] 12:45 Kobra 11 IX. 11/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 9/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 11/24 [i] 16:00 Mentalista III. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa IX. 11/24 [i] 23:25 Kurz sebaovládania I. 9/50 [i] 23:50 Mentalista III. 2/24 [i] 00:45 Kobra 11 IX. 11/16 [i] 01:40 Bez stopy VII. 12/24 [i] 02:20 Hrdinovia IV. 11/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 IX. 11/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Sila lásky VI. 165 [i] 06:55 Doktorka Quinnová IV.: Dorotina kniha [i] 07:45 Nash Bridges: Horúčka 118 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta: Ľadovec Aletsch - zrod a zanikanie, Švajčiarsko [i] 09:35 Poklady sveta: Vila Tugendhat - život v umeleckom diele, Česko [i] 10:05 Recept na život 14/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Muž s poslaním: Keď vzniknú ťažkosti 3/16 [i] 14:40 Svet v obrazoch [i] 15:05 District I.: Šakal 8 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Viedeň - mesto a kult smrti, Rakúsko [i] 16:45 Poklady sveta: Abu Mena - čakanie na posledný zázrak, Egypt [i] 17:00 Recept na život 15/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 District I.: Šakal 8 [i] 00:15 Nash Bridges: Horúčka 118 [i] 01:00 Dámsky klub [i] 02:30 Sila lásky VI. 165 [i] 03:20 Doktorka Quinnová IV.: Dorotina kniha [i] 04:10 Cirkus, Cirkus Festival - 1.časť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:05 Prečo chudoba?: Rozkrádanie Afriky [i] 10:00 Záchranári - pomoc v núdzi 3/12 [i] 10:25 Dirigent z gulagu [i] 10:50 Fokus zdravie "N" [i] 11:35 Ambulancia: Muži, neignorujte karcinóm prostaty! [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:35 Večera s Havranom: Vizuálny smog [i] 15:00 Nenápadný gigant Jozef Bednárik [i] 15:40 VAT: Ako sa vyrábajú bicykle [i] 16:10 Maďarský magazín [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 (Ne)celebrity: Dalibor Mikulík [i] 18:35 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Svadba, alebo blízke stretnutia rómskeho druhu [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Deti milénia: Veronika [i] 22:00 MOJE POVSTANIE.SK: MOJE POVSTANIE - Milan [i] 22:05 Petrolejové lampy [i] 23:45 Polícia [i] 00:00 Profesionál [i] 00:20 Autosalón [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Nekompromisný otec [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Po otcovi dedím ja [i] 09:55 PANELÁK 13 [i] 10:55 18 kolies spravodlivosti 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 11 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt 11/11 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: "Fitko" [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Komédia 14 [i] 21:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 22:40 Kosti IX. 12 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt 11/11 [i] 00:40 Californication - Orgie v Kalifornii V. 11,12/12 [i] 01:55 Kriminálka San Francisco 12 [i] 02:40 Kosti IX. 12 [i] 03:20 SHOW JANA KRAUSA [i] 04:10 18 kolies spravodlivosti 11 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 05:35 To najlepšie z Takešiho hradu II. 6,7 [i] 06:20 Faktor strachu III. 16 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 12 [i] 09:20 Ochrana svedkov II. 6 [i] 10:35 Finder: Šiesty zmysel 11 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 11 [i] 13:00 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 13:45 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 14:45 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 15:45 Ničitelia mýtov III. 29/29 [i] 16:55 Faktor strachu III. 17 [i] 17:55 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 12 [i] 18:55 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 19:55 Hoď svišťom: Sexi mama 13 [i] 20:45 Superpolicajti z Miami [i] 22:50 Kriminálka San Francisco 12 [i] 23:45 Ženy s nožmi 3 [i] 00:50 Ničitelia mýtov III. 29/29 [i] 01:45 Magnum V. 1/21 [i] 02:30 Hlavou proti múru 2,3 [i] 03:50 Ochrana svedkov II. 6 [i] 04:35 Finder: Šiesty zmysel 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Lovci pokladů III. 10 [i] 08:00 Havaj 5-0 I. 23 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání III. 6 [i] 10:00 Vražedná čísla II. 14 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22 [i] 12:00 Lovci pokladů III. 11 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 6 [i] 14:00 Jak prosté II. 18 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1 [i] 16:00 Vražedná čísla II. 15 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 7 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 7 [i] 19:00 Jak prosté II. 19 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 24 [i] 22:00 CSI: New York IX. 4 [i] 23:00 CSI: New York IX. 5 [i] 00:00 Myšlenky zločince IX. 23 [i] 00:55 Havaj 5-0 I. 24 [i] 01:50 CSI: New York IX. 5 [i] 02:35 Jak prosté II. 19 [i] 03:20 Cesty života I. 31 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 12 [i] 06:00 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 06:25 Králové aukcí 26 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 07:15 Zlato z džungle: Zoufalé kroky [i] 08:10 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Záchrana helikoptérou [i] 09:55 Megastavitelé: Extrémní surfování [i] 10:50 Jak to dělají? 6 [i] 11:15 Jak to dělají? 