TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Bez stopy VII. 5/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 2/13 [i] 07:10 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:10 Lovecká sezóna 2 (HD) [i] 09:30 Medailón [i] 11:15 Fantomas sa hnevá [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Talianska [i] 17:10 Križovatka smrti 2 (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Nezastaviteľný (HD) [i] 22:30 Na život a na smrť [i] 01:00 Nezastaviteľný (HD) [i] 02:35 Šerifovia (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Drišľakoviny [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Pingu 66 [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklin a šiškobal 9/52 [i] 08:00 Myška Margo 3/13 [i] 08:05 Poštár Pat [i] 08:20 Velikáni dejín: Krištof Kolumbus 4/20 [i] 08:50 Zázračný ateliér [i] 09:15 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:45 Autosalón [i] 10:15 Pralesy Európy: Nedotknuté Laponsko 1/5 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi: Ide o všetko [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Vražda v ulici Mews [i] 15:00 Zlatá klasika: Oslobodenie 1/5 [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vrátime sa 1/2 [i] 21:40 Vrátime sa 2/2 [i] 23:15 Elisa z Rivombrosy II 10/13 [i] 00:50 Vrátime sa 1/2 [i] 02:15 Vrátime sa 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapurka [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Mikrovlnné rúry [i] 09:45 Kanadské impresie [i] 10:10 Noc v archíve: Pre deti a mládež [i] 11:15 Zlaté klasy [i] 12:20 On air [i] 12:40 Poltón [i] 13:05 Orientácie [i] 13:35 Slovo [i] 13:40 Čierne slnko nad Hirošimou 1/2 [i] 14:40 Folklórne festivaly: Galaprogram Východná 2008 - Ako zvoní život [i] 16:40 Família: Dobré jánečko... ! [i] 17:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Evy Lackovej [i] 17:45 Vynález [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - chalanský tanec [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Šmejdi [i] 21:25 Na ceste po Česku: Na ceste po hanáckom Slovácku [i] 21:50 Odpískané [i] 22:20 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:20 Juraj Herz jubiluje: Sladké hry minulého leta [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:20 Slovo [i] 01:25 Dielo z depozitára [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zvláštne puto [i] 07:15 Rozprávková jazda [i] 08:40 VARÍ VÁM TO [i] 09:20 CENA JE SPRÁVNA [i] 10:10 Deň nezávislosti [i] 13:25 Som číslo štyri [i] 15:55 Nočné rande [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:55 Šarlátové písmeno [i] 01:55 Ako na to [i] 03:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:30 TOP STAR [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Zberači 32,33 [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Kto prežije XVIII. 2,3 [i] 10:35 Kravaťáci 1,2/13 [i] 12:45 100 rokov svedectiev [i] 13:05 Hitlerov tajný tábor [i] 14:05 Dotyk 2,3 [i] 16:00 Pol domu bez ženícha [i] 17:50 VARÍ VÁM TO [i] 18:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 19:10 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 10 [i] 20:40 Agent bez minulosti [i] 23:10 Doživotie [i] 01:25 Kto prežije XVIII. 2,3 [i] 02:55 Kravaťáci 2 [i] 03:40 Do noci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 25 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 09:20 House Viii. 17 [i] 10:15 House Viii. 18 [i] 11:15 Na pomezí záhad I. 1 [i] 12:15 Drzá Jordan V. 4 [i] 13:15 Drzá Jordan V. 5 [i] 14:15 Havaj 5-0 I. 10 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 17:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 19:15 Sherlock Iii. 1 [i] 21:00 Síla úderu 1 [i] 22:45 Bažina 1 [i] 00:30 Síla úderu 1 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 1 [i] 06:00 Jak to dělají? 