TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Obušku, z pytle ven! [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:40 Sheena, kráľovná džungle [i] 10:00 Ali Baba a štyridsať zbojníkov [i] 12:00 Tři veteráni [i] 14:05 Sebechlebskí hudci [i] 15:45 Hrbáč Lagardére [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Sekerovci [i] 23:40 Naši ma zabijú! [i] 00:30 Chlap na roztrhanie [i] 02:20 Križovatka smrti 3 [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Sila lásky VI. 163 [i] 07:10 Doktorka Quinnová IV.: Bratia [i] 07:55 Nash Bridges: Partner 116 [i] 08:40 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Požiarnik Sam: Veľký požiar v Pontypandy [i] 10:30 Národná púť k Roku Sedembolestnej Panny Márie [i] 12:40 Slovensko v obrazoch [i] 13:00 Doktorka Quinnová - Srdce na dlani [i] 14:25 Chudobných rodičov syn [i] 15:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Stolček, prestri sa! [i] 16:50 Mastičkár: Anton Kosiba 1/2 [i] 17:55 Mastičkár: Mária Jolanta Wilczurová 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Mária z Nazaretu 2/2 [i] 22:05 Grand hotel III: Prvý deň 1/14 [i] 23:15 Mastičkár: Anton Kosiba 1/2 [i] 00:20 Mastičkár: Mária Jolanta Wilczurová 2/2 [i] 01:30 Mária z Nazaretu 2/2 [i] 03:10 Sila lásky VI. 163 [i] 04:00 Doktorka Quinnová IV.: Bratia [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Profesionál [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Čarovala ryba, aby bola chyba... [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - kozmonaut [i] 08:55 Zajko [i] 09:05 Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas [i] 10:20 Na ceste po Česku: Na ceste po Strážnicku [i] 10:50 Drotár [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Slávnosť vo vinici - Vinobranie [i] 13:15 Maroško: Maroško študuje 3/3 [i] 14:30 Pútnické miesto Marianka [i] 14:55 Odpískané [i] 15:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Športové ozveny [i] 16:20 Autosalón [i] 16:45 Rád maltézskych rytierov [i] 17:40 Viliam Gruska - pútnik slovenským časom [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:55 Ebb a Flo [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Ján XXIII. [i] 21:00 Sviatočné slovo [i] 21:05 Sedembolestná [i] 21:35 Chlapec na bicykli [i] 23:00 Mosty Gesharim 2012 [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Ať žijí duchové! [i] 06:50 DOBRÉ RÁNO [i] 08:55 G - Force: Veľmi zvláštna jednotka [i] 10:50 Šimpanz [i] 12:30 Znova chuť žiť [i] 15:05 Ako chrániť princezné [i] 17:15 Doba ľadová [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Tesne vedľa 12 [i] 21:35 Vikingovia II. 4 [i] 22:40 Masaker v Tombstone [i] 00:55 Vikingovia II. (4) [i] 02:00 KRIMI 02:25 Masaker v Tombstone [i] 04:00 Homeland II. - Zradca (8) [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 To najlepšie z Takešiho hradu II. 2,3 [i] 06:30 DA VINCI [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 10 [i] 09:30 Spomienky na Afriku [i] 13:25 "Vítr v kapse" [i] 15:10 "Ať žijí duchové!" [i] 17:00 Faktor strachu III. 15 [i] 18:00 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 10 [i] 18:55 Simpsonovci VII. 1,2/25 [i] 19:55 Hoď svišťom: Českí turisti 11 [i] 20:45 Pokoj v duši [i] 22:45 Homeland - Zradca II. 8 [i] 23:50 Letisko 1975 [i] 02:00 Damages - V ohrození života V. 5,6 [i] 03:35 Pokoj v duši [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 The Millionaire Tour 8 [i] 07:15 Lovci pokladů III. 6 [i] 08:15 Havaj 5-0 I. 21 [i] 09:15 Ten, kdo tě chrání III. 4 [i] 10:15 Vražedná čísla II. 12 [i] 11:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20 [i] 12:15 Lovci pokladů III. 7 [i] 13:15 Sherlock Iii. 2 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21 [i] 16:00 Vražedná čísla II. 13 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 5 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 5 [i] 19:00 Jak prosté II. 17 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 22 [i] 21:00 Vraždy v Sandhamnu III. 2 [i] 22:00 Bez hranic I. 7 [i] 23:00 Bez hranic I. 8 [i] 00:05 Hannibal II. 4 [i] 01:00 Vraždy v Sandhamnu III. 2 [i] 01:55 Bez hranic I. 7 [i] 02:45 Hannibal II. 4 [i] 03:30 Cesty života I. 30 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 4 [i] 06:00 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 06:25 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 07:15 Zlato z džungle: Výstřely [i] 08:10 Dvojí přežití: Na pánev [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Vzkříšení [i] 09:55 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 10:50 Jak to dělají? 2 [i] 11:15 Jak to dělají? 3 [i] 11:40 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 12:35 Impozantní lodě: Emma Maersk [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 11 [i] 14:25 Opravna vraků 2012: El Camino Chrise Whitea z roku 1970 [i] 15:20 Opravna vraků 2012: Fury Rogera Webba z roku 1964 [i] 16:15 Opravna vraků 2012: Olds Dyn. 88 Davida Curriera z roku 1964 [i] 17:10 Likvidátor: Nelehký obchod [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 19:00 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 19:30 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 20:00 Říční příšery 4 [i] 21:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Škola přežití v krajních situacích [i] 22:00 Nebezpečné ostrovy: Ostrov medvědů grizzly [i] 23:00 Zkus přežít: S chutí do toho [i] 00:00 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 01:50 Říční příšery 4 [i] 02:50 Bear Grylls: Únik z pekla: Škola přežití v krajních situacích [i] 03:50 Zkus přežít: S chutí do toho [i] 04:45 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kuchařská pohotovost [i] 09:25 Po našem... tentokrát z Mikulova [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Neviditelní: Lobbista a novopečený vodník 2/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 