TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 10/24 [i] 12:50 Kobra 11 IX. 10/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 8/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 9/24 [i] 16:00 Mentalista II. 23/23 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 AKČNÝ PIATOK: Parchanti (HD) [i] 00:10 Mentalista II. 23/23 [i] 01:10 Kobra 11 IX. 10/16 [i] 02:00 Bez stopy VII. 10/24 [i] 02:40 Hrdinovia IV. 9-10/19 [i] 04:00 Kobra 11 IX. 10/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 162 [i] 07:00 Doktorka Quinnová IV.: Matky a dcéry [i] 07:50 Nash Bridges: Mimo Miami 115 [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta: Chicken Itza - tajomstvo zániku Mayov, Mexiko [i] 09:40 Poklady sveta: Puebla - mesto kostolov a "chrobákov", Mexiko [i] 10:05 Recept na život 12/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 13:55 Slovensko v obrazoch [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Baňa Zollverein - od uhlia k umeniu, Nemecko [i] 16:45 Poklady sveta: Lamu - magické mesto z kameňa, Keňa [i] 17:05 Recept na život 13/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Superhrdinovia: Kŕdeľ 2/12 [i] 20:45 Milujem Slovensko [i] 22:10 Maratónec [i] 00:10 Nikto nie je dokonalý [i] 01:15 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:55 Maratónec [i] 03:55 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Profesionál [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: O troch sestrách [i] 09:10 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:15 Tam, kde sa rodí deň [i] 09:50 Svet zvierat II.: Medvedie kúpele [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:45 Fokus právo "N" [i] 11:30 Spektrum vedy [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Zasial som žitko [i] 13:25 Lekár umierajúceho času: Via Doloris 5/5 [i] 14:40 Portrét:Valerián Stražovec [i] 15:45 Tvárou v tvár [i] 16:15 Japonská mozaika VI [i] 16:30 Miss Fitness [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Pinocchio [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Himaláje: Prechod do Indie [i] 21:00 Umenie: Umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Basketbal - MS Španielsko [i] 23:40 Davis Cup : USA - Slovensko [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Choď za bratom! [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Robil som hlúposti [i] 09:50 PANELÁK XIV.: Kolaps 10 [i] 10:55 18 kolies spravodlivosti 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 9 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt 9 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Večný študent [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Neviditeľní 2 [i] 21:40 Bournov mýtus [i] 00:10 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: Hory majú oči 2 [i] 02:10 Walking Dead III. 2 [i] 02:55 American Horror Story 2 [i] 03:40 Zviera 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Hlavne nezáväzne 13/13 [i] 05:40 Ninja Factor II. [i] 06:20 Faktor strachu III. 13 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 9 [i] 09:20 Ochrana svedkov II. 4 [i] 10:35 Finder: Šiesty zmysel 9 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 8 [i] 13:00 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 13:50 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 14:45 Faktor strachu III. 14 [i] 15:45 Simpsonovci VI. 22,23 [i] 16:45 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 18:00 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 9 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 24,25/25 [i] 19:50 Hoď svišťom: Maďari 10 [i] 20:45 Planéta opíc [i] 23:00 Zviera 2 [i] 01:00 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 01:55 Magnum IV. 24 [i] 02:45 Spoveď [i] 04:20 Ochrana svedkov II. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 29 [i] 07:30 Lovci pokladů III. 4 [i] 08:30 Havaj 5-0 I. 21 [i] 09:25 Ten, kdo tě chrání III. 3 [i] 10:25 Vražedná čísla II. 11 [i] 11:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19 [i] 12:20 Lovci pokladů III. 5 [i] 13:20 Posel ztracených duší II. 3 [i] 14:20 Jak prosté II. 16 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20 [i] 16:20 Vražedná čísla II. 12 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání III. 4 [i] 18:20 Posel ztracených duší II. 4 [i] 19:20 Policajti na baterky 1 [i] 21:00 Havaj 5-0 II. 3 [i] 22:00 Havaj 5-0 II. 4 [i] 23:00 Laskavý dotek II. 7 [i] 00:00 Laskavý dotek II. 8 [i] 01:00 Havaj 5-0 II. 3 [i] 02:00 Havaj 5-0 II. 4 [i] 02:45 Laskavý dotek II. 7 [i] 03:30 Cesty života I. 29 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Co ukrývá stodola?: 100letý Harley [i] 05:35 Jak to dělají? 9 [i] 06:00 Jak se to dělá: Karavany [i] 06:25 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 07:15 Zlato z džungle: Peklo a záplavy [i] 08:10 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Konec snu [i] 09:55 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 10:50 Jak to dělají? 20 [i] 11:15 Jak to dělají? 