Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 6/24 [i] 12:45 Kobra 11 IX. 6/16 [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 5/24 [i] 16:00 Mentalista II. 19/23 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Sekerovci [i] 23:35 Naši ma zabijú! [i] 00:30 Dva a pol chlapa IX. 5/24 [i] 00:55 Mentalista II. 19/23 [i] 01:45 Bez stopy VII. 6/24 [i] 02:25 Hrdinovia IV. 5/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 IX. 6/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Sila lásky VI. 158 [i] 07:05 Doktorka Quinnová III.: V šťastí i v nešťastí I. [i] 07:50 Nash Bridges: Pasca na medveďa 111 [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta: Butrind - miesto slávností a odpočinku v antike, Albánsko [i] 09:40 Poklady sveta: Sintra - večný sen o svetovej ríši, Portugalsko [i] 10:10 Recept na život 9/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Kuchyňa starých materí [i] 15:05 District I.: Najhoršia štvrť 3 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Porto - impresie zo spurného mesta, Portugalsko [i] 16:45 Poklady sveta: Angra de Heroismo Azory a objavenie sveta, Portugalsko [i] 17:05 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ukrajina - Slovensko: Kvalifikačný futbalový zápas na EURO 2016 [i] 23:00 Zostrih kvalifikačných zápasov na EURO 2016 [i] 00:30 District I.: Najhoršia štvrť 3 [i] 01:10 Nash Bridges: Pasca na medveďa 111 [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:30 Sila lásky VI. 158 [i] 04:20 Doktorka Quinnová III.: V šťastí i v nešťastí I. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Čarovala ryba, aby bola chyba... [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 09:00 Madelaine [i] 09:25 Poltón [i] 09:55 Tvárou v tvár [i] 10:20 Fokus rodina "N" [i] 11:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Košickí puškári [i] 11:30 Spievajte si s nami [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Lekár umierajúceho času: Doktor Wittenbercus 1/5 [i] 13:55 Odpískané [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Udržiavanie rovnováhy [i] 18:25 GEN.sk: Štefan Kassay [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Martin Luther King [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 VAT: Kvalita ovzdušia [i] 22:00 Posledný kat [i] 23:30 A predsa sa točí [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Totálna ilúzia [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Bratia [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Odchádzam! 6 [i] 10:55 18 kolies spravodlivosti 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 5 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt 5 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Ani plot ju nezastavil [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: To má logiku 7 [i] 21:40 Vikingovia II. 3 [i] 22:40 NOVINY PLUS [i] 23:10 Letecké katastrofy XII.: Tragédia hokejového tímu Lokomotiv [i] 00:20 Vzrušujúce príbehy 5,6 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 6,7 [i] 03:00 KRIMI 03:25 Vikingovia II. 3 [i] 04:10 Letecké katastrofy XII.: Tragédia hokejového tímu Lokomotiv [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Hlavne nezáväzne 12 [i] 05:50 Ninja Factor II. [i] 06:30 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 3 [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:35 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 5 [i] 09:40 Ochrana svedkov 12/12 [i] 10:50 Pol domu bez ženícha [i] 13:00 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 13:50 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 14:50 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 3 [i] 15:50 Ničitelia mýtov III. [i] 16:55 Faktor strachu III. 10 [i] 18:00 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 5 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 16,17 [i] 19:55 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 6,7 [i] 22:40 Homeland - Zradca II. 6 [i] 23:40 Homeland - Zradca II. 7 [i] 00:45 Ničitelia mýtov III. 23 [i] 01:45 Matlock III. 4 [i] 02:30 Damages - V ohrození života V. 3,4 [i] 04:15 Ochrana svedkov 12/12 [i] 04:55 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 26 [i] 07:30 Lovci pokladů II. 18 [i] 08:30 Havaj 5-0 I. 17 [i] 09:25 Ten, kdo tě chrání II. 22 [i] 10:25 Vražedná čísla II. 7 [i] 11:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15 [i] 12:20 Lovci pokladů II. 19 [i] 13:20 Sherlock Iii. 1 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16 [i] 16:05 Vražedná čísla II. 8 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 23 [i] 18:00 Drzá Jordan VI. 17 [i] 19:00 Jak prosté II. 13 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 18 [i] 21:00 Vraždy v Sandhamnu III. 1 [i] 22:00 Bez hranic I. 6 [i] 23:05 Myšlenky zločince IX. 22 [i] 00:00 Hannibal II. 3 [i] 01:00 Vraždy v Sandhamnu III. 1 [i] 02:00 Bez hranic I. 6 [i] 02:50 Hannibal II. 3 [i] 03:35 Cesty života I. 26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 06:25 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 07:15 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 08:10 Dvojí přežití: Návrat z Afriky [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Uhrazeno [i] 09:55 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 10:50 Jak to dělají? 12 [i] 11:15 Jak to dělají? 