4/52 [i] 15:10 Panství Downton IV 2/10 [i] 16:00 Z Televarieté [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K.: Paulusová versus Paulus 3/13 [i] 21:00 Pečený sněhulák [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:08 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Profesionálové: Ztráta paměti 38/57 [i] 23:05 Hercule Poirot X [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:50 Sváteční slovo kazatele Jindřicha Černohorského [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Padající květináč [i] 04:55 13. komnata Jiřího Berouska [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Kouzlo Afriky: Dračí hory [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kyklady [i] 09:55 Planeta Země: Hory [i] 10:45 Babylon [i] 11:15 Cesty víry: Corpus Domini [i] 11:40 Klíč [i] 12:10 Tomáš Halík očima Heleny [i] 12:25 Domeček z karet 2/6 [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1964 1007/2379 [i] 13:10 Hitlerův zákeřný ponorkový útok na [i] 14:00 Generál Patton: Rommelova poslední velká bitva [i] 14:45 Věda na vlastní kůži [i] 15:40 Bitvy starověku: Hannibal [i] 16:25 Interpol: Dvojník [i] 17:15 Objevování pravdy: Velikonoční ostrov [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času V [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Šach [i] 20:55 Jak postavit jadernou ponorku [i] 21:50 Cesta [i] 23:30 Noc nevěsty [i] 01:00 Cíl: Bin Ládin [i] 02:05 Queer: Ruský den žen [i] 02:30 Uchem jehly [i] 02:55 Chcete je? ZJ [i] 03:00 Sbohem, národe čtenářů? [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Gajdoši a gajdy [i] 04:30 Na hranici tradic [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2660 [i] 10:05 Kriminálka Anděl IV: Dáma na kolejích 3 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Jedna hodina 17 [i] 13:25 Odložené případy: Chlapec v krabici 14 [i] 14:20 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (1. část) 15 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá noc 113 [i] 16:30 Dva a půl chlapa II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 18:25 Ulice 2661 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Problémy terapie 62 [i] 21:35 Mentalista V: Bolavé místo 21 [i] 22:35 Kriminálka Miami: Nekalá konkurence 16 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Školní osnovy 21 [i] 00:20 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 01:05 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (1. část) 15 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Kriminálka Miami: Nekalá konkurence 16 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá noc 113 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Výpadek proudu 11 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: První tajemník premiéra Keigo Tatewaki 11 [i] 07:35 Alf IV: Bratrská láska 7 [i] 08:20 M*A*S*H 171 [i] 09:15 To je vražda, napsala VI: Čínský drak 21 [i] 10:15 Walker, Texas Ranger III: Návrat do minulosti 2/2 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Smolařka Marie 4 [i] 13:30 Wolffův revír III: Pohřben zaživa 23 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy II: Je to jen dům 6 [i] 15:35 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Hyneček 286 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Bezva vejška [i] 01:25 Vraždy v Kitzbühelu VI: Vražda v jeskyni 1 [i] 02:20 Doktor z hor: Nové příběhy II: Je to jen dům 6 [i] 03:05 Wolffův revír III: Pohřben zaživa 23 [i] 03:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Mladí, krásni, skazení 45-46/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Láska a trest 45-48/124 [i] 14:15 Skrytá vášeň 11-12/188 [i] 16:15 Má ma rád, nemá ma rád [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 6/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 13/19 [i] 21:30 Feriha 29/160 [i] 22:45 Klinika Mercy 9/22 [i] 23:40 Oddelenie závažných zločinov II. 13/19 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:10 Kým nás smrť nerozdelí IV. 6/22 [i] 01:30 Adela show [i] 02:05 Bez servítky [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:15 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tvrdá hra [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ezopovy bajky [i] 13:20 Skandál [i] 15:20 Milionářský expres [i] 17:15 Rudý baron [i] 19:30 První sníh [i] 21:20 Železní andělé 2 [i] 22:55 Mrtvý sníh [i] 00:25 Neviditelné děti [i] 02:25 Prázdná kolébka [i] 04:05 Klíč k minulosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Cyklistika [i] 11:00 Jezdectví [i] 12:00 Snooker [i] 13:45 Atletika [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:30 Wrestling [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:15 Watts [i] 19:45 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Atletika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Z hlubin/Domácí duch 3 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 1: Planoucí horizont/Převraceč 5 [i] 07:20 Městečko Haven 1: Zkouška Audrey Parkrové 11 [i] 08:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 09:20 Námořní hlídka 4: Zloději dobytka 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 12:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a kouzelník 15 [i] 13:20 Havaj 5-0 3: Na vlnách 3 [i] 14:20 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 15:20 Námořní hlídka 4: Mámořní bratrstvo 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 18:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk bojuje s radnicí 16 [i] 19:20 Havaj 5-0 3: Vědma 4 [i] 20:20 Rookie Blue 4: Co jsem ztratil 9 [i] 21:20 NEW SERIES Městečko Haven 4: Maják 13 [i] 22:20 Prozíravost 2: Neuropozitivní 7 [i] 23:20 Prozíravost 2: Azyl 8 [i] 00:20 Rookie Blue 4: Co jsem ztratil 9 [i] 01:20 Fakta nebo fikce 1: Planoucí horizont/Převraceč 5 [i] 02:20 Havaj 5-0 3: Vědma 4