4 [i] 06:25 Závody ve stavění aut: Tank z náklaďáku [i] 07:15 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 08:10 Bořiči mýtů: Motocyklové vodní lyže [i] 09:05 Berte to jako varování: Nespočetné vynálezy [i] 09:55 Poklady z garáží: Amorek a Earhartová [i] 10:25 Poklady z garáží: Jedna práce za druhou [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě 15 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě 16 [i] 11:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 12:10 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 12:35 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 13:05 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 14:25 Války kontejnerů 1 [i] 14:55 Války kontejnerů 2 [i] 15:20 Vzestup strojů: Letadlová loď [i] 16:15 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 17:10 Impozantní letadla: Orbis [i] 18:05 Co ukrývá stodola? 1 [i] 18:35 Co ukrývá stodola? 2 [i] 19:00 Rození obchodníci: směna za lepší: Austrálie [i] 20:00 Rození obchodníci: Obojživelný vůz [i] 21:00 Extrémní sběrači aut: Extrémní sběrač, dodávka a plán [i] 22:00 Říční příšery: desítka největších [i] 23:00 Říční příšery: rok monster [i] 00:00 Mrazivé zlato 1 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší: Austrálie [i] 01:50 Rození obchodníci: Obojživelný vůz [i] 02:50 Extrémní sběrači aut: Extrémní sběrač, dodávka a plán [i] 03:50 Vzestup strojů: Letadlová loď [i] 04:45 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Hodinový manžel [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Bláznivé lásky: Naslouchej svému srdci 33/52 [i] 07:30 Ohnivé léto [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak 3/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hora jménem Andělská [i] 14:05 Princezna za tři koruny [i] 15:00 Špačkovi v síti času [i] 15:30 Deváté srdce [i] 17:00 Znamení koně [i] 17:55 Pošta pro tebe [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži [i] 21:20 168 hodin [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Stínu neutečeš [i] 23:40 Komisař Moulin [i] 01:20 13. komnata Ivety Radičové [i] 01:45 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Klineckého [i] 01:50 Zkus mít vkus [i] 02:15 Bydlení je hra [i] 02:35 Chalupa je hra [i] 03:00 Pod pokličkou [i] 03:25 Zahrada je hra [i] 03:45 Designtrend [i] 04:00 Dance Life Tour 2012 [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Zapomenuté výpravy [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Děti z Bullerbynu 7/7 [i] 06:35 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1006/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 74 [i] 09:35 Deníky 1. světové války 4/4 [i] 10:30 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova pravá ruka [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Chcete mě? ZJ [i] 12:45 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 12:55 S kosatkami pod hladinou [i] 13:45 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Klineckého [i] 13:50 Křesťanský magazín [i] 14:15 Uchem jehly [i] 14:45 Cesty víry: Víra za mřížemi [i] 15:10 Bitvy starověku: Caesar [i] 15:55 Pouť k obratníku Kozoroha: Lákavá výprava do Namibie a 1/4 [i] 16:55 Planeta Země: Od pólu k pólu [i] 17:50 Domeček z karet 1/6 [i] 18:15 Na plovárně s bratry Bubeníčkovými [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Objevování planety Oceán: Pátrání po vzácných kladivounech [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dobrodruzi [i] 21:55 Přežít svůj život [i] 23:45 Americké století očima Olivera: Stonea 10/10 [i] 00:45 Jdi do kláštera [i] 01:35 Kvarteto [i] 02:05 Folklorika [i] 02:30 Hledám sponzora. Zn: Pro nemocné dítě [i] 02:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Ztracené adresy [i] 04:05 Svobodné Heřmanice [i] 04:25 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Oggy a Škodíci [i] 06:05 Želvy Ninja VII 10 [i] 06:35 Návrat do budoucnosti 5 [i] 07:00 Tom a Jerry II 12 [i] 07:25 Looney Tunes: Úžasná Show 23 [i] 07:55 Jak vycvičit draky II 1 [i] 08:20 Pojišťovna štěstí: Pošta 7 [i] 09:35 Krotitelé duchů [i] 11:45 Třetí patro: Zeď 2 [i] 13:00 Zničeno ve vteřině II [i] 13:30 Velká cena Itálie [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba IX: Bezpečný úkryt [i] 17:10 