Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 5/24 [i] 12:45 Kobra 11 IX. 5/16 [i] 13:50 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 4/50 - NOVÝ SITKOM [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 4/24 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:20 Diktátor (HD) [i] 00:00 Zrada a pomsta [i] 01:40 Myšlienky vraha VII. 23/24 [i] 02:25 Hrdinovia IV. 4/19 [i] 03:10 Bez stopy VII. 5/24 [i] 03:50 Kobra 11 IX. 5/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 157 [i] 07:00 Doktorka Quinnová III.: Pripravení alebo nie [i] 07:45 Nash Bridges: Vykrádači hrobov 110 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta: Stzellig Michael - hraničný kameň sveta, Írsko [i] 09:35 Poklady sveta: Ohrid - svet farieb a kult obrazov, Macedónsko [i] 10:05 Recept na život 8/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Slovensko v obrazoch [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District I.: Špinavá bielizeň 2 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Butrind - miesto slávností a odpočinku v antike, Albánsko [i] 16:45 Poklady sveta: Sintra - večný sen o svetovej ríši, Portugalsko [i] 17:00 Recept na život 9/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Superhrdinovia: Lupa 1/12 [i] 20:45 Milujem Slovensko [i] 22:10 Harry Brown [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 Nash Bridges: Vykrádači hrobov 110 [i] 01:35 Harry Brown [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Sila lásky VI. 157 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kráľ a rozprávkar [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:10 Putovanie kontinentov: Európa - nepokojná budúcnosť [i] 10:05 Svet zvierat II.: Roztomilí vlamači [i] 10:35 Rómsky magazín [i] 11:05 Fokus právo "N" [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Pod lampou [i] 15:50 Tvárou v tvár [i] 16:20 Japonská mozaika VI [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:50 Národnostné správy [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Félix a rúrka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Himaláje: Na sever severozápadne [i] 21:00 Kinorama [i] 21:30 Papierový mesiac [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:15 BJD 2013: Super Trio Henderson Berlin Chamberts (USA) [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť v háreme [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Malý Oidipus [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Odchádzam! 6 [i] 11:00 18 kolies spravodlivosti 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 4 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt 4 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Reklama [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Neviditeľní 1/13 [i] 21:40 Agent bez minulosti [i] 00:20 Hory majú oči [i] 02:40 Walking Dead III. 1/16 [i] 03:20 American Horror Story 1/12 [i] 04:10 Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Finder: Šiesty zmysel 4 [i] 05:40 Takešiho hrad II. - Špeciály 9/9 [i] 06:20 Faktor strachu III. 8 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 4 [i] 09:20 Ochrana svedkov 11 [i] 10:35 Finder: Šiesty zmysel 5 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 3 [i] 13:00 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 13:50 Profesionáli: Kroner 4 [i] 14:45 Simpsonovci VI. 12,13 [i] 15:45 Ničitelia mýtov III. [i] 16:50 Faktor strachu III. 9 [i] 17:55 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 4 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 14,15 [i] 19:55 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 20:45 Statočné srdce [i] 00:35 Ničitelia mýtov III. 22 [i] 01:35 Magnum IV. 20 [i] 02:20 Údolie vlkov [i] 04:30 Ochrana svedkov 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 23 [i] 07:30 Lovci pokladů II. 16 [i] 08:30 Havaj 5-0 I. 17 [i] 09:30 Ten, kdo tě chrání II. 20 [i] 10:30 Vražedná čísla II. 6 [i] 11:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 14 [i] 12:30 Lovci pokladů II. 17 [i] 13:30 Drzá Jordan VI. 15 [i] 14:25 Jak prosté II. 12 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15 [i] 16:25 Vražedná čísla II. 7 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání II. 22 [i] 18:20 Drzá Jordan VI. 16 [i] 19:20 Úhel pohledu 1 [i] 21:00 Havaj 5-0 II. 1 [i] 22:00 Havaj 5-0 II. 2 [i] 23:00 Laskavý dotek II. 5 [i] 00:00 Laskavý dotek II. 6 [i] 00:55 Havaj 5-0 II. 1 [i] 01:55 Havaj 5-0 II. 2 [i] 02:40 Laskavý dotek II. 5 [i] 03:25 Cesty života I. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Co ukrývá stodola?: Závod století [i] 05:35 Jak to dělají? 4 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 06:25 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 07:15 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 08:10 Dvojí přežití: Pokousání [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Vzpoura [i] 09:55 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 10:50 Jak to dělají? 10 [i] 11:15 Jak to dělají? 