TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhy dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:45 Bez stopy VII. 11/24 [i] 12:40 FARMA - DUEL [i] 14:20 FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 10/24 [i] 16:00 Mentalista III. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa IX. 10/24 [i] 23:25 Mentalista III. 1/24 [i] 00:30 Hrbáč Lagardére [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Bez stopy VII. 11/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 164 [i] 06:45 Doktorka Quinnová IV.: Peklo na kolieskach [i] 07:35 Nash Bridges: Krvilační roboti 117 [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Grand hotel III: Prvý deň 1/14 [i] 10:30 Doktorka Quinnová - Srdce na dlani [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Gemerské podzemie [i] 15:05 District I.: Obete 7 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Ľadovec Aletsch - zrod a zanikanie, Švajčiarsko [i] 16:45 Poklady sveta: Vila Tugendhat - život v umeleckom diele, Česko [i] 17:00 Recept na život 14/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Muž s poslaním: Keď vzniknú ťažkosti 3/16 [i] 22:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Pokrvní bratia 3/23 [i] 22:50 District I.: Obete 7 [i] 23:35 Nash Bridges: Krvilační roboti 117 [i] 00:15 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta III. (z Holíča do Kopčian) [i] 00:45 Autosalón [i] 01:10 Dámsky klub [i] 02:40 Sila lásky VI. 164 [i] 03:30 Doktorka Quinnová IV.: Peklo na kolieskach [i] 04:15 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Dvaja kamaráti [i] 09:00 Slová, ktoré zmenili svet: Ján XXIII. [i] 10:00 Rád maltézskych rytierov [i] 10:55 Po meči a po praslici [i] 11:20 Športové ozveny [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Cesty za folklórom: Víťaz [i] 12:55 Vrabčie lásky [i] 14:00 Štyri kolesá [i] 14:55 Família: Família - Tri generácie v jednom dome [i] 15:25 Orientácie [i] 15:50 Dirigent z gulagu [i] 16:20 Miss Fitness [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 3/12 [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Tajov [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - smútok ako slon [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Prečo chudoba?: Rozkrádanie Afriky [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Ambulancia: Muži, neignorujte karcinóm prostaty! [i] 22:00 Večera s Havranom: Vizuálny smog [i] 23:25 Borgiovci III. 9/10 [i] 00:10 On air [i] 00:30 Kvarteto [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Počasie [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Dlžník [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Oklamala si ma [i] 09:55 PANELÁK 12 [i] 10:55 18 kolies spravodlivosti I. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 10 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt 10 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Webkamera svedkom [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Dobrý nápad 13 [i] 21:40 Vtierka Castle VI. 16 [i] 22:40 Finder: Šiesty zmysel 12 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt 10 [i] 00:40 Ochrana svedkov V. 3 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 10,11 [i] 03:05 KRIMI 03:30 Finder: Šiesty zmysel 12 [i] 04:15 Vtierka Castle VI. 16 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Hoď svišťom: Českí turisti 11 [i] 05:35 To najlepšie z Takešiho hradu II. 4,5 [i] 06:20 Faktor strachu III. 15 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 11 [i] 09:25 Ochrana svedkov II. 5 [i] 10:35 Finder: Šiesty zmysel 10 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 10 [i] 13:00 Hoď svišťom: Českí turisti 11 [i] 13:50 Profesionáli: Vražda 10 [i] 14:50 Simpsonovci VII. 1,2/25 [i] 15:50 Ničitelia mýtov III. 28 [i] 16:55 Faktor strachu III. 16 [i] 17:55 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 11 [i] 18:55 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 19:55 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 10,11 [i] 22:35 Letecké katastrofy XII. 3 [i] 23:35 Letecké katastrofy IX. 3 [i] 00:40 Ničitelia mýtov III. 28 [i] 01:35 Magnum IV. 25/25 [i] 02:20 Homeland - Zradca 13/13 [i] 03:05 Hlavou proti múru 1/13 [i] 03:40 Ochrana svedkov II. 5 [i] 04:25 Finder: Šiesty zmysel 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Lovci pokladů III. 8 [i] 08:00 Havaj 5-0 I. 22 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání III. 5 [i] 10:00 Vražedná čísla II. 13 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21 [i] 12:00 Lovci pokladů III. 9 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 5 [i] 14:00 Jak prosté II. 17 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22 [i] 16:00 Vražedná čísla II. 14 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 6 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 6 [i] 19:00 Jak prosté II. 18 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 23 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 12 [i] 22:00 Kráska a zvíře II. 13 [i] 23:00 CSI: New York IX. 4 [i] 00:00 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 00:55 Kráska a zvíře II. 12 [i] 01:50 Kráska a zvíře II. 13 [i] 02:35 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 03:15 Havaj 5-0 I. