Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 9/24 [i] 12:50 Kobra 11 IX. 9/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 7/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 8/24 [i] 16:00 Mentalista II. 22/23 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa IX. 8/24 [i] 23:25 Kurz sebaovládania I. 7/50 [i] 23:55 Mentalista II. 22/23 [i] 00:50 Kobra 11 IX. 9/16 [i] 01:45 Bez stopy VII. 9/24 [i] 02:25 Hrdinovia IV. 8/19 [i] 03:15 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 IX. 9/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Sila lásky VI. 161 [i] 07:00 Doktorka Quinnová IV.: All Stars Tím [i] 07:50 Nash Bridges: Požičané dedičstvo 114 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta: Baku - v krajine ohňa, Azerbajdžan [i] 09:40 Poklady sveta: Wachau - usmievavá krajina, Rakúsko [i] 10:05 Recept na život 11/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 14:00 Taxík [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nehoda [i] 15:05 District I.: Česť a poctivosť 6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Chicken Itza - tajomstvo zániku Mayov, Mexiko [i] 16:45 Poklady sveta: Puebla - mesto kostolov a "chrobákov", Mexiko [i] 17:00 Recept na život 12/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Toskánska vášeň II 2/14 [i] 21:40 Reportéri [i] 22:15 Hlavný podozrivý II. 10/11 [i] 23:55 District I.: Česť a poctivosť 6 [i] 00:40 Nash Bridges: Požičané dedičstvo 114 [i] 01:25 Reportéri [i] 01:55 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 03:30 Sila lásky VI. 161 [i] 04:15 Doktorka Quinnová IV.: All Stars Tím [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Rabínka [i] 09:55 Súčasné bývanie [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:30 Lesy Slovenska - Poľovnícka kultúra na Slovensku [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Nestárnuce melódie [i] 12:55 Lekár umierajúceho času: Theatrum mundi 4/5 [i] 14:15 Ženy, na scénu! [i] 14:45 Senior klub [i] 15:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:50 Rómsky magazín [i] 16:15 Polícia [i] 16:30 Miss Fitness [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Svet zvierat II.: Medvedie kúpele [i] 18:30 Halali [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Pinocchio [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Andrea za hranicou [i] 20:30 Spektrum vedy [i] 20:55 Basketbal - MS Španielsko [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Energetika [i] 23:00 Správy RTVS "N" [i] 23:50 Počasie [i] 23:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Vráťte sa do mesta! [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Agresívna dôchodkyňa [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Pokrytec 9 [i] 10:55 18 kolies spravodlivosti 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 8 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt 8 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Pomrzli by [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Kolaps 10 [i] 21:40 Dr. Ema: Svokra 2 [i] 22:40 Kosti IX. 11 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt 8 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 14,15 [i] 02:35 Hawaii 5.0 IV. 7 [i] 03:25 Kosti IX. 11 [i] 04:10 18 kolies spravodlivosti 8 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ninja Factor II. [i] 06:10 Faktor strachu III. 12 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 8 [i] 09:20 Ochrana svedkov II. 3 [i] 10:35 Finder: Šiesty zmysel 8 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 7 [i] 13:00 Hoď svišťom: Tiger 8 [i] 13:50 Profesionáli: Mních 8 [i] 14:50 Faktor strachu III. 13 [i] 15:50 Simpsonovci VI. 20,21 [i] 16:50 Ničitelia mýtov III. 26 [i] 17:55 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 8 [i] 18:55 Simpsonovci VI. 22,23 [i] 19:50 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 14,15 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 7 [i] 23:40 Dvojičky 12 [i] 00:35 Ničitelia mýtov III. 26 [i] 01:30 Magnum IV. 23 [i] 02:20 Homeland - Zradca 11,12 [i] 03:55 Ochrana svedkov II. 3 [i] 04:35 Finder: Šiesty zmysel 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour 6 [i] 07:10 Lovci pokladů III. 2 [i] 08:10 Havaj 5-0 I. 20 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání III. 2 [i] 10:05 Vražedná čísla II. 10 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18 [i] 12:00 Lovci pokladů III. 3 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 2 [i] 14:00 Jak prosté II. 15 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19 [i] 16:00 Vražedná čísla II. 11 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 3 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 3 [i] 19:00 Jak prosté II. 16 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 21 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 03:30 Cesty života I. 28 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 8 [i] 06:00 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 06:25 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 07:15 Zlato z džungle: Díl 1 [i] 08:10 Dvojí přežití: Cesta do nikam [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Porucha [i] 09:55 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 10:50 Jak to dělají? 18 [i] 11:15 Jak to dělají? 