TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 8/24 [i] 12:50 Kobra 11 IX. 8/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 6/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 7/24 [i] 16:00 Mentalista II. 21/23 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa IX. 7/24 [i] 23:25 Kurz sebaovládania I. 6/50 [i] 23:50 Mentalista II. 21/23 [i] 00:45 Kobra 11 IX. 8/16 [i] 01:40 Bez stopy VII. 8/24 [i] 02:25 Hrdinovia IV. 7/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 IX. 8/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 160 [i] 07:00 Doktorka Quinnová IV.: Nový život [i] 07:50 Nash Bridges: Zachránená 113 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta: Záhradná ríša Dessau - Wörlitz - užitočné v peknom, Nemecko [i] 09:40 Poklady sveta: Mccheta - zázračnica Nino, Gruzínsko [i] 10:05 Recept na život 10/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Muž s poslaním: Keď sa rozpúta peklo 2/16 [i] 14:40 Svet v obrazoch [i] 15:05 District I.: Skutočný terorista 5 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Baku - v krajine ohňa, Azerbajdžan [i] 16:45 Poklady sveta: Wachau - usmievavá krajina, Rakúsko [i] 17:00 Recept na život 11/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Agatha Christie : Poirot: Veľká štvorka [i] 21:50 Slepá dôvera [i] 23:20 District I.: Skutočný terorista 5 [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Veľká štvorka [i] 01:35 Nash Bridges: Zachránená 113 [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:50 Sila lásky VI. 160 [i] 04:40 Doktorka Quinnová IV.: Nový život [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Prečo chudoba?: Opojenie pôdou [i] 09:55 Záchranári - pomoc v núdzi 2/12 [i] 10:20 Rusínsky magazín [i] 10:50 Fokus zdravie "N" [i] 11:35 Ambulancia: Šanca pre srdce (cievne výstuže) [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Ešte vínko nevykyslo [i] 13:25 Lekár umierajúceho času: Stellis vinctus 3/5 [i] 14:35 V útvare [i] 15:05 VAT: Kvalita ovzdušia [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:10 Maďarský magazín [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 (Ne)celebrity: Jarmila Margová [i] 18:30 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Rabínka [i] 20:55 Basketbal - MS Španielsko [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Polícia [i] 23:00 Profesionál [i] 23:20 Autosalón [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i] 00:35 ArtSpektrum [i] 00:40 Žila som na ulici [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Dcéra zmija [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Zaťko [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Chudák 8 [i] 10:55 18 kolies spravodlivosti 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 7 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt 7 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Babička dlžníčka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Pokrytec 9 [i] 21:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 22:40 Kosti IX. 10 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt 7 [i] 00:40 Californication - Orgie v Kalifornii V. 9,10 [i] 01:55 Kriminálka San Francisco 11 [i] 02:40 Kosti IX. 10 [i] 03:20 18 kolies spravodlivosti 7 [i] 04:05 SHOW JANA KRAUSA [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ninja Factor II. [i] 06:20 Faktor strachu III. 11 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 7 [i] 09:20 Ochrana svedkov II. 2 [i] 10:35 Finder: Šiesty zmysel 7 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 6 [i] 13:00 Hoď svišťom: Biznis po rusky 7 [i] 13:50 Profesionáli: Bordel 7 [i] 14:50 Faktor strachu III. 12 [i] 15:50 Simpsonovci VI. 18,19 [i] 16:50 Ničitelia mýtov III. 25 [i] 17:55 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 7 [i] 18:55 Simpsonovci VI. 20,21 [i] 19:55 Hoď svišťom: Tiger 8 [i] 20:45 Superpolicajt [i] 22:55 Kriminálka San Francisco 11 [i] 23:50 Ženy s nožmi 2 [i] 00:50 Ničitelia mýtov III. 25 [i] 01:50 Magnum IV. 22 [i] 02:35 Homeland - Zradca 9,10 [i] 04:05 Ochrana svedkov II. 2 [i] 04:50 Finder: Šiesty zmysel 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour 1 [i] 07:10 Lovci pokladů II. 22 [i] 08:10 Havaj 5-0 I. 19 [i] 09:10 Ten, kdo tě chrání III. 1 [i] 10:10 Vražedná čísla II. 9 [i] 11:10 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17 [i] 12:10 Lovci pokladů III. 1 [i] 13:10 Posel ztracených duší II. 1 [i] 14:10 Jak prosté II. 14 [i] 15:10 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18 [i] 16:10 Vražedná čísla II. 10 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání III. 2 [i] 18:05 Posel ztracených duší II. 2 [i] 19:05 Jak prosté II. 15 [i] 20:05 Havaj 5-0 I. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 23 [i] 22:00 CSI: New York IX. 2 [i] 23:00 CSI: New York IX. 3 [i] 23:55 Boj o čas IV. 13 [i] 00:55 Havaj 5-0 I. 20 [i] 01:50 CSI: New York IX. 3 [i] 02:30 Boj o čas IV. 13 [i] 03:15 Jak prosté II. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 7 [i] 06:00 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 06:25 Králové aukcí: Beatles [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 07:15 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 08:10 Dvojí přežití: Proti proudu řeky [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Naděje [i] 09:55 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 10:50 Jak to dělají? 16 [i] 11:15 Jak to dělají? 