1 [i] 11:40 Rození obchodníci: Nissan Skyline [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Velká Británie [i] 13:30 Opravna vraků 2013 6 [i] 14:25 Opravdový podvod 7 [i] 14:50 Opravdový podvod 8 [i] 15:20 Opravdový podvod 9 [i] 15:45 Opravdový podvod 10 [i] 16:15 Opravdový podvod 11 [i] 16:40 Opravdový podvod 12 [i] 17:10 Likvidátor: Prostředník [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 19:00 Jak se to dělá: Karavany [i] 19:30 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 20:00 Obnažená města: Chicago [i] 21:00 Impozantní lodě: M/V Becrux [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Světla nad Stephenvillem [i] 23:00 Podvody Keitha Barryho: Randění a smělost [i] 00:00 Zakázané: Dvojí životy [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 01:50 Obnažená města: Chicago [i] 02:50 Impozantní lodě: M/V Becrux [i] 03:50 Neobjasněné případy 4 [i] 04:45 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Hodinový manžel [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby [i] 09:30 Příběhy slavných [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 3/52 [i] 15:05 Profesionálové: Úklid 37/57 [i] 16:00 Intuice [i] 16:15 Na stopě [i] 16:40 Cestománie [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Neviditelní: Lobbista a novopečený vodník 2/13 [i] 20:55 13. komnata Jiřího Berouska [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Slavné parodie [i] 23:05 Jsem nevinná [i] 00:45 Pečený sněhulák [i] 01:15 Sama doma [i] 02:45 Designtrend [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Vesmír: Záhady Měsíce [i] 09:45 Germáni 3/4 [i] 10:40 S kosatkami pod hladinou [i] 11:30 Chcete mě? ZJ [i] 12:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 12:55 Planeta Země: Od pólu k pólu [i] 13:45 Bitvy starověku: Caesar [i] 14:30 Interpol: Had [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Věda na vlastní kůži [i] 17:00 O vědě a vědcích: Mozaika znalostí [i] 17:20 Boj o život: Dětství [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pán času V [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 21:00 Panství Downton IV 2/10 [i] 21:50 Zločin III 2/10 [i] 22:55 Vládce severní dráhy [i] 00:50 Koncert [i] 02:50 Babylon [i] 03:15 Z očí do očí [i] 03:45 Muzikanti, hrejte - Jánošík [i] 04:05 Joža Uprka - barvy a písně [i] 04:45 Co dítě to muzikant [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2659 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: První bojovej šrám 512 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Soupeři 16 [i] 13:20 Odložené případy: Lepidlo 12 [i] 14:20 Dr. House IV: Splněný sen 14 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Teď ti odpovědět nemohu 112 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 18:25 Ulice 2660 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Princezna ze mlejna [i] 22:15 Expozitura: Vysoká hra 16 [i] 23:55 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 00:50 Dr. House IV: Splněný sen 14 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Expozitura: Vysoká hra 16 [i] 03:40 PRÁSK! [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Teď ti odpovědět nemohu 112 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti I - Vládci přírody: Kořen zla 10 [i] 07:15 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Dobrodružství dvojčat 10 [i] 07:45 Alf IV: Alfova závislost 6 [i] 08:30 M*A*S*H 170 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Ztráta paměti 20 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger III: Návrat do minulosti 1/2 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Krvavé diamanty 3 [i] 13:25 Wolffův revír III: Maraton 22 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Bolest z odloučení 5 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Hozená rukavice 5 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Vykradač hrobů 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Pravdivé lži [i] 23:15 Let číslo 93 [i] 01:25 Poslední jízda [i] 03:15 Doktor z hor: Nové příběhy II: Bolest z odloučení 5 [i] 04:00 Wolffův revír III: Maraton 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Tisíc a jedna noc 39-40/183 [i] 06:15 Mladí, krásni, skazení 43-44/131 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Láska a trest 43-44/124 [i] 12:10 Feriha 28/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 9-10/188 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 6/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 5/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Doktorka Zoe III. 2/22 [i] 21:30 Diablov advokát 2/13 [i] 22:20 Druhá šanca 3/12 [i] 23:20 Sila priateľstva [i] 01:40 Priatelia [i] 02:00 Kým nás smrť nerozdelí IV. 5/22 [i] 02:20 Bez servítky [i] 03:05 Na streche [i] 04:00 Zakázaná vášeň 140/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Příběh Wendella Bakera [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Šéfe, jsem v tom! [i] 13:45 Holky v balíku [i] 15:30 Ezopovy bajky [i] 16:40 Království surikat: příběh začíná [i] 18:05 Skandál [i] 20:05 Ulovit miliardáře [i] 21:45 Poslední kondor [i] 23:30 Smrtící parazit [i] 01:00 Mechanik zabiják [i] 02:25 Sofia