13 [i] 11:40 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 12:35 Impozantní lodě: M/V Becrux [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 10 [i] 14:25 Opravna vraků 2012: VW Bug 1965 Blakea Hamiltona [i] 15:20 Opravna vraků 2012: Vůz Sema – Chrysler 300 [i] 16:15 Opravna vraků 2012: Kabriolet Ford Mustang Ricka Fontany z roku 1967 [i] 17:10 Likvidátor: Přišel šéf o štěstí? [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 19:00 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 19:30 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 20:00 Říční příšery 3 [i] 21:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Hory [i] 22:00 Nebezpečné ostrovy: Ostrov kostek dravých [i] 23:00 Zkus přežít: Zelené peklo [i] 00:00 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 01:50 Říční příšery 3 [i] 02:50 Bear Grylls: Únik z pekla: Hory [i] 03:50 Zkus přežít: Zelené peklo [i] 04:45 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Pocta V+ [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Neviditelní 1/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení II 31/32 [i] 15:10 Panství Downton IV 1/10 [i] 16:15 Ve vedlejší roli Spejbl a Hurvínek [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K.: Chudák skřítek Melichar 2/13 [i] 21:00 Pečený sněhulák [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:08 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Profesionálové: Úklid 37/57 [i] 23:00 Policejní pohádky strážmistra [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Klineckého [i] 02:10 Designtrend [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Ivety Radičové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Zapomenuté výpravy [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Kouzlo Afriky: V zemi Zuluů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Baleárské ostrovy [i] 09:55 Planeta Země: Od pólu k pólu [i] 10:45 Babylon [i] 11:15 Cesty víry: Víra za mřížemi [i] 11:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:10 Domeček z karet 1/6 [i] 12:35 Divnopis [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1964 1006/2379 [i] 12:55 Minonoska proti ponorkám [i] 13:45 Generál Patton: Krev a kuráž [i] 14:30 Věda na vlastní kůži [i] 15:25 Bitvy starověku: Caesar [i] 16:10 Interpol: Had [i] 17:00 Pán času: Konec času [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Objevování pravdy: Hledání [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Blesková válka [i] 20:55 Vznik nejdražšího auta světa [i] 21:50 Oáza [i] 23:15 Tři barvy: Červená [i] 00:50 Queer: Che Guevara není sexy [i] 01:15 Uchem jehly [i] 01:45 Z očí do očí [i] 02:15 Mikulčice a Osvětimany - Hora svatého Klimenta [i] 02:30 Cimbálové muziky z Osvětiman a [i] 02:50 Za dveřmi je A.G. [i] 03:15 Cesta do Normandie [i] 03:40 Hledání dobré smrti [i] 04:40 Báseň v cizím bytě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2655 [i] 10:05 Kriminálka Anděl IV: Bláznivá smrt 2 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Devět manželek 12 [i] 13:20 Odložené případy: Babočkové odlétají 8 [i] 14:20 Dr. House IV: Je to báječná lež 10 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Modré z nebe 108 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 18:25 Ulice 2656 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Překvapení s překvapením 60 [i] 21:40 Mentalista V: Rudé sametové dortíky 20 [i] 22:30 Kriminálka Miami: Spravedlnost 14 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Pouliční pomsta 19 [i] 00:15 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 01:00 Dr. House IV: Je to báječná lež 10 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Kriminálka Miami: Spravedlnost 14 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Modré z nebe 108 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti I - Vládci přírody: Zdivočelí 6 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Nelítostná bitva na molu 6 [i] 07:45 Alf IV: Sousto pro bulvár 2 [i] 08:30 M*A*S*H 166 [i] 09:25 To je vražda, napsala VI: Velká show roku 1965 16 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger III: Nikomu nevěř 18 [i] 11:25 Julie Lescautová X: Tragédie 4 [i] 13:25 Wolffův revír III: Chladnokrevně 18 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy II: V dobrém i ve zlém 1 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Co tě nezabije 1 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Přetvářka 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Sousedka 284 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Stalo se [i] 01:20 Vraždy v Kitzbühelu V: Druhá tvář 13 [i] 02:20 Doktor z hor: Nové příběhy II: V dobrém i ve zlém 1 [i] 03:05 Wolffův revír III: Chladnokrevně 18 [i] 03:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Mladí, krásni, skazení 35-36/131 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Láska a trest 34-36/124 [i] 13:40 Skrytá vášeň 1-2/188 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 2/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 1/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 11/19 [i] 21:30 Feriha 25/160 [i] 22:45 Klinika Mercy 5/22 [i] 23:40 Oddelenie závažných zločinov II. 11/19 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:05 Kým nás smrť nerozdelí IV. 1/22 [i] 01:25 Adela show [i] 02:00 Bez servítky [i] 02:45 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:10 Zakázaná vášeň 136/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Panic je nanic [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Autopohádky [i] 13:40 Kohout na víně [i] 15:50 V zajetí rytmu [i] 17:25 Zkratky ke štěstí [i] 19:15 Hazard [i] 21:15 Železní andělé 1 [i] 23:00 Není kam utéct [i] 00:40 Bestie Karla [i] 02:20 Králičí nora [i] 03:45 Obyčejní hrdinové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:15 Watts [i]