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 11 [i] 06:00 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 06:25 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 07:15 Zlato z džungle: Zlomený člověk [i] 08:10 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Vysněná země [i] 09:55 Megastavitelé: Zaostřeno na tunel [i] 10:50 Jak to dělají? 4 [i] 11:15 Jak to dělají? 5 [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW Isetta [i] 12:35 Impozantní letadla: Hercules LC-130 Skibird [i] 13:30 Mrazivé zlato: Trhliny [i] 14:25 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 15:20 Říční příšery: Ruský vrah [i] 16:15 Říční příšery: Útok v Mongolsku [i] 17:10 Likvidátor: Pomoc [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 19:00 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 19:30 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: První várka [i] 21:00 Ropa za humny: Vrt na amišském pozemku [i] 21:30 Ropa za humny: Ucpané čerpadlo [i] 22:00 Americké svaly: Rashad Evans [i] 23:00 Pouliční psanci: Konfrontace [i] 00:00 Žoldáci: Soukromé vojenské společnosti [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 01:50 Načerno pálený alkohol: První várka [i] 02:50 Ropa za humny: Vrt na amišském pozemku [i] 03:20 Ropa za humny: Ucpané čerpadlo [i] 03:50 Pouliční psanci: Konfrontace [i] 04:45 Impozantní letadla: Hercules LC-130 Skibird [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Jak jsme přečetli Čapka [i] 09:20 13. komnata Jiřího Berouska [i] 09:45 Reportéři ČT [i] 10:30 Petrolejový princ [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 5/52 [i] 15:10 Kriminálka Paříž: Hluchý prostor 35/92 [i] 16:00 Kufr [i] 17:00 Postřehy odjinud [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Černí andělé [i] 22:45 Kingová: Amanda Jacobsová 3/8 [i] 23:35 Otec Brown: Létavice 2/10 [i] 00:25 Na stopě [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Designtrend [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Padající květináč [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Boj o život: Dětství [i] 09:55 Jimmy a zaříkávač velryb [i] 10:45 Pouť k obratníku Kozoroha 2/4 [i] 11:45 Nedej se [i] 12:40 Najdi si své zvíře [i] 13:15 Jak se žije zvěrolékařům podle [i] 13:30 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův generál [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:05 Souboj vojevůdců: Giap proti [i] 15:55 Jak postavit jadernou ponorku [i] 16:45 Generál Patton: Křest krví [i] 17:30 Vesmír: Mléčná dráha [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večernířek [i] 18:55 Pán času V [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerovy ženy [i] 20:55 Letecké katastrofy: Když není kde přistát [i] 21:45 Návrat ztraceného ráje [i] 23:40 Sestřička Jackie III [i] 00:10 Kanadská soda II [i] 00:30 Babylon [i] 01:00 I Am Like a Tiger [i] 01:40 Latim - Obřezané [i] 02:20 O vědě a vědcích [i] 02:40 Bojovníci s klimatem [i] 02:50 Zámky na odpis? [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Králický Sněžník [i] 04:10 Zapomenutý revír [i] 04:30 Na hranici tradic [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2661 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Problémy terapie 62 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Demokracie 18 [i] 13:20 Odložené případy: Požár na diskotéce 15 [i] 14:20 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (2. část) 16 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Kašlu na ženský 114 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 18:25 Ulice 2662 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zády těsně u zdi 513 [i] 21:40 Víkend [i] 22:30 Kriminálka Miami: Služebná 17 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Zvláštní krása 22 [i] 00:20 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 01:10 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (2. část) 16 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Kriminálka Miami: Služebná 17 [i] 03:15 Áčko: Manžel si hraje na Niky Laudu [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Kašlu na ženský 114 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti I - Vládci přírody: Churavý den 12 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Nešťastník - princ, který přišel o svůj sen 12 [i] 07:45 Alf IV: Blízké setkání prvního druhu 8 [i] 08:30 M*A*S*H 172 [i] 09:25 To je vražda, napsala VI: Schůzka na Sicílii 22 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger III: Za každou cenu 1/2 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Odpolední láska 5 [i] 13:30 Wolffův revír III: Čtyřhra žen 24 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy II: Vnitřní život 7 [i] 15:35 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Venuše 18 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 6 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Vnitřní záležitost 12 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VI: Zázračné lyže 2 [i] 02:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Vnitřní život 7 [i] 03:15 Wolffův revír III: Čtyřhra žen 24 [i] 04:05 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 43-44/183 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 47-48/131 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05