19 [i] 11:40 Rození obchodníci: Willys Jeep – USA [i] 12:35 Záchrana klasických aut: Mustang [i] 13:30 Fantom Works 4 [i] 14:25 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 15:20 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 16:15 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 17:10 Likvidátor: Inkasovat [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 19:00 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 19:30 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 11 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 21:00 Hledači výhodných koupí 6 [i] 21:30 Hra o peníze: Nespoutané Tango [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 12 [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 13 [i] 23:00 Zločinecká impéria: Američtí motorkáři [i] 00:00 Werner Herzog v cele smrti: Blaine Milam [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 01:50 Ztraceno a prodáno 11 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 02:50 Hledači výhodných koupí 6 [i] 03:20 Hra o peníze: Nespoutané Tango [i] 03:50 Válka skladů v Kanadě 12 [i] 04:20 Válka skladů v Kanadě 13 [i] 04:45 Co ukrývá stodola?: Zločinecký příběh o motorce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kluci v akci [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak 3/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 2/52 [i] 15:10 Kingová: T-Bone 2/8 [i] 15:55 Všechno nejlepší [i] 17:05 Besipky [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hlava rodiny [i] 21:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 V 6/10 [i] 00:00 Paterčata [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:35 Dobré ráno [i] 04:05 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Klineckého [i] 04:10 Padající květináč [i] 04:40 Kaleidoskop [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Černá duše [i] 10:40 Cíl: Bin Ládin [i] 11:40 Auto Moto Revue [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Právo pro každého [i] 13:05 Souboj vojevůdců: MacArthur proti [i] 13:50 Objevování planety Oceán: Neobyčejní obyvatelé zálivu [i] 14:40 Chcete je? ZJ [i] 14:50 Vznik nejdražšího auta světa [i] 15:40 Germáni 3/4 [i] 16:35 Hitlerův zákeřný ponorkový útok na [i] 17:25 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pán času V [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Lovci přízraků [i] 22:00 Ve jménu vlasti: Čisté ruce 3/13 [i] 22:45 Ve jménu vlasti: Věrný sobě 4/13 [i] 23:35 Queer: Ruský den žen [i] 00:05 Grigny - stav nouze [i] 01:15 Nedej se [i] 02:05 Putování za muzikou [i] 02:35 Chcete je? ZJ [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Cimbálová muzika Eugena Horvátha [i] 03:30 Za dveřmi je A.G. [i] 03:55 Škvorečtí v Brně [i] 04:35 Lidé kolem motorů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2658 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Bojovky a soukromé bitvy 61 [i] 11:25 Dva a půl chlapa II 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Konec hlídky 15 [i] 13:20 Odložené případy: Ofelie 11 [i] 14:20 Dr. House IV: Už nikdy více slušňák 13 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle ti neprojde 111 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Krvavý sport 11 [i] 18:25 Ulice 2659 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: První bojovej šrám 512 [i] 21:35 PRÁSK! [i] 22:15 Námořní pěchota [i] 00:30 Mentalista III: Krvavý sport 11 [i] 01:20 Dr. House IV: Už nikdy více slušňák 13 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle ti neprojde 111 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Zánik podmořské říše 9 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Chci být krásná 9 [i] 07:35 Alf IV: Životní poslání 5 [i] 08:25 M*A*S*H 169 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Zloděj se nezapře 19 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger III: Případ uzavřen 21 [i] 11:25 Místo činu: Kolín: Smrt na ledě 2 [i] 13:25 Wolffův revír III: Přímo do srdce 21 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Hra o čas 4 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Dům panenek 4 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Moji králíci mi rozumějí 17 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:45 Slunečno, místy vraždy III: Nekonečné léto 10 [i] 00:40 Sběratelé kostí VI: Mrtvá v kabelce 10 [i] 01:35 Procitnutí: To není můj tučňák 6 [i] 02:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Hra o čas 4 [i] 03:15 Wolffův revír III: Přímo do srdce 21 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Tisíc a jedna noc 37-38/183 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 41-42/131 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Láska a trest 41-42/124 [i] 12:20 Feriha 27/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 7-8/188 [i] 16:10 Druhý dych [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 5/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 4/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel II. 4/13 [i] 21:30 Feriha 28/160 [i] 23:00 Klinika Mercy 8/22 [i] 23:55 Šiesty zmysel II. 4/13 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí IV. 4/22 [i] 01:35 Adela show [i] 02:10 Bez servítky [i] 02:55 Smotánka [i] 04:00 Zakázaná vášeň 139/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Jeden navíc [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Napříč časem [i] 13:50 Náhradní plán [i] 15:25 Šéfe, jsem v tom! [i] 17:00 Holky v balíku [i] 18:45 GAL [i] 20:40