Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Bez stopy VII. 3/24 [i] 12:50 Kobra 11 IX. 3/16 [i] 13:50 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 2/50 - NOVÝ SITKOM [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 2/24 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 23:00 Dva a pol chlapa IX. 2/24 [i] 23:25 Kurz sebaovládania I. 2/50 [i] 23:50 Myšlienky vraha VII. 21/24 [i] 00:45 Kobra 11 IX. 3/16 [i] 01:40 Bez stopy VII. 3/24 [i] 02:20 Hrdinovia IV. 2/19 [i] 03:10 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 04:00 Kobra 11 IX. 3/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:05 Sila lásky VI. 155 [i] 06:55 Doktorka Quinnová III.: Washita II. [i] 07:45 Nash Bridges: Výbuch 108 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta: Sieň nezávislosti vo Filadelfii - hlas slobody, USA [i] 09:35 Poklady sveta: Veľká koralová bariéra - raj v mori, Austrália [i] 10:05 Recept na život 6/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Muž s poslaním 1/16 [i] 14:30 Svet v obrazoch [i] 14:55 Prefíkaná banda VIII 6/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Fraser Island - spiaca bohyňa, Austrália [i] 16:45 Poklady sveta: Bellinzona - brána do Talianska, Švajčiarsko [i] 17:05 Recept na život 7/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Agatha Christie : Poirot: Slony majú pamäť [i] 21:50 Miesto činu: Rukojemník za mrežami [i] 23:15 Prefíkaná banda VIII 6/6 [i] 00:10 Agatha Christie : Poirot: Slony majú pamäť [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky VI. 155 [i] 03:55 Doktorka Quinnová III.: Washita II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Prečo chudoba?: Dajte nám peniaze [i] 09:55 Záchranári - pomoc v núdzi 1/12 [i] 10:20 Ukrajinský magazín [i] 10:50 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Chudnutie s pomocou modernej medicíny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:20 Večera s Havranom: Komu patrí Slovenské národné povstanie? [i] 14:55 Malé letisko - svetové podujatia [i] 15:25 VAT: Revízia dopravného lietadla [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:20 (Ne)celebrity: Emil Labaj [i] 18:30 Test magazín: Mikrovlnné rúry [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Hodina dejepisu [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Deti milénia [i] 22:00 Juraj Herz jubiluje: "Sběrné surovosti" [i] 22:30 "Spalovač mrtvol" [i] 00:10 Polícia [i] 00:20 Profesionál [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Ty môžeš za synovu chorobu! [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Vreckové [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Prečo to robíš? 4 [i] 11:00 18 kolies spravodlivosti 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Kosti 2 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt 2 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Účastníčky zájazdu [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Zhrešme spolu 5 [i] 21:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 22:40 Kosti IX. 8 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt 2 [i] 00:40 Californication - Orgie v Kalifornii V. 7,8 [i] 01:55 Kriminálka San Francisco 10 [i] 02:40 Kosti IX. 8 [i] 03:20 Californication - Orgie v Kalifornii V. 7 [i] 03:45 SHOW JANA KRAUSA [i] 04:30 TOP STAR [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Takešiho hrad II. - Špeciály 7 [i] 06:20 Faktor strachu III. 6 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 2 [i] 09:20 Ochrana svedkov 9 [i] 10:40 Finder: Šiesty zmysel 3 [i] 11:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 1/22 [i] 13:05 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 13:50 Profesionáli: Semafor 2 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 8,9 [i] 15:45 Ničitelia mýtov III. [i] 16:50 Faktor strachu III. 7 [i] 17:50 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 2 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 10,11 [i] 19:55 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 20:45 Dvaja policajti [i] 23:15 Kriminálka San Francisco 10 [i] 00:05 Ženy s nožmi 1/6 [i] 00:55 Ničitelia mýtov III. 20 [i] 01:50 Magnum IV. 18 [i] 02:35 Homeland - Zradca 3,4 [i] 04:10 Ochrana svedkov 9 [i] 04:50 Finder: Šiesty zmysel 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 22 [i] 07:30 Lovci pokladů II. 12 [i] 08:30 Havaj 5-0 I. 15 [i] 09:25 Ten, kdo tě chrání II. 18 [i] 10:25 Vražedná čísla II. 4 [i] 11:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12 [i] 12:25 Lovci pokladů II. 13 [i] 13:25 Drzá Jordan VI. 13 [i] 14:20 Jak prosté II. 10 [i] 15:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13 [i] 16:15 Vražedná čísla II. 5 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání II. 19 [i] 18:10 Drzá Jordan VI. 14 [i] 19:05 Jak prosté II. 11 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 22 [i] 22:00 CSI: New York IX. 1 [i] 23:00 Profil zločinu IV. 12 [i] 00:10 Boj o čas IV. 12 [i] 01:10 CSI: New York IX. 1 [i] 02:05 Profil zločinu IV. 12 [i] 03:00 Boj o čas IV. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Teploměry [i] 06:25 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 07:15 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 08:10 Dvojí přežití: Zamrzlé pláně [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Pekelná cesta [i] 09:55 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 10:50 Jak to dělají? 6 [i] 11:15 Jak to dělají? 7 [i] 11:40 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Nezvyklý Rolls Royce [i] 13:30 Lovci aut: Aukční horečka [i] 14:25 Načerno pálený alkohol: Nezahálet a pálit [i] 15:20 Načerno pálený alkohol: Výnosný nezákonný alkohol [i] 16:15 Načerno pálený alkohol: Nelegální paliči versus obří kanec [i] 17:10 Likvidátor 12 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 19:00 Jak se to dělá: Teploměry [i] 19:30 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 20:00 Největší loď na světě: Obrovský náklad: ramena lodi [i] 21:00 Zlato z Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 23:00 Dřevorubci v močálech: Den spásy [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Volání divočiny [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 01:50 Největší loď na světě: Obrovský náklad: ramena lodi [i] 02:50 Zlato z Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 03:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 04:45 Dřevorubci v močálech: Den spásy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Intuice [i] 09:15 Neřízená střela Stella [i] 10:10 Zpátky se Sobotou [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení II 28/32 [i] 15:10 Pohádkový svět Karla Gotta [i] 15:55 Televizní legendy [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 21:00 Gejzír [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Obecná škola [i] 23:10 Kriminálka Paříž: Zaručená anonymita 34/92 [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Dobré ráno [i] 02:55 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 03:35 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:55 Bydlení je hra [i] 04:20 Chalupa je hra [i] 04:40 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 26/26 [i] 09:55 Druhá světová válka v barvě: Přicházející bouře [i] 10:50 Deníky 1. světové války 3/4 [i] 11:45 Náš venkov: Když se zlaté lány sklidí... [i] 12:05 Ta naše dechovka [i] 12:30 Kasina francouzské Riviéry [i] 13:25 Postřehy odjinud [i] 13:30 Kvarteto [i] 14:00 Jdi do kláštera [i] 14:55 Srí Lanka - země slonů [i] 15:20 Království divočiny: Tajemný bazilišek [i] 15:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:15 Sicílie [i] 17:10 Pán času: Další doktor [i] 18:15 Moje rodina II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Objevování pravdy: Čáry v Nazce [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Baleárské ostrovy [i] 20:55 Na cestě po Gran Canarii [i] 21:25 Kouzlo Afriky: V zemi Zuluů [i] 21:55 John a Mary [i] 23:25 Na stojáka [i] 23:50 Kanadská soda II [i] 00:15 Vezeme vám oběd! [i] 01:05 Cestománie [i] 01:35 Vodácká putování: Sázava [i] 01:45 Vodácká putování: Vavřinecký potok [i] 02:00 Náš venkov: Když se zlaté lány sklidí... [i] 02:20 Příliš málo prezidentů [i] 02:45 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Tajemství železnic [i] 04:00 Zlatý poklad hokynáře Kadeřábka [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2652 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Tvůj první smrťák 509 [i] 11:25 Dva a půl chlapa 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Ochrana přírody 9 [i] 13:25 Odložené případy: Běžec 5 [i] 14:20 Dr. House IV: Ošklivec 7 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně ať přežije! 105 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Rudí koně 5 [i] 18:25 Ulice 2653 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Plány a pikle 59 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba X: Obnova 2 [i] 22:35 Vysoká hra patriotů [i] 00:50 Mentalista III: Rudí koně 5 [i] 01:35 Dr. House IV: Ošklivec 7 [i] 02:20 Novashopping 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně ať přežije! 105 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Gormiti I - Vládci přírody: Strážcova ochrana 3 [i] 07:20 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Na shledanou, slečno Arisugawo 3 [i] 07:55 Alf III: Zemětřesení 25 [i] 08:40 M*A*S*H 163 [i] 09:35 To je vražda, napsala VI: Červené světlo značí smrt 13 [i] 10:35 Walker, Texas Ranger III: Kovboj 15 [i] 11:35 Julie Lescautová X: Smrt houslistky 1 [i] 13:30 Wolffův revír III: Stoprocentní alibi 15 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy I: Rodinná pouta 6 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Ne moc sladkých sedmnáct 13 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Hypnóza nefunguje 283 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Znovu v akci 1 [i] 00:40 Sběratelé kostí VI: Kráska v čokoládě 7 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu V: Karibský projekt 12 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy I: Rodinná pouta 6 [i] 03:20 Wolffův revír III: Stoprocentní alibi 15 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 25-26/183 [i] 06:20 Mladí, krásni, skazení 29-30/131 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Láska a trest 31/124 [i] 11:15 Feriha 19-20/160 [i] 14:15 Nezvestná 95-96/100 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 21/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 16/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 10/19 [i] 21:30 Feriha 21-22/160 [i] 00:10 Klinika Mercy 3/22 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:25 Kým nás smrť nerozdelí III. 16/18 [i] 01:45 Adela show [i] 02:25 Bez servítky [i] 03:05 Smotánka [i] 04:05 Zakázaná vášeň 133/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Camille [i] 13:45 Symbol smrti [i] 15:45 Wordplay [i] 17:25 Agora [i] 19:35 Mary a Max [i] 21:15 Tichý spojenec [i] 22:55 Teror [i]