17 [i] 11:40 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Aaronův závoďák Falcon [i] 13:30 Lovci aut: Kalifornský sen [i] 14:25 Načerno pálený alkohol: Paličův poslední pokus [i] 15:20 Načerno pálený alkohol: Vyplněné proroctví [i] 16:15 Načerno pálený alkohol: Tickle se osamostatní [i] 17:10 Likvidátor: Otázka důvěry [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 19:00 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 19:30 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 20:00 Největší loď na světě: Jak se vyhnout katastrofě: imunitní systém lodi [i] 21:00 Zlato z Beringova moře: Odsávání [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 23:00 Dřevorubci v močálech: Jen samé problémy [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Cyklus života [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 01:50 Největší loď na světě: Jak se vyhnout katastrofě: imunitní systém lodi [i] 02:50 Zlato z Beringova moře: Odsávání [i] 03:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 04:45 Dřevorubci v močálech: Jen samé problémy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Polopatě [i] 09:40 Zpátky se Sobotou [i] 10:35 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 11:00 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení III 1/52 [i] 15:05 Otec Brown: Kladivo boží 1/10 [i] 15:55 Všechno nejlepší [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 21:00 Gejzír [i] 21:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Paterčata [i] 22:10 Pěnička a Paraplíčko [i] 23:45 Kriminálka Paříž: Hluchý prostor 35/92 [i] 00:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Hlava rodiny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Druhá světová válka v barvě: Blesková válka [i] 10:00 Náš venkov: O kosti se nám stará [i] 10:25 Putování za muzikou [i] 10:55 Deset století architektury: Pernštejn. Nedobytý hrad [i] 11:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 11:55 Bohové a mýty staré Evropy [i] 12:15 Evropa dnes [i] 12:40 Grigny - stav nouze [i] 13:50 Objevování pravdy: Hledání [i] 14:40 Chcete je? ZJ [i] 14:45 Klíč [i] 15:15 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 16:05 Pouť k obratníku Kozoroha: Lákavá výprava do Namibie a 1/4 [i] 17:05 Pán času V [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 S kosatkami pod hladinou [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kyklady [i] 20:55 Na cestě po Manggaraji [i] 21:25 Kouzlo Afriky: Dračí hory [i] 21:50 Vzájemná objetí [i] 23:40 Na stojáka [i] 00:10 Kanadská soda II [i] 00:30 Cestománie [i] 01:00 Křesťanský magazín [i] 01:25 Chcete mě? ZJ [i] 01:55 Náš venkov: O kosti se nám stará [i] 02:20 Z očí do očí [i] 02:50 Svatá Hora [i] 03:10 Cimbálová muzika Martina Hrbáče [i] 03:30 Za dveřmi je A.G. [i] 03:55 Kdo byl Přemysl Pitter? [i] 04:20 Římané za humny! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2657 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Konečně doma 511 [i] 11:25 Dva a půl chlapa 24 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Vybít si vztek 14 [i] 13:20 Odložené případy: Stopař 10 [i] 14:20 Dr. House IV: Nikdo se nemění 12 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jde o ženskou! 110 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Veselý rudý skřítek 10 [i] 18:25 Ulice 2658 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Bojovky a soukromé bitvy 61 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Fénix 3 [i] 22:35 Jasné nebezpečí [i] 01:20 Mentalista III: Veselý rudý skřítek 10 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Dr. House IV: Nikdo se nemění 12 [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Jde o ženskou! 110 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Diamanty černé soli 8 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Rinko roní smaragdy 8 [i] 07:35 Alf IV: V balíku 4 [i] 08:20 M*A*S*H 168 [i] 09:15 To je vražda, napsala VI: O´Malley má štěstí 18 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger III: Na posvátné půdě 20 [i] 11:20 Místo činu: Kolín 1 [i] 13:25 Wolffův revír III: Červená pro Sawatzkého 20 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Otcové 3 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Zlomené srdce 3 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Záchranář 285 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Unesená 2 [i] 00:40 Sběratelé kostí VI: Doktorka z fotografie 9 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu V: Padělané obrazy 2/2 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy II: Otcové 3 [i] 03:20 Wolffův revír III: Červená pro Sawatzkého 20 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 35-36/183 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 39-40/131 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Láska a trest 39-40/124 [i] 12:25 Feriha 26/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 5-6/188 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 4/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 3/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 12/19 [i] 21:30 Feriha 27/160 [i] 23:00 Klinika Mercy 7/22 [i] 23:55 Oddelenie závažných zločinov II. 12/19 [i] 00:50 Priatelia [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí IV. 3/22 [i] 01:35 Adela show [i] 02:10 Bez servítky [i] 02:55 Smotánka [i] 04:10 Zakázaná vášeň 138/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Lovci dinosaurů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Barva pleti [i] 14:00 Poslední píseň [i] 16:00 Napříč časem [i] 17:45 Náhradní plán