Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Bez stopy VII. 9/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 3/13 [i] 07:10 Lego Friends [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:25 Pozri, kto to hovorí 2 [i] 10:00 2 baby na mizine II. 22/24 [i] 10:25 Postrach Denis opäť zasahuje [i] 12:00 Zviera [i] 13:35 Agent v sukni 2 [i] 15:40 Lovecká sezóna 3 (HD) [i] 17:15 Dva a pol chlapa IX. 9/24 [i] 17:40 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Chlap na roztrhanie [i] 22:30 Barbar Conan [i] 00:40 Parchanti (HD) [i] 02:25 Barbar Conan [i] 04:15 Sekerovci [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Drišľakoviny: Drišľak na čundri [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Pingu 67 [i] 07:25 Franklin a priatelia: Franklin a strašidelné hodiny 10/52 [i] 07:35 Poštár Pat I 4 [i] 07:50 Poštár Pat I 5 [i] 08:05 Velikáni dejín: Leonardo da Vinci 5/20 [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Safari: Korunný svedok 12/13 [i] 10:30 Tanečná akadémia: Boj alebo útek 22/26 [i] 11:00 Tanečná akadémia: Navždy najlepší priatelia 23/26 [i] 11:30 On air [i] 12:00 Toskánska vášeň II 2/14 [i] 13:30 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta III. (z Holíča do Kopčian) [i] 14:00 Odvážny Severino [i] 15:25 Milujem Slovensko [i] 16:50 Superhrdinovia: Kŕdeľ 2/12 [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Gemerské podzemie [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Náhradný plán [i] 21:40 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:20 Princezná a Rebel 3/8 [i] 23:15 Princezná a Rebel 4/8 [i] 00:05 Maigret: Maigret má starosti [i] 01:30 Odvážny Severino [i] 02:50 Princezná a Rebel 3/8 [i] 03:40 Princezná a Rebel 4/8 [i] 04:35 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Počasie [i] 05:10 ArtSpektrum [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:35 Správy RTVS z regiónov [i] 07:50 Miss Fitness [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Himaláje: Prechod do Indie [i] 09:55 Tempo [i] 10:10 Cesta: Imobilio [i] 10:35 Halali [i] 10:55 Kvarteto [i] 11:20 Andrea za hranicou [i] 11:45 Miss Fitness [i] 12:05 5 minút po dvanástej: HRDINA [i] 13:05 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:25 Maroško: Smoliar 1/3 [i] 14:40 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:15 Test magazín [i] 16:35 Senior klub-magazín [i] 17:00 Herecké legendy: Božidara Turzonovová [i] 17:10 Jožko Púčik a jeho kariéra [i] 18:35 (Ne)celebrity: Vladimír Kadera [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny: Čierne slnko nad Hirošimou 2/2 [i] 21:00 Davis Cup : USA - Slovensko [i] 23:50 Pred rokmi... [i] 00:20 Československý filmový týždenník [i] 00:35 Kinorama [i] 01:00 Umenie: Umenie [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Počasie [i] 02:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 Transformers Prime [i] 06:20 Rozprávková jazda [i] 07:15 Panna Aquamarine [i] 09:30 Dom snov VI 13 [i] 10:35 V SIEDMOM NEBI [i] 12:50 Planéta opíc [i] 15:30 Nevídané, neslýchané [i] 17:55 Najlepšie torty 13 [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Ochranca [i] 23:40 Vraždy v Yorkshire [i] 02:05 Zabijak Joe [i] 03:40 Láska na diaľku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Finder: Šiesty zmysel 9 [i] 05:45 Ninja Factor II. [i] 06:05 To najlepšie z Takešiho hradu II. 1/9 [i] 06:25 Faktor strachu III. 14 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Tak sa vozia milionári [i] 09:00 Simpsonovci VI. 24,25/25 [i] 10:00 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 11:20 System Crash 4/4 [i] 12:25 Nebezpečný sudca: Miera spravodlivosti [i] 14:10 DA VINCI [i] 16:20 Partia snov [i] 18:40 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 19:40 Vylomeniny [i] 20:30 Večný príbeh [i] 23:00 Zlodeji gentlemani [i] 01:10 Bozk pred smrťou [i] 02:50 Vraždy v Yorkshire [i] 04:35 System Crash 4/4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 21 [i] 08:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 22 [i] 09:05 Vzpomínky II. 11 [i] 10:05 Vzpomínky II. 12 [i] 11:05 Na pomezí záhad I. 2 [i] 12:05 Společná terapie I. 9 [i] 13:00 Společná terapie I. 10 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 15:55 Policajti na baterky 1 [i] 17:35 Havaj 5-0 I. 11 [i] 18:35 No limit II. 3 [i] 19:45 No limit II. 4 [i] 21:00 CSI: New York IX. 4 [i] 22:00 Hostel 1 [i] 23:45 Případy Anikky Bengtzonové I. 2 [i] 01:30 Sherlock Iii. 2 [i] 03:05 Havaj 5-0 I. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 10 [i] 06:00 Jak to dělají? 5 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Problémy [i] 07:15 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Jak jsme vynalezli svět: Mrakodrapy [i] 09:05 Opravdový podvod 7 [i] 09:30 Opravdový podvod 8 [i] 09:55 Opravdový podvod 9 [i] 10:25 Opravdový podvod 10 [i] 10:50 Dvojí přežití 1 [i] 11:40 Dvojí přežití 2 [i] 12:35 Dvojí přežití 3 [i] 13:30 Dvojí přežití 4 [i] 14:25 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Tahače [i] 14:55 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Motocykly [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 5 [i] 16:15 Obnažená města: Město zemětřesení – San Francisco [i] 17:10 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 18:05 Automobiloví doktoři: Závod o auto [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Blázen do Mustangů [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Tajemství BMW [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 21:30 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 22:00 Likvidátor: Prostředník [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 18 [i] 23:00 Války kontejnerů 8 [i] 23:30 Ztraceno a prodáno 8 [i] 00:00 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 02:20 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 02:50 Likvidátor: Prostředník [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 18 [i] 03:50 Války kontejnerů 8 [i] 04:20 Ztraceno a prodáno 8 [i] 04:45 Automobiloví doktoři: Závod o auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malostranské palácové [i] 06:15 Hobby naší doby [i] 06:40 Bláznivé lásky: Pohlazení skryté v pěsti 34/52 [i] 07:40 Na cestě po Manggaraji [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Po stopách hvězd [i] 09:05 Rozmarné léto "Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným..." Úsměvná novela Vladislava Vančury v proslulém filmovém přepisu režiséra Jiřího Menzela . [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Otec Brown: Létavice 2/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlaté kapradí [i] 14:10 O houbovém Kubovi a princi [i] 15:00 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:30 Panenství [i] 16:55 Petrolejový princ [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Po našem... tentokrát z Mikulova [i] 21:15 Tři mušketýři 2/2 [i] 22:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Letiště 1975 [i] 00:40 MI5 V 6/10 [i] 01:30 Manéž Bolka Polívky [i] 02:45 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:05 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 03:40 Padající květináč [i] 04:10 Designtrend [i] 04:20 Bydlení je hra [i] 04:45 Brno Open 2007 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Doktoři z Větřkovic [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Cesty sochaře Vladimíra Preclíka za kameny pokání [i] 10:25 Folklorika [i] 10:50 Kouzlo Afriky: Dračí hory [i] 11:15 Sup bělohlavý [i] 11:30 Tajemství mrtvých mužů: Smrt [i] 12:15 Druhá světová válka v barvě: Blesková válka [i] 13:10 Babylon [i] 13:35 Šumné stopy [i] 14:05 Slunečnice [i] 15:45 Kamera na cestách: Kyklady [i] 16:40 Bohové a mýty staré Evropy [i] 16:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 17:50 Právo pro každého [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pán času V [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot X [i] 21:40 Hra o trůny II: Co je mrtvé, nemůže nikdy zemřít 3/10 [i] 22:30 Hra o trůny II: Zahrada kostí 4/10 [i] 23:20 Stíny horkého léta [i] 01:00 Californication VI [i] 01:30 