TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Bez stopy VII. 10/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 4/13 [i] 07:10 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:55 Lovecká sezóna 3 (HD) [i] 09:20 Postrach Denis opäť zasahuje [i] 10:50 Agent v sukni 2 [i] 12:55 Fantomas kontra Scotland Yard [i] 15:10 Chlap na roztrhanie [i] 17:15 Križovatka smrti 3 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Útek z väzenia (HD) [i] 22:40 Beštia [i] 00:35 Útek z väzenia (HD) [i] 02:30 Beštia [i] 04:00 Naši ma zabijú! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Pingu 68 [i] 07:35 Franklin a priatelia: Franklin a strašidlo 11/52 [i] 07:50 Poštár Pat I 6 [i] 08:00 Poštár Pat I 7 [i] 08:15 Velikáni dejín: Galileo Galilei 6/20 [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:15 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:45 Autosalón [i] 10:15 Pralesy Európy: Bavorská divočina 2/5 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi [i] 14:15 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo Johnnyho Waverlyho [i] 15:05 Zlatá klasika: Oslobodenie 2/5 [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Mária z Nazaretu 1/2 [i] 22:00 Romero [i] 23:45 Elisa z Rivombrosy II 11/13 [i] 01:25 Mária z Nazaretu 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Televíkend [i] 07:50 Miss Fitness [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín [i] 09:45 Família: Família - Tri generácie v jednom dome [i] 10:15 Poklady.sk: Zabudnuté Oždianske lýceum [i] 10:30 Evanjelické služby Božie z Očovej [i] 12:10 Encyclopaedia Beliana [i] 12:30 Orientácie [i] 12:55 Slovo [i] 13:00 Maroško: Vzdor 2/3 [i] 14:10 Dejiny: Čierne slnko nad Hirošimou 2/2 [i] 14:55 On air [i] 15:30 Folklórne festivaly: Neďaleko k nám [i] 16:30 Festivalové minúty z Kremnických gagov [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:30 Davis Cup : USA - Slovensko [i] 20:55 Basketbal - MS Španielsko [i] 23:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:15 Odpískané [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Počasie [i] 00:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:25 Panna Aquamarine [i] 08:45 Rozprávková jazda [i] 09:35 VARÍ VÁM TO [i] 10:10 CENA JE SPRÁVNA [i] 10:55 Nevídané, neslýchané [i] 13:20 Večný príbeh [i] 16:05 G - Force: Veľmi zvláštna jednotka [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:55 Znova chuť žiť [i] 01:25 Ochranca [i] 03:50 Čierna diera [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Tak sa vozia milionári 2 [i] 05:45 Zberači 34,35 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Kto prežije XVIII. 4,5 [i] 10:25 Kravaťáci 3,4 [i] 12:30 100 rokov svedectiev [i] 13:05 Vojna vo farbe: Deň víťazstva [i] 14:05 Dotyk 4,5 [i] 16:00 "Vítr v kapse" [i] 17:45 VARÍ VÁM TO [i] 18:20 CENA JE SPRÁVNA [i] 19:00 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 11 [i] 20:30 Bournov mýtus [i] 22:55 Pláž [i] 01:35 Kto prežije XVIII. 4,5 [i] 03:00 Kravaťáci 3 [i] 03:50 Pláž [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 30 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 09:20 House Viii. 19 [i] 10:20 House Viii. 20 [i] 11:15 Na pomezí záhad I. 3 [i] 12:15 Drzá Jordan V. 6 [i] 13:15 Drzá Jordan V. 7 [i] 14:15 Havaj 5-0 I. 11 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 17:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 19:15 Sherlock Iii. 2 [i] 21:00 Muž bez stínu 2 1 [i] 22:45 Stíny minulosti 1 [i] 00:30 Muž bez stínu 2 1 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 3 [i] 06:00 Jak to dělají? 