11 [i] 11:40 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Indie [i] 13:30 Opravna vraků 2013: Impala z roku 2014 [i] 14:25 Opravdový podvod 1 [i] 14:50 Opravdový podvod 2 [i] 15:20 Opravdový podvod 3 [i] 15:45 Opravdový podvod 4 [i] 16:15 Opravdový podvod 5 [i] 16:40 Opravdový podvod 6 [i] 17:10 Likvidátor 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 19:00 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 19:30 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 20:00 Obnažená města: New York [i] 21:00 Impozantní lodě: Na palubě Queen Mary II [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Corina Sables [i] 23:00 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 00:00 Superlidé: Síla mysli [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 01:50 Obnažená města: New York [i] 02:50 Impozantní lodě: Na palubě Queen Mary II [i] 03:50 Neobjasněné případy 1 [i] 04:45 Lidské tělo: dokonalý stroj: Zrak [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení II 30/32 [i] 15:10 Profesionálové: Cowley v úzkých 36/57 [i] 16:00 Na stopě [i] 16:25 Postřehy odjinud [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 Zpátky se Sobotou [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Neviditelní 1/13 [i] 21:05 13. komnata Ivety Radičové [i] 21:32 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Deset zastavení s mistry zábavy [i] 23:15 Kočka mezi holuby [i] 00:55 Pečený sněhulák [i] 01:20 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Kosmické díry [i] 09:45 Germáni 2/4 [i] 10:40 Království divočiny: Tajemný bazilišek [i] 11:05 Srí Lanka - země slonů [i] 11:35 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 12:30 Vodopády z nebe [i] 13:20 Voják Jon Hendricks [i] 14:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:00 Věda na vlastní kůži [i] 15:55 O vědě a vědcích: Hledání medikamentů [i] 16:15 Boj o život: Narození [i] 17:10 Pán času: Vody Marsu [i] 18:15 Moje rodina III [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Po stopách Emila Holuba [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 21:00 Panství Downton IV 1/10 [i] 22:10 Zločin III 1/10 [i] 23:10 Cutterova cesta [i] 01:00 Objevování planety Oceán: Pátrání po vzácných kladivounech [i] 01:45 Zapomenuté oběti 2/2 [i] 02:35 Smrt už není tabu? [i] 03:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Tajemství železnic [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2654 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Už jsi v tom 510 [i] 11:25 Dva a půl chlapa 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Vražedný chat 11 [i] 13:25 Odložené případy: Třináctá komnata 7 [i] 14:20 Dr. House IV: Kdopak půjde z kola ven? 9 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dej mi šanci 107 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 18:25 Ulice 2655 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Čertova nevěsta [i] 22:25 Expozitura: Korunní svědek 15 [i] 00:05 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 00:50 Dr. House IV: Kdopak půjde z kola ven? 9 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Expozitura: Korunní svědek 15 [i] 03:25 PRÁSK! [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Dej mi šanci 107 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti I - Vládci přírody: Prokletí koruny 5 [i] 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Vzplanutí! Sawayaka Kenpo 5 [i] 07:35 Alf IV: Hledá se Eric 1 [i] 08:20 M*A*S*H 165 [i] 09:15 To je vražda, napsala VI: Riziko podnikání 15 [i] 10:15 Walker, Texas Ranger III: Válečná oblast 2/2 [i] 11:25 Julie Lescautová X: Ztracený přítel 3 [i] 13:30 Wolffův revír III: Odměna 17 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy I: Zůstat, či odejít 8 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Vražedný požár 15 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Máma je prostě máma 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Noc v muzeu 2 [i] 22:25 Božský Evan [i] 00:20 28 dní poté [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy I: Zůstat, či odejít 8 [i] 03:20 Wolffův revír III: Odměna 17 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Tisíc a jedna noc 29-30/183 [i] 06:15 Mladí, krásni, skazení 33-34/131 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Láska a trest 33/124 [i] 11:05 Feriha 23-24/160 [i] 14:10 Nezvestná 99-100/100 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 1/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 18/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Doktorka Zoe III. - NOVÁ SÉRIA 1/22 [i] 21:30 Diablov advokát - NOVÝ SERIÁL 1/13 [i] 22:25 Druhá šanca - NOVÝ SERIÁL 1-2/12 [i] 00:45 Vrah žien [i] 02:15 Priatelia [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:20 Na streche [i] 04:00 Zakázaná vášeň 135/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Cukr, med a feferonka [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Náhradnice [i] 13:45 Albatros [i] 15:25 Autopohádky [i] 17:00 Kohout na víně [i] 19:10 Jonesovi [i] 20:50 Sin Nombre [i] 22:30 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 00:00 13 [i] 01:35 Základní instinkt 2 [i] 03:25 Cashback [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Závěr vysílání 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 13:00 Jezdectví [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Po stopách legend 1: Prsten krále Šalamouna / Merlinovy magické poklady 5 [i] 07:20 Městečko Haven 1: Koule na řetězu 5 [i] 08:20 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 09:20 Námořní hlídka 4: Výkupné 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 16: Vraždění v Kodani 5 [i] 12:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a zázrak 9 [i] 13:20 Havaj 5-0 2: Max 20 [i] 14:20 Kauzy podle Kate 1: Budování mostů 10 [i] 15:20 Námořní hlídka 4: Ztracený ráj 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 18:20 Můj přítel Monk 7: Druhý bratr pana Monka 10 [i] 19:20 Havaj 5-0 2: Smrtící virus 21 [i] 20:20 Rookie Blue 4: Jiná, ne lepší 3 [i] 21:20 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 23:20 Křišťálová lebka [i] 01:10 Rookie Blue 4: Jiná, ne lepší 3 [i] 02:10 Po stopách legend 1: Prsten krále Šalamouna / Merlinovy magické poklady 5 [i] 03:10 Havaj 5-0 2: Smrtící virus 21 [i] 04:05 Kauzy podle Kate 1: Budování mostů 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum