Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 7/24 [i] 12:50 Kobra 11 IX. 7/16 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 5/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 6/24 [i] 16:00 Mentalista II. 20/23 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa IX. 6/24 [i] 23:25 Kurz sebaovládania I. 5/50 [i] 00:00 Mentalista II. 20/23 [i] 00:50 Kobra 11 IX. 7/16 [i] 01:40 Bez stopy VII. 7/24 [i] 02:25 Hrdinovia IV. 6/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 IX. 7/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 159 [i] 07:00 Doktorka Quinnová III.: V šťastí i v nešťastí II. [i] 07:50 Nash Bridges: Na smeč 112 [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta: Porto - impresie zo spurného mesta, Portugalsko [i] 09:40 Poklady sveta: Angra de Heroismo Azory a objavenie sveta, Portugalsko [i] 09:55 Slovensko v obrazoch [i] 10:25 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Občan za dverami [i] 15:05 District I.: Sledovanie 4 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Záhradná ríša Dessau - Wörlitz - užitočné v peknom, Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta: Mccheta - zázračnica Nino, Gruzínsko [i] 17:00 Recept na život 10/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Muž s poslaním: Keď sa rozpúta peklo 2/16 [i] 22:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Osobné fauly 2/23 [i] 22:45 District I.: Sledovanie 4 [i] 23:30 Nash Bridges: Na smeč 112 [i] 00:15 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta II. (zo Skalice cez Klatov do Holíča) [i] 00:40 Autosalón [i] 01:05 Občan za dverami [i] 01:30 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 03:05 Sila lásky VI. 159 [i] 03:55 Doktorka Quinnová III.: V šťastí i v nešťastí II. [i] 04:45 Žiť svoj život [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Na ceste do školy [i] 09:00 Slová, ktoré zmenili svet: Martin Luther King [i] 09:55 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Udržiavanie rovnováhy [i] 10:25 Národnostný magazín: Slovanský [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:25 Lekár umierajúceho času: Anatomia Pragensis 2/5 [i] 14:55 Família: Dobré jánečko... ! [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:20 Japonská mozaika VI [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 2/12 [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Cinobaňa [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - diskoškola [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Prečo chudoba?: Opojenie pôdou [i] 20:55 Basketbal - MS Španielsko [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Borgiovci III. 8/10 [i] 23:35 On air [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Na pokraji zrútenia [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Tráva [i] 09:55 PANELÁK XIV.: To má logiku 7 [i] 11:00 18 kolies spravodlivosti 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 6 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt 6 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Chránená dielňa [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Chudák 8 [i] 21:40 Vtierka Castle VI. 15 [i] 22:40 Finder: Šiesty zmysel 11 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt 6 [i] 00:40 Ochrana svedkov V. 2 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 8,9 [i] 03:00 KRIMI 03:25 Finder: Šiesty zmysel 11 [i] 04:10 Vtierka Castle VI. 15 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ninja Factor II. [i] 06:20 Faktor strachu III. 10 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 6 [i] 09:25 Ochrana svedkov II. 1/15 [i] 10:35 Finder: Šiesty zmysel 6 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 5 [i] 13:10 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 13:55 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 16,17 [i] 15:50 Ničitelia mýtov III. 24 [i] 17:00 Faktor strachu III. 11 [i] 18:00 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 6 [i] 18:55 Simpsonovci VI. 18,19 [i] 19:55 Hoď svišťom: Biznis po rusky 7 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 8,9 [i] 22:35 Letecké katastrofy XII. 2 [i] 23:35 Letecké katastrofy IX. 2 [i] 00:35 Ničitelia mýtov III. 24 [i] 01:35 Magnum IV. 21 [i] 02:20 Homeland - Zradca 7,8 [i] 04:00 Ochrana svedkov II. 1/15 [i] 04:40 Finder: Šiesty zmysel 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Lovci pokladů II. 20 [i] 08:05 Havaj 5-0 I. 18 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání II. 23 [i] 10:05 Vražedná čísla II. 8 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16 [i] 12:00 Lovci pokladů II. 21 [i] 13:00 Drzá Jordan VI. 17 [i] 14:00 Jak prosté II. 13 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17 [i] 16:00 Vražedná čísla II. 9 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání III. 1 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 1 [i] 19:00 Jak prosté II. 14 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 19 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 10 [i] 22:00 Kráska a zvíře II. 11 [i] 23:00 CSI: New York IX. 2 [i] 00:00 Lost Girl Iii. 13 [i] 01:00 Kráska a zvíře II. 10 [i] 01:55 Kráska a zvíře II. 11 [i] 02:40 Lost Girl Iii. 13 [i] 03:25 Cesty života I. 27 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 06:25 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 07:15 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 08:10 Dvojí přežití: Ostrov hrochů [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Tanec v džungli [i] 09:55 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 10:50 Jak to dělají? 14 [i] 11:15 Jak to dělají? 