7 [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Mustang [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Posedlost Mustangy [i] 13:30 Automobiloví doktoři: Malý Deuce Coupe [i] 14:25 Načerno pálený alkohol: Neklidné vody [i] 15:20 Načerno pálený alkohol: Sbohem palírno [i] 16:15 Načerno pálený alkohol: Poklad v podobě načerno páleného alkoholu [i] 17:10 Likvidátor: Prostory [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 19:00 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 19:30 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 20:00 Největší loď na světě: Megaflotila: rozšíření přístavů [i] 21:00 Zlato z Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 23:00 Dřevorubci v močálech: Konec v nedohlednu [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Nový Kilcher je na světě [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 01:50 Největší loď na světě: Megaflotila: rozšíření přístavů [i] 02:50 Zlato z Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 03:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 04:45 Dřevorubci v močálech: Konec v nedohlednu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo kazatele Jindřicha Černohorského [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Paterčata [i] 10:35 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 11:00 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 6/52 [i] 15:10 Otec Brown: Létavice 2/10 [i] 16:00 Šance [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Paterčata [i] 22:10 Partie krásného dragouna [i] 23:45 Kriminálka Paříž: Hon na člověka 36/92 [i] 00:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Hlava rodiny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mrtvých mužů: Smrt [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Šach [i] 10:40 Náš venkov: Doktoři z Větřkovic [i] 11:10 Putování za muzikou [i] 11:40 Naše tradice: Dožínky [i] 12:05 Folklorika [i] 12:35 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 12:55 Bohové a mýty staré Evropy [i] 13:15 Postřehy odjinud [i] 13:20 Kvarteto [i] 13:50 Bemba: Čekání na Godota [i] 14:30 Objevování pravdy: Velikonoční ostrov [i] 15:20 Chcete je? ZJ [i] 15:25 Království divočiny: Varani komodští [i] 15:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:10 Pouť k obratníku Kozoroha 2/4 [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pán času V [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Havana, Paříž [i] 21:00 Na cestě po Údolí růží [i] 21:25 Kouzlo Afriky: Cestou velryb [i] 21:55 Když Harry potkal Sally... [i] 23:30 Na stojáka [i] 23:55 Kanadská soda II [i] 00:20 Cestománie [i] 00:45 Křesťanský magazín [i] 01:15 Chcete mě? ZJ [i] 01:40 Náš venkov: Doktoři z Větřkovic [i] 02:10 Jizvy zůstávají aneb Proměny našeho pohraničí [i] 02:35 Závislí na závislých [i] 03:00 Zašlapané projekty [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Ztracené adresy [i] 04:05 Život je pes [i] 04:25 Divnopis [i] 04:30 Na hranici tradic [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2662 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Zády těsně u zdi 513 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Pandořina skříňka 19 [i] 13:20 Odložené případy: Dobrovolníci 16 [i] 14:20 Dr. House V: Umírání všechno mění 1 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Jako kočka s myší 115 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Rudé zlato 15 [i] 18:25 Ulice 2663 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Hledá se řešení 63 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Ztraceni v moři 4 [i] 22:35 Výplata [i] 00:55 Mentalista III: Rudé zlato 15 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Dr. House V: Umírání všechno mění 1 [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Jako kočka s myší 115 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti I - Vládci přírody: Mlha 13 [i] 07:00 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Vážně? Rinko je Tatewakiho přítelkyně? 13 [i] 07:30 Alf IV: Žít a nechat zemřít 9 [i] 08:20 M*A*S*H 173 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Strasti Jessiky Fletcherové 1 [i] 10:15 Walker, Texas Ranger III: Za každou cenu 2/2 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Květina zla 6 [i] 13:25 Wolffův revír III: Den odplaty 25 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Chybami se člověk učí 8 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Dobrá investice 6 [i] 16:25 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Nejslabší článek řetězu 287 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:40 Hawaii 5-0 II: Hrdina 3 [i] 00:40 Sběratelé kostí VI: Kulka v hlavě 11 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu VI: Poslední případ 3 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy II: Chybami se člověk učí 8 [i] 03:20 Wolffův revír III: Den odplaty 25 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Mladí, krásni, skazení 49-50/131 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Láska a trest 51-52/124 [i] 12:10 Feriha 30/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 15-16/188 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 8/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 8/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 14/19 [i] 21:30 Feriha 31/160 [i] 22:50 Klinika Mercy 11/22 [i] 23:45 Oddelenie závažných zločinov II. 14/19 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:05 Kým nás smrť nerozdelí IV. 8/22 [i] 01:25 Adela show [i] 02:00 Bez servítky [i] 02:45 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:15 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Krycí jméno: Čistič [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Žhavé nápady [i] 13:35 Cvokař [i] 15:25 Jeden navíc [i] 17:15 Šupák [i] 18:50 Osudový dotek [i] 20:50 Obchodník se smrtí [i] 22:55 Experiment [i] 00:40 Márnice [i] 02:05 Čtvrtý anděl