Pološero - Lovci přízraků [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:25 Z očí do očí [i] 02:55 Cimbálová muzika Miroslava Menšíka [i] 03:15 Za dveřmi je A.G. [i] 03:40 Podzim [i] 04:25 V tom kraji bizoním [i] 04:50 Do dějin na červenou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Želvy Ninja VII 11 [i] 06:40 Návrat do budoucnosti 6 [i] 07:05 Tom a Jerry II 13 [i] 07:30 Looney Tunes: Úžasná Show 24 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru II 3 [i] 08:30 Dva a půl chlapa II 3 [i] 08:55 Addamsova rodina 2 [i] 10:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:40 Smrt v sedle [i] 13:10 Výměna manželek III [i] 14:35 Transformers: Pomsta poražených [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Probudím se včera [i] 22:55 Rychlejší [i] 00:50 Vražedné představy [i] 02:30 Novashopping 03:00 Víkend: Noční drama [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:30 Volejte Novu [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Avengers - Sjednocení: Had záhuby 5 [i] 07:40 Malá mořská víla III: Šelma v nás 6 [i] 08:10 Tron: Povstání I: Jizvy 2/2 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 170 [i] 10:25 Americký prezident [i] 12:50 Páni Edisoni [i] 14:25 Slunce, seno a pár facek [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva [i] 22:40 Smrtelná aliance [i] 00:35 Let 93 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 04:00 Rocker [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 121/129 [i] 06:05 Abeceda vraždy [i] 08:10 Karavan šou 2 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Stratená duša I. 5-6/13 [i] 11:50 Vejár lady Windermerovej [i] 13:55 Oddelenie závažných zločinov I. 5-6/10 [i] 15:45 Cudzie srdce [i] 17:30 Anna zo Zeleného domu I. 3-4/4 [i] 20:00 Báječná Angelika [i] 22:10 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 00:10 VRAŽDA.COM [i] 01:45 Cudzie srdce [i] 03:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 121/129 [i] 04:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 122/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Holky fotbal nehrajou [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ester to rozčísne [i] 13:55 Tvrdá hra [i] 15:50 Poslední obrněný vlak [i] 18:10 Leningrad [i] 20:05 Obhájce [i] 22:05 Zrůda [i] 00:00 Příšera [i] 01:35 Smrtící parazit [i] 03:00 Poslední kondor [i] 04:35 Ulovit miliardáře [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:45 Formule [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:45 Snooker [i] 19:30 Atletika [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Jezdectví [i] 00:30 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 1: Karty jsou rozdány 10 [i] 06:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk na vozíčku 11 [i] 07:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a dáma od vedle 12 [i] 08:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk rozhoduje zápasy playoff 13 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i] 11:20 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i] 12:20 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 13:20 Spravedlnost v krvi 3: Bojovníci 15 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Něco za něco 16 [i] 15:20 Věk dinosaurů [i] 17:10 Paradox [i] 19:00 El Dorado: Město zlata 1 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM HOLLYWOODSKÉ FILMY: Equilibrium [i] 23:10 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i] 00:10 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 01:10 Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 02:10 Dobrá manželka 4: Netýrej mě, brácho 4 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru 10: Skláři 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Motorshow 10 [i] 05:30 V síti 3 [i] 06:00 Bunkry pro soudný den 1 [i] 07:00 Ledová brigáda 2 [i] 07:30 Tajemství Země: Tsunami 2 [i] 08:00 Uvnitř lidského těla: Stvoření 1 [i] 09:00 Jurské bojiště 3 [i] 09:55 Pouště a život 3 [i] 11:00 Budapešťské podzemí 1 [i] 11:30 Supertátové 1 [i] 12:00 Nenasytná Amerika 11