6 [i] 06:25 Závody ve stavění aut: Podvodní vozidlo [i] 07:15 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mini mýty [i] 09:05 Berte to jako varování: Vědci z dvorků [i] 09:55 Hledači výhodných koupí 1 [i] 10:25 Hledači výhodných koupí 2 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě 17 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě 18 [i] 11:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 12:10 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 12:35 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 13:05 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 14:25 Války kontejnerů 3 [i] 14:55 Války kontejnerů 4 [i] 15:20 Vzestup strojů: Jumbo Jet [i] 16:15 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 17:10 Impozantní letadla: Martin Mars [i] 18:05 Co ukrývá stodola? 3 [i] 18:35 Co ukrývá stodola? 4 [i] 19:00 Rození obchodníci: směna za lepší: Velká Británie [i] 20:00 Rození obchodníci: Ford Thunderbird [i] 21:00 Extrémní sběrači aut: Pickupy a problémy [i] 22:00 Říční příšery: amazonský Titanik [i] 00:00 Mrazivé zlato 2 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší: Velká Británie [i] 01:50 Rození obchodníci: Ford Thunderbird [i] 02:50 Extrémní sběrači aut: Pickupy a problémy [i] 03:50 Vzestup strojů: Jumbo Jet [i] 04:45 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Bláznivé lásky: Řekni mi, kdy 35/52 [i] 07:35 Panenství [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak 4/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O uloupené divožence [i] 14:05 Zlatá princezna [i] 15:05 Špačkovi v síti času [i] 15:35 Causa králík [i] 17:00 Znamení koně [i] 17:55 Pošta pro tebe [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Rozkoš [i] 23:45 Komisař Moulin [i] 01:20 13. komnata Jiřího Berouska [i] 01:45 Sváteční slovo kazatele Jindřicha Černohorského [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:25 Designtrend [i] 03:40 Kaleidoskop [i] 04:15 Padající květináč [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1007/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 75 [i] 09:35 Počesku [i] 09:45 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův generál [i] 10:35 Nedej se [i] 11:30 Chcete mě? ZJ [i] 12:00 Království divočiny: Varani komodští [i] 12:25 Jimmy a zaříkávač velryb [i] 13:20 Sváteční slovo kazatele Jindřicha Černohorského [i] 13:25 Křesťanský magazín [i] 13:50 Uchem jehly [i] 14:15 Cesty víry: Corpus Domini [i] 14:45 Bitvy starověku: Hannibal [i] 15:30 Pouť k obratníku Kozoroha 2/4 [i] 16:30 Planeta Země: Hory [i] 17:20 Naše tradice: Dožínky [i] 17:50 Domeček z karet 2/6 [i] 18:15 Na plovárně s Jiřím Bártou [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pán času V [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ho! [i] 21:50 Ucho [i] 23:25 I Am Like a Tiger [i] 00:05 Latim - Obřezané [i] 00:45 Objevování planety Oceán: Neobyčejní obyvatelé zálivu [i] 01:30 Evropa dnes [i] 02:00 Folklorika [i] 02:25 Skleněná pohádka [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:20 Svatý Kopeček u Olomouce [i] 03:35 Za dveřmi je A.G. [i] 04:05 Pod lisem lásky [i] 04:45 Skrytý ráj Podyjí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:50 Oggy a Škodíci [i] 06:00 Želvy Ninja VII 12 [i] 06:25 Návrat do budoucnosti 7 [i] 06:55 Chlupatá rota 1 [i] 07:20 Looney Tunes: Úžasná Show 25 [i] 07:45 Jak vycvičit draky II 2 [i] 08:15 Pojišťovna štěstí: Do konce života [i] 09:30 Krotitelé duchů 2 [i] 11:40 Třetí patro 3 [i] 13:10 Žena pro tři muže [i] 14:50 Hádej kdo? [i] 17:00 Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak [i] 18:45 Hospoda: Hazard 40 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Dáma