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje! [i] 18:50 Hospoda: Randevú 39 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Bláznivá smrt 2 [i] 21:35 Comeback: Komu zvoní hrany [i] 22:10 Střepiny [i] 22:50 Poslední skaut [i] 00:55 Kriminálka Miami II: Krvavý úplněk [i] 01:45 Novashopping 02:15 Výměna manželek [i] 03:20 Volejte Novu [i] 04:10 Pojišťovna štěstí: Pošta 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Avengers - Sjednocení: Přízrak naděje 4 [i] 07:10 Malá mořská víla III: Hrdinové 5 [i] 07:40 Tron: Povstání I: Jizvy 1/2 [i] 08:10 Hitlerovy děti: Válka 4 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Výbuchy v říši zvířat 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:40 Film o filmu: Století Miroslava Zikmunda [i] 11:50 Léto s Italem [i] 12:35 Receptář prima nápadů [i] 13:50 Big Ben I: Ruka ruku myje 12 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Vinaři: Kladeňáci 2 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:40 Nebezpečná rychlost [i] 01:10 Okrsek 22 1 [i] 02:05 Hitlerovy děti: Válka 4 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i] 04:45 Šestej smysl: Ztracené kulky 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Anna zo Zeleného domu I. 1-2/4 [i] 08:10 Karavan šou 2 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Stratená duša I. 3-4/13 [i] 11:55 Gossip Girl IV. 1-2/22 [i] 14:05 Oddelenie závažných zločinov I. 3-4/10 [i] 16:00 Doktorka Zoe III. 1/22 [i] 16:55 Druhá šanca 1-2/12 [i] 19:15 Krotiteľka dlhov [i] 20:00 Čo to dievča chce? [i] 22:10 Veľmi nebezpečné známosti [i] 00:10 Skratky k šťastiu [i] 02:00 Čo to dievča chce? [i] 03:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 120/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Lassie [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Cesta za snem [i] 13:50 Jeden navíc [i] 15:40 Milenec je zločinec! [i] 17:25 Příběh Wendella Bakera [i] 19:10 Obyčejní hrdinové [i] 21:10 Králičí nora [i] 22:45 Bestie Karla [i] 00:30 Machete [i] 02:10 Nejlepší z Brooklynu [i] 04:20 Hezké sny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Watts [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Motorky [i] 12:15 Tenis [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Jezdectví [i] 15:00 Jezdectví [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 22:30 Tenis [i] 01:30 Watts [i] 01:45 Motorsport [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Po stopách legend 1: Archa úmluvy/ Mayský mluvící kříž 1 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a zázrak 9 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Druhý bratr pana Monka 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 16: Vraždění v Kodani 5 [i] 10:00 Dobrá manželka 4: Utkala jsem se se zákonem 1 [i] 11:00 Dobrá manželka 4: A zákon zvítězil 2 [i] 12:00 Havaj 5-0 2: Smrt v džungli 17 [i] 13:00 Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 14:00 Havaj 5-0 2: Diamanty jsou věčné 19 [i] 15:00 Havaj 5-0 2: Max 20 [i] 16:00 Havaj 5-0 2: Smrtící virus 21 [i] 17:00 Prozíravost 2: Kaleidoskop 5 [i] 18:00 Prozíravost 2: Smrtící implantáty 6 [i] 19:00 Městečko Haven 4: William 9 [i] 20:00 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Bojovníci 15 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Něco za něco 16 [i] 23:00 Chicago [i] 01:30 Městečko Haven 4: William 9 [i] 02:30 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Motorshow 9 [i] 05:35 V síti 2 [i] 06:00 Jimova továrna na jídlo 7 [i] 06:30 Jimova továrna na jídlo 8 [i] 07:05 Ledová brigáda 1 [i] 07:30 Tajemství Země: Dešifrovaný déšť 1 [i] 08:00 Hyeny, královny Afriky0 [i] 09:00 Jurské bojiště 2 [i] 09:55 Pouště a život 2 [i] 11:00 Výprava za bauxitem0 [i] 12:00 Nenasytná Amerika 9 [i] 12:30 Nenasytná Amerika 10 [i] 13:00 Utajená města Asie 8 [i] 14:00 Skrytá pravda: Kruhy v obilí 1 [i] 15:00 Velkolepé plány Stephena Hawkinga 3 [i] 16:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 1 [i] 16:55 Příběhy hraček Jamese Maye 4 [i] 18:00 Vzdušní dřevorubci 10