15 [i] 11:40 Rození obchodníci: Cobra [i] 12:35 Impozantní letadla: Martin Mars [i] 13:30 Mrazivé zlato: Není nad Storo [i] 14:25 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 15:20 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 16:15 Říční příšery: Tichý vrah [i] 17:10 Likvidátor: Pro šibaly není odpočinku [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 19:00 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 19:30 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Úplatek [i] 21:00 Ropa za humny: Ptáčník přichází [i] 21:30 Ropa za humny: Velká soutěž [i] 22:00 Americké svaly: Ndamukong Suh [i] 23:00 Výrobci zbraní: Nové sídlo firmy Red Jacket [i] 00:00 Žoldáci: V bouři války [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 01:50 Načerno pálený alkohol: Úplatek [i] 02:50 Ropa za humny: Ptáčník přichází [i] 03:20 Ropa za humny: Velká soutěž [i] 03:50 Výrobci zbraní: Nové sídlo firmy Red Jacket [i] 04:45 Impozantní letadla: Martin Mars [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Konečně v novém [i] 09:15 13. komnata Ivety Radičové [i] 09:45 Reportéři ČT [i] 10:25 Old Surehand [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení II 32/32 [i] 15:05 Kriminálka Paříž: Zaručená anonymita 34/92 [i] 15:55 Všechno nejlepší [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Příběhy slavných [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Černí andělé [i] 22:45 Kingová: T-Bone 2/8 [i] 23:30 Otec Brown: Kladivo boží 1/10 [i] 00:25 Na stopě [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 Hodinový manžel [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Boj o život: Narození [i] 09:55 Okřídlené bláznovství [i] 10:50 Pouť k obratníku Kozoroha: Lákavá výprava do Namibie a 1/4 [i] 11:50 Nedej se [i] 12:40 Vodácká putování: Morava [i] 12:55 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova pravá ruka [i] 13:50 Letecké katastrofy: Ničivá bouře [i] 14:40 Souboj vojevůdců: MacArthur proti [i] 15:25 Vznik nejdražšího auta světa [i] 16:15 Generál Patton: Rommelova poslední velká bitva [i] 17:00 Pán času: Konec času [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Záhady Měsíce [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův generál [i] 20:55 Cíl: Bin Ládin [i] 22:00 Zdivočelá země [i] 23:55 Sestřička Jackie III [i] 00:25 Kanadská soda II [i] 00:45 Babylon [i] 01:15 Americké století očima Olivera: Stonea 10/10 [i] 02:15 O vědě a vědcích: Hledání medikamentů [i] 02:35 Bojovníci s klimatem [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:15 Velehrad [i] 03:35 Cimbál hraje prim aneb [i] 04:15 Černá paní v Miloticích [i] 04:20 Laická služba [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2656 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Překvapení s překvapením 60 [i] 11:25 Dva a půl chlapa 23 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Honba za pokladem 13 [i] 13:20 Odložené případy: Pocity viny 9 [i] 14:20 Dr. House IV: Někdo mrzne, někdo taje 11 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: To je zase dneska den 109 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 18:25 Ulice 2657 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Konečně doma 511 [i] 21:40 Víkend: Noční drama [i] 22:30 Kriminálka Miami: Živá mrtvola 15 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Milovaný otec 20 [i] 00:20 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 01:10 Dr. House IV: Někdo mrzne, někdo taje 11 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Kriminálka Miami: Živá mrtvola 15 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: To je zase dneska den 109 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti I - Vládci přírody: Vyvrženci 7 [i] 07:00 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Sluha se sedmi jizvami 7 [i] 07:30 Alf IV: Willie v podezření 3 [i] 08:20 M*A*S*H 167 [i] 09:10 To je vražda, napsala VI: Vražda podle Maggie 17 [i] 10:15 Walker, Texas Ranger III: Pornografie 19 [i] 11:15 Julie Lescautová X: Matka a dcery 5 [i] 13:25 Wolffův revír III: Brubeck 19 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: Záhadná otrava 2 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Tajné hříchy 2 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: In vino veritas 16 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Myšlenky zločince VII 5 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Palcové titulky 11 [i] 01:30 Vraždy v Kitzbühelu V: Padělané obrazy 1/2 [i] 02:25 Doktor z hor: Nové příběhy II: Záhadná otrava 2 [i] 03:10 Wolffův revír III: Brubeck 19 [i] 04:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Tisíc a jedna noc 33-34/183 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 37-38/131 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Láska a trest 37-38/124 [i] 12:25 Feriha 25/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 3-4/188 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 3/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 2/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel II. 3/13 [i] 21:30 Feriha 26/160 [i] 22:40 Klinika Mercy 6/22 [i] 23:40 Šiesty zmysel II. 3/13 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:05 Kým nás smrť nerozdelí IV. 2/22 [i] 01:25 Adela show [i] 02:00 Bez servítky [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Zakázaná vášeň 137/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ostrov pokladů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 V zajetí rytmu [i] 13:40 Zkratky ke štěstí [i] 15:30 Barva pleti [i] 17:25 Poslední píseň [i] 19:25 Holky na hlídání [i] 21:00 Poslední tanec [i] 22:55 McBain [i] 00:45 Není kam utéct [i] 02:20 Železní andělé 1 [i] 03:55 Hazard