na kolejích 3 [i] 21:35 Comeback: Zlatá ledvina [i] 22:10 Střepiny [i] 22:50 Boeing 747 v ohrožení [i] 01:30 Kriminálka Miami II: Přísaha [i] 02:15 Novashopping 02:45 Výměna manželek III [i] 04:10 Pojišťovna štěstí: Do konce života [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Avengers - Sjednocení: Boj o krev 6 [i] 07:10 Malá mořská víla III: Arieliny poklady 7 [i] 07:40 Tron: Povstání I: Domácí vězení 10 [i] 08:10 Hitlerovy děti: Obětování 5 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: A věčně zpívá slavík 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:40 Léto s Italem [i] 12:25 Receptář prima nápadů [i] 13:30 Nedělní receptář extra 13:50 Big Ben II: Smrt v krajkách 1 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Vražedná minulost [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vinaři: Věštba 3 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:40 Nebezpečná rychlost 2: Zásah [i] 01:15 Okrsek 22: Únos 2 [i] 02:10 Hitlerovy děti: Obětování 5 [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru X: Vražedná minulost [i] 04:40 Šestej smysl: Rozhovor 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Anna zo Zeleného domu I. 3-4/4 [i] 08:10 Karavan šou 2 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Stratená duša I. 7-8/13 [i] 11:55 Gossip Girl IV. 3-4/22 [i] 14:10 Oddelenie závažných zločinov I. 7-8/10 [i] 16:00 Doktorka Zoe III. 2/22 [i] 17:00 Druhá šanca 3/12 [i] 17:55 Ako byť trendy [i] 19:20 Krotiteľka dlhov [i] 20:00 Skutočný príbeh: William a Kate - Kráľovský príbeh lásky [i] 22:00 28 dní [i] 00:10 Skutočný príbeh: William a Kate - Kráľovský príbeh lásky [i] 01:50 VRAŽDA.COM [i] 03:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 122/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Cesta za snem [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ptáčata [i] 13:50 Arthur a Minimojové [i] 15:40 Krycí jméno: Čistič [i] 17:15 LOL [i] 19:00 Klíč k minulosti [i] 20:55 Prázdná kolébka [i] 22:45 Neviditelné děti [i] 00:50 Příšera [i] 02:15 Zrůda [i] 04:05 Obhájce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Atletika [i] 13:45 Formule [i] 15:00 Snooker [i] 16:30 Atletika [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:15 Cyklistika [i] 21:15 Cyklistika [i] 22:30 Atletika [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a tyran 14 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a kouzelník 15 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 10:00 Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 11:00 Dobrá manželka 4: Netýrej mě, brácho 4 [i] 12:00 Havaj 5-0 2: Wo fat 22 [i] 13:00 Havaj 5-0 2: Shelbourne 23 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: Den matek 1 [i] 15:00 Havaj 5-0 3: Pochyby 2 [i] 16:00 Havaj 5-0 3: Na vlnách 3 [i] 17:00 Prozíravost 2: Neuropozitivní 7 [i] 18:00 Fakta nebo fikce 1: Nevítaná návštěva/Podivná podívaná 2 [i] 19:00 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i] 20:00 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Přílišné protesty 17 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Bez lítosti 18 [i] 23:00 Equilibrium [i] 01:10 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i] 02:10 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Šlápni na to! 1 [i] 05:30 V síti 4 [i] 06:00 Bunkry pro soudný den 2 [i] 07:00 Ledová brigáda 3 [i] 07:30 Tajemství Země: Smrtící příliv 3 [i] 08:00 Uvnitř lidského těla: Přežití 2 [i] 09:00 Jurské bojiště 4 [i] 09:55 Pouště a život 4 [i] 11:00 Budapešťské podzemí 2 [i] 11:30 Supertátové 2 [i] 12:00 Nenasytná Amerika 13 [i] 12:30 Nenasytná Amerika 14