TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Bez stopy VII. 4/24 [i] 06:45 Legendy Chima II. 1/13 [i] 07:10 Lego Friends [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:55 Pozri, kto to hovorí [i] 09:45 2 baby na mizine II. 21/24 [i] 10:15 Postrach Denis [i] 12:15 Muži v čiernom 2 [i] 13:55 Medailón [i] 15:45 Lovecká sezóna 2 (HD) [i] 17:10 Dva a pol chlapa IX. 4/24 [i] 17:40 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Kameňák 4 (HD) [i] 22:15 Šerifovia (HD) [i] 00:50 Diktátor (HD) [i] 02:10 Kameňák 4 (HD) [i] 03:35 Zrada a pomsta [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Drišľakoviny [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Pingu 65 [i] 07:25 Franklin a priatelia: Franklin a partneri 8/52 [i] 07:40 Myška Margo 2/13 [i] 07:50 Poštár Pat [i] 08:00 Velikáni dejín: Jana z Arku 3/20 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Safari: Safari 11/13 [i] 10:25 Tanečná akadémia: Baletná horúčka 20/26 [i] 10:50 Tanečná akadémia: Strach, že o niečo prídeš 21/26 [i] 11:20 On air [i] 11:55 Toskánska vášeň II 1/14 [i] 13:30 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta II. (zo Skalice cez Klatov do Holíča) [i] 14:00 Pokrvní bratia [i] 15:30 Milujem Slovensko [i] 16:55 Superhrdinovia: Lupa 1/12 [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Kuchyňa starých materí [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nehoda [i] 21:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Princezná a Rebel 1/8 [i] 23:30 Princezná a Rebel 2/8 [i] 00:20 Maigret: Maigret v rodinnom penzióne [i] 01:55 Pokrvní bratia [i] 03:25 Princezná a Rebel 1/8 [i] 04:20 Princezná a Rebel 2/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Himaláje: Na sever severozápadne [i] 09:55 Schizofrénia - orchester bez dirigenta [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:50 Energetika [i] 11:05 Strach [i] 11:45 Separé [i] 12:10 5 minút po dvanástej: HOLOCAUST [i] 13:15 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:35 Zlodej známok [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Kapurka [i] 15:25 Farmárska revue [i] 15:50 Test magazín: Mikrovlnné rúry [i] 16:05 Senior klub [i] 16:30 Madelaine [i] 17:05 Herecké legendy na Dvojke: Božidara Turzonovová [i] 17:15 Hájnikova žena [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:55 Ebb a Flo [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - sestrička [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Pinocchio [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Čierne slnko nad Hirošimou 1/2 [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Evy Lackovej [i] 21:20 Návrat do veterného mesta [i] 22:15 13 Tzameti [i] 23:45 Kinorama [i] 00:10 Pred rokmi... [i] 00:40 Československý filmový týždenník [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Materove neuveriteľné príbehy [i] 05:55 Transformers Prime [i] 06:25 Rozprávková jazda [i] 07:20 Beethoven a zlodeji [i] 09:30 Dom snov IX. 13 [i] 10:35 Zvláštne puto [i] 12:45 Moja falošná svadba [i] 14:45 Deň nezávislosti [i] 17:55 Najlepšie torty [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Som číslo štyri [i] 23:10 Ako na to [i] 01:35 Statočné srdce [i] 04:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Finder: Šiesty zmysel 5 [i] 05:50 Ninja Factor II. [i] 06:30 Faktor strachu III. 9 [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:35 Tak sa vozia milionári 1/13 [i] 09:05 Simpsonovci VI. 14,15 [i] 10:05 Ničitelia mýtov III. [i] 11:10 System Crash 3 [i] 12:25 Nočné prepadnutie [i] 14:25 DA VINCI [i] 16:35 Otec alebo milenec [i] 18:50 Ničitelia mýtov III. [i] 19:55 Vylomeniny [i] 20:45 Nočné rande [i] 22:35 Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek [i] 00:50 Zjazvená tvár [i] 04:10 Psycho [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 24 [i] 07:30 Sue Thomas: Agentka FBI I. 19 [i] 08:30 Sue Thomas: Agentka FBI I. 20 [i] 09:30 Vzpomínky II. 9 [i] 10:25 Vzpomínky II. 10 [i] 11:20 Lovci pokladů III. 22 [i] 12:20 Společná terapie I. 7 [i] 13:15 Společná terapie I. 8 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 16:00 Úhel pohledu 1 [i] 17:40 Havaj 5-0 I. 10 [i] 18:40 No limit II. 1 [i] 19:55 No limit II. 2 [i] 21:00 Po krk v extázi 1 [i] 23:00 Případy Anikky Bengtzonové I. 1 [i] 00:45 Po krk v extázi 1 [i] 02:40 Havaj 5-0 I. 10 [i] 03:25 Cesty života I. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 5 [i] 06:00 Jak to dělají? 3 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Nehorázná suma [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 08:10 Supermrakodrapy: Budova pro miliardáře [i] 09:05 Opravdový podvod 3 [i] 09:30 Opravdový podvod 4 [i] 09:55 Opravdový podvod 5 [i] 10:25 Opravdový podvod 6 [i] 10:50 Zkus přežít: Hrátky s osudem [i] 11:40 Zkus přežít: Mrtvý na pochodu [i] 12:35 Zkus přežít 6 [i] 13:30 Zkus přežít 7 [i] 14:25 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Požární stříkačky [i] 14:55 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Záběr na čtyři kola [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 4 [i] 16:15 Obnažená města: Pouštní město – Dubaj [i] 17:10 Extrémní stroje: Tajfun [i] 18:05 Automobiloví doktoři: Malý Deuce Coupe [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: JD a bandita [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Italská modelka nahoře bez [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 2 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 21:30 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 22:00 Likvidátor: Inkasovat [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 17 [i] 23:00 Války kontejnerů 7 [i] 23:30 Ztraceno a prodáno 7 [i] 00:00 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 2 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 02:20 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 02:50 Likvidátor: Inkasovat [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 17 [i] 03:50 Války kontejnerů 7 [i] 04:20 Ztraceno a prodáno 7 [i] 04:45 Automobiloví doktoři: Malý Deuce Coupe [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:20 Bláznivé lásky: Ahoj, miláčku, ahoj 32/52 [i] 07:20 Právě volal tvůj milenec [i] 07:50 Na cestě po Gran Canarii [i] 08:20 Gejzír [i] 08:45 Milenci v roce jedna [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Otec Brown: Kladivo boží 1/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Chán Sulejmán a víla Fatmé [i] 14:05 Princezna za dukát [i] 14:50 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:25 Ohnivé léto [i] 16:55 Old Surehand [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Miroslav Donutil v Lucerně [i] 21:35 Tři mušketýři 1/2 [i] 23:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Letiště [i] 01:35 MI5 V 5/10 [i] 02:25 Bolkoviny [i] 03:10 Zkus mít vkus [i] 03:30 Bydlení je hra [i] 03:55 Pod pokličkou [i] 04:20 Chalupa je hra [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina III [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Děti z Bullerbynu 6/7 [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: O kosti se nám stará [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Kouzlo Afriky: V zemi Zuluů [i] 10:50 Okřídlené bláznovství [i] 11:45 Druhá světová válka v barvě: Přicházející bouře [i] 12:35 Babylon [i] 13:05 Vodácká putování: Morava [i] 13:20 Africká savana [i] 13:50 Válečné hry [i] 15:40 Kamera na cestách: Baleárské ostrovy [i] 16:35 Bohové a mýty staré Evropy [i] 16:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 17:45 Právo pro každého [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Země opět beze jména [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Katyň [i] 22:00 Hra o trůny II: Sever nezapomíná, Noční krajiny 1,2/10 [i] 23:45 ...a pátý jezdec je Strach [i] 01:25 Californication VI [i] 01:50 Pološero - Česko, odpadkový koš [i] 02:20 Odvrácená strana stáří [i] 02:45 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:10 Hádání o přírodě [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Ztracené adresy [i] 04:20 Pásli ovce Valaši [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Želvy Ninja VII 9 [i] 06:35 Návrat do budoucnosti 4 [i] 07:00 Tom a Jerry II 11 [i] 07:30 Looney Tunes: Úžasná Show 22 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru II 2 [i] 08:25 Dva a půl chlapa 22 [i] 08:50 Addamsova rodina [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Kasaři [i] 13:15 Výměna manželek [i] 14:40 Transformers [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Líbáš jako ďábel [i] 22:45 Nevyřízený účet [i] 00:45 Tajná dohoda [i] 02:20 Novashopping 02:50 Víkend: Ve jménu krále [i] 03:50 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Avengers - Sjednocení: Pravidla Avengers 2/2 [i] 07:25 Malá mořská víla III: Země dinosaurů 4 [i] 07:55 Tron: Povstání I: Odměna 7 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:45 Vzpomínky na Afriku [i] 13:15 Třetí skoba pro Kocoura [i] 15:05 Slunce, seno, jahody [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 22:45 Wanted [i] 00:55 Bacha, kouše! [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 119/129 [i] 06:10 Abeceda vraždy: Zločin na univerzite [i] 08:10 Karavan šou 2 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Stratená duša I. 1-2/13 [i] 11:50 Pasadena 12-13/13 [i] 14:05 Oddelenie závažných zločinov I. 1-2/10 [i] 15:50 Danielle Steelová: Premeny [i] 17:55 Anna zo Zeleného domu I. 1-2/4 [i] 20:00 Angelika, markíza anjelov [i] 22:30 Rosamunde Pilcherová: Nespútané šťastie [i] 00:30 Hraničná čiara [i] 02:05 Abeceda vraždy: Zločin na univerzite [i] 03:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 119/129 [i] 04:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 120/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Hačikó - příběh psa [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky fotbal nehrajou [i] 13:50 Ostrov pokladů [i] 15:35 Lovci dinosaurů [i] 17:20 Panic je nanic [i] 19:10 Hezké sny [i] 20:50 Nejlepší z Brooklynu [i] 23:10 Machete [i] 00:55 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 02:20 Sin Nombre [i] 03:50 Jonesovi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 13:30 Jezdectví [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 1: Koule na řetězu 5 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk se zamiluje 6 [i] 06:55 Můj přítel Monk 7: Pan Monk řeší stý případ 7 [i] 07:50 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je zhypnotizován 8 [i] 08:50 Vraždy v Midsomeru 16: Modleme se za oběti 2 [i] 10:50 Městečko Haven 4: William 9 [i] 11:50 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 12:50 Spravedlnost v krvi 3: Sabotáž 13 [i] 13:50 Spravedlnost v krvi 3: Muži v černém 14 [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 16:50 Kate a Leopold [i] 19:00 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM HOLLYWOODSKÉ FILMY: Chicago [i] 23:30 Městečko Haven 4: William 9 [i] 00:30 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 01:30 Dobrá manželka 4: Utkala jsem se se zákonem 1 [i] 02:30 Dobrá manželka 4: A zákon zvítězil 2 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru 16: Klub letců 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Motorshow 8 [i] 05:30 V síti 1 [i] 06:00 Jimova továrna na jídlo 5 [i] 06:35 Jimova továrna na jídlo 6 [i] 07:10 Život s Amiši 6 [i] 08:05 Šokující příroda: Záhada zabitých slonů 4 [i] 09:00 Jurské bojiště 1 [i] 09:55 Pouště a život 1 [i] 11:00 Život hada0 [i] 12:00 Nenasytná Amerika 7 [i] 12:30 Nenasytná Amerika 8 [i] 13:00 Utajená města Asie 7 [i] 14:00 Země: Planeta a její moc 5 [i] 15:00 Velkolepé plány Stephena Hawkinga 2 [i] 16:00 Brutální fyzika 1 [i] 17:00 Příběhy hraček Jamese Maye 3 [i] 18:00 Vzdušní dřevorubci 9